9/9

Kerastase Genesis Serisi

Cinsiyet
(1)
Kerastase
Kuru, zayıflamış saçlar için güçlendirici şampuan
299.00 TL
Kerastase
Zayıf saçlar için saç dökülmesini önleyici güçlendirici serum
544.00 TL
(5)
Kerastase
Saç tellerine yoğun bakım sağlayan dökülmelere karşı güçlendirici saç maskesi
539.00 TL
(2)
Kerastase
Kırılma nedeniyle dökülen ve ısıya karşı koruyan güçlendirici saç spreyi
369.00 TL
(6)
Kerastase
6 HAFTA İÇİNDE, gözle görülür ölçüde saç dökülmesine etki eder.
629.00 TL
Kerastase

Saç lifini güçlendiren dökülme önleyici saç bakım seti

695.90 TL

Kerastase Genesis Serisi

Dış faktörlerin etkisi ile güçsüzleşen ve koparak dökülen saçlar için Kerastase'ın en yeni serisi ile tanışın! Kerastase Genesis Serisi; kuru, yıpranmış ve dökülmeye meyilli saçlar için tasarlanmıştır. Fırçalama, ısıl işlem, sık yıkama, hava kirliliği, kimyasal işlem gibi bir çok nedenden ötürü saçlar güçsüzleşerek kırılma ve koparak dökülme eğiliminde olur. Genesis Serisi, saçlara kökten uca bakım yaparak nemlendirmeyi, onarmayı ve gücünü geri kazandırmayı hedefler. Yeniden güçlenen saçlar kırılmalara ve saç dökülmesine karşı daha dirençli olur.

Genesis Serisi İçeriğinde Neler Var?

Kerastase uzmanlarının titiz çalışması sonucunda hazırlanan Genesis Serisi'nin içerikleri saçları güçlendirmek ve saça direnç katmak üzere formüle edilmiştir. Bağışıklık güçlendirici olarak bilinen zencefil, Genesis serisinde önemli bir içerik olarak bulunur. Zencefil Kökü; saçları dış etkenlere karşı korur ve daha güçlü olmasına yardımcı olur. Formülde bulunan bir diğer değerli içerik de Edelweiss kök hücresi. Ektremofil bir bitki olan Edelweiss'in kök hücreleri antioksidan etki sağlar ve saçtaki mevcut kolajeni koruyup muhafaza eder. Kerastase'ın çok bilinen içeriklerinden olan Aminexil de Genesis Serisinde saç kökünü güçlendirici olarak görev almaktadır.

Kerastase Genesis Ürünleri

Saçlara komple bakım sağlamak üzere tasarlanan seride saça kökten uca bakım yapmak üzere ihtiyaç duyulan tüm ürünler bulunuyor. Kerastase Genesis Bain Nutri-Fortifiant Şampuan, saçı kusursuzca temizleyerek bakımınızın ilk adımını tamamlar. Günlük olarak veya haftalık kürler halinde kullanılabilen Kerastase Genesis Masque Reconstituant Saç Maskesi, saçları anında yumuşatarak daha kolay taranmalarına yardımcı olur. Böylece fırçalama ve şekillendirici aletler gibi dış etkenlerin saça verdiği hasar minimilize edilir. Kerastase Genesis Defense Thermique Güçlendirici Saç Spreyi de saçları ısıl işlem öncesi tam koruma altına alır. Kerastase Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes Saç Bakım Kürü, saçları güçlendirmek için saç köklerinden etki eder. Güçlü saç kökleri ile güçlü ve dayanıklı saçlar oluşturur.

Koparak dökülme, saç kırılması, saç dökülmesi, saç kuruluğu ve yıpranma gibi sorunlar yaşayan tüm saç tipleri için çözüm sunan Kerastase Genesis Serisi, tüm ürünleri ile Saçhane'de sizleri bekliyor!


Cinsiyet