Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(1)

Nuxe Hair Prodigieux High Shine Şampuan 400 ml

0

4.9

(34)

Davines Curl Building Bukle Yapılandırıcı Serum 250ml

0

3.0

(2)

Kerastase Premiere Bain Decalcifiant Reparateur Yıpranmış Saçlar için Onarım Sağlayan Şampuan 250 ml

0

3.0

(1)

Kerastase Premiere Masque Filler Reparateur Kırılma Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Bakım Maskesi 200 ml

0

5.0

(2)

Kerastase Premiere Serum Filler Fondamental Elektriklenme Karşıtı Onarım Sağlayan Saç Serumu 90 ml

Saç Bakım Ürünleri Fiyatı

Saç bakımı, en değerli aksesuarlarımızdan biri olan saçlarımızı korumak, ona ihtiyacı olanı vermek, beslemek ve canlı tutmak demektir. İyi görünmenin temelinde de bakımlı saçlara sahip olmak yatar. Bilmem biliyor musunuz ama saçlarınız o kadar hassastır ki, yanlış bakım ürünleri nedeniyle küsebilir, uzamayı reddedebilir, cansızlaşır, mat bir görünüme sahip olur. Evet şaka değil. Gerçekten saçlarınızı iyi tanımazsanız, ihtiyaçlarını iyice bilip yeterince karşılamazsanız, problemi size anlatmaya çalıştığında ona doğru bir karşılık vermezseniz, bilinçsizce işlem uygularsanız, yıpranmaktan kendini alamayan, hırpani saçlar elde etmiş olursunuz. Bunu da isteyeceğinizi hiç ama hiç düşünmüyoruz. Dolayısıyla yapılabilecek en iyi ve en önemli şey, saçlarınızı, cilt tipinizi iyi bilmek ve onlara uygun işlemler yapmak olacaktır. Saç bakımı denildiğinde aklınıza hemen kuaföre gitmek ve saçlarınıza bir sürü işlem uygulatmak gelmesin. Saç bakımı nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Saç bakımı, doğru şampuan seçimi ile başlar, saç kremi, saç maskesi, saç bakım yağları ve saç serumu takip eder. Bakımlı saçlara sahip olmak bununla da bitmez, saç şekillendiriciler, dökülme önleyici şampuanlar ve bond yoğun bakım ürünleri gibi saçlarımızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olacak saç bakımı ürünlerini de kullanarak desteklemeliyiz. Kısacası saçlarımızın bakımı için, bu saç bakımı ürünlerini doğru seçmek, doğru zamanda doğru ihtiyaca yönelik olarak kullanmak demektir. Daha iyi bakım için saçlarımızdaki probleme uygun saç bakımı ürünleri tercih etmeliyiz.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak için Yapılması Gerekenler

Saç tipinize ve cilt tipinize uygun, doğru şampuan ve saç kremi seçmeniz gerekir. Dönemsel, mevsimsel ya da bilinçsiz saç bakım ürünleri kullanımı sonucunda saçınızda, kimi zaman değişimler olabilir. Yaşadığınız bu problem örneğin kepek ile ilgili ise, kullandığınız markayı değiştirmeden, aynı markanın kepek önleyici ürünlerini kullanmanız, saçınızın dönemsel ihtiyacını karşılayacaktır. Aynı şekilde o markanın kuru saçlar için ürettiği kremi de kullanmanız iyi bir fikir olacaktır. Böyle bir durumda önemli olan kullandığınız ana markaya bağlı kalmanızdır. Çünkü markaların şampuan içerikleri temelde aynıdır. Siz farklı içerikli bir ürün kullanmaya niyetlendiğinizde saçlarınızın bu duruma tepki vermesi çok muhtemel olacaktır. Eğer yağlı bir kafa deriniz varsa sert kimyasallar içeren ağır şampuanlar satın almayın. Saç derisini kuruturlar ve sebum üretimini arttırırlar. Besleyici ve nemlendirici şampuanlar saçtaki boyayı daha hızlı akıtır. Eğer boyalı saçınız varsa, boyalı saçlar için uygun olan şampuanları, kremleri ve geri kalan saç bakım ürünlerini kullanın. Yanlış saç bakım ürünü saçımızı daha fazla yıpratacak, daha fazla bakıma ihtiyaç duymasına hatta kesilmesine neden olacaktır. Doğru saç bakımı ürünleri ile bakım yapmak saçlarınıza güç kazandıracaktır.

Saçlar da beslenmeye ve neme ihtiyaç duyar. Bu sebep ile saçlarınızı doğal içerikli maskeler ya da kürlerle beslemeniz gerekir. İçeriğinde, saçlarınız için sağlıklı olacak, doğal bileşenlerin bulunduğu kürlerden yararlanabilirsiniz. Böylece saçlarınıza işlem uygulamadan önce ya da sonra da saçlarınızı yıpratıcı işlemlerden koruyabilirsiniz. Sağlıklı saçlar, bakımına, korunmasına özen gösterilmiş saçlardır. Aksi takdirde sağlığını yitirmiş saçlar kalır elinizde. Çeşitli yağları, şampuanınıza eklemek de saçlarınız için oldukça yararlı bir bakım şeklidir. Bir yemek kaşığı bakım yağını, bütün bir şampuan şişesine karıştırabilir, şampuanınızı bu şekilde kullanabilirsiniz. Argan yağı saçlarınız için oldukça idealdir. Duştan çıktıktan sonra nemli saçlarınıza ya da saçlarınız kuruduktan sonra da uygulayabilirsiniz. Bunun yanında, saçlarınıza keratin ve düzleştirici bakım desteği sağlayacak setleri kullanmanız da yine canlı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Yağlar ile saç maskelerini birbirine karıştırmamakta fayda var. Bu işlemler sonucunda saçlarımızın nasıl düzelme gösterdiğini görmek işten bile olmayacaktır. Profesyonel kişilerin saç bakımı ile ilgili önerdiği tüm saç bakım ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Çok fazla işleme maruz kalmış saçlar, nemini ve canlılığını yitirecek, sertleşip kolayca kopma eğilimi gösterecektir. Bu sebeple saçlarınıza çok fazla ısı ya da ağır kimyasal içerikli şekillendiriciler uygulamaktan kaçının. Yoksa saçlarımızın geri dönülmez şekilde yıpranmasına neden olabiliriz. İçerisinde süt, zeytinyağı, bal gibi doğal içerikler olan saç şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin. Diplere uygulayacağınız şampuan, yağ gibi ürünleri, saç derinize masaj yaparak kullanmanız da faydalı olacaktır. Eğer saçlarınızın uzama problemi varsa, bu işlemleri yapmayı bırakın ve saçlarınızın ne kadar hızlı uzadığını gözlerinizle görün. Hızlı uzamanın yanı sıra, geri kazanacakları canlılığa da inanamayacaksınız. Saçlarınızın dönemsel olarak yaşadığı sıkıntıyı anlayabilmek ve çözebilmek için, saçlarınızı iyi tanımalı ve onların tepkilerini takip etmelisiniz. Unutmayın ki saçlarınız, cildinizden beslenmektedir. Bu sebeple cildinizin ihtiyaçlarının değiştiği her dönemde, saçlarınızın ihtiyaçları da ona endeksli olarak değişim gösterecektir. Yapacağınız uygulamalardan önce, saçınızın ve cildinizin bir bütünün parçaları olduğunu ve eşit derecede özene ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Saç Bakım Ürünleri Fiyatı

Saç bakım ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir takım etkenler var, satın almayı düşündüğünüz saç bakım ürünü kaliteli olmak zorunda, aksi takdirde saçlarınız için iyilik değil kötülük yapmış olursunuz. İyi sonuçlar kaçınılmaz olsun istiyorsanız dünyaca ünlü markaların en kaliteli saç bakımı ürünleri bu kategoride sizi bekliyor.

Saç Bakım Yağları

Saç bakımı yağları ile saçlarınızı güçlendirebilir ve eski sağlığını kazanmasını sağlayabilirsiniz. Saç bakımı yağları da kendi arasında çeşit çeşit ayrılır ve her yağın kendine has bir özelliği olur. Saç yağları arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç bakım yağları kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Maskesi

Maskelerin temel amacı kuru ve yıpranmış saçları derinlemesine nemlendirmek ve parlaklık kazandırmak, kırılan saçları onarmak ve saç kırılmalarını önlemektir. Düzenli olarak yapacağınız maske ile saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç maskesi arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç maskesi kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Kremi

Saç kremi, saçların kolay şekil almasını ve kolay taranmasını sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve ıslak saçlara sürüldüğünde kayganlık oluşturur. Kuru saça uygulandığında saç kremi sayesinde özellikle duştan sonra saçları kolayca tarama imkanı sağlar. Saç kremi arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç kremi kategorimizde bulabilirsiniz.

Şampuan

Şampuan saça sürüldüğünde su ile köpürür ve saçı temizler. Kepek sorunu olan saçlar için tercih edilen arındırıcı şampuanlar saç derisini tedavi ettiği gibi, normal yıkanmış saçların temizliği de saç derisinin temizlenmesi ile sağlanır. Şampuan arıyorsanız en kaliteli ürünleri şampuan kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Serumu

Saç serumu, saçınızın olduğundan çok daha hacimli ve parlak görünmesine yardımcı olan silikon bazlı bir üründür. Saç serumu, saçınız için gerekli olan nemi saçınıza vermede en büyük yardımcılardan biridir. Saça istenilen nemi vererek saç köklerinizi besleyen, böylece saçı birçok yönden iyileştiren bir üründür. Hem saç köklerini hem de vücut bölgesini onararak taze bir görünüm kazandırılmasını sağlar. Saç serumu arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç serumu kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Bakımı

Sachane, geniş saç bakım ürünleri yelpazesi ile saçınızın sağlıklı bir şekilde parlamasına, uzamasına ve dış etkenlerden mükemmel şekilde korunmasına katkıda bulunur. Üstelik dünyaca ünlü güvenilir markaların saç bakım ürünlerini uygun fiyatlarla bir araya getiriyor ve dilediğiniz gibi seçim yapmanız gerekiyor. Güzellik salonlarında vakit ve para harcamadan kendi evinizde saç bakım rutini oluşturabileceğiniz tüm malzemeler Sachane adresinde sizi bekliyor.

Saç bakım serumu veya saç bakım maskesi gibi doğal saç bakım çeşitleri, banyonuzda kullanabileceğiniz saç bakım şampuanları ve saç bakım kremi ürünleri en avantajlı kampanyalar ve fiyatlar ile Sachane adresinde yerini alıyor. Geniş ürün yelpazesi, güvenli ödeme yöntemleri ve tabii ki hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayarak dünyaca ünlü markalara sahip olmak istiyorsanız Sachane adresinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Güçlü Formüllü Saç Bakım Şampuanları

Saç bakım şampuanları saç bakım rutininde çok önemli bir yere sahiptir. Saç bakımı için düzenli olarak yağ veya saç bakım vitaminleri kullansanız bile doğru saç bakım şampuanını seçmezseniz saçınızdaki sorunlar devam edebilir. Saç yapınızı ve saç problemlerinizi analiz ederek size en uygun şampuanı kolayca bulabilirsiniz. Sachane adresinin sunduğu saç bakımları, kırılma, dökülme ve yıpranmaya karşı farklı formüllerle özel olarak hazırlanmış şampuanlardır.

Son yıllarda saç bakım ürünlerinin tavsiye sohbetlerinde büyük yer edinen atkuyruğu bitkisinden elde edilen şampuanlar, erkek ve kadın saç tipleri için farklı içerikler içermektedir. Sachane ile birçok farklı çeşidini rahatlıkla bulabileceğiniz atkuyruğu şampuanları, E vitamini, provitamin B5, doğal bitki özleri ve selyamin gibi güçlü içerikleri ile dikkat çekiyor. Bu tip şampuanlar yoğun işlem görmüş saçların yıpranmasını onarır ve saçın yapısını ilerideki uygulamalara karşı güçlendirir. Keratin içerikli ürünler ise saç bakım şampuanı seçenekleri arasında öne çıkıyor.

Uzmanlara göre en iyi saç bakımı, saçı zayıflatan birçok sorunu ortadan kaldırmak için keratin içerikli ürünler kullanmaktır. Bir protein türü olan keratin aslında saçta doğal olarak bulunur. Ancak boya, fön, maşa, beslenme alışkanlıkları ve stres faktörü gibi uygulamalar devreye girdiğinde saçlarınız yeterince keratin üretemez. Bu aşamada kullanılan keratin içerikli saç bakım ürünleri kurtarıcı görevi görür. Saç spreyinden seruma, maskeden saç şekillendiriciye kadar birçok saç bakım ürününde keratin içeren çeşitleri tercih ederek saçınızı her aşamada kolayca koruyabilirsiniz. Sachane adresinin sayısız avantajlarla sunduğu keratin şampuanları kullanarak saçlarınızı hızlı bir şekilde onarabilir, daha parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saç Kremi ile Eksiksiz Saç Tedavisi

Nemlendirici saç bakım ürünleri arasında yer alan saç bakım kreminize daha ipeksi bir dokunuş sağlarsınız. Doğru şampuanlarla daha iyi sonuç veren saç bakımları hemen hemen her saç tipine uygun farklı içerikler içerir. Kepeklerden saç dökülmesine, yıpranmış saçlara kadar tüm saç bakım markalarının tasarladığı kremleri sizler için birçok farklı serum seçeneğinden incelerken. Şampuan serbest bırakan saçı ısıtan keratin uygulamasına devam etmek de çok kolay. Sachane adresinden aldığınız saç bakım kremlerini saçlarınıza şekil vererek uygulayabilirsiniz.

Saç ısıtıcı önerileri arasında öne çıkan bitkisel kremler ve saç ısıtıcıları da Sachane için değerli. Bir çiçek gibi hatmi ve ebegümeci bitkisi, jojoba ve argan yağı bu tarzlara dahildir. Doğal içerikler de kremlere özellik katar. A ve C vitaminleri açısından zengin saç ısıtıcıları yardımıyla kabarma ve elektriklenme gibi çizimleri yönlendirme yönünde yapmanıza yardımcı olur. Kıvırcık ya da dalgalı saçlara sahipseniz bukleleri öne çıkarmak için saç kremleri kullanarak mükemmel bir şekilde kullanışlı hale getirebilirsiniz. Düzleştirici, bukle vurgulayıcı, onarıcı krem ve tüm saç bakım ürünleri Sachane adresinde zengin ve uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Saç Bakım Maskesi ile Evde Saç Bakımı Çok Kolay

Saç için maske ürünleri günümüzde yavaş büyüyen, yıpranan ve yoğun işlerde dökülen saçlar için kullanılan ürünlerdir. Geçmişte profesyonel saç maskeleri sadece kuaförler ve güzellik salonları tarafından yapılabiliyorken, günümüzde mükemmel saç ısıtıcıları evde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Sachane adresinde saç ısıtmaya uygun bitkisel içerik ve maskeler, biotin veya vitamin formüllü çeşitleri uygun fiyatlarla bulunuyor.

Boyut ise sadece saç koruma markaları arasında özgürce seçim yapmaktır. Ayrıca saçlarından faydalanan kişiler tarafından etkilenenler için kullanılan saç kesimleri ve etkilenen saçlardan yapılan saç maskeleri de bulunmaktadır. Bu ürünler yoğun nem tedavisi ile saç uçlarındaki yıpranmayı onarır ve aynı zamanda saç tellerinizin daha iyi kullanılmasına yardımcı olur. Sachane adresinde saç uzatan saç bakımı için birçok seçenek bulabilirsiniz.

Düzenli olarak fön makinesi veya saç maşası kullanıyorsanız keratin, soya proteini ve amino asit içeren saç maskelerini kullanabilir ve saçınızın ihtiyaç duyacağı her banyoda yeniden şekillendirebilirsiniz. Böyle bir onarıcı işlevi olan saç maskeleri, genel banyoda eğitimli saçlarda kullanılır ve birkaç küçük ucuz ucuz ve kolaydır Pratikte pratik onarıcı maskeler geceliklerde görünür şekilde sergilenir.

Hindistan'ın meyve yağı, avokado, badem, kişniş tohumu ve özü gibi saç maskeleri, yağ tüketiminden farklı bir koku ile dikkat çekiyor. Tüm saç problemleriniz ve rutinleriniz için maske ve saç ısıtıcı kürleri için Sachane adresini tercih edebilirsiniz. Üstelik Sachane adresinin fiyat ve fırsatlarını yakalayarak ekstra ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Sachane adresinde saç bakım ürünleri üzerinde kolayca çalışabilir, kolay ve harika bir saç modeli oluşturabilirsiniz.

Mükemmel Besleyici Saç Bakım Yağları

Geçmiş yıllarda daha çok zeytinyağı içerikleriyle saç bakımı yapılırken, günümüzde saç bakım yağları da argan, badem, jojoba, hindistancevizi gibi farklı ve doğal elementler içermektedir. Bu yağları tek tek alabilir ya da saç bakımı için yağların karışımını sunan ve birçok saç problemiyle aynı anda mücadele eden ürünleri bulabilirsiniz. Saç bakım yağı ürünleri arasında özellikle argan içerikli olanlar bayanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Saçları kalınlaştıran ve saç tellerini kalınlaştıran argan yağı, boyalı saçlar için de birçok avantaj sunar. Argan yağı ile düzenli olarak saç bakımı yapıldığında saç boyalarının kalıcılığı gözle görülür şekilde artar. Sachane ile dünyaca ünlü markaların argan içerikli yağlarına tek tek veya saç bakım seti ürünlerinde sahip olabilirsiniz. Hindistan cevizi yağı ile saç bakımı da yapılabilir. Kokusu ile ferahlık sağlayan hindistan cevizi yağı, saç derisini ve saç tellerini derinlemesine temizler. Düzenli kullanımda saçtaki çabuk yağlanma sorununun çözümüne de büyük katkı sağlar. Sachane, organik sertifikalı firmaların saç bakım hindistan cevizi yağı ürünlerini de uygun fiyatlarla sunuyor.

Saç bakım yağı çeşitleri arasında zeytinyağı ve badem yağı da oldukça geniş yer tutar. Saç bakımı badem yağı uygulaması aslında çok eski bir yöntemdir. Kozmetik markaları ise bu eski uygulama yöntemini geliştirilmiş formüllerle birleştirerek daha etkili ürünler ortaya çıkarıyor. Butik markaların organik saç bakım badem yağı çeşitlerinden dünyaca ünlü kozmetik firmalarına kadar birçok ürün Sachane adresinin avantajlı kampanyalarıyla buluşuyor. Kabarıklığı gideren saç bakım ürünleri arasında yer alan badem yağını diğer bitkisel yağlarla birleştiren çeşitler de bulmak çok kolay.

Saç bakımı için yağ karışımı uygulamayı tercih edenler sarımsak, badem, kuşburnu ve vanilya içeren ürünleri kullanırlar. Evde saç bakımı için yağ uygulamasını kendi başınıza pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Sachane ürünlerini inceleyerek farklı yağ türlerini birleştirebilir ya da saç bakım argan yağı ürünlerini kullanarak düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Saç bakımının zeytinyağı içerikli olmasını istiyorsanız Sachane adresinde birçok seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Sachane adresinde bulabileceğiniz saç bakım yağları ile yüz şeklinize uygun kısa saç modelleri oluşturabilirsiniz.

Her Saç Sorunu İçin Farklı Saç Bakım Serumları

Saç bakım serumu çeşitleri son yıllarda hemen hemen tüm kadınlar tarafından düzenli olarak uygulanmaktadır. Serumlar, kadınlara özel saç bakım ürünlerinin yanı sıra erkeklere özel çeşitleri de içermektedir. Erkekler için tasarlanmış serumlar arasında özellikle mavi saç serumu çeşitleri öne çıkıyor. Günde bir kez saç köklerine uygulanan mavi saç serumu saç köklerini güçlendirerek çok daha sağlıklı saç uzamasına katkı sağlar.

Sachane adresinin geniş ürün yelpazesinde sakal ve bıyığa uygulanan mavi serum çeşitleri de yer almaktadır. Birbirlerine sıklıkla saç bakım ürünleri öneren kadınlar, saçlarını güçlendirmek için düzenli olarak serum çeşitlerini kullanırlar. Boyama, vurgulama, maşa, fön gibi uygulamaları sıklıkla yaptıranlar bu güçlü serumlar sayesinde kolayca daha canlı saçlara sahip olabilirler.

Saç bakımı kadın serumları keratin proteini, saçların uzamasına yardımcı olan stemoksidin, argan ve mistik yağlar gibi elementler içerir. Farklı saç sorunları için farklı içerikler sunan serumları kullanarak, dökülmeden kepeğe, elektriklenmeden yağlılığa kadar birçok sorunu kolayca çözebilirsiniz. Kronik saç dökülmesinden şikayetçiyseniz doğal soğan içerikli serumları tercih edebilir, yoğun fön çekmesini önlemek istiyorsanız güçlü keratin serumlarını tercih edebilirsiniz. Serumlara ek olarak, saç bakım vitaminleri ile benzer sorunları önleyebilir ve saçınıza hızlı bir şekilde sağlık kazandırabilirsiniz.

Saç bakım malzemeleri arasında yer alan E vitamini ampul saç bakım çeşitleri, yüksek antioksidan içeriği nedeniyle oldukça tercih edilmektedir. Gece kullanıldığında daha güçlü bir etki sağlayan E Vitamini, saçlarınızı yoğun bir şekilde besler, nemlendirir ve güçlendirir. Sachane adresinde farklı markaların sunduğu E vitamini ampul saç bakım çeşitlerine kolayca ulaşabilir, saçınız için doğru seçimi yapabilirsiniz. Bu vitamin serumları ile sadece kadınlar için popüler saç modelleri değil, erkekler için de en popüler saç modelleri oluşturabilirsiniz.

Sachane Adresinin Ekonomik Saç Bakım Seti Fırsatları

Sachane, saç bakım seti için hazırladığı avantajlarla birçok ürünü tek pakette ve ekonomik fiyatlarla sizlere sunuyor. Saç bakım malzemeleri arasında birçok ürün bu avantajlı paketler sayesinde bir araya geliyor. Serum hediyeli saç bakım kürleri, şampuan setleri, keratin sütler, saç spreyleri, maskeler ve hatta birbirinden güzel saç bakım malzemeleri Sachane avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Ayrıca mavi saç serumu, sarımsak yağı ve özel şampuan içeren ürünleri tek set halinde bulundurmak da mümkün. Brezilya fönü için üretilmiş profesyonel şampuanlar veya serum içeren özel şampuanlar kullanıyorsanız tercih ettiğiniz markanın birkaç kutusunu tek sette bulabilir ve ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca dünyaca ünlü markaların şampuan, saç kremi, maske ve serum serilerini tek tek almak yerine bu kampanya setlerinde bulabilirsiniz.

Markaların seri olarak sunduğu bu ürünler, eksiksiz bir saç bakımı yapmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Aynı serideki şampuan, saç kremi ve duş sonrası bakım ürünleri birbirini destekleyen bileşenler içerir. Düzenli olarak birlikte kullanıldığında saçlarınızda gözle görülür farklar elde etmenizi sağlar. Kıvrımı gideren saç bakım ürünleri arasında yer alan özel taraklara Sachane kampanyaları ile de sahip olabilirsiniz. Aynı tarağı saçınızı düzleştirmek veya kabartmak için de kullanabilirsiniz.

Fön makinesini üstten tuttuğunuzda saçınızdaki kabarmayı ortadan kaldıran bu özel tarak, makineden alttan havayı aldığında saçınızın kabarmasına yardımcı olur. Sachane adresinin özel saç bakım seti çeşitleri ile ihtiyacınız olan tüm saç ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Sachane adresinde bulabileceğiniz saç bakım ürünleri ile evde kolay saç modelleri üzerinde çalışabilir, kolay ve harika saç modelleri oluşturabilirsiniz.

Pratik Bir Uygulama için Saç Bakım Spreyi

Uzmanlardan veya arkadaşlarınızdan aldığınız saç bakım önerileri her zaman zahmetli ve yorucuysa saç bakım spreyi çeşitleri tam size göre. Saç bakım spreyi uygulamadan önce herhangi bir karışım yapmanızı veya uygulama sırasında uzun saatler beklemenizi gerektirmez. Saç sprey kutusu sayesinde bu ürünleri köklerden uçlara kadar ulaşılması zor tüm alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Argan içerikli saç spreyleri günlük hayatın kir ve tozuna maruz kalan saçlarınıza hijyenik bir dokunuş sağlar ve saç derinizin ihtiyaç duyduğu bakımı kolayca karşılar. Badem yağı ve buğday proteini ile zenginleştirilmiş saç bakım spreyi, özel formülü sayesinde duştan sonra saçlarınızı daha kolay taramanıza yardımcı olurken, kırık uçlarınızı besler ve güçlü uzamasına katkıda bulunur.

Sprey ürünlerle saç bakımınızın bitkisel içerikli olmasını istiyorsanız, Sachane ile avokado yağı, limon çekirdeği yağı ve yeşil çay özü içeren saç sprey çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Vitamin ve mineral yönünden zengin avokado yağı ve antioksidan etkiye sahip yeşil çay özü içeren saç spreyleri, dış etkenlerden dolayı zayıflamış ve bakıma ihtiyacı olan saçları canlandırmak için idealdir. Kuru saça da uygulanabilen saç sprey ürünler arasında yer alan parfüm içerikli çeşitler sayesinde hem saçınıza pratik bir bakım yapabilir hem de bakım sonrasında uzun süre kalıcı olan zarif kokunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sachane adresinin bir araya getirdiği saç spreyleri arasında saçlarınızı daha kolay şekillendirmenizi sağlayan veya saçlarınızın rengini açmanıza yardımcı olan sprey çeşitlerini uygun fiyatlarla bulmak mümkün. Saçlarınızın daha sağlıklı olması, ipeksi bir dokuya sahip olması veya güçlenmesi için güzellik salonlarında zaman ve para harcamanıza gerek yok.

İhtiyacınız olan tüm saç bakım malzemeleri için Sachane adresini tercih edebilir, istediğiniz ürünü özel indirimler veya özel fırsatlar avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz. Saçı uzatan saç bakım ürünleri, kolay şekillendirici ürünler, güçlü serumlar, koruyucu maskeler, keratin içerikli şampuanlar ve saç kremleri gibi sayısız kozmetik uygun fiyatlarla Sachane adresinde sizleri bekliyor. Güvenli ödeme yöntemleri, geniş ürün yelpazesi ve hızlı teslimat sürecinin ayrıcalığını yaşayarak, dünyaca ünlü markalara sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

Saç bakım ürünleri

Saç bakım ürünleri, içerdiği doğal öz ile saça bakım yaparak onarır ve eski yaşantısına kavuşmasını sağlar. Kuru, yağlı, boyalı veya kuru saçlarınızı temizlemek için kendi saç bakımınızı da seçebilirsiniz. Kısa sürede evde kendi başınıza etkili bir şekilde okul eğitimi alabileceğinizi söylüyorsunuz.

Yıpranmış Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

Aşınmış saç ısıtıcılarında Davines, Olaplex, Milk Shake, Kerastase, Artego, Wella, Biolage, Loreal, Bonacure gibi markaların yanı sıra Insight, Sebastian, Matrix, Ellips, Morfose, Phyto, Redist gibi farklı özelliklere sahip markalar tercih ediliyor. Kullanıcıların favori ürünleri arasında saç maskeleri, şampuanlar, keratinli şampuanlar, hindistancevizi yağı ve aloe vera içeren serumlar yer alıyor. Özellikle keratin, argan yağı, Provitamin B5, A ve E vitaminleri yönünden zengin ürünleri etkili bir şekilde etkiler.

Saç bakımı ne zaman yapılır?

Islak, kuru veya nemli saçlar için ayrı ürünler kullanılabilir. Yıkama uygulamalarında, banyoda veya yıkama sonrasında tercih edilen kremlerde, köpüklerde, yağlarda veya eğitime uygun uygulamalarda görünümlerinde gösterilebilirler. Öte yandan düz veya kıvırcık saçlar için ayrı ayrı seçim yapmak gerekir. İyileştirici kokuları banyodan sonra olanlar için ideal olabilir.

Yıpranmış Saç Bakımı Nasıl Yapılır?

Her bir ürünün kullanım yöntemi, kutusunda belirtildiği şekliyle uygulandığında etkili sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Genellikle yağ şeklinde tercih edilen ürünlerin az miktarda kullanımı yeterli olurken şampuan ya da köpük ürünlerden daha fazla miktarda kullanmak gerekebiliyor. Bazı ürünler saç diplerine sürülürken bazıları ise yalnızca uçlara uygulanabiliyor. Tercih edilen ürünün kullanım yönergeleri bu konuda yol gösterici oluyor.

Boyalı Saç Bakımında Hangi Ürünler Tercih Edilmelidir?

Boyalı saç ısıtıcı en öne çıkan kadınlardan biri olarak öne çıkıyor. Bir süre iyi bakılamaz. Bu konuda yardıma ihtiyacınız var. Onarıcı ürünü öldü, o hayattayken hayattan biri. Vurgulama için özel olarak tasarlanmış ürünler, ipeksi yumuşaklığı geri kazandıran ürünler ve boyalı olanlar için kolay tarama.

Saç Ürünleri Saça Zarar Verir mi?

Saç bakım ürünleri, yıpranmış saçları onarmak için özlerden özel olarak üretilir. Provitamin B5, büyüyen bitkiler için yetiştirilen saçların güçlenmesini ve çeşitli amino asitler veya büyüyen protein için ekimini tamamlamasını sağlar.

Kuru Bakım Nasıl Yapılır?

Yıkama, kurutma veya banyo sonrası saça uygulanacak ürünler genel olarak veya formdadır. Saç veren ürünler de saç tellerini güçlendirip hacim kazandırabilir. Yıpranmış ya da yıpranmış saçların eski canlılığına kavuşturulması için gibi bir yaşam tarzına sahip olabilenlere en uygun şekilde kısa sürede güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşmak için uygunsunuz.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim