Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

Filtreler

Filtrele

0

4.8

(6)

Moser Saç Kesme Makinesi 1400 Mini

0

5.0

(1)

Wella Xpert Saç Kesme Makinesi

0

4.7

(6)

Moser Saç Kesme Makinesi 1400

0

4.5

(2)

Wella Contura Tıraş Makinesi

0

4.6

(5)

Moser Saç Kesme Makinesi 1400 Set

0

4.2

(5)

Moser Saç Kesme Makinesi Chrom Style Pro 1871-0081

0

4.5

(4)

Moser Saç Kesme Makinesi ChroMini 1591

0

4.9

(8)

Moser Saç Kesme Makinesi Primat 1230

0

5.0

(1)

Wahl Prolithium Series Beret Tıraş Makinesi 08841-616

Tıraş Makineleri ve Fiyatı

Tıraş Makinesi

Tıraş Makinesi modelleri cilt bakımına önem veren beyler için en önemli bakım ürünleri arasındadır. Günlük tıraşlarda veya özel tıraşlarda şekilli saç ve sakal görünümleri için istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Çok hızlı uzayan saç ve sakallar düzenli olarak tıraş edilmezse hem sağlık hem de estetik açıdan hoş olmayan görünümler oluşabilir. Bu tarz görünümlerden kaçınmak ve cildinizin daha bakımlı görünmesi için kullanışlı Tıraş Makinesi modellerini inceleyebilir ve size uygun olanı seçebilirsiniz. Tek veya takım olarak satışa sunulan, kullanımı pratik yüzlerce model bulunmaktadır. Erkekler genellikle işe gitmeden önce, günlük egzersizleri için dışarı çıkmadan önce, özel bir davete katılmadan önce dikkatli bir şekilde tıraş olurlar.

Çok uzayan saç ve sakal için makine kullanmak, saç ve sakalı kısaltmak, saç ve sakaldaki karışıklıkları gidermek için her zaman daha önemlidir. Tıraş Makineleri uygun fiyatlar kapsamında sunulan Tıraş Makineleri sayesinde bakımlı ve hoş görünmeye devam edebilirsiniz. Unisex modeller kadın saç kesimi için de kullanılabilir. Genel olarak erkekler için tıraş olmak hem çok özel hem de çok ihtiyaç duyulan bir eylemdir. Burada devreye giren makine modelleri ile zevkinize uyum sağlayan, bütçenize uygun, saç ve sakalınızı profesyonelce kesmenize olanak tanıyan modeller edinebilirsiniz. Kullanımı da oldukça pratik olan Tıraş Makinesi modelleri de çeşitli renk ve ebat tercihlerine sahiptir. Günlük rahatlığın yanı sıra özel anlara daha özel hazırlanmanıza da yardımcı olur.

En Ucuz Tıraş Makinesi Modelleri

Hem saça hem sakala uygun Tıraş Makinesi konusunda dilediğinizde veya tavsiyede bulunmak istediğinizde tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Elle kullanılabilen, pille çalışan, şarjlı ve kablolu olarak kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Şık ve bakımlı görünmek için saçınızı ve sakalınızı da gün boyu dikkat çekecek şekilde tıraş etmeye özen göstermelisiniz. Ev rahatlığında kullanabileceğiniz çeşitli Tıraş Makinesi modelleri bulunmaktadır. Berber ve kuaföre gitmenize gerek kalmadan oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tıraş Makineleri hem estetik olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan hem de günlük kullanıma uygun modeller, sürekli gelişen tasarımları ile sizlere sunulmaya devam ediyor. Kolay taşınabilir modelleri seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Özellikle seyahat için tasarlanmış daha küçük boyutlu modeller de mevcuttur. Dünyaca ünlü markaların çeşitli modelleri de yer almaktadır. Takım olarak sunulan modeller olduğu gibi tek tek satışa sunulan modeller de bulunmaktadır. Tekli modelleri şarj edilebilir piller, piller veya elektrik ile tedarik edebilirsiniz. Şarj edilebilir modelleri kullanım dışında şarj edebilirsiniz. Kablolu modelleri prize yakın alanlarda kullanmalısınız. Pille çalışan Tıraş Makinesi modelleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Pille çalışan modeller daha minyatür boyutlara sahiptir ve her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Yuvarlak başlıklı modeller en ileri teknolojiyi taşıyan modellerdir. ComfortCut adı verilen bıçak alanlarına sahiptir. Esnek başlıklı modelleri her açıdan tutuş sağlayarak kullanabilirsiniz. Tek dokunuş butonlu modeller olduğu gibi tek dokunuşlu butonlu modeller de bulunmaktadır. Sorunsuz bir şekilde tıraş olmanızı sağlayan yuvarlak başlıklı modeller de oldukça hafif bir sese sahiptir. Tıraş Makinesinin sesi yüksek olmadığında hem sizi hem de çevrenizdekileri rahatsız etmez. Hareketli başlıklı modeller de en çok tercih edilenler arasındadır. Cildi tahriş etmeden, kızarıklık, alerji gibi durumlara yol açmadan kullanım imkanı sunar. Ayrıca tıraş köpüğü olmadan tıraş olmanızı sağlar. Tıraş Makineleri hem sağlam hem de ergonomik tutuşa sahip modeller aynı zamanda uzun ömürlüdür. Koruma kapaklı modeller sayesinde kapaklı Tıraş Makinelerinizi kullandıktan ve temizledikten sonra hijyenik bir şekilde darbelere karşı koruyabilirsiniz. Tüm modellerde kullanım saatlerinde ve kalitesinde değişiklikler olabilir. Hem kuru hem de ıslak cilde uygulanabilen modelleri de bulunmaktadır. Duş sonrası genel bakımınızı yaparken ıslak olarak kullanabileceğiniz modeller kadar günlük olarak da kullanabileceğiniz modeller de fayda sağlar. Takım olarak sunulan modellerde birden fazla başlık bulunmaktadır.

En Uygun Saç Tıraş Makinesi Modelleri

Sakallarını ve saçlarını ayrı aparatlarla tıraş etmek isteyen erkekler için özel tıraş bıçağı modelleri bulunmaktadır. Sadece saç tıraşı için özel olarak tasarlanmış bu makinelerin başlarına takılmış saç kesme makineleri bulunmaktadır. Genel olarak 3 farklı aparata sahip makinelerde sıfır, 3 ve 5 numara uzunlukları kesebilirsiniz. Bir berber veya kuaförden destek almanıza gerek kalmadan saçlarınızı istediğiniz sayıda kısaltabilirsiniz. Çok güçlü bir motor gücüne sahip olan bu makineler, en uzun saçların bile kısa sürede kısaltılmasına olanak sağlar. Kullanımı son derece rahat ve pratiktir. Hareketli başlıklı modeller, sabit başlıklı modeller ve farklı aparatlı modeller tekli veya takım olarak satılmaktadır. Şık tasarımlara ve profesyonel özelliklere sahip olan tıraş bıçakları da oldukça uygun fiyatlardadır. Damat Tıraş Makinesi paketleri veya günlük ihtiyaçlarınız için çeşitli modellere göz atabilirsiniz. Saçınızın uzunluğunu kısaltabilecek, tamamen vurabilecek, kırık uçlarını giderebilecek ve özellikle modern hatlar ve traşlar için birçok ürün var. Geniş bir yelpazeye sahip olan Tıraş Makineleri, tavsiye üzerine satın alınabilen ürünlerdir. Çeşitli modeller arasında marka, kalite, kullanım ömrü, temizlik kolaylığı, saç ve sakal uyumu gibi özellikleri de inceleyerek önerilerde bulunabilirsiniz. İster kendinize satın alabilir, isterseniz sevdiklerinize kişisel bakım ürünü olarak hediye edebilirsiniz.

Sakal Tıraş Makinesi Modelleri

Özel tasarım Tıraş Makinesinin sakal kesimine uygun çeşitleri bulunmaktadır. Hareketli başlık, yuvarlak başlık, klasik başlık ve sabit başlık gibi birçok tasarıma sahiptir. Çeşitli markaların sunduğu modellerde zahmetsizce tıraş olabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Jiletli veya kesici başlıklı sakal makineleri de çoklu kullanım özelliklerine sahiptir. Ayrıca sakalınızı düz kesmek yerine şekillendirmek için kullanabileceğiniz aletler de var. Aynı zamanda manuel kullanım imkanı da sunan bu modeller, tutması da oldukça kolay. Ergonomik kulpları ve çok yönlü kullanım başlıkları ile ihtiyaç duyduğunuz her an zahmetsizce tıraş olabilirsiniz. Özellikle sakal tıraşına büyük önem veren ve her zaman temiz görünmesini isteyen beyler için birçok farklı model stok güncellemeleri ile beğeninize sunulmaktadır. Hem ıslak hem de kuru olarak kullanılabilen modeller, uzun ömürlü pil veya şarj etme özelliklerine de sahip. Farklı ülkelerde geliştirilmiş farklı özelliklere sahip binlerce model bulunmaktadır. %100 su geçirmez modeller elde ettiğinizde sakalınızı su altında daha rahat tıraş edebilirsiniz. Sevdiklerinize veya arkadaşlarınıza Tıraş Makinesi önermek istediğinizde tüm marka ve modelleri karşılaştırabilir ve size en uygun olanını önerebilirsiniz.

Tıraş Setleri

Erkek bakımında ön planda olan Tıraş Makineleri set olarak sunulduğunda çok daha fazla aparat ve kullanım alanına sahiptir. Makul fiyatlarla temin edebileceğiniz setler arasında sakal kesme bıçakları, saç kesme bıçakları, burun ve kulak kesme başlıkları bulunmaktadır. Kablolu veya kablosuz kullanım ile ayrılan modeller de seyahat kilitleri ile donatılmıştır. Set çantasında gideceğiniz yere kolayca götürebilirsiniz. Bu özellik sayesinde şarj durumunu veya pil gücünü kolayca görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Tüm başlıklar cihaza mükemmel uyum sağlar. Tıraş setleri günlük bakımlarınızda veya belirli aralıklarla yaptığınız bakımlarda kullanabileceğiniz modellerdir. Kablolu ve kablosuz Tıraş Makinesi kullanım özelliklerine göre kullanım dakikalarında da farklılıklar olabilir. Burun epilasyon başlığı yuvarlaktır ve tamamen kişiye özeldir. Burun ucundan görünen tüylerin acısız ve tahriş olmadan alınmasını sağlar. Kulak epilasyon başlığı da tamamen kişiseldir. Kulak kıllarının ağrı ve tahriş olmadan alınmasını sağlar. Çok özel bir bakım seti olan Tıraş Makinesini set olarak temin etmeniz çok daha kullanışlıdır. Farklı desen, renk ve aparatları ile beğeninize sunulmakta ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamaktadır. En sert sakalların ve en uzun saçların bile kolayca kısaltılmasını sağlayan setler ile tüm bakımınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Su altı kullanımına uygun modelleri de mevcut olup, tam performans gücü ile sorunsuz tıraş olabilirsiniz. Kuaför veya berbere gitmenize gerek kalmadan evde bakım yapmanızı sağlayan setlerde çalışma saatleri model ve markalara göre değişiklik göstermektedir. Folyo kapak özelliği sayesinde birden fazla kapak takılabilir. Bu makineler ile istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Ayrıca, tüm kafaların bir arada saklanmasına izin veren alt tepsi korumalarına sahiptir. Tıraş sonrası kalan kılları ve kılları modelin boyutuna göre değişen fırça ile kolayca temizleyebilirsiniz.

En Uygun Tıraş Makinesi Fiyatları

Günlük ve özel olarak ihtiyaç duyulan Tıraş Makineleri fiyatları idealdir. Herkesin bütçesine uygun modeller ve markalar var. Elbette kuru ve ıslak kullanımlı, profesyonel özelliklere sahip, dijital göstergeli, renk ve tasarıma göre değişen ölçüleri olan Tıraş Makinelerinin fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Bu ne kadar veya ne kadar az olduğu ile ilgili değil. İstediğiniz şekilde tıraş olmanızı sağlar. Folyo kapaklı ve takım olarak tasarlanan modellerin fiyatları biraz daha ön planda olabilir ancak ürünlerin ödediğiniz fiyata değeceğinden emin olabilirsiniz. Şarj göstergeli, Hızlı Şarj özelliğine sahip, ek kapaklı ve taşıma çantası ile gönderilen modellerin fiyatları da uzun ömürlü kullanım için oldukça uygundur.

Tıraş Makinesi En Kolay Nasıl Kullanılır?

Saç ve sakal tıraşı için kullanılan makinelerin modellerine göre farklı kullanım alanları olabilir. Elektrikli modelleri kullanırken prize yakın ama sudan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Pilli modelleri kullanırken pili düzenli olarak kontrol etmelisiniz. Şarj edilebilir modelleri kullanırken, pilin kullanım dışı kalmasına izin vermelisiniz. Fiziksel olarak kullanımına ve sonrasında temizliğine dikkat edilmelidir. Islak ve kuru kullanıma uygun Tıraş Makinesi modelleri tercih edebilirsiniz. Daha kolay kullanım için cilt bakımı sonrası tıraşa geçebilirsiniz. Tıraştan sonra mutlaka bir tıraş sonrası balsamı veya nemlendirici krem sürmelisiniz. Tıraştan önce yüzünüzü ılık su ve sabunla yıkamalısınız ki makine ciltteki nemi kaybetmesin. Jilet kullanmak yerine kesinlikle makine kullanımını tercih etmelisiniz. Böylece kesinti olasılığı sıfıra indirilir. Çene ve boyun bölgesini tıraş ederken tamamen alttan tutmalısınız. Kavrama açısı da sağlıklı bir tıraş için ve tüylerin kırılmadan kısaltılması için önemlidir.

Tıraş Makinesi Nasıl Temizlenir?

Saçınızı ve sakalınızı tıraş makinenizle tıraş ettikten sonra en önemli kısım temizleme aşamasıdır. Makinelerinizi asla temizlemeden çıkarmamalısınız. Kendi ambalaj ve poşetlerinde muhafaza edebilirsiniz ancak hijyene her zaman önem vermelisiniz. Profesyonelce temizlenen makinelerin kullanım ömrü çok daha uzundur. Hem pilli hem de kablolu elektrikli modellerde hiçbir ayrım yapmadan temizlemeye devam etmelisiniz. Makinelerin çok kolay temizlenmemesi, poşet ve ambalajlarında hijyenik olarak beklemesi de cilt sağlığı için önemlidir. Temizlenmeyen makinelerde mikrop ve bakteriler çok hızlı çoğalır. Bu, bakterilerin bir sonraki tıraşta cilde ve saç derisine yapışmasının ve çoğalmasının yolunu açar. Temizlenmeyen makineler nedeniyle mantar, enfeksiyon, kaşıntı ve kızarıklık gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak ve sağlıklı bir şekilde tıraş olmak için makinelerin temizlenmesi çok önemlidir. Su geçirmeyen Tıraş Makinelerinizi su altında durulayarak temizleyebilirsiniz. Suda kullanıma uygun olmayan modelleri paket içeriğinde bulunan fırçalar ile temizleyebilirsiniz. Fırçayı doğru açıda kullanarak makinede kalan tüyleri almalısınız. Akan suyun altında elle yıkayabilirsiniz. Son dokunuşu temizleme yağı veya sprey kullanarak yapabilir ve paketin veya poşetin içinde kurutabilirsiniz. Makinenin bıçak ve keskin kısımlarında küflenmeyi ve donukluğu önlemek için makine kafaları düzenli olarak yağ ile silinmelidir.

Tıraş Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Profesyonel veya standart kullanımı olan modellerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Önemli olan tıraşınızın sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yapılmasıdır. Tarzınıza en uygun tıraşlar için suda kullanıma uygun profesyonel modelleri tercih edebilirsiniz.

En Kullanışlı Tıraş Makinesi Modelleri

Kişisel bakım aletleri denilince akla ilk gelen ürünlerden biri olan Tıraş Makinesi oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Geleneksel manuel Tıraş Makinesi, mekanik bir mekanizmaya sahip, elle çalıştırılan bir alet olsa da, günümüzde elektrikli Tıraş Makineleri yaygın olarak bulunmaktadır. Kullanımı son derece kolay hale gelen bu aletler, her geçen gün farklı Tıraş Makinesi markalarının geliştirdiği özellikleri ile son derece işlevsel hale geldi. İstenmeyen tüylerden kurtulmayı kolaylaştıran Tıraş Makinesi, saç ve sakal için kullanılabileceği gibi vücuda özel geliştirilmiş birçok çeşidi de bulunmaktadır. Aynı zamanda kullanılan malzemeye göre ahşap, çelik, metal Tıraş Makinesi çeşitleri bulunabilmektedir. Yazının devamında çeşitlenen türleri ve özelliklerini eklenen yeni fonksiyonlarla ele alıyoruz.

Tıraş Makinesi Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Klasik Tıraş Makinesi modelleri, değişen tüm ihtiyaçlara çözüm sunmaya yetmeyebilir. Özellikle erkek kullanıcıların farklı ihtiyaçları Tıraş Makinelerinin geliştirilmesinde ve çeşitlenmesinde belirleyici olmuştur. Erkek Tıraş Makinesi inceleme sayfaları bunu kanıtlıyor. Bu doğrultuda farklı amaç ve özelliklerle üretilen erkek Tıraş Makinesi modelleri oldukça çeşitlidir. Bu aletlerin sınıflandırılmasında göz önünde bulundurulan ana faktörlerden biri de vücudun hangi bölgesinde kullanılacağıdır. Her bölgedeki kılların yapısı farklı olduğu ve bu bölgelere ulaşım kolaylığı farklı olduğu için çeşitli özelliklere sahip kişisel bakım aletleri üretilmektedir.

Yüz Tıraş Makinelerinin sadece en üst kategorisinde bile sınıflandırılabilecek birçok farklı seçenek vardır. Döner veya döner başlıklı Tıraş Makineleri bu kategoride en yaygın olanlardır. Tıraş sonrası pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenler için temiz Tıraş Makinesi modelleri geliştirilmiştir. Kesim işleminin yanı sıra istenilen şekli vermek için özel olarak üretilmiş sakal kesme ve sakal şekillendirici Tıraş Makinesi seçenekleri bulunmaktadır. Ayarlanabilir tıraş bıçağı modelleri bu alandaki olanakları büyük ölçüde artırmaktadır. Sakal kesiminde çeşitli bölgeleri farklı uzunluklarda tıraş ederek şık sakallar sağlayan makinelerdir. Tıraş işlemini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek isteyenlerin tercih ettiği türlerden biri de yuvarlak veya silindir başlıklı Tıraş Makinesi modelleridir. Bu cihazlar, bir vakumlu Tıraş Makinesi gibi kesilen kılların saçılmasını en aza indirerek temizlemeyi kolaylaştırır. Çift bıçaklı Tıraş Makinesi modelleri de aynı amaçlara hizmet etmektedir. Yüz bölgesinde kullanılan bir diğer tip olarak daha küçük uçlu burun kılı Tıraş Makinesi modelleri de bulunmaktadır. Bazı çok amaçlı tıraş seti ürünleri, tüm bu işlemleri tek bir makinede birleştirebilir.

Hassas bir bakım yapmak isteyenlerin merak ettiği Tıraş Makinesi çeşitleri, kullanılan bıçak tipine göre değişiklik göstermektedir. Bu alandaki en iddialı seçeneklerden biri olan eski tip yaprak tıraş bıçakları, yenilenen ve her daim keskinleşen bıçaklarıyla tüyleri en kısa şekilde keser. Bu aletlerin güçlü rakibi titanyum T bıçaklı Tıraş Makinesi modelleridir. Pürüzsüz Tıraş Makinesi arayanlar için yerinde çözüm sunabilen bu aletler istenilen hassasiyette tıraş olur. Tıraş sonrası pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin başvurabileceği bir diğer kategori ise lazer ve turbo Tıraş Makinesi modelleri. Bu makineler ile teknolojinin olanaklarından sonuna kadar yararlanılarak tatmin edici bir tıraş deneyimi yaşanır. Sakal tıraşı sonunda uygulanacak tıraş sonrası losyonlar pürüzsüz ve yumuşak bir cilt elde edilir.

Yüz dışındaki vücut kıllarının düzenlenmesi ve alınması için özel olarak geliştirilmiş çeşitli modeller bulunmaktadır. Banyo Tıraş Makinesi ürünleri de genellikle aynı kategoriye girer. Kullanıcı grubuna özel olarak geliştirilen erkek vücut bakımlı Tıraş Makinesi modelleri geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürün kategorisindeki full body Tıraş Makinesi seçenekleri ile tek bir aletle birçok farklı işlem yapılabilmektedir. Daha spesifik amaçlar için üretilmiş bakım araçları da vardır. Bunlara örnek olarak sırt Tıraş Makinesi modelleri verilebilir. Bu modeller, bir uzatma kolu aracılığıyla ulaşılması zor arka bölgelerin temizlenmesine olanak tanır. Birçok farklı model ve özellikte bulunabilen bu cihazlar, kendine özen gösteren erkekler için etkili bakım araçlarından biri olabilir.

En yaygın kullanım alanlarından biri olan saçlar için geliştirilen ürünler numaralı Tıraş Makineleri kategorisine girmektedir. Çeşitli uzunluklardaki uçlar kolayca değiştirilebilir, bu da farklı uzunluklarda kesim yapılmasına olanak tanır. Bu ürünlerdeki jilet numaraları, kesilecek uzunluğu inç olarak gösterir. Farklı boylarda kesim sağlayan 3 veya 5 başlıklı Tıraş Makinesi çeşitleri bu kategoride değerlendirilebilir.

Çok kafalı Tıraş Makinesi modelleri, yüzün ve vücudun her farklı bölgesine ayrı makineler kullanmak istemeyenler için kullanışlı seçenekler olabilir. Sakal düzeltme, saç kesme, burun epilasyon gibi farklı işlemler için özel uçlara sahip 3'ü 1 arada Tıraş Makinesi çeşitleri bu kategorideki örneklerden sadece bir tanesidir.

İhtiyaçlarınıza Göre Tıraş Makinesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza göre bir makine seçerken göz önünde bulundurulması gereken önemli faktörlerden biri de hangi bölgede kullanılacağıdır. Bu açıdan her bölge için özel olarak geliştirilmiş makineler ile etkili bir tıraş deneyimi yaşanabilir. Bu doğrultuda farklı kullanım amaçlarına sahip birçok model bulunabilir.

Ayrıca her bölge için tek bir araçla birçok ihtiyaca cevap bulmak isteyenler için üretilen çok başlı modeller de etkili çözümler sunuyor. Pratik tıraş başlıkları, değiştirilebilen çok kullanışlı alternatiflerdir. Özel ayarlarla farklı bölgeleri tıraş edebilen ayarlanabilir kafa Tıraş Makinesi modelleri bu tür araçlardır.

Dikkate alınması gereken bir diğer faktör, cihazı kullanırken gereken serbestlik derecesidir. Kablolu makine modelleri elektriğe ihtiyaç duyar ve kablonun yetiştiği bölgelere kadar kullanılabilir. Öte yandan, kararlı bir kullanımı garanti ederler. Özgürce ve dilediği yerde tıraş olmak isteyenler için ideal bir seçenek olan şarjlı Tıraş Makinesi modelleri, kabloya ihtiyaç duymadan çalışır. İstediği her yerde kullanılabilmesini sağlayan pilli veya şarjlı Tıraş Makinesi çeşitleri, kişisel bakımında hareketten vazgeçmek istemeyenler için uygun seçeneklerdir. Benzer şekilde, sık seyahat eden kullanıcılar tarafından bu koşullarda kullanılmak üzere üretilmiş portatif küçük seyahat Tıraş Makinesi modelleri bulunmaktadır. Bu cihazlar çok az yer kaplayarak kolayca taşınabilir.

Makine seçiminde bir diğer önemli faktör ise dayanıklılıktır. Islak-kuru Tıraş Makinesi modelleri her iki durumda da kullanılabilen güçlü seçeneklerdir. Su geçirmez ve paslanmaz jilet modelleri uzun süreli kullanım arayanlar için iyi bir alternatif olabilir.

Tıraş Makinesi Fiyatları

Bu ürün kategorisindeki fiyatlar her bütçeye uygun birçok seçenek sunmaktadır. Elbette kullanılan malzeme, işlevsellik, dayanıklılık gibi faktörler açısından her fiyata bir makine bulunabilir. Erkek vücut Tıraş Makinesi fiyatları, aletin yapımında kullanılan malzemeye ve çeşitli fonksiyonlara bağlı olarak her kullanıcının bütçesine uygun aralıklarda bulunabilir. Elektrikli Tıraş Makinesi fiyatları da aynı şekilde yorumlanabilir. Kablosuz özellikli aletler, kablolu Tıraş Makinelerinin fiyatlarına göre farklılık gösterse de bu miktarlar çok geniş bir yelpazeye yayılıyor. Kişisel bakımına ve görünümüne önem verenler için pek çok ürünün yer aldığı Saçhane kataloğu, avantajlı fırsat seçenekleriyle öne çıkıyor.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

[email protected]

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

[email protected]

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim