9/9

Davines Nounou Besleyici Seri

Cinsiyet
(2)
Ücretsiz Kargo
Davines


225.00 TL
(9)
Ücretsiz Kargo
Davines


315.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


295.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines


630.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Maskesi 1000ml...
1,235.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Kremi 1000ml Davines...
1,010.00 TL
Ücretsiz Kargo
Davines
Perma, düzleştirme, boya, röfle gibi kimyasal işlem görmüş saçlarda oluşan tahribatı giderir. Kırılgan ve zarar...
89.90 TL
STOKTA YOK

Nounou Besleyici Seri ile Saçlarınızı Onarın

Boya, röfle, perma ve kalıcı düzleştirme gibi kimyasal işlemler, saçları yıpratıp hasar almasına sebep olabilir. Saç dokusuna zarar veren kimyasal ürünler sonucunda saçlar nemini yitirerek kuru, mat ve cansız bir hal alır. Davines Nounou Serisi; kimyasal işlemler ve boya sonrasında hasar görmüş saçlar için geliştirilmiştir. Hassaslaşmış, hasarlı ve kırılgan saçları onarıp koruma altına alır.

Davines Nounou Serisi Ürünleri

Davines Nounou Serisi şampuan saç kremi ve maskeden oluşmaktadır. Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Şampuanı, işlem görmüş saçları nazikçe temizler. Saça yumuşak bir dokunuşta bulunan şampuan, kimyasal işlem sonrasında saçın bozulan pH değerini dengelemek üzere çalışır. Kimyasal işlem görüp yıpranan, kırılan ve hasar alan saçlar için günlük bakım rutininin bir parçası olan Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Kremi, saçları onararak kolay taranmalarına yardımcı olur.

Yıpranmış saçlar için şampuan ve saç kremi kullanmak seçim değil, zorunluluktur! Saç onarımını desteklemek ve saçın sağlıklı görünümüne kavuşmasını sağlamak içinse Davines Nounou Besleyici ve Koruyucu Bakım Maskesi'ni haftada 2 defa düzenli olarak kullanmak oldukça önemlidir.

Düzenli bakım ve ilgi sonrasında en ağır kimyasal işleme maruz kalan saçlar bile yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olabilirler.


Cinsiyet