9/9

Carlson

Kategoriler
Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet
Carlson Kids Daily D3 400 IU Per Drop Takviye Edici Gıda 10.3 ml
%18
indirim
Carlson

Günde bir damla çocuklar için takviye edici gıda

259.90 TL 212.90 TL
Carlson Omega-3 Balık Yağı İçeren Takviye Edici Gıda 500 mlg 50 Soft Gel
%14
indirim
Carlson


119.90 TL 102.90 TL
Carlson

Portakal aromalı yüksek etkinlikte omega 3 balık yağı şurubu

267.90 TL

Carlson Balık Yağı Tarihçesi

Carlson, 1980'lerde Kuzey Amerika'da Omega-3 pazarının açılmasına yardımcı oldu ve Norveç'ten ilk yüksek kaliteli, harika tada sahip sürdürülebilir balık yağlarımızı ithal etti. 2009 yılında, bol miktarda kalamar türünden elde edilen yeni bir deniz yağının lansmanını yaptı.

Carlson kısa süre önce Norveç'in Søvik kentindeki yeni, son teknoloji şişeleme tesisi Carlson Healthy Oils açılışını duyurdu. Kuzey Atlantik'teki en önemli balıkçı limanlarından birinin yakınında bulunan Søvik, rafine etme, damıtma ve şişeleme için sadece en iyi, en taze balık yağlarının Carlson Healthy Oils'e teslim edilmesini sağlar. Şişelenmiş yağlar daha sonra dünya çapındaki perakende satış noktalarına gönderilmek üzere Arlington Heights, Illinois'deki Carlson dünya genel merkezine taşınır.

Carlson Omega-3 Farkı

  • Profesyonel Güç
  • Üstün Saflık ve Etki
  • Nihai Tazelik
  • Sürdürülebilir Kaynaklı
  • IFOS ve IGEN sertifikalı
  • Moleküler Olarak Damıtılmış
  • Nitrojen İle Yıkanır

Carlson Omega-3 Ürünleri

Carlson Omega-3 ürünleri denizden mağazaya kadar yakından yönetilmektedir. Geleneksel, sürdürülebilir yöntemler kullanarak en yüksek kalitede, derin, soğuk su balıklarını tedarik ediyor. Carlson sıvı balık yağları, bir miktar antioksidan ile şişelenir. Oksijeni uzaklaştırmak ve oksidasyonu önlemeye yardımcı olmak için nitrojen ile yıkanır. Carlson Omega-3 yumuşak jelleri aynı yüksek standartlar kullanılarak kapsüllenmiştir. Tüm Carlson Omega-3 kapsüller tazelik, etki ve saflık açısından FDA'ya kayıtlı bir laboratuvar tarafından test edilir.

Omega-3 Balık Yağı Formları

Balık yağları yaygın olarak üç biçimde bulunur: TG (Doğal Trigliserit), EE (Etil Ester), rTG (Yeniden Esterleştirilmiş Trigliserit). İster bir TG, EE veya rTG balık yağı seçin, ister EPA ve DHA kan seviyeleriniz minimum günlük dozlar kullanılarak kolayca optimum miktara yükseltilebilir.

Balık yağından elde edilen Omega-3 takviyeleri, %8'in üzerinde bir EPA ve DHA kırmızı kan hücresi konsantrasyonu ile ilişkili faydalar için uzun vadeli alınması amaçlanan yaşam tarzı takviyeleridir. Herhangi bir formun uygun bir dozu bu amaca ulaşabilir ve optimal Omega-3 kan seviyelerinin korunmasına yardımcı olabilir.

Neden Omega-3?

Omega-3 hakkında 30.000'den fazla yayınlanmış çalışma vardır ve bu da onları dünyada en çok çalışılan besinlerden bazıları yapar. Omega-3, beyin ve kalp sağlığından ruh hali ve cilt sağlığına kadar birçok önemli sağlık yararı sağlar. Ve "gerekli" kabul edilirler çünkü vücudumuz onları üretemez, bu yüzden onları diyetimiz yoluyla almalıyız. Çoğumuz çok fazla balık yemediğimiz için takviye harika bir seçenek olabilir.

En Faydalı Omega-3 Çeşitleri

En faydalı Omega-3 çeşitleri, EPA (eikosapentaenoik asit) ve DHA'dır (dokosaheksaenoik asit). EPA en çok kardiyovasküler sağlık yararları ile tanınır ve DHA en iyi beyin ve görme sağlığını desteklemedeki rolüyle bilinir.

Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet