9/9

Mustela Anne Ürünleri

Cinsiyet
(1)
Ücretsiz Kargo
Mustela

​Çatlak görünümü nemlendirici ve koruyucu bakım kremi​

259.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela


174.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Organik sertifikalı göğüs ucu bakım kremi

99.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Organik sertifikalı göğüs ucu bakım kremi

59.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Anne adayları ve yeni anneler için damlalıklı lokal uygulanan çatlak serumu

174.90 TL

Mustela Anne Cilt Bakım Ürünleri

1950 yılından beri hizmet veren Fransız dermokozmetik firması Mustela, bebekler ve ebeveynleri için doğal cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Sahip olduğu uzmanlıkla cilt bakımı için faaliyet gösteren geliştiren Mustela, B Corp sertifikası ile hizmet sunmaktadır. Siz de anneliğin tadını çıkarırken; Mustela Anne Cilt Bakım ürünlerine kolayca ulaşmak isterseniz; Saçhane fırsatları ile güvenli alışveriş avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Mustela Çatlak Bakım Serumu Ne İşe Yarar?

Mustela Maternite Stretch Marks Çatlak Bakım Serumu, yeni oluşan çatlakları üzerinde aktif bir rol oynar. Gerçek bir uzmanlıkla çatlak izlerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca cilt elastikiyetini güçlendirir ve cildi yumuşatır. %96 doğal ve organik kökenli içeriklerden oluşan çatlak serumu, hem doğal kaynaklı gliserin ile cildi nemlendirir hem de cildi pürüzsüzleştirir.

Mustela Göğüs Ucu Kremi Ne İşe Yarar?

%100 doğal kökenli içeriklerden elde edilen Mustela Maternite Göğüs Ucu Kremi, göğüs uçlarını korumaya ve oluşabilecek hassasiyete karşı bakım sağlar. Daha fazla beslenme ve koruma için E Vitamini ile zenginleştirilen ürün, rahatsızlık hissini yatıştırmaya yardımcıdır. Saf ve besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından zengin olan çatlak bakım kremi, göğüs ucunu nemlendirmeye destek olur. Kıyafetler üzerinde iz bırakmayan Göğüs ucu kremi, vegan bir ürün olup, kokusuzdur.

Mustela Çatlak Önleyici Yağ Ne İşe Yarar?

Sprey şişesi ile kolay kullanım sağlayan Mustela Stretch Marks Prevention Oil, çatlak önleyici yağ; içeriğindeki doğal içerikler ile çatlak oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Acı bakla tohumu özünden elde edilen Lupin ile cilt dayanıklılığını artırır ve çatlaklıkları tetikleyen faktörlere karşı korur. Nar yağı, avokado yağı, misk gülü yağı ve baobab yağı ile zenginleştirilen bileşimi, cildin beslenmesine ve esnekliğinin korunmasına destek sağlar. Ayrıca cildi yumuşatır ve ipeksi bir etki bırakır.

Hamileyken Dermokozmetik Ürünleri Güvenle Kullanabilir miyim?

Mustela anne bakım seti ve anne ürünleri hamilelik ve emzirme dönemlerindeki cilt bakımları için özel olarak geliştirilmiştir. Cilt bakım ürünleri cildin esnekliğini ve parlaklığını korumaya yardımcı olur. Anneliğinizin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacak ürünlerin etkinliği, klinik olarak kanıtlanmıştır.

Mustela Anne Cilt Bakım Ürünleri Vegan mıdır?

70 yıllık dermatolojik uzmanlıkla en hassas cilt türlerinin bakımı konusunda bebeklerin ve anne adaylarının cildi ve aynı zamanda gezegenimiz için yalnızca en iyisini seçmeyi amaçlayan Mustela, anne cilt bakım ürünleri için vegan formüller sunmaktadır.

Mustela Anne Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Mustela markasında bulunan çatlak bakım kremi, çatlak önleyici bakım yağı, göğüs ucu kremi, çatlak bakım serumu vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.