Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Mustela Anne ve Bebek Bakım Ürünleri
Filtreler

Filtrele

0

5.0

(6)

Mustela SPF 50+ Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu 200 ml

0

5.0

(2)

Mustela SPF 50+ Çok Yüksek Koruma Faktörlü Güneş Losyonu 100 ml

0

5.0

(6)

Mustela Dermo-Cleansing Saç Ve Vücut Temizleme Jeli 500ml

0

4.8

(4)

Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream Pişik Önleyici Krem 100 ml

0

5.0

(6)

Mustela Gentle Shampoo Nazik Bebek Şampuanı 500 ml

0

5.0

(3)

Mustela Hydra Bebe Body Vücut Nemlendiricisi 300ml

0

5.0

(2)

Mustela Hydra Bebe Organik Avokadolu Bebek Yüz Kremi 40ml

0

5.0

(1)

Mustela Yenidoğan Köpük Şampuan 150ml

0

5.0

(3)

Mustela Gentle Shampoo Bebek Şampuanı 200ml

0

2.0

(1)

Mustela Stelatopia Cleansing Gel Şampuan 500 ml

Mustela Anne ve Bebek Ürünleri

60 yılı aşkın bebek cildi uzmanlığıyla, Mustela sürekli yeni araştırmalar yürüterek bebek cildinin ihtiyaçlarını ve özelliklerini daha iyi anlamaya çalışıyor. Bu eşsiz uzmanlık sayesinde, güncel önemli buluşları da dikkate alarak, Mustela tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.

GÜVENLİK GARANTİSİ

Bebeğinizden daha değerli bir şey yoktur, Mustela'nın ilk taahhütü güvenliktir. Tüm Mustela ürünleri sağlık profesyonelleri ile birlikte geliştirilir. Hipoalerjenik, yüksek toleranslı bu ürünler paraben, phenoxyethanol, phthalate ve alkol içermez. Piyasa sunulmadan önce her zaman ve mutlaka yüksek kontrollü güvenlik testlerinden geçirilirler.

DERMATOLOJİK ARAŞTIRMANIN ZİRVESİNDE KANITLANMIŞ ETKİ

Expanscience laboratuvarları, dermatoloji uzmanlığının bir meyvesi olan Mustela ürünlerinin etkisini kanıtlamak için, tüm ürünler dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik araştırmalar veya testlerden geçirilerek değerlendirilir.

DOĞALLIK UZMANLIĞI

Bitkisel dünya hassas ciltler için sonsuz kaynaklar içerir. Mustela, tüm ürünlerinde önceliği doğal veya doğal kökenli içeriklere verir: Bugün, tüm Mustela Bebe günlük bakım ürünleri ortalama %92 doğal kökenli içeriğe sahiptir. Etkinlik ve güvenlik açısından Mustela beklentileri doğal maddelerle karşılayamadığında özel üretim proseslerinden geçmiş sentetik maddeler de kullanılır.

EŞSİZ KULLANIM KEYFİ

Yüksek duyusallık sunan Mustela Bébé ürünleri, konforlu ve eşsiz kullanım keyfi sayesinde anne ve bebek arasındaki paylaşım anını muhteşem kılar. Benzersiz kokuları her uygulamayı rahatlık ve duyuları canlandırmaya dönüştürür.

DUYARLI MARKA

Bebekleri korumak, yaşam çevrelerini de korumaktır. Ürünlerinin her aşamasında Mustela çevre üzerinde etkiyi azaltmak için tüm çabaları gösterir. Örneğin, tüm Mustela ürün şişeleri geri dönüşümlüdür, kullanılan karton sürdürülebilir gelişime uygun ormanlardan tedarik edilir, Mustela Bebe banyo ürünleri biyoçözünürdür.

YENİ VE GELECEK EBEVEYNLERE GERÇEK DESTEK

Mustela taahhütleri ürünleriyle sınırlı değildir: Sağlık profesyonelleri ile geliştirilen bir çok öneri ile marka, her zaman yeni ve gelecek ebeveynleri anne baba olma keşfinde destekler. Her gün, Mustela tüm genç ebeveynlere bebeklerini korumak ve gelişimlerinde uygun şekilde destek olabilmeleri için yardım eder.

Mustela Anne ve Bebekler için Cilt Bakım Ürünleri

Fransız markası Mustela, tüm aile için doğal kökenli temizlik ve cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Sahip olduğu uzmanlıkla bebeklerinin cilt bakımı için çözümler geliştiren marka, B Corp sertifikası ile hizmet vermektedir. Eğer siz de bebeğiniz için endişeleniyorsanız; bebek vücut nemlendirici, bebek yağı, çatlak bakım kremi, bebek temizleme mendili, onarıcı bakım kremi, göğüs ucu kremi, bebek güneş kremi, vücut temizleme yağı ve bebek pişik kremi gibi Mustela Anne ve Bebek Cilt Bakım ürünlerine çok özel Sachane avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Mustela Ürünleri Organik ve Doğal mı?

Bebek cildi konusundaki eşsiz bilgisini, bitkisel kökenli aktif maddeler kullanarak destekleyen dermokozmetik markası Mustela, doğal içerikli ürünler geliştirmekle beraber, ürün formülasyonlarında organik temel aktif bileşenleri tercih etmektedir.

Mustela Bebek Şampuanı ne işe yarar?

Yenidoğan yoğun bakım ünitesinden çıkmış bebekler dahil, tüm yeni doğan, bebek ve çocukların kullanımı için uygun olan bebek şampuanı, bebeklerin ve çocukların saçını nazikçe temizleyip, saçların yumuşacık olmasına ve kolayca taranmasına da yardımcı olur.

Mustela Konak Şampuan Nedir?

Konak şampuan, salisilik asidin keratin düzenleyici özelliği sayesinde saç derisinde konak oluşumuna sebep olan faktörleri ortadan kaldırır ve mantar oluşum riskini minimize eder. Hindistancevizi özü içeren yenidoğan bebek şampuanı, yumuşak formülasyonu sayesinde bebeğinizin saçlarını ve saç derisini yumuşak biçimde temizler.

Mustela Ürünleri Ekolojik midir?

Daima bitki dünyasından en iyi malzemeleri, tercihen organik olanları seçerken, ürünlerin güvenliğini de sıkı bir formülasyon sözleşmesi ile sağlayan ekolojik Mustela, çevreye saygı duyan belirli teknolojileri kullanmaktadır. Marka, 2018 yılından itibaren Fransa'daki üretim tesisi için yenilenebilir enerji kaynaklarından %100 yeşil elektrik temin etmektedir.

Mustela Ürünlerinde Kullanılan Avokado Perseose Nedir?

İsrafa karşı mücadele eden marka, ürünleri için kozmetik aktif bileşenler oluşturmak amacıyla tüketilmeyecek olan avokadoları işlemektedir. Çekirdek dahil tüm avokado, ürünlerin içerisinde yağ ve toz olarak bulunan Avokado Perseose®️ içeriğine dönüştürülmektedir. Bu süreçte; Avokado bütün olarak yıkanır, dilimlenir ve kurumaya bırakılır. Presleme işleminden sonra avokadolar seçilir. Daha sonra seçici öz elde edilir filtrelenir. Daha sonra sıvı avokado şekeri elde edilir. Saflaştırma işleminden sonra toz formatında Avokado Perseose®️ elde edilir.

Biyomimetik Aktif Bileşen Nedir?

Yapısal olarak doğayı taklit etme kapasitesine sahip aktif bileşenler biyomimetik olarak ifade edilebilir. Bu tür bileşenler cilt zayıfladığında, işlevlerini destekleyip, cildin kesintisiz şekilde olgunlaşıp gelişmesini sağlar. Avokado Perseose®️ aktif bileşeni, biyomimetik bir aktif bileşen olup, doğada meyvelerin büyüyüp olgunlaşmasına yardımcı olan bu bileşen, cilt üzerinde benzer etkiye sahiptir.

Mustela Ürünlerinde Kullanılan Bileşenler Nelerdir?

Yıldız bileşenler olarak sayılan; avokado, ayçiçeği, balmumu ve şizandra gibi içerikler, çocukların güçlü ve sağlıklı bir cilde sahip olmasını destekleyecek en etkili doğal içerikleri oluşturmaktadır.

Mustela Ürünleri Hipoalerjenik midir?

Alerjik reaksiyon risklerini minimuma indirecek şekilde geliştirilen ürünlere hipoalerjenik denir. Bu ürünler bilinen herhangi bir alerjen veya tahriş edici madde içermez. Mustela ürünleri de hipoalerjik yapıdadır.

Mustela Ürünleri Vegan mıdır?

70 yıllık dermatolojik uzmanlıkla en hassas cilt türlerinin bakımı konusunda bebeklerin ve anne adaylarının cildi ve aynı zamanda gezegenimiz için yalnızca en iyisini seçmeyi amaçlayan Mustela, vegan formüller sunmaktadır.

Mustela Ürünlerinde Alkol Kullanılıyor mu?

Mustela, cildi koruyan hidrolipidik tabakaya zarar verdiği ve cilt kuruluğuna neden olabileceği için ürünlerinde de tercihen alkol ya da etanol de kullanmamaktadır. Bu maddeler bazı kozmetik ürünlerinde kullanılsa da bebek ve hamilelerin hassas cildi için uygun değildir.

Mustela Ürünleri Neden Parfüm İçerir?

Parfümler, ürünlerin güzel kokmasına hizmet eder. Mustela, cilt bakım rutinini zenginleştirmek için duyuları harekete geçiren, memnuniyet sağlayan ürünler sunmak amacıyla güvenlikten ödün vermeden, hoş kokular ve ürün parfüm türleri geliştirmeye özen göstermektedir.

Mustela Ürünleri Alüminyum İçerir mi?

Mustela ürünleri, alüminyum tuzları içermez. Yalnızca güneş koruma ürünleri, formüllerin etkinliği için gerekli olan, çok düşük miktarlarda alüminyum içerir.

Mustela Ürünlerinde Paraben ve Silikon İçerir mi?

Mustela ürünlerinde siklopentasiloksan yani silikon ve paraben bulunmamaktadır.

Mustela Ürünleri En Uygun Fiyat

Sachane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Mustela markasında bulunan bebek parfümü, dermokozmetik, göğüs ucu kremi, güneş kremi, ıslak mendil, nemlendirici krem, nemlendirici losyon, masaj yağı, pişik kremi, bebek sabunu, bebek şampuanı, bebek vücut temizleyici, bebek yağı vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim