Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Davines Yüksek Kaliteli Saç Bakım Ürünleri
Filtreler

Filtrele

0

4.6

(56)

Davines Mask with Vibrachrom Saç Boyası 100ml

0

4.4

(26)

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 250ml

0

4.5

(32)

Davines A New Color Amonyaksız Saç Boyası 60ml

0

4.4

(24)

Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250ml

0

4.9

(32)

Davines Curl Building Bukle Yapılandırıcı Serum 250ml

0

5.0

(16)

Davines Nourishing Pak Yıpranmış Kuru Saç Maskesi 250ml

0

3.9

(12)

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saç Kremi 250ml

0

4.8

(15)

Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar için Sülfatsız Şampuan 1000ml

0

4.0

(19)

Davines Finest Pigments Yarı Kalıcı Saç Boyası 280 ml

0

5.0

(4)

Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Bakım İksiri 135ml

0

4.8

(9)

Davines OI Tüm Saç Tipleri için Sülfatsız Bakım Şampuanı 280ml

0

4.9

(9)

Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Maskesi 250ml

Davines Saç Bakım Ürünleri

Dünyanın en profesyonel saç bakım markalarından Davines, 1983 yılında İtalya’nın Parma şehrinde kurulmuştur. Başlangıçta dünyaca ünlü firmalara yüksek kalitede saç ve cilt bakım ürünleri üretirken, 1993 yılında kendi ürünlerini üretip kuaförlere sunmaya başladı.

Yüksek kaliteli saç bakım ürünleri üretmedeki tecrübesi sayesinde, üretmiş olduğu ürünler çok büyük talep gördü ve çok kısa bir süre içerisinde yalnızca İtalya ile sınırlı kalmadı. İtalya sınırlarını kısa sürede aşan Davines ürünleri, Londra, Paris, Meksiko, New York gibi merkez bölgelerde kendi ofisini açtı ve uluslararası rekabetteki yerini almış oldu. Bugün Davines, 64 ülkede faaliyet gösteren, çok fazla tercih edilen ve inanılmaz talep görmekte olan bir markadır.

Davines markası, üretilmeye başladığı günden itibaren kendini profesyonel kullanıma adamış bir markadır. Tüm bu profesyonel ürünler, en yüksek kalitede, son derece etkili, en yenilikçi saç bakım teknolojilerine dayandırılmış, kendine has felsefesi ve tasarımlarıyla fark yaratmış ve yaratmaya devam etmektedir.

En iyiye giden yolda, her gün daha fazla araştırma yapan ve en doğru içeriği üretmek için uğraşan Davines markası, doğanın sunduğu zenginliklerden ve mucizelerden ilham almaktadır. İşte bu sayede Davines, yaratıcılık konusunda her zaman rakiplerinden bir adım önde olmayı başarabilmektedir.

Davines Ürünleri

Davines şampuan, Davines saç kremi, Davines maske, Davines serum, Davines saç yağları, Davines keratin yükleme serumu, Davines jel gibi pek çok ürün, saç yapınıza, saç problemlerinize yönelik olarak üretilmiştir.

Davines Keratin Yükleme Serumu; kolay kırılan, kuru ve aşırı yıpranmış saçlar için önerilir. Aşırı derecede yıpranmış veya kimyasal işlemlerden ötürü hassaslaşmış saçları yeniden yapılandıran profesyonel bakım serumudur. Saça keratin yüklemesi yaparak kısa sürede hızlı bir şekilde onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Tüm renklendirme, perma ve düzleştirme işlemleri öncesinde uygulandığında saçı koruma altına alır ve bu servislerin saça zarar vermesine engel olur.

Davines Alchemic System Renk Koruyucu Bakım Serisi, farklı saç renkleri için özel olarak geliştirilmiş renk koruma ürünleridir. Saç renginizin muhafazası için mükemmel ürünler sunan Alchemic Serisi, her renk tipi için özel olarak geliştirilmiş pigmentler içerir. Saç renginin daha uzun süre kullanılmasına olanak sağlar. Her saç tipi için kullanılabilen Alchemic Serisi, saçınızın günlük bakımını özenle yapar. Davines'in profesyonel dokunuşuyla saç renklerinizin canlanmasına izin verin!

Davines Authentic Organik Bakım Serisi, bitki özleriyle formüle edilmiş organik bakım ürünleri sunar. Saç temizlik ve bakımının yanında yüz, vücut ve cilt bakımı için de idealdir. Organik içeriğiyle cilde ve saça zarar vermeden özenle temizliğini ve bakımını yapar. Davines'in gelişmiş teknolojisi ve doğaya olan hayranlığının birleşimi sonucunda ortaya çıkan Authentic Serisi, doğanın tüm gizlerini cömertçe sunuyor.

Balane Curling Serisi, perma işlemini Davines kalitesiyle size sunmak için özel olarak üretilmiştir. Kusursuz kıvırcıklar ve göz alıcı bukleler yaratırken saçı yormaz. Saça yumuşaklık, parlaklık ve güç katar.

Balance Relaxing Serisi ile saçlarınız her zaman düz ve bakımlı! Davines'in doğadan ilham alan teknolojisiyle en kıvırcık ve asi saçları bile yatıştırıp yola getirmek artık mümkün. Uzun süre düz, pürüzsüz ve yumuşak saçlarınızın keyfini sürün.

Boucle Biowaving System, saçları yormadan ve hasar vermeden kalıcı olarak dalgalı görünüme kavuşturur. Yumuşak etkisi sayesinde ince telli, hassas veya yıpranmış saçlarda da güvenle kullanılabilir. Profesyonel kullanıma yönelik üretilen bukle losyonundan saç yapınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Davines'in farklı yapılardaki boyalarıyla kullanılmak üzere geliştirilen açıcılar, saçta 7 tona kadar açıcılık sağlar. Kategoride toz ve krem açıcıların yanında açıcı ile kullanılan tonerlere de ulaşabilirsiniz. Tonerler sayesinde saçınızda istenmeyen renk yansımaları olmasını engelleyebilirsiniz.

Davines Saç Boyası

Davines'in amonyaklı boyası Mask ve amonyaksız boyası A New Color için geliştirilen oksidanlar, boyadan en yüksek verimi almanız için tasarlanmıştır. Doğru sonuçlar almak ve sürprizlerle karşılaşmamak için her boyanın kendi oksidanını kullanmanız oldukça önemlidir. Boya ve oksidan karışım miktarları, markaya göre değişiklik göstermektedir. Ürün prospektüsünü detaylıca incelemeden uygulamaya başlamamanız tavsiye edilir. Karışım miktarının yanında bekleme süresi de boyanın özelliğine göre değişiklik gösterecektir.

Amonyaklı ve amonyaksız özellikli 2 farklı Davines boya ile kullanıcılara ulaşan Davines, boyadan beklentinizi yükseltmeniz için tasarlanmış! Süt proteinleri ile geliştirilen Davines Mask boyalar, boyama esnasında saça bakım yapar. Boyama sonrasında saçın yumuşak kalmasını sağlar. A New Color serisinde ise amonyağın yanı sıra parfüm ve alerjik reaksiyona sebep olabilecek esanslar da kullanılmamıştır. Yarı kalıcı özelliği ile dikkat çeken Finest Pigments rengi tazelemek ve doğal saçın ilk boyanması için idealdir. Saçınızı boyamak istiyorsanız, en iyi sonuçlar için tercihiniz Davines boya olmalı.

Davines’in ilk ürünü olan şekillendiriciler, firmanın felsefesini en iyi yansıtan seridir. Ambalajların üzerinde Latince HOMO FABER FORTUNAE SUAE “İnsan kendi servetinin mimarıdır” yazıyor. Davines bu seriyi yaratırken tarihsel söylemlerden ilham alarak yaratıcılığı üst seviyelere çıkarmayı hedeflemiştir. Aradığınız Davines wax ve diğer şekillendirici Davines ürünlerini bu seride bulabilirsiniz.

Davines’in Saç Sorunlarına Özel Çözümler Sunan Serileri

Davines Essentials Serisi

Essentials serisi, Davines felsefesine uygun olarak Orta çağ döneminin bitkisel yağlar ile yapılan İtalyan kadınların bakım ritüellerinden ilham almıştır.

Uygulamaları ve kullanımları evde bakıma uygun olarak son derece basit olan ürünler temel saç ve baş derisi problemlerine cevap vermektedir. İçeriğindeki bitki ve meyve özlerinin hoş kokularının ön plana çıkması sayesinde

Essentials serisi ile saç bakımı gerçek bir keyif anına dönüşüyor. Organik bileşenlerden oluşan Essentials serisi günlük kullanıma yönelik olarak formüle edilmiştir.

Davines Natural Tech Serisi

Natural Tech serisinde organik bileşenler saç ve baş derisinin sağlığı için son teknoloji ile birleşiyor.

Modern çağımızda saçlarımız ve saç derimiz çeşitli olumsuzluklara maruz kalır. Natural Tech serisi saç ve baş derisi ile ilgili problemleri çözmeye ve tedavilerine yönelik olarak geliştirilmiştir. Güçlü formüllere sahip bu ürünler saç ve saç derisi problemleriyle ilgili profesyonel çözümler sunar.

Davines, kullanılan ürünlerin kısa sürede etki gösterdiğini yaptığı testlerle kanıtlamıştır.

Natural Tech serisi saç ve saç derisinin problemlerinin cinsine göre sınıflandırılmışlardır. Bu ürünler kombine edilerek de kullanılabilir.

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için en etkili Davines serisiyle tanışın. Saç ve vücut için gerekli bakımı sağlayan saç spreyi ve vücut kremleriyle kusursuz bakımı sağlayın. Saç ve vücut için beraber kullanılan ürünler en iyi sonucu almanız için zengin içeriğiyle bakım sağlıyor.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim