9/9

Davines Energizing Dökülmeye Karşı Seri

Cinsiyet
(15)
Davines


274.90 TL
Davines


782.90 TL
(5)
Davines


427.00 TL
(1)
Davines


960.00 TL
Davines


969.00 TL
(1)
Davines
Davines Dökülme Önleyici seri; ince, kırılgan, dökülmeye yatkın saçlar için önerilir. Saç dökülmesine karşı...
855.00 TL
(1)
Davines


855.00 TL

Energising Serisi ile Saç Dökülmesi ile Vedalaşın

Saç dökülmesi, en çok karşılaşılan saç problemlerinin başında gelmektedir. Kadın tipi saç dökülmesi veya erkek tipi saç dökülmesi sorunlarında etkili olan Davines Energising Serisi, saç köklerine doğrudan etki eden ürünleri ile dökülme problemi ile savaşır.

Saç dökülmesi farklı seviye ve yoğunluklarda yaşanabilir. Yoğun dökülmeler için ekstra bakım sağlayan ürünlerin tercih edilmesi oldukça önemlidir. Dökülme önleyici ürünlerden en etkili sonucu almak için ürünlerin düzenli olarak ve tavsiye edildiği şekilde kullanılması ise çok önemlidir. Uygulanan kür sonrasında koruyucu etkili serum ve bakım ürünleri ile tedavinin devamını sağlamak, uzun vadede daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Energising Serisi Ürünleri

Saç dökülmesi tedavisinin ilk adımı dökülme önleyici şampuan ile saçı temizleyip sonraki bakımlar için saçı hazır hale getirmektir. Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan, kan dolaşımını hızlandıran yapısı ile saçları canlandırır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Losyon düzenli kullanımda saç dökülmesini durdurarak saçların güçlenmesine yardımcı olur. Yoğun saç dökülmesi durumunda ise Davines Energizing Superactive Dökülme Karşıtı Serum, etkili sonuçlar almak için idealdir. Superactive Serum aynı zamanda mevcut saçları da güçlendirerek daha sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Dönemsel veya mevsimsel saç dökülmesi problemi yaşıyorsanız Davines Energizing Seasonal Mevsimsel Dökülme Önleyici Losyon tam size göre! Özel olarak tasarlanan losyon, mevsimsel saç dökülmesi sorununu önlemesinin yanında saç kaybını en aza indirerek saça güç katar ve tekrar dökülmesini engeller. İnce telli, kırılgan ve dökülmeye meyilli saçların bakımı için geliştirilen Davines Energizing Dökülme Önleyici Canlandırıcı Bakım Jeli, saçları güçlendirerek yeniden dökülmesine mani olur ve saça hacim kazandırır.

Davines Energizing Thickening Saç Kalınlaştırıcı Tonik; dökülme sonrası incelen ve seyrelen saçların daha yoğun görünmesine yardımcı olur. Düzenli kullanımda saç tellerini kalınlaştırarak daha dolgun bir görünüm için saçı destekler.

Daha canlı, yoğun, dolgun ve dökülmeyen sağlıklı saçlar için tasarlanan Energising Serisi, geniş ürün yelpazesi ile Saçhane'de.

Cinsiyet