Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(1)

Carlson Kids Daily D3 400 IU Per Drop Takviye Edici Gıda 10.3ml

0

5.0

(1)

Carlson Balık Yağı İçeren Portakal Aromalı Sıvı Takviye Edici Gıda 200ml

Carlson Takviye Edici Gıda Ürünleri ve Fiyatı

Carlson Balık Yağı Tarihçesi

Carlson, 1980'lerde Kuzey Amerika'da Omega-3 pazarının açılmasına yardımcı oldu ve Norveç'ten ilk yüksek kaliteli, harika tada sahip sürdürülebilir balık yağlarımızı ithal etti. 2009 yılında, bol miktarda kalamar türünden elde edilen yeni bir deniz yağının lansmanını yaptı.

Carlson kısa süre önce Norveç'in Søvik kentindeki yeni, son teknoloji şişeleme tesisi Carlson Healthy Oils açılışını duyurdu. Kuzey Atlantik'teki en önemli balıkçı limanlarından birinin yakınında bulunan Søvik, rafine etme, damıtma ve şişeleme için sadece en iyi, en taze balık yağlarının Carlson Healthy Oils'e teslim edilmesini sağlar. Şişelenmiş yağlar daha sonra dünya çapındaki perakende satış noktalarına gönderilmek üzere Arlington Heights, Illinois'deki Carlson dünya genel merkezine taşınır.

Carlson Omega-3 Farkı

  • Profesyonel Güç
  • Üstün Saflık ve Etki
  • Nihai Tazelik
  • Sürdürülebilir Kaynaklı
  • IFOS ve IGEN sertifikalı
  • Moleküler Olarak Damıtılmış
  • Nitrojen İle Yıkanır

Carlson Omega-3 Ürünleri

Carlson Omega-3 ürünleri denizden mağazaya kadar yakından yönetilmektedir. Geleneksel, sürdürülebilir yöntemler kullanarak en yüksek kalitede, derin, soğuk su balıklarını tedarik ediyor. Carlson sıvı balık yağları, bir miktar antioksidan ile şişelenir. Oksijeni uzaklaştırmak ve oksidasyonu önlemeye yardımcı olmak için nitrojen ile yıkanır. Carlson Omega-3 yumuşak jelleri aynı yüksek standartlar kullanılarak kapsüllenmiştir. Tüm Carlson Omega-3 kapsüller tazelik, etki ve saflık açısından FDA'ya kayıtlı bir laboratuvar tarafından test edilir.

Omega-3 Balık Yağı Formları

Balık yağları yaygın olarak üç biçimde bulunur: TG (Doğal Trigliserit), EE (Etil Ester), rTG (Yeniden Esterleştirilmiş Trigliserit). İster bir TG, EE veya rTG balık yağı seçin, ister EPA ve DHA kan seviyeleriniz minimum günlük dozlar kullanılarak kolayca optimum miktara yükseltilebilir.

Balık yağından elde edilen Omega-3 takviyeleri, %8'in üzerinde bir EPA ve DHA kırmızı kan hücresi konsantrasyonu ile ilişkili faydalar için uzun vadeli alınması amaçlanan yaşam tarzı takviyeleridir. Herhangi bir formun uygun bir dozu bu amaca ulaşabilir ve optimal Omega-3 kan seviyelerinin korunmasına yardımcı olabilir.

Neden Omega-3?

Omega-3 hakkında 30.000'den fazla yayınlanmış çalışma vardır ve bu da onları dünyada en çok çalışılan besinlerden bazıları yapar. Omega-3, beyin ve kalp sağlığından ruh hali ve cilt sağlığına kadar birçok önemli sağlık yararı sağlar. Ve "gerekli" kabul edilirler çünkü vücudumuz onları üretemez, bu yüzden onları diyetimiz yoluyla almalıyız. Çoğumuz çok fazla balık yemediğimiz için takviye harika bir seçenek olabilir.

En Faydalı Omega-3 Çeşitleri

En faydalı Omega-3 çeşitleri, EPA (eikosapentaenoik asit) ve DHA'dır (dokosaheksaenoik asit). EPA en çok kardiyovasküler sağlık yararları ile tanınır ve DHA en iyi beyin ve görme sağlığını desteklemedeki rolüyle bilinir.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim