Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Kerastase Yeni Elixir Ultime Saç Bakım Yağı 2 Kat Daha Parlak Saçlar Şimdi Satın Al
Filtreler

Filtrele

0

3.0

(2)

Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Yıpranmış Saçlar için Onarım Sağlayan Şampuan 250 ml

0

3.0

(1)

Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur Kırılma Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Bakım Maskesi 200 ml

0

5.0

(2)

Kerastase Premiere Serum Filler Fondamental Elektriklenme Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Serumu 90 ml

0

4.4

(46)

Kerastase Specifique Bain Prevention Saç Dökülme Karşıtı Şampuan 250 ml

0

4.6

(31)

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Erkekler İçin Yoğunluk Kazandıran Şampuan 250 ml

0

4.8

(38)

Kerastase Densifique Bain Densite Yoğunluk Kazandıran Şampuan 250 ml

0

4.8

(12)

Kerastase Resistance Bain De Force Architecte Şampuan 250ml

0

4.9

(15)

Kerastase Specifique Cure Anti-Chute Saç Dökülme Karşıtı Serum 10 x 6 ml

Kerastase Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

Saç bakımında dünyadaki en önemli markalarından bir tanesi olan Kérastase , 1964 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te kuruldu. İlk Avrupa dışı satışını 1990 yılında gerçekleştirmiş. Bugün dünyanın en büyük satış ağına sahip olan saç bakım markalarından biridir. Son teknoloji ile üretilen ve dünya çapında bir üne sahip olan Kérastase markası, özellikle şampuan ve saç serumları, her gün milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta ve her türlü saç problemine çözüm üretmektedir.

Tüm şampuan, saç kremi, saç yağı, saç serumu çeşitleri farklı saç tiplerine özel olarak formülize edilmiştir.

Saç tipleri ve saç derisi yapıları, kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu nedenle de herkesin kendi saç yapısına ve saç derisine uygun şampuan ve saç bakım ürünlerini kullanması, saç probleminin çözümünü hızlandıracaktır. Dolayısı ile saç probleminin ne olduğunu iyi ayırt etmek ve bu probleme en iyi çözümü sunacak ürünü tercih etmek oldukça önemlidir. Genellikle birkaç saç problemi aynı anda yaşanmaktadır.

Bu durumlar için markanın farklı serilerindeki uygun ürünler eşleştirilerek bakım rutini hazırlanabilir. Birbirleri ile kullanıma uygun olan serileri, saç probleminizi çözmeniz ve hayal ettiğiniz saçlara ulaşmanız için olanak tanır. Salon bakımı ve ev bakımına uygun olarak tasarlanmıştır. Kuaförünüzün uyguladığı bakımların devam ürünlerini günlük rutininize ekleyerek profesyonel bakım keyfini uzun süre yaşayabilirsiniz.

Kérastase Şampuan Çeşitleri

Şampuanlar, saç bakımınızın ilk adımını oluşturur. Yaşadığınız soruna ya da elde etmek istediğiniz sonuca göre seçtiğiniz bir şampuan ile bakımınıza başlayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinden saç tipinize uygun şampuanı seçmek oldukça kolaydı. Yıpranmış saç, kuru saç, ince telli saç veya dökülen saçlara özel şampuanlardan biriyle başlayabilirsiniz. Saç probleminiz ne olursa olsun size uygun bir şampuan mutlaka var!

Günlük saç bakımının temeli olan şampuan, saçı ve saç derisini arındırarak sonraki bakımlar için de hazır hale getirir. Saç tipinize uygun şampuan seçimi ise saç bakımınızı bir üst seviyeye taşıyacak kadar önemlidir! Şampuanlar, yalnızca saçı temizlemek üzere üretilmezler! Aynı zamanda saç ihtiyaçlarını karşılamak ve saç bakımını başlatmak üzere tasarlanırlar.

Bu sebeple seçeceğiniz şampuan mutlaka saç tipinize uygun olmalı ve önerilen şekilde kullanılmalıdır.

Kérastase Erkek Şampuan

Markanın odak noktasında kadınlar bulunsa da Homme Serisi erkeklere özel üretilmiştir. Bu seride Erkek Şampuan en sık tercih edilen ürünlerdendir. Erkek saçının ve saç derisinin ihtiyaçlarının farklı olduğunu çok iyi bilen uzmanlar, erkeklere özel ürünler içeren Homme Serisini geliştirmiştir. Bu serideki tüm ürünler, erkeklere özel tasarlanmış olup erkek saç problemleri ve çözümleri için geliştirilmiştir.

Erkeklerde saç dökülmesi en çok karşılaşılan problemlerden biridir. Buna yönelik geliştirilen Erkek Şampuan, saç dökülme problemi ile savaşır. Saçları daha dolgun görünmesi için destekler. Homme serisi ürünleri, diğer serilerdeki ürünler ile kullanıma uygundur. Erkekler için üretilmiş olsa da aslında tüm Kerastase serileri erkek saç bakımı için uygundur.

Kerastase saç bakım ürünleri ile profesyonel bakım keyfini indirimli fiyatlar ile evinizde yaşayın! Tüm Kerastase ürünleri orijinal ürün garantisi ile Sachane'de!

Kérastase Serileri İle Tanışın

Kérastase Aura Botanica Serisi

Kerastase Aura Botanica serisi gücünü doğadan ve bitkilerden alıyor. %98 doğal içerikle geliştirilen seri, olağanüstü parlak, parlak ve sağlıklı saçlar için çalışır. %96 doğal içeriği, özenle seçilmiş doğal kaynaklardan adil ticaret, saç bakımını mükemmel bir deneyim haline getirir. Kerastase, doğaya ve çevreye saygısını Aura Botanica serisi ile taçlandırıyor, saçlarınız için nazik ve hassas bakım ayrıcalıkları sunuyor. Kerastase Aura Botanica Essence D'Eclat Isı Koruyucu ile saçlarınızı koruyun!

Kerastase Blond Absolu Serisi

Sarı saçlar her zaman göz alıcı ve kusursuz bir görünümü hak eder. Ancak ister doğal saç ister boyalı sarı olsun, hepsinin özel bakım ritüellerine ihtiyacı vardır. Sarı saçların zamanla sararmasını ve renginin solmasını önlemek için sarı saçlar için özel olarak tasarlanmış bakım ürünleri kullanmak gerekir. Kerastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Saç Maskesi ile açılan saçlarınızı koruyun!

Kerastase Chronologiste Serisi

Kerastase Chronologiste serisi saçınıza kökten etki eden ve saç köklerinizi uyaran bir seridir. Saçlarınızda yenilenme, canlanma, parlaklık ve pürüzsüzlük arıyorsanız kesinlikle doğru yere geldiniz! Chronologiste Serisi, sağlıklı saçlara bakmak için kafa derisi ve köklerle başlar. Saç derisini ve dolayısıyla saç köklerinizi derinlemesine besler ve saçınızın ihtiyacı olan bakımı sağlar. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen bu seri, içerdiği A ve E vitaminleri sayesinde güneşin zararlı ve yıpratıcı etkilerine karşı saçınızı bir kalkan gibi koruyor. Kış aylarında ise saçları soğuktan korumaya devam ediyor. Soğuk rüzgar, kar ve sert kış koşullarından zarar görmüş saçlarınızı onarmanıza yardımcı olur. Kerastase Chronologiste Soin Gommage Renovateur Arındırıcı Şampuan ile saçlarınıza peeling yapın!

Kerastase Curl Manifesto Serisi

Kıvırcık saçlara sahip olmak bir ayrıcalıktır! Bakımlı bukleler, canlı dalgalar ve canlı saçlar herkesi etkiler ama kıvırcık saçlara bakmak göründüğü kadar kolay değildir! Kerastase uzmanları her saç tipini ayrı ayrı inceler ve ihtiyaçlarına göre özel seriler hazırlar. Curl Manifesto Serisi, kıvırcık saçların da özel bir bakıma ihtiyacı olduğunu bildikleri için tasarlandı. Kerastase Curl Manifesto Yoğun Besleyici Saç Maskesi ile kıvırcık ve asi saçlarınızı yatıştırın!

Kerastase Densifique Serisi

Saç dökülmesi dünyada en sık görülen saç problemlerinden biridir. Dökülme sorunu ile saç tellerinde incelme ve saçlarda incelme sorunları ortaya çıkabilir. Saç dökülmesi durduğunda, saç çoğu zaman eski yoğunluğunu geri kazanmaz. Saçları zayıf, zayıf ve cansız hale getirir. Kerastase; Dökülen saçlar, yoğunluğunu kaybetmiş saçlar ve seyrelen saçlar için farklı bakım rutinleri uygular. Kerastase Cure Densifique Homme Yoğunlaştırıcı Bakım Kürü erkek saçları için besleyici bakım kürünü deneyin!

Kerastase Dermo Calm Serisi

Saç derisinin bozulan dengesi saç yapısını da etkiler. Böylece cansız ve solgun saçlar oluşur. Kerastase Dermo Calm Serisi ile rahatlatıcı, ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir deneyime hazır olun! Dermo Calm Serisi; Yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisiyle saça esneklik ve ipeksi bir dokunuş verir. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde saç derisindeki kaşıntı, kuruluk ve kızarıklık sorunlarını onarır. Böylece kafa derisinin hassasiyeti en aza indirilir. Temiz, arınmış ve tazelenmiş saç derisi sayesinde sağlıklı, parlak ve parlak saçlar oluşur. Ürünlerin yağsız formülleri saçı ağırlaştırmaz veya yağlı hale getirmez. Saç derisi problemi olan tüm saç tipleri için uygundur.

Kerastase Discipline Serisi

Kerastase Disiplin Serisi ile artık kontrol sizde! Discipline serisi, yüksek oranda konsantre pro keratin içeriği ile saçı besleyerek pürüzsüz ve pürüzsüz hale getirir. Hava koşullarından kaynaklanan elektriklenme ve neme karşı saçlarınızı korur. Disiplinli saçlarınız ile her koşuldan korunmuş saçlara sahip olabilirsiniz.

Kerastase Elixir Ultime Serisi

Kerastase, saçınızın sizin için çok değerli olduğunu biliyor. Bu nedenle en doğal ve değerli bitki yağlarından elde edilen özler ile argan yağı karışımından oluşan Kerastase Elixir Ultime Serisi değerli saçlarınız için üretilmiştir. Saçınızda benzersiz bir ritüele hazırlanın çünkü bu yumuşak, doğal, canlı, esnek ve parlak saçlara sahip olduğunuzda, yine de onu korumak isteyeceksiniz!

Kerastase Fresh Affair Serisi

Kerastase Fresh Affair serisi, saçınızın her zaman düzenli ve kusursuz görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Günün sonunda hacim kaybeden saçlar, rüzgar ve hava kirliliği nedeniyle saçta biriken tozlar, spor sonrası saç derisinde biriken ter ve sebum için hızlı ve çabuk etki gösteren bir ürün tasarlamak isteyen Kerastase uzmanları Fresh'i hazırladı. Kerastase Fresh Affair Kuru Şampuan ile hemen saçlarınızı arındırın!

Kerastase Fusio Dose Serisi

Kerastase Uzmanları, saçınızla ilgili birden fazla sorun yaşayabileceğinizi ve bunları tek bir ürünle çözmenin mümkün olmayacağını çok iyi biliyorlar! Birbirine karıştırılabilen Fusio Dose ürünleri, tek seansta saçınızın tüm ihtiyaçlarını karşılamanızı sağlar. Boyalı saçlarınıza parlaklık verirken saçınızı nemlendirmenizi sağlayan Fusio Dose serisi, saç bakım ürünlerinizden kısa sürede maksimum etki elde etmeyi hedefliyor. Saçınızdaki problem ister kuruluk olsun ister yıpranma ve yıpranma olsun, isterseniz saçlarınızı onarırken daha dolgun ve dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Siz hayal edin, bırakın Kerastase Fusio Dose gerçekleştirsin! Kerastase Fusio Dose Concentre Pixelist Serum ile boyalı saçlarınıza ışıltı kazandırın!

Kerastase Genesis Serisi

Dış etkenlerin etkisiyle zayıflayan ve dökülen saçlar için yeni Kerastase serisini keşfedin! Kerastase Genesis Serisi; Kuru, yıpranmış ve pul pul dökülen saçlar için tasarlanmıştır. Fırçalama, ısıl işlem, sık yıkama, hava kirliliği, kimyasal işlem gibi birçok nedenden dolayı saçlar zayıflar ve kırılmaya ve dökülmeye eğilimlidir. Genesis Serisi, saçı kökten uca bakım yaparak nemlendirmeyi, onarmayı ve gücünü geri kazandırmayı amaçlar. Güçlenen saçlar kırılmaya ve saç dökülmesine karşı daha dirençli hale gelir. Kerastase Genesis Ampoules Cure Anti-Chute Fortifiantes Saç Bakım Kürü ile dökülen saçlara karşı etkili serumu deneyin!

Kerastase Homme Serisi

Kerastase Homme serisi saç derisi ve erkek saç tipi için özel olarak geliştirilmiş bir seridir. A'dan Z'ye bir bakım ritüeli sunan Kerastase Homme serisi, farklı sorunların çözümü için özel olarak tasarlandı. Erkeklerde saç dökülmesi ve saç seyrelmesi erkeklerde en sık görülen saç sorunlarıdır. Yoğunluğunu ve hacmini kaybeden saçlar daha zayıf görünür ve bu tip saçlara şekil vermek oldukça zordur. Kerastase Homme Serisi, erkekler için saç bakım ürünleri ile seyrelme ve saç dökülmesi sorunlarına çözüm sunuyor. Düzenli kullanımda saç yoğunluğunu arttırır ve erkeklerde saç dökülmesi problemiyle mücadele eder.

Kerastase Nutritive Irisome Serisi

Kerastase Nutritive Irisome serisi, iris çiçeğinden ilham almıştır. Sert ve güçlü iris çiçeği, kökündeki antioksidan özler ile saçınıza yoğun beslenme desteği sağlar. Saçı ağırlaştırmaz, hafif ve nazik bir bakım uygular. Kerastase Irisome bakımları ile kuru saçlara elveda, nemli, canlı ve sağlıklı saçlara merhaba deyin! Kerastase Nutritive Irisome Lait Vital Nemlendirici Seri Saç Kremi kuru saçlarınızı nemlendirin!

Kerastase Reflection Serisi

Saçlarının boyandığı ilk günkü gibi canlı ve parlak kalmasını kim istemez ki? Bu Kerastase Reflection serisi ile artık mümkün! Ferahlatıcı ve saç renklerini koruyucu ürünleri ile Reflection serisi, rengin 40 güne kadar kalıcı ve aydınlık olmasını garanti ediyor. Boyalı ve röfleli saçlar için özel olarak tasarlanmış ürünleri ile 40 gün boyunca kuaförden çıkmış izlenimi vereceksiniz! Kerastase Reflection Masque Chromatique İnce Telli Saçlar için Renk Koruyucu Maske 200 ml ile boyalı ve incelmiş saçlarınızı koruyun!

Kerastase Resistance Çimento Serisi

Kimyasal ve mekanik işlemlerden zarar görmüş saçlar için tasarlanan Kerastase Resistance Serisi, saça karşı kaybettiği direnci geri kazandırır. Kerastase Cement Serisi olarak da adlandırılan rezistans ürünleri saçın iç yapısını güçlendirir ve dış yüzeyini pürüzsüzleştirir. Kerastase Resistance Masque Extentioniste Saç Maskesi ile hassas ve kırılan saçlarınız için bakım yapın!

Kerastase Soleil Yaz Serisi

Saçlar yazın ekstra bakıma ihtiyaç duyar. Güneş, deniz tuzu, klor, rüzgar gibi faktörler kurutma ve yıpranma sırasında saç rengini bozar. Kerastase Soleil Serisi ile saçlarınızı yazın yıpranma ve kurutma etkilerinden koruyabilir, saçlarınızı onarabilirsiniz. Sun serisi ürünler zengin içeriği ve besleyici etkileri ile saçı güçlendirir ve parlak bir saç yüzeyi oluşturur. Kerastase Soleil Masque UV Defense Active Saç Maskesi ile saçlarınızı güneşin etkisinden koruyun!

Kerastase Specifique Serisi

Sağlıklı saçlar için saç derisinin sağlığının korunması gerektiğini çok iyi bilen Kerastase uzmanları, saç derisi sorunları için Kerastase Specifique serisini geliştirdi. Spesifik Seriler; Geniş ürün yelpazesi ve farklı problemlere alternatif çözümleri ile saç dökülmesi, kepek, saç derisi hassasiyeti, kaşıntı, kızarıklık ve saç derisi yanıkları gibi tüm problemler için özel ürünler içermektedir. Kerastase Specifique Cure Anti-Pelliculaire Kepek Karşıtı Kür ile kepekli saçlarınıza kesin çözüm bulun!

Kerastase Therapiste Serisi

Aşırı işlem görmüş ve yıpranmış saçlar için geliştirilen Kerastase Therapiste serisi, saçları yeniden yapılandırarak onarıcı etki sağlar. Zayıflamış ve yıpranmış saçları içten dışa doğru sararak canlandıran terapist ürünleri, saçları canlandırır. Tüm saç tiplerine uygun ürünler, ince ve hassas saçlara ağırlık vermeden bakım yapar. Kerastase Resistance Serum Therapiste Saç Serumu ile aşırı işlem görmüş ve çok yıpranmış saçlarınız için bakım yapın!

Kerastase Volumifique Serisi

İnce, zayıf ve kırılgan saçların en büyük hayali hacimli, dolgun ve ağır olmayan saçlara sahip olmaktır. Kerastase Volumifique serisi ile bu hayal gerçek oluyor! Kerastase uzmanları tarafından geliştirilen Volumifique Serisi, saçların taze, dolgun ve hacimli görünmesine yardımcı olarak ince saçlara kolayca şekil verilmesini ve şeklini uzun süre korumasını sağlar.

Kerastase Ürünleri ile Saç Bakımınız Emin Ellerde

Kişisel bakım, birden fazla eylemi içeren bir terimdir. Bu eylemlerden biri de saç bakımıdır. Saç ve saç derisi kişisel bakım gerektirir. Kerastase, saç derisi ve saç konusunda uzmanlaşmış ve kişiye özel bakım sunan bir markadır. 1964 yılında Fransa'da kurulan marka, kısa sürede güzellik sektörünün vazgeçilmezlerinden biri haline geldi.

Kerastase, Türkiye pazarında büyük ilgi gören markalardan biridir. Antioksidan içeriğe sahiptir. Bu özelliği ile oluşabilecek sorunları onarır ve önler. Saç derisi ve saç sağlığını korumak için formüle edilmiş birçok ürüne sahiptir. Kerastase, şampuan ve saç maskesi serilerinin yanı sıra krem, tarak, parfüm, köpük ve jöle gibi ürünlerle de öne çıkıyor. Saç derisinde oluşan veya oluşması muhtemel sorunlara karşı çözüm üreten formüle sahiptir. Farklı sorunlara çözüm bulmak amacıyla üretilen farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler; Çeşitli yağlar, vitaminler ve yüksek hassasiyetli bakım bileşenleri içerir. Saçın sağlıklı görünmesi için nasıl yıkandığı önemlidir. Aşırı soğuk veya sıcak suyla yıkanan saçlar çabuk yıpranır.

Ayrıca yıkama işlemi sırasında kullanılan farklı sıcaklıklardaki su saçlarda kepek oluşumuna neden olur. Yıpranan ve kepeklenen saçlar önlem alınmazsa kırılmaya ve dökülmeye başlar. Bu nedenle sadece sorunlu yapıya sahip saçlar için değil, normal saçlar için de koruyucu bakım yapılır. Kerastase, dökülme önleyici, hızlı saç uzaması, ısıdan koruma gibi özelliklere sahip ürünlere sahiptir. Bu ürünler ile saçın sadece sağlıklı görünmesini sağlamakla kalmaz, önlem amaçlı kullanarak da saçı korur. Kerastase ürünleri çeşitli besleyici yağlar, vitaminler ve proteinler içerir. Bu bileşenler kafa derisinin hassas yapısı için uygundur. Çeşitli yağları, proteinleri ve bitki köklerini bir araya getiren özel tarifleri vardır.

Kerastase saç bakım yağı, saç sağlığını korumak için zararlı dış etkenleri nötralize eder. Uçlarda kabarma ve elektriklenmeyi önler. Saç stilinizi ve saçın doğal yapısını 48 saate kadar dış etkenlerden korur. Sachane adresinde saç bakım rutininizi yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz özel formüllü bu ürünleri bulmanız mümkün.

Saç Bakımı Rutinleri İçin Kerastase Keratin İçeren Ürünler

Bakım rutinlerini belirleyen birçok faktör vardır. Kullanılan suyun sıcaklığı, tercih edilen ürünün miktarı ve hava koşulları ana belirleyicilerdir. Havadaki değişiklikler saç sağlığını etkiler. Şişme, elektriklenme, kirlenme ve yağlanma cildin durumuna ve hava şartlarına göre değişiklik gösterir. Kerastase keratin içeren özel formülleri ile saçlarda oluşabilecek deformasyonları engeller. Saçınızdaki sertliği giderir. Kökten uca yumuşak ve sağlıklı bir görünüm verir. Şampuanlar ve kremler farklı aromatik parfümlere sahiptir.

Parfümlü ürünleri ile saçlarınızın hoş bir kokuya sahip olmasını sağlar. Hafif kokar ama saç tellerine hapsolmuş uzun süre kalıcı bir güce sahiptir. Deforme olmuş saç ve saç derisi, saç köklerinde zayıflığa neden olur. Bu gibi durumlarda saç dökülür. Kerastase özel saç dökülmesini azaltır ve daha fazla dökülmeyi önler. Cildin hassasiyeti göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir üründür. Saç köklerini güçlendirir ve kısa sürede dolgunlaştırıcı etki gösterir. Ayrıca saç tellerini kalınlaştırır. Kerastase Genesis ise şampuan, saç serumu, saç bakım spreyi ve dökülmelere karşı maskeden oluşan bir seridir. Bu tür bir problem için çok etkili bir çözüm sunar. Seri olarak kullanılırsa saç uçlarındaki sorunların neredeyse tamamı kısa sürede çözülür.

Saç bakım spreyi, ısı kaynaklı kırılmalara ve uçlarda aşınmaya karşı etkili koruma sağlar. Kerastase besleyici ayrıca kütiküllerin köklerde ve ciltte aşınmasını önlemek ve oluşan aşınmayı gidermek için üretilmiştir. İçerdiği gliserin sayesinde kökten uca nemli ve yumuşak bir yapı kazandırır. Ayrıca saçın doğal yapısındaki nemin korunmasına da destek olur. Normal ve kuru saç tipleri için kullanılır. Bu seri saçı temizler ve besler. Birçok seri Kerastase saç bakım yağı içerir. Saç bakım ritüellerinin tamamlayıcısı olan bu yağlar saçın ihtiyacı olan beslenmeyi sağlar. Genellikle en son uygulanır ve durulama gerektirmez. Kerastase ampul durulama gerektirmeyen bir diğer üründür. Nemsiz ve kuru saça uygulanır. Yoğun bakım rutinlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Kerastase chronologiste, rejeneratif özelliklere sahip özel bir koleksiyondur. Kökten uca bakım sağlamak için üretilen bu seri tüm saç tipleri için uygundur. Hyaluronik asit ve E vitamini içerir. Chronologiste koleksiyonunun bir parçası olan Kerastase havyar serisi, aynı zamanda canlandırmayı ve yenilemeyi de hedefliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, havyar içerir. Parlak ve güzel kokulu saçlar sunar. Kerastase yağı serumları, maskeleri, kremleri ve şampuanları destekler. Kökler derinlemesine temizlendikten sonra uçlara yumuşaklık ve parlaklık veren bu ürünler kullanılır. Uygulaması kolay olan bu ürünler set halinde kullanıldığında daha etkilidir. Saçınızın bakımında birden fazla ürün kullanmayı tercih ediyorsanız Sachane adresinde bu serileri inceleyebilirsiniz.

Tüm Saç Tiplerine Uygun Olan Kerastase Ürünler

Saçın genel olarak üç farklı yapısı vardır. Düz, dalgalı ve kıvırcık olarak sınıflandırılır. Dalgalı yapıya sahip olanlar kolay şekil verirken düz ve kıvırcık saçlara şekil vermek daha zor olabilir. Bu nedenle her saç yapısına özel bakım ürünleri üretilir. Kerastase disiplini, dalgalı ve kıvırcık saçlı kişiler için üretilmiş serilerden biridir. Saç tellerini yumuşatır ve elektriklenmeyi engeller. Pro-keratin içeren bir koleksiyondur. Saçın aynı zamanda parlak ve hacimli görünmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Kıvırcık ve dalgalı saçlara özel olan Kerastase curl manifesto serisi, kendinizi özel hissettiren bir diğer ürün. Bu bakım seti hidrasyon ve gliserin içerir.

Bu nedenle kullanıldığında saçın nemli ve yumuşak görünmesini sağlar. Buklelerin kabarmasını ve elektriklenmesini engeller. Ayrıca saç derisindeki doğal yağ dengesinin korunmasına da yardımcı olur. Besleyici mineral ve gliserin ile saçı parlaklaştırır. Kerastase curl, botanica kıvırcık saçlı kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Bukleleri belirginleştiren ve saçların daha dolgun görünmesini sağlayan bir üründür. Düzenli kullanıldığında hacim ve canlılık katar. Ayrıca çiçeksi bir kokusu var. Düzenli kullanıldığında belirgin ve yumuşak bukleler sağlar. Kerastase volumifique, ince ve düz saçlar için tasarlanmış bir üründür. Saça hacimli bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Köklerden başlayarak saçı aktif ve aynı zamanda hafif hale getirir.

Hafifçe sürülmesi gereken şampuanlar arasındadır. Düzenli kullanıldığında saçın şekil vermede daha uyumlu bir yapıya sahip olduğu görülür. Şampuanların yanı sıra her saç tipi için özel olarak tasarlanmış Kerastase saç maskesi de mevcuttur. Genellikle yıkandıktan sonra uygulanan maskeler, saçın bakım ihtiyacına göre yıkama öncesi de kullanılabilir. Yıpranmış ve beslenmeye ihtiyaç duyan saç uçlarına yıkama işlemi yapılmadan önce de uygulanabilir. Uçlara eşit olarak dağıtılarak uygulanır. Maskenin yanı sıra saç serumları da besleyicidir. Özellikle yıpranan ve şekil vermekte zorlanan saçlar için kullanılırlar.

Kerastase 50ml, 75ml, 80ml, 100ml, 150ml gibi çeşitli miktarlarda saç serumları, saç maskeleri ve saç bakım spreyler sunmaktadır. Sachane adresinde ihtiyacınız olan ürünü istediğiniz ölçekte bulabilir ve kolayca sahip olabilirsiniz.

Renkli Saçlar İçin Kerastase Ürünlerini Deneyin

Hava koşullarındaki değişiklikler, yüksek sıcaklıkta şekillendirme, boyama ve renklendirme işlemleri veya yanlış bakım uygulamaları saçların yıpranmasına neden olur. Bu nedenle yıpranan saçların uçları kırılır, kopmalar ve kökten dökülme meydana gelir. Kerastase densifique serisi saçın seyrelen bölgelerini onarır ve kalınlaştırır. Güçlenmesine de yardımcı olur. Yoğun bakım sağlayarak dökülme problemlerini ortadan kaldırır, aşınmayı giderir ve güçlendirir.

Kerastase çimento serisi, hasarlı saç derisi ve saçlar için tasarlanmış bir diğer ürün grubudur. Saçın kökten uca yeniden yapılanmasını ve dolgunluğunu sağlar. Ayrıca kırılarak dökülmeyi azaltır. Şampuan, maske ve saç bakım sütünden oluşan bir seridir. Kerastase direnci, deforme olmuş saçlar için de geçerlidir. Keratin içeren özel formüle sahiptir. Saçları güçlendirmek ve hasarlı kısımları onarmak için tasarlanmış bir seridir. Zayıf kökler ve saç uçları için uygundur. Saç sadece ısıl işlemlerden sonra değil, renk değiştirme işlemlerinden sonra da deformasyona uğrar. Kerastase sarışın mutlak, beyazlatılmış ve ağartılmış saçlar için özel olarak üretilmiştir. Islak veya nemli saça uygulanır. Nemli, canlı ve dolgun görünümünü uzun süre korur.

Kerastase initialiste, Reflection ve Therapy gibi ürünler kimyasal işlem görmüş saçlarda kullanım için ideal ürünlerdir. Bu koleksiyonlar sadece eskidikten sonra değil, önlem amaçlı da kullanılabilir. Onarıcı ve koruyucu etkisi vardır. Saçın kimyasal ve mekanik işlem görmüş olması zarar göreceği anlamına gelmez. Söz konusu ürünler düzenli kullanıldığında sorunları ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda oluşabilecek sorunlara karşı önlem görevi görür. Saçlarınız yıpranmışsa ve kişisel bakımınızı profesyonelce yapmak istiyorsanız bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz restoratif ürüne sahip olmak için Sachane adresine göz atabilirsiniz.

Yıpranmış Saçlar İçin Kerastase Ürünleri

Herkes saçlarının canlı ve sağlıklı görünmesini ister. Bu nedenle saçın ve cildin ihtiyacına göre farklı saç bakım rutinleri uygulanmaktadır. Bu ritüelleri gerçekleştirirken kişinin mutluluğu saçın güzel bir koku yaymasıdır. Kerastase ürünlerini kullananlar, aromatik ve floral içerikli ürünlerin eşsiz kokularından faydalanır. Her seri, içeriğinde kullanılan bitki özlerinin kokusunu içerir. Bu kokular herkesin rahatlıkla kullanabileceği türdendir. Sadece kadınların kullanabileceği ürünlerin yanı sıra unisex ve erkeğe özel formüllere sahip ürünler de bulunuyor.

Kerastase erkek ürünleri, erkeklerin saç derisinin yapısına uygun olarak geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Saçları canlandırır ve daha dolgun bir görünüm kazandırır. Stresten kaynaklanan dökülmeyi azaltır. Kerastase iksiri, son derece mat görünen saçlar için özel olarak hazırlanmış bir şampuan türüdür. Temizleyici içeriğinin yanı sıra besleyici yağlarla kökü besleyen formüle sahiptir. Beslenen saç kökleri kalınlaşır ve rengini geri kazanır. Bu sayede uçların parlaklığı da artar. Yavaş hareketlerle ıslak saç köklerine uygulanır. Kerastase saç kremleri de onaran bakım malzemeleri arasındadır. Farklı saç tiplerinin özelliklerine göre sınıflandırılırlar.

Tüm krem çeşitlerinin yapılandırıcı ve gençleştirici özellikleri vardır. Saç uçlarına uygulanan kremler besleyici özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kremlerin yanı sıra Kerastase argan yağı, fön, oda kokusu gibi ürünler de var. Oda kokuları, hava koşulları gibi saçı dolaylı olarak etkileyen faktörlere karşı saçı korur. Yağlar maske gibi korunma ve iyileştirme amaçlı kullanılmaktadır. Fön, yüksek ısı ile işlem görmesi ve işlem görmesi gereken saçlar içindir. Bu koleksiyonlar saçta yaşanabilecek tüm olasılıklar göz önünde bulundurularak üretilir. Hasar görmüş saç uçlarınızı iyileştirmek veya olası yıpranmalara karşı korumak için tüm serileri Sachane adresinde bulabilirsiniz.

Kerastase Ürünleri ile İlgili Yorumlar

Profesyonel saç bakımında önde gelen isimlerden biri olan Kerastase, maske ve yağlarla yıpranmayı önler. Ayrıca deformasyonların iyileşme süreci için kullanılan şampuan, krem ve sprey gibi ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünler ayrı ayrı kullanılabildiği gibi birlikte de kullanılabilir. Kerastase saç serumu hem tek başına hem de diğer ürünlerle kombinasyon halinde kullanılabilen ürünlerden biridir. Kimyasal veya ısıl işlemle zarar görmüş saçların tedavisinde mucizevi bir etkiye sahiptir. Ayrıca tüm yıpranmış saç tiplerine sahip kişiler rahatlıkla kullanabilirler.

Söz konusu ürünleri kullanmak için özel bir kontrendikasyon yoktur. Sadece önerilen şekillerde kullanılmasına özen gösterilmelidir. Dökülme önleyici ürünler kepek sorununu ortadan kaldırmaz. Bu sebeple ihtiyacınız olan ürünü dikkatli bir şekilde seçmeniz gerekmektedir. Kerastase, özellikleri açısından benzersiz bir markadır. Ürün yelpazesinde saçın dayanıklılığını artıran özel içerikli birçok ürün bulunmaktadır. Birçoğu doğal, vitamin ve yağ içeren bileşenlere sahiptir. Bu bileşenler cilde zarar vermez ve alerjik değildir.

Tüm saç tiplerinde kullanılabilen ürünlerin yanı sıra belirli tiplere özel ürünler de bulunmaktadır. Kerastase kullanıcıları denedikleri malzemeleri değerlendirme hakkına sahiptir. Kendilerinden sonra alışveriş yapmak isteyen müşterilerle memnuniyetlerini ve düşüncelerini paylaşmaları mümkündür. Bu sayede deneyimlerini Kerastase online müşterileri ile paylaşabiliyorlar. Ayrıca yapılan değerlendirmeler sayesinde satın almak istediğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Tercih etmek istediğiniz ürünlerin özelliklerini ürün etiketlerinde bulabilirsiniz. Ayrıca yapılan yorumlarda malzemenin kullanıldığı saç tiplerine de rastlanmaktadır. Satın alma konusunda kararsız kaldığınız ürünler için paylaşılan yorum ve oylara göz atabilirsiniz. Ayrıca kullandığınız ürünleri yorumlayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Sachane adresinden seçmek istediğiniz ürünle ilgili tüm verilere ulaşabilirsiniz.

Kerastase Ürünleri En Uygun Fiyat

Saç bakım rutinleri yapılırken kullanılan ürünlerin türü, miktarı ve sürekliliği önemlidir. Sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için düzenli olarak yeterli miktarda ürün kullanılmalıdır. Farklı ürünler düzensiz kullanıldığında saç çabuk yıpranır. Saç derisini ve kökleri temizlemek için kullanılan Kerastase şampuan, uçlara kadar derinlemesine temizler. Farklı saç tiplerine sahip kişilerin kullanabileceği çeşitli özelliklere sahip şampuanlar bulunmaktadır.

Bu şampuanlar, cilt özelliklerine uyan en iyi bileşenler kullanılarak oluşturulan bileşenlere sahiptir. Ayrıca yoğun bakım gerektiren durumlar için aynı formüle sahip Kerastase saç serumu maskesi, sprey ve yağ gibi ürünler ve şampuanı destekleyen seriler bulunmaktadır. Tek tek veya seri olarak satın alabilirsiniz. Kişisel bakım ürünleri satın alırken başkalarının tavsiyeleri de dikkate alınır. Bunun nedeni ise ilk kez kullanılacak ürünlerin farklı kişiler tarafından kullanıldıktan sonra etkilerini görme isteğidir. Kerastase yorum ve değerlendirmelerini objektif olarak görmek mümkündür. Tarafsız ve doğru bilgiler sayesinde bir karar verdikten sonra yanılmış olmayacaksınız.

Kerastase, tüm ürünlerinin kullanım amacına ve hazırlanma sürecine göre bir fiyat etiketi belirler. Ürünün özellikleri ve boyutu da fiyat faktörünü etkileyen unsurlardır. Profesyonel saç bakımı hedefleyen markanın her bütçeye uygun fiyat etiketleri bulunmaktadır. Ayrıca Kerastase indirim dönemlerinde sizler için benzersiz fırsatlar sunuyor. Ayrıca fırsat dönemleri dışında yılın her dönemi uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde saç ve cilt tipinize özel ürünü kolayca bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünü özelliklerine göre kategorilere ayırabilirsiniz. Bu sayede markayı benzer özelliklere sahip diğer ürünlerle karşılaştırmak da mümkün oluyor. Markanın tüm saç tiplerine uygun ürünlerini Sachane adresinde bulabilir, bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim