9/9

Davines Su Güneş Sonrası Bakım

Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Güneş sonrası gerilen ve kuruyan cildi rahatlatır. Cilde uzun süreli tazelik, ferahlık ve canlılık kazandırır....
288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Tendeki bronz görünümü korur. Uzun süre bronz kalmak için cildi destekler. Cilt tonunu eşitler ve...
288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Güneşte yıpranan saçları onarmaya yardımcı olur

288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Güneşin yıpratıcı etkilerine karşı saçı koruyan ve güneş sonrası saça bakım yapan sprey

288.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines

Bronzluk arttırıcı krem

255.00 TL
Davines SU Güneş Koruyucu Vücut Kremi SPF 25
%66
indirim
Ücretsiz Kargo
Davines

UV koruması sağlayan güneş kremi

176.00 TL 59.90 TL
STOKTA YOK

Davines SU Serisi

Güneş öncesi ve sonrasında saçları ve cildi korumak üzere tasarlanan SU Serisi ile yazın yıpratıcı etkilerine karşı tam koruma sağlayın! Siz, güneş ve yazın keyfini çıkarırken SU Serisi, saç ve cildinizi korurken ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştirir.

Güneş öncesinde koruyucu etkili ürünler ile saç ve cildinizi yazın ve güneşin yıpratıcı ve kurutucu etkilerine karşı korumaya alırken güneş sonrası ürünleri ile de cilde ihtiyaç duyduğu bakım ve nemi sağlayabilirsiniz.

SU Serisi Saç Bakım Ürünleri

Davines SU Güneş Sonrası Saç ve Vücut Şampuanı; güneş, deniz, tuzlu su, klor ve rüzgarın etkilerine karşı savunmasız kalan saçları güçlendirmek için geliştirilmiştir. Saçı ve cildi nazikçe temizler ve arındırır. Özellikle yaz aylarında kuruyan saçlar için nemlendirici saç kremi kullanmak çok önemlidir. Davines SU Güneş Sonrası Bakım Maskesi, saç kreminden daha yoğun bakım özelliğine sahip olduğundan yaz aylarında kullanılmak için idealdir. Saçları nemlendirerek yumuşatır ve kolay taranmasına yardımcı olur. Davines Su Güneş Sonrası Bakım Sütü ile saçların günlük nem ihtiyacını karşılayabilir ve saçın güneş, klor, havuz gibi sebeplerden yıpranmasını önleyebilirsiniz.

SU Serisi Vücut Bakım Ürünleri

Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korumak için güneş kremi vazgeçilmez bir bakım ürünüdür. Davines SU Güneş Koruyucu Vücut Kremi, SPF 25 güneş koruma faktörü ile cildi UV ışınlarına karşı cildi korur. Elde edilen bronzluğu korumak için tasarlanan Davines SU Bronzluk Arttırıcı Bakım Kremi, uzun süre bronz kalmak için cildi besler. Güneş altında geçirilen gün sonunda gerilen cilt, kurumaması ve çatlamaması için mutlaka nemlendirilmelidir. Davines SU Güneş Sonrası Rahatlatıcı Krem güneş, klor ve deniz sebebiyle gerilen cildi rahatlatır.Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Cinsiyet