Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Chicco Anne ve Bebek Ürünleri Fiyatı

Türkiye'deki ve dünyadaki tüm annelerin en büyük yardımcısı olan Chicco, ürünlerini ilk andan itibaren bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği her detayı düşünerek geliştirmektedir. Marka, ailelerin sürekli değişen ve gelişen talepleri dikkate alınarak tasarlanan ürün yelpazesini çeşitlendirerek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sachane, kullanıcıları için bebeklerin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak pek çok farklı Chicco ürünü içeriyor. Bebek ürünleri söz konusu olduğunda ekstra bir özen vardır. Sachane bünyesinde barındırdığı tüm ürünlerde olduğu gibi markanın üretim koşullarına da önem vermekte ve birçok farklı denetim gerçekleştirmektedir. Chicco doğduğu andan itibaren hastane dışı ürünleriyle kullanıcıların yanında. Sonrasında marka, bebeğinizin her yaşına uygun olarak ürettiği oyuncak, giyim ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok farklı kategorideki seçenekleriyle yanınızda olmaya devam ediyor.

Chicco Suluklar

Ayrıca bebeğinizin güvenli bir ortamda yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla yürüteç, oto koltukları, bebek kucakları gibi ürünler de tasarlamaktadır. Ürünlerin fonksiyonelliğine ve tasarımına dikkat ederek bebeğinizi en güvenli şekilde büyütmenize yardımcı olur. Giyim kategorisinde ise çeşitli fanila, t-shirt, body, uyku tulumu gibi ürünler de bulunuyor. Bebeğinizin doğduğu ilk günden çocukluğuna kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz her yaş aralığına uygun ürünler geliştirmektedir. Böylece marka her zaman bebeğinizin yanındadır. Anne sütünün yanı sıra ek gıdaya başlayan bebekler için çeşitli mama sandalyeleri, biberonlar, pipetli bardaklar ve suluklar gibi ürünleri içerir. Aynı zamanda bebeğinizin kişisel bakımı da çok önemlidir. Kişisel bakımını kendi başına yapamayan bebekler için annelerinin rahatlıkla kullanabileceği diş kaşıyıcı, emzik, tırnak makası, tarak, şampuan gibi bebek bakım ürünleri tasarlamaya devam ediyor. Büyük bir özen ve titizlikle büyütmek istediğiniz bebeğiniz için; Yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve kalite ve sağlık kontrollerinden geçerek satışa sunulan Chicco ürünlerini Sachane güvencesiyle satın alabilirsiniz. Dilerseniz sitenin kullanıcı yorumları bölümünde daha önce Chicco ürünlerini kullanmış olan kullanıcıların yorumlarını okuyarak da fikir edinebilirsiniz.

Chicco Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğiniz belli bir yaşa gelene kadar kendine bakamayacak. Bu noktada anne babalara büyük sorumluluklar düşmektedir. Bebeğinizin kişisel hijyenini sağlarken sizi yalnız bırakmayan markanın ürünleri ile bu sorunu kolayca çözebilirsiniz. Bebeğinizi yıkarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şampuanlardır. Bebekler için özel şampuan kullanmak önemlidir. Cildini tahriş etmeyen, normal bir bireyden daha hassas olan, gözlerini yakmayan, alkol ve paraben gibi zararlı maddeler içermeyen Chicco şampuan seçenekleri ile bebeğinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Bebekler için özel olarak üretilmiş tırnak makası ile bebeğinizin tırnaklarını periyodik olarak kesebilirsiniz. Bu işlem bebeğinizin sadece tırnaklarını temizlemekle kalmaz aynı zamanda yüzünü kaşımasını da engeller.

Chicco Tarak Modelleri

Bebeğinizin saçlarını duştan sonra taramak için Chicco tarak modellerini kullanabilirsiniz. Hassas ve yumuşak bebek saçı ve saç derisi için tasarlanmış bebek taraklarının kılları oldukça yumuşaktır. Bebeğinizin diş çıkarma döneminde sıklıkla kullanacağı Chicco diş kaşıyıcıların farklı seçenekleri bulunmaktadır. Dişler, bebeğinizin dikkatini çekmek için farklı şekil ve renklerde mevcuttur. Bebeğinizin dişleri çıkmaya başladığı andan itibaren ağız ve diş hijyenine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun için özel olarak üretilen Chicco diş fırçası modelleri minik dişler ve hassas diş etleri için tasarlanmıştır. Kişisel bakım ürünleri de dahil olmak üzere bebeğinizin diğer tüm eşyalarını temizlemeniz çok önemlidir. Ebeveynlerin bebeklerinin eşyalarını rahatlıkla kullanıp sterilize edebilecekleri Chicco sterilizatör seçenekleri ile biberon, emzik gibi bebeğinizin ağzına temas eden ürünlerin temizliğini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin bakımı için tercih edebileceğiniz çeşitli Chicco ürünlerine Sachane adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Filtreleme sistemini kullanarak ürünleri fiyat, model, kategori, renk, yaş gibi çeşitli filtrelere tabi tutabilir ve ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Chicco Oyuncaklar

Bebekler belli bir yaştan sonra emeklemeye ve yürümeye başladıkları için içeride oyun oynama alışkanlıkları artar. Bu noktada marka, çeşitli ürünleri ile ebeveynleri desteklemektedir. Chicco oyun matı modelleri ile küçük ve küçük çocuklarınızın belli bir alanda oynamasını sağlayabilirsiniz. Böylece daha hijyenik olarak güvenli bir alanda oynayabilirler. Bu sayede bebeğinizin oyuncakları düzenli olarak belirli bir alanda tutulacaktır. Farklı yaş gruplarına hitap eden Chicco oyuncak modelleri ile bebeğinizin keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Chicco Bebek Telsizleri

Bebeğiniz uyurken veya oyun oynarken siz farklı bir odadayken bebeğiniz için endişelenmenize gerek kalmaması için Chicco bebek telsizi modellerini alabilir ve kolayca kullanabilirsiniz. Yürümeye başlayan çocuğunuzun yürümesini ve yürümeye alışmasını kolaylaştırmak için yürüteç modellerini kullanabilirsiniz. Bebeğinizin kollarını koyabileceği ve yürüteç bağlantılı oyunlar oynayabileceği bir alana sahip olan Chicco örümcek yürüteç modelleri ile bebeğiniz keyifli vakit geçirebilir. Oyun minderi üzerine kurabileceğiniz Chicco oyun parkı ve salıncaklar ile bebeğinizi evden çıkmadan parka götürebilir ve bebeğinizle birlikte eğlenebilirsiniz. Oyun oynamak bebeğinizin gelişimi için önemlidir. Bu aşamada dış dünyaya olan ilgilerini fark eden çocukların heyecan verici ve birçok başarılı anılarının oluşumu bu dönemde başlar.

Chicco Emzikler

Çocuklar etraflarındaki nesneleri dokunarak ve bazen ısırarak anlamlandırmaya çalışırlar. Bu nedenle bebeğinizin gelişim döneminde oyun oynaması çok önemlidir. Aynı zamanda bu dönemde bebeğinizin etrafındaki malzemelerin hijyenik olması ve sağlığını riske atmayacak şekilde üretilmesi önemlidir. Chicco emzik, gözlük, kişisel bakım ürünleri ve oyuncak üretiminde kanserojen madde ve bunları içeren boyalar kullanmaz. Bu sayede Sachane adresinde alışveriş yaparken içiniz rahat olabilir. Ayrıca sayfadaki ürünleri tek tek satın almanız da mümkün, ihtiyaçlarınıza göre birden fazla ürün belirleyebilir ve kendi ihtiyaçlarınıza göre bir takım oluşturabilirsiniz. Uygun ürünleri bir arada görmek de mümkündür.

Ebeveynler için Chicco Ürünleri

Bebeğiniz büyürken her ihtiyaç ve aşamada yanınızda olmayı hedefleyen marka, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Chicco park, minderden hasır kup modellerine kadar birçok farklı alanda üretim yapmaktadır. Chicco, bebeğinizin anne sütünü terk etmesine ve katı gıdaya geçmesine yardımcı olacak pipetli bardak ve suluk gibi malzemeler tasarlar. Çalışan anne babaların işini çok kolaylaştıran Chicco termos modelleri ile bebeğinizin mamasını gün boyu sıcak tutabilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin maması gün boyu hazır olacaktır. Su tüketimi küçükten büyüğe herkes için çok önemlidir. Bu nedenle ister plastik ister cam malzemelerle bebeğinizin su içmesini kolaylaştıran Chicco suluk modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Farklı ölçülerdeki Chicco beşik modellerini bebeğinizin kendi odasında veya kendi yatak odanızda konumlandırabilirsiniz. Bebeğinizin hassas cildi için giyim ve kişisel temizlik kategorisindeki tüm ürünler özenle ve sağlık koşullarına uygun olarak üretilmektedir.

Chicco Termometreleri

Sachane, bünyesinde bulunan tüm marka ve ürünlerin üstün kalite standartlarına uygun olarak üretildiğinden emin olmak için denetimler yapmaktadır. Bebeğinizin hastalanması durumunda her evde bulunması gereken Chicco termometreler ile bebeğinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Bebeğiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz ve ihtiyacınız olan ürünleri Sachane adresindeki Chicco online satış kategorisinden satın alabilirsiniz. Chicco Türkiye, doğduğunuz andan çocukluğunuza kadar her an yanınızda olacak ürünlere sahiptir. Sachane adresinin tercih sistemi sayesinde beğendiğiniz ve ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz ürünleri beğenebilir, satın almak istediğiniz ürünleri dönemsel indirimlerle orijinal fiyatlarından çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Sachanegüvencesi ile ihtiyacınız olan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Chicco Ürünleri

Sachane bünyesinde bulunan her ürün ve markanın üstün kalite standartlarına uygun olarak üretildiğinden emin olmak için çeşitli testler yapmaktadır. Sachane, kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını dikkate alarak her zaman portföyüne yeni markalar ekler. Adresindeki Chicco sayfasından bebeğinizin ve sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecek pek çok farklı ürüne uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birçok kategoride farklı ürün çeşitleri ile her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sachane adresinin favoriler sistemi ve koleksiyon seçenekleri sayesinde beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri tespit edebilir ve düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olan ürünleri istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Chicco kanguru ürünlerini deneyimlemiş olan kullanıcıların yorumlarını, örneğin kullanıcı yorumları alanında okuyabilirsiniz. Bu sayede satın almak istediğiniz ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Geniş bir ürün yelpazesinden bebeğinizin ihtiyacı olan ürünleri seçebilirsiniz. Örneğin; Küçük bebeğe sahip ebeveynler Chicco anne beşik modellerini tercih ederken, daha büyük bebeğe sahip ebeveynler normal beşik modellerini tercih edebilir.

Chicco Bebek Ürünleri

Sachane, bebeğinizin sağlığına duyarlı olup, markalarının belirli kalite standartlarına uygun olarak üretilmesine önem vermektedir. Aynı zamanda kaliteden ödün vermeden ürettiği bebek ürünlerini uygun fiyatlarla kullanıcılarına sunmaktadır. Bebeğinizin sağlığını korumak ve daha kaliteli nefes alabilmek için Sachane adresinde bulunan Chicco soğuk buhar makinesi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Örneğin; Sachane garantisi ile Chicco radyo indirimlerini kolayca bulabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sachane sayfasından ihtiyacınıza uygun bebek ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı Chicco cep telefonu, suluk ve ayakkabı gibi birçok farklı bebek ürününe Sachane sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Chicco Bebek Ürün Fİyatları

Zaten çok zor bir süreç olan bebek yetiştirme sürecinde bebek ürünleri annelerin en büyük yardımcısıdır. Mutlu anneler ve mutlu bebekler için her gün bir yenisinin düşünüldüğü ve üretildiği bu sektörde Chicco başı çekiyor. Farklı ay ve yaş gruplarına göre ayrılan ürünler her bebeğin ve her annenin ihtiyacına göre üretilmektedir. Sorumlulukları ve görevleri artan anne ve babalara daha konforlu bebek bakımı sağlamak, bebeğin daha rahat, mutlu ve huzurlu büyümesi için düşünülerek tasarlanan ürünler hayatı kolaylaştırıyor. Aynı zamanda ebeveynlere de büyük destek sağlıyor.

Chicco Günlük Bakım Ürünleri

Sadece bakım ve yetiştirme ile sınırlı olmayan ebeveynlikte en büyük görevlerden biri çocuğunuzun psikolojik ve fizyolojik gelişimini desteklemek, yaratıcılığını artırarak onu üretken ve mutlu bir birey haline getirmektir. Bu nedenle oyuncak, gelişim ve eğlence setleri gibi ürünler bebeklerin ve çocukların dünyasının vazgeçilmezi! Chicco ürünleri bebeğinizin cinsiyeti ve yaşı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Chicco'da tekstil ürünleri dışında bebek bakımı için aklınıza gelebilecek her türlü malzeme ve araç bulunmaktadır. Örneğin Chicco biberon veya Chicco bebek arabası bunlardan biridir. Aileniz için en uygun bebek arabasını farklı model ve fonksiyonlara sahip bu sayfada bulabilirsiniz. Bir başka örnek olarak Chicco mama sandalyesi de bebeğinizin rahat beslenmesi ve size kolaylık sağlaması için tasarlanmıştır. Chicco ürünleri arasından renk ve desen seçimi yaparak zevkinize uygun ürünü tercih ederek kendinizin ve bebeğinizin günlük hayatını renklendirebilirsiniz.

Avantajlı Chicco Ürünleri

Bebek büyütmek güzel olduğu kadar zor bir süreçtir. Bu süreçte her gün ve hatta her geç saatte yeni bir ihtiyaç ortaya çıkabilir. Hesaba katmadığınız yeni bir durum için yeni bir ürüne yani yeni bir yardımcıya ihtiyacınız olabilir. Bu ihtiyaçlara hızlı ve etkili çözümler bulmak, Sachane adresi Chicco'ya ulaşmak için Chicco'yu seçin! Siz heyecanınızı bebeğiniz ve ailenizle paylaşabilir ve bu güzel anların tadını doyasıya çıkarırken, alışveriş ve masraf derdiniz olmasın. Tüm ihtiyaçlarınızı tek tıkla, uygun ödeme koşulları ve taksit avantajlarıyla ayağınıza getiriyoruz. Üstelik avantajlı fiyatlarla ve Sachane kalitesi ve güvencesiyle.

Chicco İndirimleri

A'dan Z'ye ihtiyacınız olan her ürüne, çocuğunuzla geçireceğiniz zamanı boşa harcamadan, mutluluğunuzu ve konforunuzu bozmadan tek tıkla sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sachane adresine siparişinizi vermek. Süper hızlı kargo, uygun ödeme koşulları, taksit avantajları ve süper indirim avantajlarından bahsetmiyorum bile!

Chicco Anne ve Bebek Ürünleri En Uygun Fiyat

Sachane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Chicco Markasında bulunan Alıştırma Bardağı, Banyo Süngeri, Bebek Parfümü, Biberon, Biberon Emziği, Diş Fırçası, Diş Macunu, Emzik, Saç Fırçası, Tarak, Göğüs Koruyucu, Göğüs Pedi, Masaj Yağı, Pudra, Sabun, Saç Kremi, Saç Spreyi, Şampuan, Sinek Kovucu, Süt Pompası, Termometre, Tırnak Makası, Vücut Temizleyici vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim