9/9

Moroccanoil

Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Cinsiyet
Moroccanoil

Saçın nemlenmesine ve pürüzsüzleşmesine yardımcı saç kremi

300.00 TL
STOKTA YOK

Moroccanoil

Moroccanoil'in kurucu ortağı Carmen Tal, saçları canlandıran parlaklık, pürüzsüzlük ve yönetilebilir hale getiren Argan yağı büyüsünü tüm kadınlarla paylaşma arayışına girdi.

Sürdürülebilir bir marka olma yolculuğuna hızla devam eden Moroccanoil saç bakımı ile güzellik endüstirisinde devrim yapma fırsatını yakalamış oldu.

Markanın tüm ürünlerini kapsayan ve markanın bir imzası haline gelen antioksidan bakımından zengin Argan yağı, saç ve vücut ürünleri serisine dönüşerek kullanıcılara farklı deneyimler yaşatma fırsatı sundu.

En kaliteli saç ve vücut ürünlerini sağlamaya kendini adamış olan Moroccanoil, tüm saç tipleri için onarıcı, besleyici, hacimlendirici saç bakım ürünleri ve şekillendiricileri aldığı ilhamla yapmaya devam ediyor.

Sülfat ve paraben içermeyen saç bakım ürünlerine sahip Moroccanoil sachane.com ile şimdi size daha yakın.

Moroccanoil Argan ID Teknolojisi

Argan yağından ilham alan Moroccanoil, vitaminler, mineraller ve antioksidanlar açısından zengin olan bu değerli yağı Argan ID teknolojisine taşımıştır. Mat ve cansız saçlara parlaklık sağlayan, saçın elastikiyetini artıran güçlü bir antioksidan olan argan yağı Moroccanoil saç bakım ürünleri ile saçınıza güç verir.

Argan ID teknolojisi, saç sağlığını ve renk canlılığını geliştirmek için iki tescilli teknolojiye sahiptir. Seride bulunan ürünlerde, argan yağını saçın derinliklerine iletmek ve maksimum derecede pigmentleri saç üzerinde tutmak için iyonik çekim gücü kullanılan Argan Id teknolojisi kullanılır.

Moroccanoil Saç Bakım Serileri

Moroccanoil Color Deposit Renk Koruyucu Seri: Moroccanoil'in Argan ID teknolojisi ile tasarladığı bu seri, saç renginde geçici farklılık yaşamak isteyenler için saç bakım ürünleri içerir.

Moroccanoil Curl Kıvırcık Saçlara Özel Seri: Dalgalı ve kıvırcık saçlar için besleyici argan yağ ile hazırlanmış özel seri buklelerin daha belirgin olması, nemlenmesi ve temizlenmesi için gerekli tüm ürünleri kapsayan bakım serisidir.

Moroccanoil Extra Volume Hacimlendirici Seri: İnce telli saçlara hacim kazandırmayı hedefleyen Volume serisi Hacimlendirici şampuan, Hacimlendirici saç kremi, Hacimlendirici saç serumu gibi kombin ürünler ile kullanılarak saç tellerinin güçlenmesine ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

Moroccanoil Hydrating Nemlendirici Seri Kuru saçlar için özel olarak geliştirilmiş seride Argan yağı saçın ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak kurumayı engeller.

Moroccanoil Moisture Repair Onarıcı Seri: Aşırı yıpranmış, şekillendiricilerin ısısından dolayı zarar görmüş, bakıma ihtiyaç duyan tüm saçlar için Onarıcı şampuan, onarıcı saç kremi, onarıcı saç bakım ürünlerinden oluşan serinin kurtarıcı ürünlerini kapsar.

Moroccanoil Round Brush Fırçalar ve Taraklar Saç şekillendirme için ihtiyaç duyduğunuz yardımcı seramik ve iyonik özellikli saç fırçası ve taraklar fön öncesi ve sonrası şekillendirme, dolaşık açma ve saç tarama işlemlerinde yardımcınız olur.

Moroccanoil Şekillendirici Seri: Bu özel seride, özgün tarzınızı korumak için saçınızın ihtiyaç duyduğu tutuş gücüne sahip şekillendirici sprey, şekillendirici kremler ve diğer saç şekillendirme ürünleri ile hazırlanmış ürünler yer alır. Argan yağı içeren şekillendirici seri ürünler saça dolgunluk, hacim, ısı koruması ve daha fazlasını sağlamak için formüle edilmiştir.

Moroccanoil Smoothing Pürüzsüzleştirici Seri: Yönetilmesi zor asi saçları yumuşatarak parmaklarınızı saçınızda gezdirebileceğiniz kadar rahat bir deneyim sunan aynı zamanda saçı besleyen bir seridir.

Moroccanoil Volume Dolgunluk Serisi: Cansız, donuk saçlar için hazırlanmış volume serisi saçlara argan yağı ve diğer değerli bileşenler ile saça canlılık ve parlaklık katan saç bakım ürünleri ile geliştirilmiştir.

Saç İhtiyacı
Cinsiyet