9/9
Nuxe Cilt ve Vücut Bakım Ürünleri
Kategoriler
    Diğer
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Kişisel Bakım Ürünleri
    Diğer
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Endişesi
    Diğer
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Koruma Faktörü
Makyaj Ürünleri
Cinsiyet
(2)
Nuxe

Sınırlı sayıda üretim olup, özel tasarıma sahip çok amaçlı kuru yağ

189.90 TL
Nuxe

Çok amaçlı nemlendirici kuru yağ

127.90 TL
Nuxe

Çok amaçlı nemlendirici kuru yağ

151.90 TL
Nuxe

Çok amaçlı nemlendirici kuru yağ​

215.90 TL
Nuxe

Çok amaçlı nemlendirici kuru yağ​

191.90 TL
Nuxe

Taze çiçeksi notalara sahip besleyici kuru yağ

191.90 TL
Nuxe

Çok kuru ve zarar görmüş dudaklar

71.90 TL
Nuxe

Gençlik ve enerji kazandırmaya yardımcı bakım kremi

239.90 TL
Nuxe

Sınırlı sayıda üretim olup, özel tasarıma sahip çok amaçlı kuru yağ

189.90 TL
Nuxe

Nemlendirici stick dudak kremi

51.90 TL
Nuxe

Normalden karmaya dönük ciltler için nemlendiren,yaşlanmaya karşı koruyan güneş kremi

167.90 TL
Nuxe

​Gözenek sıkılaştırıcı losyon

135.90 TL
(1)
Nuxe

Taze çiçeksi notalara sahip besleyici kuru yağ

127.90 TL
Nuxe

Meşe ve gürgen özleri içeren çok fonksiyonlu göz çevresi bakım kremi

147.90 TL
Nuxe

Bal ve ayçiçeği içeren yüz ve makyaj temizleme jeli

115.90 TL
Nuxe

Güneşten ilham alan vücut spreyi

199.90 TL
Nuxe

Cilde konfor verirken, derinlemesine arındırıp bakım yapan 3'lü cilt bakım maskeleri

139.90 TL
Nuxe

Küresel yaşlanma karşıtı göz ve dudak çevresi bakım kremi

283.90 TL
Nuxe

Narin,hassas ve tüm cilt tiplerine özel temizleme yağı

143.90 TL
Nuxe

Cildin gençlik mekanizmasını onarmaya ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı yaşlanma karşıtı serum

639.90 TL
Nuxe

Nemlendirici etkili makyaj temizleme sprey tonik

123.90 TL
Nuxe

Koruyucu güneş sütü

179.90 TL
Nuxe

Parlak ve canlı görünen bir cilt için makyaj etkisi ile cilt bakımın faydalarını birleştiren renkli nemlendirici

327.90 TL
Nuxe

​Günlük kullanıma uygun mikro tanecikli arındırıcı jel
139.90 TL
Nuxe

Akışkan nemlendirici losyon

175.90 TL
Nuxe

Ferahlatıcı vücut spreyi​

199.90 TL
Nuxe


151.90 TL
Nuxe

Detoks etkili maske

175.90 TL
Nuxe

Nemlendirilmiş, pürüzsüz bir cilt elde etmek için hoş aroma kokusuna sahip vücut losyonu

87.90 TL

Nuxe Dermokozmetik Ürünler

Dermokozmetik alanında doğal ve etkili ürünleri ile kendi pazarında öne çıkan Nuxe, yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri ile her insanın ihtiyaç duyduğu performansı sergilemektedir. Hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çeken ürünler, her cilt tipine uygun çeşitleriyle piyasada yerini alıyor. Kişisel bakım alanında ihtiyaç duyulan her şey cilt tipine ve yaşına göre seçilen nemlendiriciler, yaşlandırıcı kremler ve vücut kremleri ile karşılanmaktadır. Bunlar arasında Nuxe kuru yağ dünya çapında beğeni toplayarak markanın öne çıkan çeşitlerinden biri olmayı başarıyor. Bitki özlerinden oluşan içerikleri ile bakım açısından etkili sonuçlar veren doğal kremler, kokuları ve kolay emilen özellikleri ile bakımı keyifli hale getiriyor. Yumuşak dokulu ürünler de kullanım kolaylığı sağlar.

Nuxe Cilt Bakımı Ürünleri

Cilt bakımı için gerekli ürünleri sunan Nuxe, Türkiye pazarında bulunan ürünler cildin parlak, canlı ve bakımlı görünmesinde önemli rol oynuyor. Cilt tonunu eşitlemede ve lekeleri en aza indirmede başarılı bir performans sergileyen Nuxe yüz kremi, düzenli kullanım sonucunda cilde parlaklık ve canlılık katar. Kremin nemlendirici özelliği yüzde kuruluğu önler. Nuxe krem cilt bakımı kullanımlarında etkisini kısa sürede gösterir. Günde bir kez masaj yapılarak kullanılması yeterli olan ürünler cildin her zaman bakımlı görünmesini sağlar.

Nuxe Doğal Ürünler

Doğal içerikli ve patentli olan ürün, günlük cilt bakım rutininde önemli bir rol oynamaktadır. Paris'te temelleri atılan ve ardından uluslararası bir izleyici kitlesi oluşturan marka, doğal ürünlerin birleşimiyle cildi besliyor. Her cilt tipine ve yaşa uygun vücut, yüz ve parfüm ürünleri herkesin ihtiyacını karşılar. Cildi nemlendiren, bakım yapan, nemlendiren ve dış etkenlere karşı etkin koruma sağlayan her ürün, kolay ulaşılabilir özelliği ile de dikkat çekiyor.

Nuxe Güneş Kremleri

Cilt bakımı için önemli bir ürün olan güneş kremleri, güneşin cilde kalıcı hasarlar bırakmasını engeller. Nuxe güneş kremi yaz aylarında cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda ultraviyole ışınlarına karşı da dirençlidir. Bunların yanı sıra kızarıklık ve yanık gibi olası olumsuz durumları engelleyen ürün dermatolojik bakım ürünüdür. Tahriş, yıpranma gibi etkiler yaratmadan cildi tamamen besleyen krem çeşitleri, uzun süreli ve düzenli kullanım sonrasında gözle görülür bir değişim göstermektedir. Ayrıca cilde canlılık vererek parlak bir görünüm sağlar.

Nuxe Nemlendirici Krem Ürünleri

Günlük olarak cildin ihtiyacı olan her şeyi karşılayan Nuxe ürünleri hem kadınların hem de erkeklerin beklentilerini karşılıyor. Vücudun her bölgesinde kullanılabilen ürünler, kalitesi ve test edilmiş içerikleri ile güvenilirdir. Geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Nuxe nemlendirici ve el kremi çeşitleri, cildin gün içinde ihtiyaç duyduğu nem desteğini sağlar. Yüz bakımı, dudak bakımı, vücut bakımı, cilt bakımı, göz çevresi bakımı, ayak bakımı, saç bakımı, el ve tırnak bakımı, güneşten koruyucu bakım ve makyaj ürünleri konusunda tüm ihtiyaçları karşılayan bir ürün yelpazesine sahiptir. İster düzenli bakım ister yanlış ürün kullanımı ister çevresel faktörler nedeniyle cilt tipine uygun ürünler kullanılarak siyah nokta, leke, sivilce veya kırışıklıklar en aza indirilebilir.

Nuxe Göz Kremi Ürünleri

Hem yaz hem de kış aylarında güneş öncesi ve sonrası için gerekli bakım ürünleri kullanılarak güneş sonucu oluşabilecek lekelere karşı önlem alınabilir. Ayrıca mevcut lekeler veya kırışıklıklar için aktif bir performans gösteren Nuxe göz kremi, göz çevresindeki faktörler üzerinde de etkilidir. Hassas cilde sahip olanlar veya saçlarına bakım ve onarım yapmak isteyenler için doğal yağlardan oluşan Nuxe serum ve şampuan çeşitleri gerekli bakımı yapıyor. Saçta birçok başarılı sonuç veren ürünler sağlıklı ve temiz bir cilt için de kullanılabilir.

Nuxe Yüz Temizleme Jeli Ürünleri

Nuxe yüz temizleme jeli sayesinde cildin gün içerisinde maruz kaldığı kir ve makyajı temizlemek ve yeterli bakımı yapmak mümkündür. Bunların yanı sıra Nuxe Creme Prodigieuse Boost ürünü ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu ürünün cildi nemlendirmesi ve tüm cilt tipleri için geliştirilmiş olması dikkat çekicidir. Yüksek performansı ile derinlemesine nem bakımı sağlayan ürün, cilt üzerinde kolayca yayılır ve günlük nem bakımı sağlar.

Nuxe Erkekler İçin Cilt Bakım Seti

Özellikle erkeklerin günlük bakımlarını yapmak için kullandıkları Nuxe Merveillance, yaşlanmayı geciktirici etkileriyle biliniyor. Saça, vücuda ve cilde farklı şekillerde temas eden ve bu amaçla geliştirilmiş formülleri sayesinde kadın ve erkek ciltlerinin ihtiyaçlarını karşılar. Cilt bakımını cildi yormayacak şekilde yapmanızı sağlayan ve zamandan tasarruf sağlayan ürünler, etkisini kısa sürede hissetmenizi sağlıyor.

Nuxe Çok Amaçlı Kuru Yağ Ürünleri

Doğal içerikleri ile kozmetik alanında fark yaratan Nuxe, doğayı ve lüksü bir araya getiriyor ve hem dokuları hem de kokuları ile hedef kitlenin beğenisini kazanıyor. Nuxe parfüm çeşitlerinden Nuxe tonik çeşitlerine kadar pek çok ürünü bir araya getiren geniş ürün yelpazesi, günlük cilt bakımı için gerekli ve ihtiyaç duyulan her şeyi içeriyor. Yaşlanma karşıtı bakım için tasarlanan Nuxe Nuxellence, çoğunlukla 30 yaş üstü kullanıcılar için hazırlanmıştır. Ürün, cilt bakımı sayesinde yaşlanmayı geciktirici bir performans gösterir. Gün boyu aydınlık ve genç bir cilt oluşumuna yardımcı olur. Ayrıca global anti-aging bakım isteyenler için ideal bir kullanım sunan Nuxe Nuxuriance Gold, kuru cilt bakımına ihtiyaç duyanlar için uygundur.

Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ

Efsanevi kokusu ve eşsiz kuru yağ dokusu, yüksek nemlendirme etkisi sunmaktadır. Çabuk emilen bu bakım ürünün cildi beslemeye ve onarmaya yardımcı olur.

Nuxe Dudak Balmı Ürünleri

Nuxe Reve de Miel dudak balsamı, serideki diğer formuyla hem dudak bakım ürünü olarak hem de vücut bakımında kullanılıyor. Vücut, saç ve cilt bakımı için kullanılan ve etkili sonuçları olan ürünler arasında öne çıkan kuru yağlar, oldukça rahat olmasıyla biliniyor. Uygulanan bölgelere doğal bir ışıltı veren ürünler kolay dağılır ve güçlü nemlendirme gücüne sahiptir. Günlük olarak rahatlıkla kullanılabilen ve güneşe maruz kaldıktan hemen sonra bakımda kullanılabilen yağlar, fondöten inceltmek için veya yüz kremleri ile karıştırılarak da kullanılabilir.

Nuxe Çok Amaçlı Kuru Yağ Ne İşe Yarar?

Nuxe Prodigieuse, besleyici ve yumuşatıcı özelliği ile cildi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olan çok amaçlı kuru bir yağdır. Geliştirilmiş içeriği ile hem cilde hem de saça doğal bir parlaklık verir. Yaz kış fark etmeksizin her mevsim rahatlıkla kullanılabilen yağlar vücut, yüz ve saçta etkilerinden en iyi şekilde yararlanmak için kullanılabilir. Tüm saç tiplerine ve bakımlarına uygun olan Nuxe Prodigieux Tsubaki, içeriğindeki yağ ile vücudu nemlendirir.

Tüm Ciltler İçin Nuxe Rahatlatıcı Kuru Yağ Ürünleri

Koruyucu bir tabaka oluşturmasının yanı sıra kokusunun rahatlatıcı etkisi de kullanıcıların tercih oranını artırıyor. 7 farklı ve önemli bitkisel yağı bir araya getiren ürün, doğal içeriği ile olumsuz sonuçlara yol açmadan faydalı bir kullanım sağlar. Karma ciltler için geliştirilmiş ürünlerin yer aldığı Nuxe Aquabella serisi; Cilde tam bakım yapar, derin etki gösterir, cildin ihtiyaç duyduğu nemi yeniler ve gözenekleri sıkılaştırır. Serideki her ürün sabah ve akşam bakımında cilt üzerinde kullanılır ve yumuşak dokusu ile cildi rahatlatır.

Nuxe Yaşlanma Karşıtı Ürünler

Bitkisel özlerle güçlendirilmiş ürünler cilt bakımında ideal bir yardımcıdır. Ürünlerin içeriklerinin cildi nemlendirmesi, beslemesi, onarması ve ekstra koruma sağlaması bu ürünlerin tercih edilmesini artırmaktadır. Başta psikolojik etkiler, hormonal bozukluklar veya bir süre yanlış kullanılan kozmetik ürünler olmak üzere dış ve çevresel faktörlerin ciltte oluşturduğu çizgi ve kırışıklıklar, Nuxe gece kremi ve gözenek sıkılaştırıcı gibi ürünler sayesinde düzenli kullanım ile ortadan kalkar. Nemlendirici ürünler ayrıca cildin yumuşamasına, esneklik kazanmasına ve kuruluğun giderilmesine yardımcı olur.

Nuxe Yağlı ve Karma Ciltlere Özel Ürünler

Yağlı ve karma cilde sahip kadın veya erkeklerin cildini derinlemesine temizlemek için kullandıkları Perfection ürünleri, nemlendirme ve temizleme sağlarken aynı zamanda yağ giderici etkiye de sahiptir. Özel bakım gerektiren yağlı ve karma ciltler için uygun doğal içeriklerle formüle edilen seri, cilde mat bir görünüm kazandırmayı amaçlıyor. Nuxe Merveillance Expert serum çeşitleri göz çevresine de uygulanarak cildin yoğun bakıma girmesi sağlanır. Daha pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandıran serumlar, cildin ihtiyacı olan bakımı sağlamasına olanak tanır.

Nuxe Göz Çevresi Bakım Ürünleri

Göz çevresi bakımının sağlanmasında hem erkekler hem de kadınlar için uygun olan Prodigieux, göz çevresi için gerekli nem desteğini sağlar. Uygulanan bölgeleri güçlendiren, torbalanma, çınlama gibi sorunları en aza indiren kremler beklentileri karşılıyor. Ayrıca hem elleri hem de tırnakları detaylı bir şekilde besleyen ve nemlendiren el kremleri, kuru ve hassas ciltlerin kaybettiği nem değerini artırır. Cildin ihtiyaç duyduğu dengenin sağlanmasında etkili olan kremler, el ve tırnak bölgelerine yumuşaklık ve esneklik kazandırır. Nuxe body ve set ürünlerindeki çeşitler de vücut kuruluğunu gidermede ve yumuşaklık sağlamada etkilidir. Seri ve setlerdeki vücut kremleri, yüz bakım yağları, dudak bakım ürünleri ve cilt temizleyiciler bu görevleri aynı etki ile ayrı bölgelere uygular.

Nuxe Dudak Bakım Ürünleri

Vücudun önemli bir parçası olan dudakların ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştiren Nuxe lip balm ve lip balm çeşitleri, yumuşaklık ve canlılık sağlama konusunda liderliğini koruyor. Aynı zamanda leke oluşumunu engelleyen ve mevcut lekeleri azaltan özelliklere sahip olan Nuxe BB krem, içeriğindeki tüm doğal bileşenlerle cildi sıkılaştırır ve nemlendirir. Kırışıklıkları azaltan ve oluşumunu engelleyen bir ürün olan Nuxe Nirvanesque aynı zamanda cildi rahatlatır. Serideki ürünler cilde ve göz çevresine farklı şekillerde uygulanıyor ve yaşlanmaya karşı direnç göstererek mimik çizgilerini azaltıyor.

Nuxe Yüz Bakım Ürünleri

Yağlı, kuru ve karma olmak üzere tüm cilt tiplerinin ihtiyacına uygun ürün yelpazesinde bilimsel çalışmalar sonucunda ortaya çıkan cilt bakım ürünleri, dirençli kullanımları sayesinde her yaştan ve cilt tipinden kullanıcıya hitap etmektedir. Mineral kökenli ve çok ince bir parlaklığa sahip olan kuru yağ, cildi ve saçı besleyerek parlamasını sağlayabilir. Aynı zamanda onarıcı formüle sahip yağlar, yağ hissi bırakmadan yumuşak bir cilt dokusuna ulaşmaya yardımcı olur.

Nuxe Parfüm Ürünleri

Kokusu ile kullanıcıların dikkatini çeken yağlar arasında konumlanan Nuxe vücut yağı ve spreyi, vücudun her bölgesinin ihtiyaç duyduğu onarımı gerçekleştirir. Tüm vücut tiplerinde kullanılabildiği için rahat bir kullanımın önünü açan ürünler, doğal malzemelerden ve özlerden oluşuyor. Bunların yanı sıra girdiği ortamda dikkat çekmek isteyen kullanıcılar için öncelikli olan parfümler, tamamen doğal ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşturuldukları için hem cildi besler hem korur hem de kokularını yayar.

Nuxe Yüz Kremi Ürünleri

Kullanıcıların doğal güzelliğini ortaya çıkarmayı ve korumayı amaçlayan ve çoğunlukla bu anlamda başarılı olan yüz kremleri, her kullanımda nemli bir cilde ulaşılmasını sağlar. İçerdiği özler ile cildin yağ dengesini düzenleyen ve dış etkenlere karşı koruyan kremler arasında yer alan Nuxe Splendieuse, yüz, boyun ve dekolte bölgesindeki lekelerin azaltılmasında ve cilt bakımı sonucunda renk eşitlenmesinde etkili bir performans gösterir. Yüz ve makyaj temizliğinde aktif rol oynayan Nuxe temizleme jeli tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Cildi gün içerisinde maruz kaldığı kir veya makyajdan arındıran jeller ise yüzü yumuşatır ve yatıştırır. Aynı zamanda gözeneklerde biriken kiri temizleyen ve cildi ölü deriden arındıran Nuxe peeling çeşitleri daha temiz bir yüze katkıda bulunur ve genç kalmasına yardımcı olur. Nuxe Aquabella tonik ile gözenekler sıkılaştırılır, bu bakıma destek olur ve daha etkili sonuçların önünü açar. Böylece cilt dokusunu arındırır ve cildi tazeler. Yüz bölgesinin bir diğer parçası olan dudaklar için ideal bir kullanım oluşturan kremler, çatlamış dudaklar için gerekli nemi sağlar. Ayrıca birden fazla fayda sağlayan ürünlerin portatif boyutu, bir çantada kolayca saklanmasına ve bir yerden bir yere taşınmasına olanak tanır.

Nuxe Roll On ve Deodorant Ürünleri

Vücut bakımında vücut kremleri ve nemlendiriciler gibi ürünlerin yağlı bir etki bırakmadan direkt penetrasyonu, tüm cilt tipleri için aynı faydaların sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Kuru ciltler ve hassas ciltler için yağ dengesini düzenleyen ürünler de cildin onarımına katkı sağlar. Kullanım kolaylığına tanık olan Nuxe roll on çeşitleri, ulaşılması zor bir alan olmasına rağmen, gün boyu burayı korumak için etkili bir performans sergiliyor. Bu bölgedeki gözeneklerin sağlıklı yapısını bozmadan koku dengesini sağlar ve gün boyu ferah ve rahat bir şekilde hareket etme imkânı sağlar. Pürüzsüz bir cilde kavuşmak için gerekli olan peeling, besleyici formülleri ile cildi tahriş etmeden ölü deriyi ve gözeneklerde biriken kiri arındırır.

Nuxe Saç Bakım Ürünleri

Nuxe ürünlerini saç bakımında şampuan çeşitleri ve saç kremleri gibi kullananlar saçın hacim kazanması, parlaması ve çabuk yağlanmaması için gerekli performansı gösterir. Aynı zamanda saçın zarar görmüş yapısını doğrudan etkileyen ürünler, canlı ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlar.

Nuxe El ve Ayak Kremleri

El ve ayak kremlerinde bal ve doğal yağlar kullanılarak el ve ayak kuruluğu giderilir, yıpranan lekeler beslenir. Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için kullanılan kremler ideal bir koruma sağlamanın yanı sıra parlak bir cilt görünümü de sağlar. Öte yandan renkli nemlendiricilerin cilt üzerindeki etkisi ile onu zararlı ışınlardan korumak önemli bir görevdir. Ürün gamındaki diğer bir seçenek de Nuxe bronzer serisidir.

Alkolsüz Nuxe Cilt Bakım Ürünleri

Alkolsüz içeriği ile cildi besler ve ipeksi bir görünüm sunar. Bronz görünmek isteyenlerin tercih ettiği ürünler arasında yer alan bronzlaştırıcılar, cilde zarar vermeyen yapısı ile rahatlıkla kullanılabilir. Kozmetik ve bakım ürünleri sektöründe Nuxe kullananların yaptığı yorum ve tavsiyeler, hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre seçimini kolaylaştırıyor. Saçhane adresinden bu ürünlere ulaşabilir ve cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Nuxe Cilt Bakım Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Saçhane Adresinde

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Nuxe markasında bulunan Deodorant, Parfüm, Duş Jeli, Peeling, Erkeklere Özel Bakım, Cilt Maskesi, Vücut Losyonu, Yaşlanma Karşıtı vb. ürünlerine bakmayı unutmayın. Yenilikçi teknikler ve doğadaki bitki özleri kullanılarak üretilen ve zenginleştirilen ürünler, her model ile cilde sağlıklı dokunuşlar getiriyor. Doğanın yenileyici ve iyileştirici gücüne sahip kremler, yağlar ve spreyler doğal güzelliği korumayı amaçlar. Cildin yapısına, tipine ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan ürünler, kısa sürede gözle görülür değişiklikler ve iyileştirmeler yapmaktadır.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Endişesi
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Koruma Faktörü
Makyaj Ürünleri
Cinsiyet