Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(4)

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 g

0

4.0

(1)

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 60 g

0

5.0

(1)

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 g

0

5.0

(1)

Sudocrem My Little Cilt Bakım Kremi 22 g

0

4.0

(1)

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 g + 60 g

0

5.0

(2)

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 400 g

Sudocrem Bebek Bakım Kremleri ve Fiyatları

Sudocrem Kızarıklık Bebek Bakım Kremi Ürünleri

Doğal kullanılan bileşenleri ile dikkatleri üzerine çeken Sudocrem bebek bakım kremi olarak bilinmesine rağmen, özellikle sudocrem sivilce sorunu olan her cilt tipi için kullanılan faydalı bir üründür. Ciltte kızarıklık, kızarıklık, akne, akne, egzama veya yara izlerine uygulanabilir. Cilde direkt olarak ince bir tabaka halinde sürülen krem, sudocrem ne işe yarar diye sorulduğunda bir süre bekletilip temizlenirse cilt yüzeyinde pürüzsüzlük sağlar. Gündüz saatlerinde kullanıldığında beyaz bir kalıntı bırakabileceğinden, sabaha kadar sorunlu gözeneklerin bulunduğu bölgeye iyice nüfuz etmesi için gece saatlerinde ince bir tabaka halinde uygulanır. Bu nedenle etkili kullanım için gece uygulanması tavsiye edilir. Sudocrem nasıl kullanılır? sorusunun en belirgin kullanım alanı bebekler gibi hassas cilde sahip kişiler, tahriş olan bölgeyi rahatlatmak veya kızarıklıkları azaltmak için bu kremi tercih edebilirler.

Sudocrem Tüm Hassas Ciltler İçin Özel Pişik ve Bakım Kremi

Hassas cilde ulaşabilen tahriş ve kızarıklıkları önlemede de yeterince başarılıdır. Sudocrem ne işe yarar? sorusunun en doğru cevabı, hassas ciltteki çeşitli problemlere (sivilce, akne, kızarıklık, tahriş vb.) karşı kullanıldığında sorunlu bölgenin hızlı bir şekilde pozitif olarak tepki vermesidir. Egzama olan ve cilt kuruluğu gibi geçmesi zor cilt sorunları için rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süre yatakta tedavi görmek durumunda kalan bireylerin vücudundaki yaraların iyileşmesi için olumlu etkiler gözlemlenmektedir.

Sudocrem Güneş Yanıklarında Kullanılır mı?

Sudocrem faydaları güneş yanıklarında da oldukça başarılıdır. Ciltte yüzeysel çizikler ve sivilceler, sivilce tedavilerinde başarılı sonuçlar alınmasına yardımcı olur. İlk çıktığı yıllarda Sudocrem pişik kremi özelliği ile kendinden söz ettiren Sudocrem ürünleri, ülkemizde geniş bir kitleye hitap etmektedir. Aradığınız her türlü Sudocrem cilt bakım ve kızarıklık ürünlerini Sachane adresimizde hızlı ve güvenli olarak bulabilirsiniz.

Sudocrem Bakım Kremi Tüm Cilt Tiplerine Uygun Olarak Üretilmiştir!

Sudocrem krem tüm cilt tiplerine uygun formülü ile birçok cilt probleminin onarılmasında büyük fayda sağlar ve içeriğindeki canlı cilt dokusunun yenilenmesine yardımcı olur. Yapıcı özellikleri ve onarıcı içeriği ile bebek cildinin yanı sıra yetişkinlerde de problemli bölgeye sürüldüğünde mümkün olan en hızlı sonucu vermektedir.. Uygulandığı andan itibaren hızlı iyileşmeyi destekler. Ekonomik ambalaj boyutlarıyla dikkat çeken krem, uzun süreli cilt yanığı veya güneş lekesi tedavilerinde de kullanıma uygundur. Özellikle Sudocrem 400 gr vücuttaki büyük yanık veya yara izlerinin tedavisinde uzun süreli kullanım sunar. Sudocrem içeriği çinko oksit ve benzer türevleri ile hücrelerin hızlı bir şekilde yenilenmesini tetikleyecek yapıya sahiptir.

Sudocrem Aşırı Kuru Ciltler İçin Kullanılır mı?

Aşırı kuru ciltte döküntü oluşumu; Bölgedeki nemi dengeleyerek önlemeye yardımcı olur. Sudocrem 250 gr en ekonomik ve kullanım olarak ideal boyutta bir kremdir. Tüm vücut bölgelerinde kullanıma uygundur. En iyi sonucu istediğiniz bölgeye ince bir tabaka halinde sürerek, gece boyunca bırakarak ve sabah temizleme işleminden sonra bu adımları rutin hale getirerek elde edebilirsiniz. Akne veya sivilce için kullanacaksanız kremi direkt sivilce üzerine uygulayabilirsiniz. Az kullanılacak ve ufak bir alanda kullanmak için ideal olan Sudocrem 15 gr seçeneğini tercih ederseniz seyahatlerinizde taşımanız kolay olacaktır.. Gece kullanılması tavsiye edilir. Kremin gece cildinizde kalmasını istemiyorsanız, gece yatmadan 2-3 saat önce uygulayabilir ve cildin kremi emmesini sağlayabilirsiniz. Her gün cildi havasız bırakacak kadar sık krem sürmekten kaçınarak yağlanmayı önleyebilirsiniz.

Sudocrem Bakım Kremi Ürünleri En İyi Fiyat

Sudocrem, özellikle onarıcı içeriği göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlı. Hiçbir zararı ve yan etkisi olmayan Sudocrem indirim dönemlerini kaçırmamalısınız. Cilt problemleriniz tedavisi için güvenerek kullanabileceğiniz bu bakım kremi, kolayca ulaşılabilir olduğu için oldukça ilgi görüyor. Bir ürün kullanılarak uzun süreli birçok yüzeysel cilt probleminin tedavisine yardımcı olan sudocrem antiseptik leke, güneş yanığı, kızarıklık için kullanılır. Tek bir bakım kremi ile düzenli kullanım sonucunda daha sağlıklı ve pürüzsüz cilde sahip olmak mümkündür. Ayrıca yüz çevresinde kullanmak için de uygun bir üründür. Her yaş grubuna da ayrıca hitap ediyor. Sachane ayrıcalığı ile dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenilir olarak satın alabilir, güvenle kullanabilirsiniz. Kuaför üyelerine özel indirimlerle en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını kaçırmamak adına Sudocrem markasına ait bebek bakım kremi, cilt bakım kremi, pişik önleyici krem, kızarıklık önleyici krem, antiseptik iyileştirici krem vb. Ürünleri incelemeyi unutmayın.

Sudocrem ile Sağlıklı Cilt

Kalıcı cilt sorunları arasında yer alan egzama, her ilaca ve kreme olumlu tepki vermediği için bu sorunla uğraşan birçok kişi her türlü yönteme başvurabilmektedir. Sudocrem, içerdiği çinko bileşenleri sayesinde egzama sorununa karşı koruyucu ve tedavi edici özelliklere sahiptir.

Sudocrem vücuttaki çatlakların tedavisi için uygundur.

Aynı zamanda Sudocrem siyah nokta, mantar, uçuk, çatlakların tedavisinde yardımcı olarak kullanılabilir. Başta kadın ve erkek olmak üzere her yaştan bireyin büyük sorunlar yaşadığı cilt sorunlarına karşı kolay ulaşılabilen bir yapıya sahiptir ve sonuç alma açısından hızlı etki gösterir. Bebeklerden yetişkinlere kadar her hassas cilde direkt olarak sorunsuzca uygulayabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi veya alerjik reaksiyon göstermeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sudocrem kullanımına istikrarlı bir şekilde devam edilirse cilt sorunlarının önüne geçilebilir.

Sudocrem Yüz Kullanımı

Ancak yüzde kullanırken çok sık uygulamamaya özen gösterilmelidir. Özellikle gözeneklerin tüm yüzü kaplayacak şekilde tıkanması yağlanmayı tetikler. Bu da sivilceye meyilli ve yağlı bir cilde sahip olmanıza neden olur. Sudocrem maskesi yapılıp bölgenin yeterince krem emdiğinden emin olduktan sonra yıkanmalıdır. Böylece yağlılık, akne oluşumu ve akne kırılmaları gibi olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Sudocrem 125 gr oldukça ideal bir boydur. Kolay taşımak isteyen kullanıcılar için tüketim sıklığına ve miktarına bağlı olarak Sudocrem 125 gr düzenli olarak kullanmanıza yardımcı olacaktır. Orta boy ve kolay taşınabilirlik açısından Sudocrem 60 gr açıkça tercih edilmektedir.

Sudocrem Seyahat Kullanımı

Seyahat ederken bebeğiniz için veya kendiniz için yanınıza alabilirsiniz. Yoğun yapısından dolayı ürünü çok fazla krem kullanmadan cildinize ince bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre farklı ebatlardaki Sudocrem çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her cilt probleminin iyileşmesine yardımcı olan bu ürün, ecza dolabının vazgeçilmez bir parçası haline gelebilir. Kremi az miktarda ve uzun süre uygulayarak etkili bir sonuç alabilirsiniz. Sudocrem Türkiye ürünlerini Sachane güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.

Sudocrem ile Pürüzsüz ve Sağlıklı Kafesler

Tahriş olmuş cilt yüzeyinde, kızarıklık ve kaşıntılı bölgelerde; İnternet alışverişlerinde ve eczanelerde adacık ile kolayca bulabileceğiniz bir kremdir. Sudocrem nasıl kullanılır? sorusunun cevabı; parmağınız ile aldığınız az miktarda kremi ince bir tabaka oluşturacak şekilde sorunlu bölgeye sürebilirsiniz. Özellikle ergenlik döneminde sıklıkla karşılaşılan sivilce ve sivilcelere karşı Sudocrem kullananlar başarılı olduğu kanaatindedir.

Sudocrem Bebek Cildinde Kullanılabilir Mi?

Sudocrem'in özellikleri başta bebek cildi için uygun olsa da ürünü deneyimleyenlerin gözlemleri her türlü cilt tipinde başarılı olduğu yönündedir. Ayrıca belirgin cilt gözeneklerinde ve güneş tarafından oluşan lekeleri iyileştirmede de oldukça başarılıdır. Sudocrem yanık tedavisinde yardımcı olarak kullanıldığında çinko rejeneratif özelliği ile hızlı iyileşmeyi destekler. Vücudun ihtiyaç duyduğu koşulları sağlar ve bölgenin kendini yenilemesine zemin hazırlar. Sudocrem'in ilk kez pişik kremi olarak ortaya çıkan görüşlerden günümüze kadar her türlü cilt tipinde kullanıma uygun olduğu bilinmektedir. Ürünü Sudocrem yorumları doğrultusunda araştırma yaparak satın alırken bu ürünü daha önce almış ve kullananların görüşlerine göz atabilirsiniz, cilt ihtiyacınıza uygun bakım krem ürünlerini en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Sudocrem Kullanım İncelemeleri

Ne sıklıkla, hangi alanlarda uygulandığını ve sonuçların nasıl elde edildiğini öğrenmek için yorumları kaydırabilirsiniz. Kuru cilde sahip kişiler pullanma ve çatlama gibi sorunlarla karşı karşıyadır. Çok kuru bir cildiniz varsa belirttiğiniz miktarda krem alıp kalın bir tabaka halinde uygulayabilirsiniz. Daha sonra birkaç saat içinde bölgeyi temizlemek gerekir. Hava gözeneklere girmelidir. Tamamen tıkanmış gözenekler cilt sorunlarına zemin hazırlar. Sachane adresimizde Sudocrem yorum bölümlerinden ürün hakkında bilgi alabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. Böylece hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de keyifli bir alışveriş fırsatına sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim