9/9

Mustela Bebek - Çok Hassas Cilt

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Mustela

Hassas bebek ciltleri için yatıştırıcı, göz yakmayan şampuan

119.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Soothing Moisturizing Cream Çok Hassa Ciltler İçin Yüz Kremi 40ml...
79.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Ürün Özelliği Bebeğin bez bölgesi dahil tüm cildinin...
54.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Soothing Cleansing Water Çok Hassas Ciltler Durulanmayan Temizleme Sıvısı 300ml...
134.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Rahatlatıcı vücut losyonu

134.90 TL

Mustela Bebek Çok Hassas Cilt Bakımı Ürünleri

1950 yılından beri faaliyet gösteren Fransız kökenli marka Mustela, sahip olduğu uzmanlıkla bebekler ve ebeveynleri için doğal cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Eğer sizin bebeğinizin de cildi, ekstra hassas yapıda ise Mustela Bebek Çok Hassas Cilt Bakımı ürünlerine çok avantajlı Saçhane fırsatları ile erişebilirsiniz. Bebek şampuanı, bebek ıslak mendil, bebek yüz kremi ve yatıştırıcı losyon gibi ihtiyacınız olan özel ürünlere Saçhane kampanyaları ve güvenli alışveriş imkanıyla hızlıca ulaşabilirsiniz.

Mustela Bebek Çok Hassas Cilt Ürünleri Doğal ve Organik Midir?

Bebek cildi konusundaki uzman bilgisini, bitkisel kökenli aktif maddeler kullanarak destekleyen dermokozmetik markası doğal ürünler sunmaktadır. Ancak dönemsel olarak sunulan ürünler hariç organik bir marka değildir. Çünkü akredite edilmiş üçüncü taraflarca değerlendirilen "organik" etiketi, ürünlerdeki yüksek doğallığı, organik tarımdan elde edilen bileşenlerin kullanımını, bu bileşenlerin takip edilebilirliğini ve çevreye gösterilen saygıyı teminat altına almanın yollarından bir tanesidir. Mustela®️ tolerans ve etkinliği kanıtlanmış doğal bileşenlerin kullanımına öncelik vermeyi seçmiştir. Bebek/Çocuk serilerinde ortalama %95 oranında doğal bileşenler kullanılmaktadır. Aynı zamanda bitkisel aktif bileşenleri Etik Biyo-Ticaret Birliği kontrolündeki sorumlu tedarik zincirlerinden sağlamaktadır.

Mustela Bebek Çok Hassas Cilt Ürünleri Vegan Mıdır?

Ürünlerinde yapısal olarak doğayı taklit etme kapasitesine sahip aktif bileşenler kullanan Mustela, vegan bir dermokozmetik markasıdır. Hayvanlar üzerinde deney yapılmadan tasarlanan Mustela ürünleri vegan formüller içermektedir. B Corp sertifikası ile hizmet veren Mustela, doğal içerikli ürünler geliştirmekle beraber, hassas ciltli bebeklere yönelik ürünlerinde organik aktif bileşenleri tercih etmektedir.

Mustela Temizleme Suyu Ne İşe Yarar?

300 ml’lik bebek temizleme suyu, Mustela No Rinse Soothing Cleansing Water, hassas ciltli bebkleri temizlemek için kullanılır. Durulanmayan kullanılan rahatlatıcı temizleme suyu, yüz ve bez bölgesi için uygundur.

Mustela Yatıştırıcı ve Rahatlatıcı Losyon Özellikleri Ne İşe Yarar?

Cilt üzerinde koruyucu etki bırakan 200 ml’lik Mustela Soothing Moisturizing Lotion, bebeğin cildinde anında ve uzun süreli bir nemlendirme sağlar. Bebeğin cildini yumuşatan hafif dokuya sahip olan ürün rahatsızlık hissini ve kızarıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur, cildi rahatlatır.

Mustela Parfüm İçermeyen Ürünleri Var Mıdır?

Mustela’nın çok hassas cilde sahip bebekler için doğal ve parfümsüz rahatlatıcı şampuan ürünü bulunmaktadır. Şizandra ve avokado özleri içeren rahatlatıcı şampuan, parfüm içermez.

Mustela Durulamaya Gerektirmeyen Temizleme Suyu Nasıl Kullanılır?

Mustela No Rinse Soothing Cleansing Water, bebklerin yüz ve bez bölgesinde, pamuk yardımıyla uygulanır.

Mustela Bebek Çok Hassas Cilt Bakımı Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Mustela markasında bulunan bebek şampuanı, ıslak mendil, bebek yüz kremi, durulama gerektirmeyen temizleme sıvısı, rahatlatıcı vücut losyonu vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.