SAÇHANE MOBİL UYGULAMASINI İNDİR
9/9
Kategoriler
    Diğer
Saç Bakım Ürünleri
    Diğer
Saç İhtiyacı
    Diğer
Saç Tipi
    Diğer
Şekillendirici Ürünler
Şekillendirici Özelliği
Tutuş Gücü
Boya Bakım Ürünleri
Boya Özelliği
Boya Kalıcılığı
Oksidan Volumü
Kişisel Bakım Ürünleri
Kuaför Ürünleri
Cinsiyet
(8)
Wella

Renk pigmentlerinin saçın derinine işlemesini sağlayan krem saç boyası

54.90 TL
Seçenek seçiniz
%67
indirim
(9)
Wella

Beyaz saç kapatıcı köpük boya

276.00 TL 89.90 TL
%63
indirim
(2)
Wella


402.00 TL 149.90 TL
%46
indirim
(4)
Wella


120.00 TL 64.90 TL
Seçenek seçiniz
%67
indirim
(2)
Wella


276.00 TL 89.90 TL
%62
indirim
(3)
Wella


392.00 TL 149.90 TL
%57
indirim
(5)
Wella


162.00 TL 69.90 TL
%46
indirim
(4)
Wella


120.00 TL 64.90 TL
Seçenek seçiniz
%59
indirim
(1)
Wella
510.00 TL 209.90 TL
%46
indirim
(12)
Wella


276.00 TL 149.90 TL
%62
indirim
(2)
Wella
Wella Sp Men Defined Structure Şekillendirici Krem Jöle 100ml...
172.00 TL 64.90 TL
%42
indirim
Wella

Perfect %9 30 Volum Oksidan

120.00 TL 69.90 TL
%63
indirim
Wella


162.00 TL 59.90 TL
%64
indirim
(1)
Wella


3,500.00 TL 1,259.90 TL
%39
indirim
(2)
Wella
198.00 TL 119.90 TL
%58
indirim
(5)
Wella
Ürün Özelliği Boyalı ve yıpranmış saçlar için özel olarak...
130.00 TL 54.90 TL
%42
indirim
(1)
Wella


120.00 TL 69.90 TL
%69
indirim
Wella


2,100.00 TL 649.90 TL
%46
indirim
(1)
Wella

Wella Blondor Extra Cool Blonde Toz açıcı 150gr

220.00 TL 119.90 TL
%46
indirim
(1)
Wella


120.00 TL 64.90 TL
Seçenek seçiniz
%54
indirim
(3)
Wella


162.00 TL 74.90 TL
%46
indirim
Wella


120.00 TL 64.90 TL
Seçenek seçiniz
%57
indirim
Wella


162.00 TL 69.90 TL
%57
indirim
(2)
Wella


162.00 TL 69.90 TL
%40
indirim
Wella

Wella Curl It Mild Perma Losyonu 75ml

60.00 TL 35.90 TL
%57
indirim
Wella


162.00 TL 69.90 TL
%63
indirim
(2)
Wella


162.00 TL 59.90 TL
%55
indirim
Wella


402.00 TL 179.90 TL
%55
indirim
Wella


402.00 TL 179.90 TL

Wella Saç Bakım Ürünleri

Wella Proffessional markası, köklü geçmişi ile kozmetik dünyasına yön veren en önemli markalardan bir tanesidir. 1880 yılında temelleri, dünyanın en önemli kozmetik markalarından bir tanesi olan Wella şirketi Franz Ströher tarafından atılmıştır. Resmi olarak 1927 yılında Wella ismi ilk kez duyulmuştur. 1931 yılında firmaya ait satışlar, Birleşik Devletler’e kadar genişlemiştir. 1945 yılında ise, 2. Dünya Savaşı etkileri sonucunda firma, yeniden yapılandırılmış ve bugün bildiğimiz Wella haline gelmiştir. Wella her saç problemine özel çözümler sunan seriler üreterek ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırıyor. Siz de Wella saç bakım ürünleri ile saç problemlerinize çözüm üretmek isterseniz Wella kategorimizde Wella markalı tüm ürünleri inceleyebilir ve birkaç adımda satın alabilirsiniz.

Wella Professionals

Wella markası, her anlamda sunduğu çözümler ve zengin ürün gamı ile sektörde oldukça güçlü bir yere sahiptir. Sahip olduğu bu önemli yeri, her gün daha çok çalışmaya, araştırmaya ve kendini yenilemeye borçludur. Her ihtiyaca yönelmek, Wella Proffessionals markasını vazgeçilemez bir noktaya getirmektedir. Wella Proffessionals serisi, saç bakımını çok üst noktalara çıkartır.


Wella Proffessionals serisini, Balance Serisi, Brilliance serisi, Enrich serisi ve Oil Reflection serisi oluşturur.

Wella Balance Serisi

Wella Balance serisi, saç derisi için özel olarak üretilmiş bir seridir. Bu seri saç ve baş derisinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına özel olarak tasarlanmıştır. Tüm seri bitki ve meyve özlerinden alınan destek ile üretilmiştir. Saç derisini arındırma, kepek önleme, canlandırma ve hassas bakım etkilerini kullanıcılarına sunmaktadır. Saç derisini etkin bir biçimde temizlemek ve hassas baş derisinin günlük ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir. Saçı yenilemek ve canlılık kazandırmak en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Saç derisinin nem dengesini korumak, saç derisinin kuruması ve gerilmesine mani olmak diğer özellikleri arasında yer almaktadır. Saç derisini rahatlatmak, ferahlatmak ve arındırmak, esasına dayanır.

Brilliance Serisi

İnce telli, boyalı saçlar için Brilliance Serisi, ince telli ve normal boyalı saçlarda saçı ağırlaştırmayan ve bakım yapan ürünlerden oluşmaktadır. İçeriğindeki pırlanta tozu ile boyalı saçların parlaklığına yeni bir boyut kazandırır. İçerisindeki anti-oksidan ve renk koruyucu maddeler sayesinde mükemmel renk parlaklığı elde edilmesini sağlar. Zengin içeriğiyle boyalı saçların parlaklığını artırmak ve aynı zamanda var olan parlaklığı korumak için saça pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırmaktadır. Saçlardaki elektriklenmeyi azaltır ve saçın kolay şekil almasını ve taranmasını sağlar. Aynı zamanda güneş ve ısıya maruz kalan saçlarınızı dış etkenlerden korur.

Wella Enrich Serisi

Doğal yaşam ve çevre faktörleri saçlarımızı olumsuz olarak etkiler, kuruluk probleminin en önemli nedenlerinden biri ise saçlardaki nem dengesindeki problemlerden kaynaklanır. Nem dengesi olmayan saçlarda kuruluk ve buna bağlı olarak yıpranmış saç problemleri baş göstermeye başlar. Ayrıca kuru saçlar bir süreden sonra saç dökülmesine neden olur Wella Enrich saçlarınızdaki kuruluk probleminin çözümünde size yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Oil Reflection

Yansımaları açığa çıkaran düzleştirici yağ, Oil Reflection ile saçlarınızı tanıştırmanızın zamanı geldi. Wella Professionals Oil Yansımaları saçı yumuşan lüks bir saç yağıdır. Renk tedavi ve saç vurgulanan için ideal, Petrol Yansımaları sen, dokunma ve duyu görebilirsiniz olağanüstü sonuçlar ile çok duyusal deneyimi içine çekecek.Macadamia Yağı, Avokado Yağı ve E vitamini ile zenginleştirilmiş bu çok amaçlı saç tedavi doğal antioksidan özellikleri ile ünlüdür.


Oil Yansımaları anında saç rengi güzel yansımaları ve boyutları ortaya koymaktadır.Nefis hafif tutarlılık besler ve koşullar temas halinde yumuşatma iken saç. Büyüleyici bir koku ile aşılanmış, Yağ Yansımaları anında saç yumuşak hissettiren ve yansıtıcı% 86 daha fazla parlaklık için yapar.

Oil Yansımaları görünümlü bırakarak ve sağlıklı, parlak, yumuşak ve esnek bir duygu, tüm saç tipleri ve saç yapısını geliştirmek için işler için uygundur.

Wella Boya

Hayalinizdeki saç rengini gerçeğe dönüştürmeniz için zengin renk seçenekleri sunan Wella boya modellerini Saçhane’de bulabilir ve en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz!

Wella SP Erkek

Wella SP Men koleksiyonuyla tüm saç ve baş derisi ihtiyaçlarınıza kavuşacaksınız. Yenilenmiş içerikleri ve geniş ürün yelpazesi ihtiyaçlarınızı gidermek üzere üç farklı ürün serisi sunuyor: Mükemmel saç kodlarını çözerek bir dizi özel saç ve baş derisi ihtiyaçlarını karşılamak üzere üretilmiş şampuanların ve toniklerin oluşturduğu tam bakım serisi. Mükemmel görünüşüzü yaratmanıza imkan sağlayan harika saç şekillendirme ürünleri.

Wella SP Kadın

Wella Sp Bayan Asi ve Kıvırcık Saç bakımı serisi

Saçın elastikiyetini korur ve pürüzsüzce temizler. Saç ve saç derisi için özel olarak üretilmiştir. Bukleli ve kabaran saçların kontrolünü ve düzleşmesini sağlar. Kalın telli saçı yumuşak ve esnek yapar. Avokado yağı, Vitamin konsantrasyonu (A, B, D, E, H, K) içeren saç, yumuşak, pürüzsüz ve dehidrasyon ve neme karşı korunmuş olduğu anlamına gelir. Kaşmir özü, Saçı pürüzsüzleştirir ve saça kaşmir parlaklığı kazandırır. Zeina (Zein), Dış faktörlerin olumsuz etkilerine karşı doğal proteinlerle saçın korunmasını sağlar.

Boyalı Saçlara Özel Color Save Serisi

Saç renginin korunması, açılmasının önlenmesi ve uzun süre kalıcı renk parlaklığı ve boya sonuçları için en iyi reçetedir. 3D Koruma Teknolojisi içeriğindeki UV filtreleri ve Zeytin Yaprağı Ekstresi ile saçın daha ışıltılı ve canlı görünmesini sağlar. Color Save Koleksiyonu: Color Save Shampoo, Color Save Mask, Color Save Emulsion'dan oluşur. Ek olarak seri SP'nin parlak renk bakımı için son dokunuş olarak adlandırdığı Color Finish ürününe sahiptir.

Dökülme Önleyici ve Hassas Baş Derisi Bakımı

Hassas Baş Derisine Özel olarak hazırlanan seri, Dermatolojik olarak test edilmiş bu seri özel olarak hassas baş derisi için geliştirilmiştir. Hassas baş derisinde hafif ve yatıştırıcı bir etki ile koruma sağlar. Baş derisindeki nem ve yağ dengesini kontrollü pH-değeri ile optimum seviyede tutar. Seri içeriğindeki Dermacalm Kompleksi ile hassas ciltlere nazik bir bakım uygular. Balance Scalp Koleksiyonu: Balance Scalp Shampoo, Balance Scalp Lotion, Balance Scalp Mask'dan oluşur. bunlara ek olarak bu seri SP'nin saç dökülmelerine karşı özel olarak geliştirilen ürün Balance Scalp Energy Serum'a sahiptir.

İnce Telli Saç Bakımı

İnce Telli ve Güçsüz Saçlara Özel: SP'nin bu reçetesi daha güçlü ve hacimli saçlara sahip olmanızı sağlar. Yalnız SP'de bulunan gelişmiş Keratin Kompleksi sayesinde, hacim elementlerini birleştirerek ince telli saçı içten dışa sağlamlaştırır, saçın gücünü arttırarak saçı ağırlaştırmadan hacim kazandırır. Volumize Serisi: Volumize Shampoo, Volumize Leave-In Conditioner ve yeni Volumize Mask'dan oluşur.

Kepek ve Baş Derisi Bakımı

Kepek Oluşumunu Önlemeye Özel: Bu sistem kepeği nazik ve etkili bir biçimde baş derisinden arındırır ve etkin formülü sayesinde yeniden oluşumunu engelleyip saçın ve baş dersinin nem dengesini korur. Seri içerdiği SP'nin Kepek Önleyici Kompleksi ile en etkili ve güçlü biçimde kepeğe karşı savunmasağlar. (Shampeeling uygulaması). Clear Scalp Serisi, Clear Scalp Shampoo, Clear Scalp Shampeeling (şampuan-peeling) Clear Scalp Lotion ve Cleear Scalp Mask'dan oluşur.

Luxeoil Argan Yağı

Saçı yeniden yapılandırıcı elixir içindeki Argan, jojoba ve badem yağı özleriyle saçınıza yeni bir doku kazandırır. Elixirin içindeki yağ bileşenleri, saçın içlerine kadar nüfuz ederek anında ve uzun süreli yapılandırma sağlar. Anında etki ederek saça parlaklık verir.Farklı uygulamalar öncesinde saçı yapılandırır. Saçtaki elektriklenmeleri ve kabarmaları kontrol altına alır. Şampuan sonrasında saçı korur.

Mat Saç Bakımı

Mat ve Cansız Saçlara Özel: Saçı matlaştıran kalıntılardan arındırarak yerine maksimum ışık yansıması ve kusursuz parlaklık için pürüzsüz yüzeyler bırakır. Herbir ürün için özel formüle edilen Tri-Kompleks değiştirilebilir içerikler teknolojisi kullanılmaktadır. Shine Define Serisi: Shine Define Shampoo ve Shine Define Mask'tan oluşur.

Normal ve Kuru Saç Bakımı

Kuru Saçlara Özel: Kuru görünen ve hissedilen saçlara özel köklü bir değişim yaratır. Saçın daha sağlıklı, yumuşak, ipeksi ve ışıltılı görünmesini sağlar. En yüksek standarttaki teknikler kullanılarak ustalıkla üretilen bu seri Özel Aktif Nem Kompleksi içerir. İçeriğindeki Gliserin, D-Pnathenol ve Glikoz ile saçları ağırlaştırmadan uzun süreli nem ve koruma sağlar. Hydate Serisi: Hydrate Shampoo, Hydrate Conditioner, Hydrate Mask ve Hydrate Emulsion'dan oluşur. bu seri ayrıca belirgin ipeksi bir görünüm ve iyi bir bakım için SP'nin Hydro Finish ürününe sahiptir.

Yaz Bakımı

Wella Sp Bayan Güneş Sonrası Bakım serisi; güneş banyosu, deniz, havuz sonrası saçı derinlemesne arındırır. Saça zarar verecek tüm tuz ve klor alıntılarını etkili biçimde temizler. Güneşin zararlı ışınları ve rüzgarın yıpratıcı etkisine karşı saçı korur. Saç renginin yaz aylarında solmasını ve deforme olmasını engeller. Saçınız ve cildiniz için kullanabileceğiniz şampuan nazikçe günlü bakımınızı gerçekleştirir.

Yıpranmış Saç Bakımı

Yıpranmış Saçlara Özel Seri: Hidrolize (Sıvılaştırılmış) keratin ve eşsiz RNP formülü içeren (onarma, besleme, koruma) sistem yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Bu mükemmel sistem saçınızı yeniden yapılandırır ve saça direnç verir. SP Repair serisi, Repair Shampoo, Repair Conditioner, Repair Mask ve Repair Emulsion'dan oluşur.

Wella Ekipmanlar

Wella profesyonel bakım ekipmanlarıyla ihtiyaçalrınız doğrultusunda dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Saç bakımı ve saç şekillendirme için alternatif seçenekler sunarak seçim yapmanızı kolaylaştıran Wella, ekipmanlarıyla da kalitenin ve son teknolojinin birlşemini yakalıyor ve tüketicilerin beğenisine sunuyor. Sachane.com olarak Wella Ekipmanlarına kategori sayfasından ulaşabilirsiniz.

Wella Elements Renewing Yenileyici Seri

Wella Elements Serisi, boyalı yıpranmış saçları ağırlaştırmadan yeniler. Onarıcı şampuanların ağırlaştırıcı etkilerinden sıyrılmış olan Elements Serisi, saçlara kusursuz hafiflik kazandırır. Boya ve kimyasal işlerin saçı yıpratan etkilerine karşı saçı korur. Yeniden yapılandırıcı ve yüzey yenileyici içeriği sayesinde saçları canlandırır. Boyalı saçlar için renk koruması sağlar.

Wella Perma Ürünleri

Wave It Serisi-Curl It Serisi; doğal görünümlü, geniş ve uzun ömürlü dalgalar oluşturmak için tasarlanmıştır. Hassas formülü ile boyalı, röfleli ve yıpranmış saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Kalıcı ve uzun ömürlü dalgalar oluşturur. Ergonomik şişe özelliği ile uygulamada kolaylık sağlar. Saçları yumuşak ve esnek bir yapıya kavuşturur. Kısa sürede etki eden formülü ile dakikalar içinde saçlarınızın hazır olmasını sağlar.

Perma ürünleri, profesyonel kullanıma yönelik geliştirilen ürünler olduğu için sadece uzman kişilerce uygulanması tavsiye edilir.

Lüks saç bakımı kategorisinde, standartları koyan, saç bakım endüstrisinin standartlarını belirleyen formüller sunan Wella, sachane.com'da sizlerle buluşuyor. Saç uzmanlığıyla ünlü marka, sonuca yönelik formülleri ve yenilikçi içeriği, Wella şampuan saç bakımı & şampuan ürünleri gibi pek çok uzmanlık alanında, lüks saç bakımını yeniden şekillendiriyor ve tüm dünyada salonların ve güzellik editörlerinin bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor.

En ucuz Wella şampuan ve saç kremi fiyatları ve modelleri için sachane.com’u ziyaret etmeyi unutmayın. Aradığınız Wella şampuan modelleri ve fiyatları sizin için özel olarak derlenmiş, hizmetinize sunulmuştur. Wella şampuan kullanıcı yorumları ile de kendinize en uygun Wella ürününü bulabilirsiniz.


Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Şekillendirici Ürünler
Şekillendirici Özelliği
Tutuş Gücü
Boya Bakım Ürünleri
Boya Özelliği
Boya Kalıcılığı
Oksidan Volumü
Kişisel Bakım Ürünleri
Cinsiyet