Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

Filtreler

Filtrele

0

4.9

(12)

Sugar Bear Hair Vitamins 74 Gummies

Sugar Bear Hair

SugarBearHair olarak, maksimum güvenilirlik ve en mükemmel sonuçlar için çabalıyoruz. Ürünler Amerika’da, FDA tüzük kurallarına uygun olarak, en yüksek kalite ve güvenlik garantili koşullarda üretilmektedir. Etkili, güzel görünen, harika kokan ve muhteşem bir tada sahip olan bu ürünleri elde edebilmek için yalnızca en iyi içerikler kullanılmaktadır. Daha da önemlisi, bugüne kadar kullanan herkesten “SUGARBEARHAIR gerçekten işe yarıyor” cümlesini duyuyor olmamız.

Peki SugarBearHair Nedir?

SugarBearHair, 2016 yılından beri dünyada online olarak en çok satılan saç vitaminidir. Saçları, güçlü olması ve daha hızlı uzaması için destekler. Saçların esnekliğini arttırır ve kırılmaları durdurmaya yardımcı olur. Hormon içermediği için diğer tüylerin uzamasına veya kalınlaşmasına neden olmaz. Dünyanın ilk çiğnenebilen vejetaryen multivitaminidir. Gerçek meyvelerin sularından elde edilir. Tadı tıpkı lezzetli şekerlerin tadı gibidir. Saç ve tırnakların sağlıklı uzamasına destek olan biyotin, folik asit, D Vitamini, B12 gibi vitaminler içermektedir. İçeriğinde jelatin bulunmaz. İçeriğindeki vitaminler, pektinden elde edilir. Pektin, bitki hücre duvarlarından elde edilen bir heterosakkarittir. Asidik koşullarda pektin, jel formunu alır ve gıdalarda kıvam arttırıcı olarak kullanılır. Buğday, glüten, soya, süt ürünleri, sığır eti, domuz, yumurta, balık ve yer fıstığı gibi maddeler içermediğinden, anti alerjen olarak üretilmiştir. ABD’de üretilen SugarBearHair, son 1 yılda en çok satan ürünler arasına girmiştir ve şimdi Sachane.com’dadır. Bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan testler neticesinde güvenli ve yüksek kaliteli olduğu kanıtlanmıştır.

SugarBearHair Kullananlar

SugarBearHair kullanan tüketicilerin büyük çoğunluğu SugarBearHair ayıcıklarının saçları olduğu kadar tırnak ve cilt kalitesi artışı sağladığını da söylemiştir. Hem erkeklerin hem de kadınların kullanımları için uygundur. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Detaylı içerik bilgisi ürün ambalajında yer almaktadır. Bu ürün, herhangi bir hastalığın teşhis, tedavi, koruma veya önlenmesi için değildir. Gıda takviyelerini kullanmadan önce doktorunuza danışın.

SugarBearHair İçindekiler: Vejetaryen vitaminlerimiz aktif vitamin ve mineraller olarak; Vitamin A, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin B-6, Folic Acid, Vitamin B-12, Biotin, Pantothenic Acid, Iodine, Zinc, Choline, Inositol içerir. Ayıcıklarımız, muhteşem tatlarını, lezzetli ve gerçek böğürtlenlerden, Hindistan cevizi yağından ve bir yeşil elmanın içerdiğinden daha az kullanılan şekerden alır. Bu benzersiz saç bakım formülünü oluşturmak için birbirinden değerli bu içeriklerin neden seçildiklerini aşağıda okuyabilirsiniz.


Vitamin A (Palmitat)
Vitamin A, tatlı patates, havuç ve kale’ın (kıvırcık lahana) içerisinde bulunan güçlü bir vitamindir. Bu güç kaynağı, kandaki oksijen sirkülasyonunun artmasına katkıda bulunarak cildinizin ve saç derinizin sağlıklı olmasını sağlar. Saç derinizdeki kan sirkülasyonunda oksijen miktarının artması demek, saçlarınızın daha hızlı uzaması ve güçlenmesi için yaşamsal besinler ile beslenerek ihtiyaçlarının karşılanması demektir. Bu olağanüstü vitamin, içerdiği antioksidan özellikler sayesinde, saç köklerinizin aşırı dökülmelere karşı korunmasına destek olur. Eğer kuru saç derisi problemi yaşıyorsanız, A Vitamininin vücudunuzun doğal yağının üretilmesine (sebum üretimi) ve bu sayede saç derinizin nemlenmesine katkı sağlayacak özelliklerine bayılacaksınız.


Vitamin C (Ascorbic Acid)
Klinik ve Estetik Dermatoloji tarafından yapılan çalışmaya göre C Vitamininin saç uzamasına katkı sağladığı gözlenmiştir. Yapılan bu çalışmada C Vitamini kullanımı bulunan kişi ile bulunmayan kişiler karşılaştırıldığında, C Vitamini kullanan kişinin saçlarının daha hızlı uzadığı görülmüştür. Bunun nedeni, C Vitamininin, saçlarınızın hızlı uzamasına kökten uca destek olan kolajenin gelişmesi için hayati önem taşımasıdır. Bu gençlik aktive edici antioksidan, saç derinizin serbest radikaller ile savaşarak korunmasına destek olur. Serbest radikaller, saçlarınızı zamanla kaybetmenize neden olabilir. Saç uzatma özelliği taşıyan tüm başarılı saç bakım formülleri, C Vitamini içerir.


Vitamin E

E Vitamini, kan dolaşımı için gereklidir. Saçları iyileştirmenin ve korumanın yanı sıra, cildinizdeki çizgi ve kırışıklıkların da azalmasına yardımcı olur. Tıpkı A Vitamini gibi, E Vitamini de saç derinizin yeterli oksijeni almasına ve saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur. Bu zengin antioksidan, saç foliküllerinizin zarar görmemesi için koruma görevi görür. Vitamin C ile birleştiklerinde, saçın elastikiyetini ve gücünü artırırlar.


Vitamin B-6

B-6 Vitamini, saç kaybını yok etmeye yardımcı, muhteşem bir vitamindir. Vücudunuzun yeni hücre üretimine destek olur, saç derinize oksijen taşır, saç foliküllerinizin sağlıklı saçlar üretmesi için çalışır. Ay çekirdeği, tavuk ve ton balığı gibi besinler, B-6 vitamini bakımından zengindirler. Çinko ile birlikte alınan B-6 vitamini, birlikte çalışarak saç dökülmesine neden olan DHT (Dihidrotestosteron) oluşumunu engellemeye destek olur.

Folik Asit (Vitamin B-9)

Folik asit, DNA onarımı için çok önemli bir vitamindir. Bu vitamin, aktif olarak hücre bölünmesi destekler. Böylece saç folikülleri sağlıklı saçlar üretebilir. Saç dökülmesini azaltma ve saçların zayıflamasını önleme işini en iyi yapan vitamin, Folik asittir. En iyisi de Folik Asidi B-12 ile beraber almaktır. Gerekli vitaminlerin vücutta bulunmaması, aşırı saç kırılmasına veya saç kaybına neden olabilir. Dengeyi sağlayabilmek için bu birbirinden harika vitaminleri birlikte aldığınızdan emin olun.

Vitamin B-12
B-12 Vitamini, vücudunuzun enerji üretimine destek olarak, kırmızı kan hücrelerinin üretilmesine ve saçlarınızın uzamasına inanılmaz bir hız kazandırır. Kırmızı kan hücreleri, saç derinizi oksijenle beslemekle görevlidir. Bu da saçlarınızın uzayabilmesine yardımcı olur. B-12 Vitamini kullananlar, enerji ve canlılıklarında bir artış hissedecektir.Biyotin
Biyotin, saçlarınızın uzamasını geliştirecek en önemli vitaminlerden biridir. Biyotin saç derinizin sağlığını, yağ asitleri üreterek destekler. Bu da saçlarınızın sağlığına destek olur. ProHealth web sitesinde belirtilen; Temel yağ asitlerinin eksikliği saç derisinde kuruma, pullanma, kepek, kırılmalar ya da egzama gibi semptomlar gösterir. Tüm bu belirtiler saç dökülmelerinin öncü sebepleri arasındadır. Biyotin bakımından zengin yiyecekler tüketmek ya da biyotin takviyeleri almak, yetersiz beslenme nedeniyle yaşanan saç dökülmeleri ile mücadele eder. Biyotin kullandığınızda, aynı zamanda saçlarınızın keratinine de destek olarak, daha güçlü saç tellerine sahip olursunuz. Saç, deri ve tırnaklar keratinden oluşmaktadır. Diğer B vitaminleri ile birlikte Biyotin kullanmak, saç kaybına karşı en iyi mücadele yöntemlerinden biridir. Eğer saçlarınız kopmaya meyilliyse, size tavsiyemiz, Biyotin takviyesi ile birlikte B-5 Vitamini almanızdır. Biyotin, B-5 Vitamini ile bir araya geldiğinde akne veya ciltteki kırıkların azalmasına da yardımcı olur.Pantothenic Acid (Vitamin B-5)
B-5 Vitamin, saçlarınızın doğal keratinini, saçlarınızın uzaması için teşvik etmeye yardımcı olur. Aşırı dökülme ve kırılma nedeniyle kaybedilen saçların yerine yenilerinin çıkmasına yardımcı olur. B-5 vitamini olmadan, saçlarınızın istikrarlı bir oranda uzaması oldukça zor olurdu. Saçınızın ve cildinizin yapısının sağlıklı kalması, bu inanılmaz vitamine bağlıdır. Tıpkı diğer B vitaminleri gibi, B-5 vitamini de foliküllerinizi içten dışa besler ve saçlarınıza ışıltı, parlaklık katmakla yükümlüdür.

Hindistan Cevizi Yağı

Bu popüler yağ, dünyanın her yerinde saç ve saç derisi sağlığına destek verebilmek için kullanılmaktadır. Saç derisinin ürettiği yağa olan benzerliği nedeniyle Hindistan cevizi yağı, saçlarınızı nemlendirebilecek nadir yağlardan bir tanesidir. Saçlarınızın kırılmasını ve dökülmesini önlemeye yardımcıdır. Ayrıca Hindistan cevizi yağı ile saç derinize masaj yaparak kuru saç derinizi tedavi edebilir ve saç köklerinizi nemlendirebilirsiniz.

Tüm bu saydıklarımız, çiğnenebilen saç vitamini SugarBearHair ayıcıklarının içinde bulunan inanılmaz içeriklerden yalnızca bazılarıdır.

SugarBearHair Türkiye

SugarBearHair Türkiye’de sadece Sachane.com’da! Sachane olarak mucizevi vitamin SugarBearHair’in Türkiye distribütörüyüz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi SugarBearHair vitamininde de orijinallik garantisi veriyoruz. Sachane güvencesi ile “Sahte olabilir mi?” kuşkusuna düşmeden kolayca SugarBearHair satın alabilirsiniz.

SugarBearHair Fiyat

SugarBearHair fiyat bilgisini SugarBearHair kategorimizden öğrenebilirsiniz, hemen satın al ve saçlarını güçlendir!

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim