Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(1)

Lierac Premium The Eye Cream Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml

0

3.0

(1)

Lierac Sebologie Deep Cleansing Scrub Maske 50ml

Lierac Çatlak Kremi ve Cilt Bakım Ürünleri

Lierac Dermokozmetik Ürünler

Fransa'nın dünyaca ünlü dermokozmetik markaları arasında yer alan Lierac, kaliteli ürünleriyle güzelliğin yaşı olmadığını kanıtlıyor. Her yaştan kullanıcı için kaliteli ve etkili seçenekler üreten başarılı kozmetik markası, kullanıcılarını çeşitli cilt problemlerine karşı korurken yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırıyor. Krem, serum, jel gibi pek çok ürüne imza atan Fransız devi, ürünleriyle her cilt tipine hitap etmekte ve her türlü kozmetik soruna çözüm üretebilmektedir. Kullanıcılarının daha genç, güzel, sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşmasını sağlayan Lierac ürünleri, sadece kalitesiyle değil, sağlıklı içeriğiyle de ön plana çıkıyor.

Başarılı firmanın tasarladığı dermokozmetik ürünler zararlı hiçbir madde içermemekte ve alerjik reaksiyonları önlemektedir. Bu sayede en hassas cilt kullanıcıları tarafından bile güvenle uygulanabilen ürünler, sadece iki hafta düzenli kullanımda bile kırışıklık, kuruluk, kızarıklık, kızarıklık ve lekelenme gibi birçok cilt sorununu ortadan kaldırıyor. Hem yüz hem de vücut için oldukça etkili modeller tasarlayan Fransız devi, güzelliğinden ödün vermek istemeyen herkesin favori markaları arasında yer alıyor. Başarılı kozmetik üreticisinin koleksiyonlarında yer alan ürünler de kolay başvuru formları ile öne çıkıyor.

Kendi başınıza rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekler, profesyonel bakım uygulamalarından faydalanmış gibi etkili bir cilde kolayca ulaşmanızı sağlar. Popüler markanın ürünleri ideal fiyatları ile beğeni toplarken, yüksek ve kalıcı etkisi ile size eşsiz bir deneyim sunuyor. Her kesimden kullanıcının rahatlıkla faydalanabileceği ürünler artık Saçhane adresinde sizleri bekliyor.

Lierac Dermokozmetik Nemlendirici Krem Ürünleri

40 yılı aşkın tecrübesiyle dermokozmetik sektörünün öncüleri arasında kabul edilen başarılı marka, birbirinden farklı krem çeşitleriyle beğeni topluyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Lierac krem çeşitleri arasında nemlendirici özelliği olan ürünler öne çıkıyor. El, yüz ve tüm vücutta kullanılabilen Lierac nemlendirici krem seçenekleri, yoğun vitamin içeriği sayesinde cildinizi derinden etkiler ve cildinizi en derin tabakasına kadar besler. Cildinizin nem oranını dengeleyen ve kuruluktan kurtulmayı sağlayan krem çeşitleri, cildinizin sertleşmesini de onararak yumuşak bir cilt dokusu elde etmenize yardımcı olur. Başarılı markanın imzasını taşıyan nemlendirici ürünler de cildinizi etkin bir şekilde temizleyerek gözeneklerinizin nefes almasına yardımcı olur.

Lierac C Vitamini İçeren Cilt Bakım Kremleri

Cildin üst tabakasında biriken ve gözeneklerin tıkanmasına neden olan toksinlerin dışarı atılmasını sağlayan krem çeşitleri, ölü hücreleri de vücuttan uzaklaştırır. Cilt tabakasının altındaki kılcal damarları uyararak kan akışını hızlandıran, böylece cildinizin yeni hücrelerinin üretimini hızlandıran ve daha genç bir görünüm sergilemenizi sağlayan nemlendirici çeşitleri. Başarılı markanın nemlendirici cilt bakım kremleri, C vitamini içeriğiyle de dikkat çekiyor. Lierac C vitamini cilt bakım kremleri düzenli kullanıldığında cildinizin son derece kısa sürede canlı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olarak yaşlanma belirtilerini azaltır.

Lierac Kırışıklık Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

Cildinizi canlı ve gergin hale getiren kremler, kırışıklıkları görünmez hale getirerek son derece genç, bakımlı ve iddialı bir görünüm sergilemenizi sağlar. Eller ve yüz için tasarlanmış nemlendirici cilt bakım ürünlerini gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Tüm vücut için üretilen modeller ise özellikle duştan sonra yapılan ritüellerde tercih edilir ve duş ile açılan gözeneklerin dengeli bir şekilde beslenmesine yardımcı olur.

Lierac Çatlak Kremi Ürünleri

Hamile kadınların yaşadığı en büyük kozmetik sorunlardan biri karın ve kalçalar başta olmak üzere vücudun birçok bölgesinde ortaya çıkan çatlaklardır. Cildinizle ilgili tüm sorunları kolayca çözmenizi sağlayan başarılı marka, çatlak kremi seçenekleriyle bu sorunu kolayca aşmanıza yardımcı oluyor. Lierac çatlak kremi çeşitleri düzenli kullanıldığında cildinize büyük bir dayanıklılık kazandırır ve hamilelikten kaynaklanan çatlakların oluşmasını büyük ölçüde engeller. Lierac stretch krem seçenekleri ortalama olarak hamileliğin 3. veya 4. ayında kullanılır ve bu sayede çatlaklar oluşmadan önce gerekli önlemleri almanıza yardımcı olur.

Lierac Paraben ve Silikon İçermeyen Ürünler

Paraben, silikon, SLS gibi maddeler içermediği için hem annenin hem de anne karnındaki bebeğin sağlığını korur ve herhangi bir sorunla karşılaşmanıza izin vermez. Yüksek etkileri sayesinde çatlakların daha görünmez bir iz bırakmasını da sağlayan Lierac gebelik çatlak kremleri aynı zamanda cildinizi güçlü bir şekilde besleyerek gebelikte kuruluk, hassasiyet ve lekelenme gibi cilt sorunlarıyla karşılaşmanızı da engeller.

Lierac Doğal ve Bitkisel Cilt Bakım Ürünleri

Lierac hamile stretch krem çeşitleri, tamamen doğal ve bitkisel özlerden üretilmeleri sayesinde oldukça sağlıklı bir yapı sergilemekte ve hamilelerin kendi başlarına kullanabilecekleri formları sayesinde sizlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Çatlak kremi Lierac çeşitleri de doğum sonrası için ayrı olarak üretilmektedir. Doğum sonrası çatlak kremi Lierac modelleri çatlakların tedavisinde büyük fayda sağlar ve vücudunuzdaki izleri görünmez hale getirir.

Lierac Çatlak Önleyici Krem ve Jel Ürünleri

Cilt yüzeyindeki dokuyu canlandıran ve hücre üretimini artıran ürünler arasında Lierac çatlama önleyici jel seçenekleri de bulunmaktadır. Jel formundaki ürünler, kolay uygulama avantajları ile hamile kadınların yaşamına büyük kolaylık katmaktadır. Ürünleri kolayca şişeden çıkarabilir ve her seferinde sadece parmağınızın ucunu kullanabilirsiniz ve bu yüksek etkiyi elde etmek için yeterlidir. Çatlak oluşumunu önlemek için istediğiniz bölgeye avucunuzla daireler çizerek uygulayabileceğiniz jeller, hamileliğin her döneminde kullanılabilir.

Lierac Hamile Çatlak Jel ve Krem Ürünleri

Hamilelik nedeniyle cildinizde oluşabilecek farklı kozmetik kusurları önleyen Lierac fitolastil jel çeşitleri, hamilelikte bakımlı, güzel ve iddialı hissetmenize de yardımcı olur. Popüler markanın farklı kullanım şekilleri arayan takipçileri için tasarladığı hamilelik ürünleri arasında oldukça etkili serum çeşitleri de bulunuyor. Lierac çatlak serumu çeşitleri, yüksek etkileri sayesinde hassas cilde sahip kadınlar tarafından tercih edilir ve çatlak oluşumuna meyilli cilt tiplerini hamileliğin etkilerine karşı korur.

Lierac Anti-Stretch Cilt Serumları

Anti-Stretch özelliği bulunan Lierac serum çeşitleri ağırlıklı olarak günlük dozlarda uygulanır ve cildinize masajla uygulandığında tüm cilt katmanlarını etkiler. Bu sayede özellikle çatlaklar olmak üzere lekelenme, deformasyon, dökülme, gevşeme gibi sorunlara yatkın olan cilt tipleri etkili bir şekilde beslenerek güç kazanır. Başarılı markanın imzasını taşıyan serum çeşitleri, cilt tiplerine göre farklı içeriklerle tasarlanıyor. Bu sayede kendi cildinize en uygun ürünü kullanmanız ve çeşitli hassasiyetlerinizi tetikleyecek içeriklerden kaçınmanız mümkün olur.

Lierac Akne ve Leke Karşıtı Krem Ürünleri

Dermokozmetik ürünleri ile tüm cilt sorunlarınıza etkili çözümler sunan başarılı Fransız markası, leke ve sivilce sorunu olanların da favorileri arasında yer alıyor. Popüler markanın koleksiyonlarında yer alan leke çıkarıcı seçenekleri, doğuştan veya çevresel faktörlere bağlı olarak gelişen pigmentasyon sorunlarını hızla ortadan kaldırır, cildinizde oluşan lekeleri giderir. Lierac leke krem türleri, cildinizin pigment yapısının düzenlenmesi sayesinde iki ila dört haftalık kullanım sonrasında lekelerde gözle görülür bir azalma sağlar ve daha uzun süreli kullanımlarda lekelerin tamamen yok olmasına yardımcı olur.

Lierac Leke Çıkarıcı Ürünler

Hücresel bozukluk olmadığı sürece doğuştan gelen lekelerin çoğunu çıkarabilen ürünler; diğer yandan hava kirliliği, yorgunluk, stres, depresyon, düzensiz beslenme ve yetersiz dinlenme gibi sorunlardan kaynaklanan tüm lekeleri çıkarabilmektedir. Cildinize hafif bir ton veren leke çıkarıcı ürünler, doğal, bebek, saf ve etkileyici bir güzellik sergilemenize yardımcı olur. Başarılı dermokozmetik devinin koleksiyonlarında yer alan sivilce ve sivilce giderici ürünler, yağlı cilt tipine sahip kişilerin sıklıkla yaşadığı sorunlara etkili bir çözüm sunuyor.

Lierac Yağlı Ciltler İçin Ürünler

Lierac sebologie akne ve akne giderme ürünleri cildinizi derinlemesine temizler ve akneye neden olan toksik yağ birikimlerini ortadan kaldırarak cilt sağlığınızı destekler. Bu sayede sadece birkaç gün içerisinde sivilcesiz ve pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlayan ürünler aynı zamanda tüm katmanları etkin bir şekilde besleyerek cildinizin daha sağlıklı bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur.

Lierac Dermokozmetik Yüz Temizleme Ürünleri

Dünyanın en çok tercih edilen dermokozmetik markaları arasında yer alan Fransız devi, kusursuz bir yüz temizliği elde edebilmeniz için birbirinden daha etkili tonikler ve jeller üretiyor. Lierac tonik alternatifleri özellikle makyaj çıkarırken tercih edilir ve cildinizdeki tüm gözeneklerin makyaj malzemelerinden etkin bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Cildinize yapışan ve çıplak gözle göremediğiniz mikro boyuttaki makyaj parçalarını bile çıkarabilen tonik çeşitleri, beklenmedik cilt sorunlarıyla karşılaşmanızı engeller.

Lierac Yüz Temizleme Jeli Ürünleri

Lierac yüz temizleme jeli seçenekleri ise yüzünüzü düzenli olarak temizlemenizi sağlayarak makyaj, yağ ve yabancı madde gibi toksinlerin cildinizde birikmesini engeller. Yüz temizleme ürünleri sağlıklı yapıları sayesinde düzenli olarak kullanılabilir ve bu yönleriyle en çok tercih edilen dermokozmetik ürünler arasında yer alır. Lierac yüz yıkama jeli seçenekleri gün boyunca yüzünüzü her yıkadığınızda tercih edilebilir ve cildinize kusursuz bir temizlik sağlar. Akne, sivilce, pigmentasyon bozuklukları, lekelenme, koyulaşma, morluk, kırışıklık ve çöküntü gibi cilt kusurlarının oluşumunu engelleyen temizlik ürünleri, dileyen kullanıcılar için serum şeklinde de üretilebilmektedir.

Lierac Yüz Serumu Ürünleri

Serum formundaki yüz temizleyiciler, hassas ve yağlı cilt tiplerine sahip kişilerin parlak, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırır. İki günde bir, üç günde bir veya haftada bir uygulanma seçenekleri bulunan Lierac yüz serumu çeşitleri, kızarıklık önleyici kremler ile de güvenle kullanılabilir. Serumdan sonra yüzünüze uygulayabileceğiniz Lierac kızarıklık önleyici krem çeşitleri, yüksek düzeyde temizlenmiş cildinizin hassasiyet göstermesini ve kızarmasını engelleyerek yoğun işlemlerden olumsuz etkilenmemesini sağlar.

Lierac Göz Altı Morluk Kremi Ürünleri

Genellikle yaşla birlikte ortaya çıkan kırışık probleminin etkisi, hassas yapısı nedeniyle göz çevresinde daha çok hissedilebilir. Dermokozmetik dünyasının aktif isimlerinden biri olan Lierac'ı göz altı şişlikleri, ince çizgiler, halkalar, şişkinlik ve göz çevresindeki kırışıklıklarla mücadele etmek için tercih edebilirsiniz. Kırışıklıklar nedeniyle oluşan sarkma ve kuru göz bölgesini sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren Lierac göz kremleri ile daha genç ve dinamik bir görünüme kavuşabilirsiniz. Göz altı şişlikleri için de tasarlanan jel cildi sıkılaştırır ve cilt tonunu düzenler. Bitkisel formülü ile tüm Lierac göz kremleri rahatlama sağlar.

Lierac Dermokozmetik Vücut Kremi Ürünleri

Başarılı dermokozmetik markası, çarpıcı vücut kremi çeşitleriyle kişisel bakım kalitenizi zirveye taşıyor. Vücudunuzun farklı bölgelerinde oluşabilecek cilt sorunlarına karşı önlem almanızı ve mevcut kozmetik sorunlarınızı kısa sürede çözmenizi sağlayan vücut kremleri, etkili formülleri sayesinde hızlı etki gösterir. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür etkisi olan vücut kremi çeşitleri düzenli kullanım ile cilt kalitenize büyük katkı sağlar. En çok tercih edilen Lierac vücut kremleri arasında tüm vücut nemlendiricileri ve selülit giderici ürünler öne çıkıyor.

Lierac Selülit Kremi Ürünleri

Lierac hydragenist vücut kremleri tüm vücudunuzda yoğun bir nemlendirme etkisine sahiptir ve cildinizi yumuşatarak çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşma riskini ortadan kaldırır. Lierac selülit krem çeşitleri ise birçok kadının ortak sorunu olan selülit oluşumlarına karşı çarpıcı bir etkiye sahiptir. Kalça, bacak ve alt karın bölgesindeki selülitlerin giderilmesine yardımcı olan krem çeşitleri, kan akışınızı hızlandırarak ve selülit bölgesindeki ölü dokuları temizleyerek portakal görünümünü azaltır.

Selülit fırçaları ile kullanabileceğiniz krem çeşitleri, zararlı hücrelerin cildinizden kolayca ayrılmasını sağlar. Yeni hücre oluşumunu da hızlandırarak selülitli bölgenin daha canlı ve genç bir dokuya sahip olmasına yardımcı olan ürünler, içeriğindeki vitaminler sayesinde cildinizi besler ve cilt dokunuzun daha gergin bir yapıya sahip olmasını sağlar. Bu yönleriyle cildinizin farklı açılarda esnemesini sağlayan ve selülit kırışıklarını ortadan kaldıran ürünler, düzenli kullanıldığında yeni selülitlerin ortaya çıkmasını da engeller.

Lierac Dermokozmetik Güneş Kremi Ürünleri

Lierac'ın ürettiği yüksek kaliteli dermokozmetik ürünler arasında yüksek etkileri ile size eşsiz bir koruma sağlayan güneş kremleri bulunmaktadır. Farklı faktör seviyeleri sayesinde Lierac güneş koruyucu çeşitleri tüm cilt tiplerine kolayca uyum sağlar ve güneşin zararlı ışınlarını filtreler. Güneş ışınlarına aşırı maruz kalma nedeniyle oluşabilecek cilt problemlerini önleyen güneş kremleri, yüz ve vücut için ayrı ayrı üretilmektedir.

Lierac Yüz Güneş Kremi Ürünleri

Lierac yüz güneş koruyucu seçenekleri, etkili formülleri sayesinde sağlıklı bir şekilde güneşe çıkmanızı sağlar ve ergonomik şişe tasarımları ile rahatlıkla kullanılabilir. Tüm vücut için üretilen güneş kremleri genellikle deniz ve havuz kenarlarında tercih edilir ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmanızı sağlar. Güneş ışığının verebileceği zararları önleyen ürünler arasında faydalı jel çeşitleri de bulunmaktadır.

Güneşe karşı etkili olan Lierac jel seçenekleri, cildinizi etkili bir şekilde kaplar ve tüm gözeneklerinize ulaşır, uygulanan bölgenin tamamında son derece etkili koruma sağlar. Bu sayede pratik bir deneyim sunan jel seçenekleri, güneş korumanızı hızlı bir şekilde uyguladığınızda gözden kaçan noktaları önleyerek sağlığınızı güvende tutar.

Lierac Doğal Güneş Koruyucu Ürünler

Güneş koruması sağlayan dermokozmetik ürünler, doğal malzemelerden üretildiği için tamamen güvenli bir yapıya sahiptir ve en hassas cilt kullanıcıları tarafından bile rahatlıkla tercih edilebilir. Uzun süreli kullanımda dahi herhangi bir sağlık sorununa yol açmayan krem çeşitleri, farklı dermokozmetik ürünlerin kullanımını engellemez ve bu sayede cilt bakımınızı istediğiniz düzeyde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Lierac Magnificence Serum Rouge

Lierac Magnificence Serum Rouge, cilt bakımında bir devrim niteliği taşıyan etkileyici bir üründür. Bu yenilikçi serum, yaşlanma belirtileriyle savaşmak ve cildinize gençlik ve canlılık kazandırmak için özel olarak formüle edilmiştir. Ciltteki kusurları giderirken aynı zamanda cildinizi besler ve yeniler.

Magnificence Serum Rouge'un öne çıkan özellikleri:

Anti-Aging Etki: Serumun içeriğindeki aktif bileşenler, ciltteki yaşlanma belirtilerini hedef alır. Kırışıklıkları azaltır, cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırır ve dolgunluk sağlar. Cildin gençlik dolu bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Renk Düzeltici Özellik: Magnificence Serum Rouge, cilt tonunu eşitleyerek ciltteki renk dengesizliklerini giderir. Ciltteki lekeleri, kızarıklıkları ve pigmentasyon problemlerini azaltır. Daha aydınlık, pürüzsüz ve homojen bir cilt tonu elde etmenize yardımcı olur.

Besleyici ve Nemlendirici Etki: Formülündeki besleyici ve nemlendirici içerikler, cildinizi derinlemesine besler ve nemlendirir. Cildin doğal bariyerini güçlendirir, nem kaybını önler ve cildinize yoğun bir nem dengesi sağlar. Böylece, cildiniz daha pürüzsüz, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm kazanır.

Anti-Oksidan Koruma: Serumun içeriğinde yer alan anti-oksidanlar, cildi serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur. Cildin erken yaşlanmasını önler, çevresel faktörlere bağlı hasarları azaltır ve cildin doğal savunma sistemini güçlendirir.

Lierac Magnificence Serum Rouge, dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Klinik çalışmalar, serumun etkili sonuçlar sağladığını ve cildin gençlik dolu bir görünüm kazanmasına yardımcı olduğunu göstermektedir.

Kullanımı da oldukça kolaydır. Temizlenmiş cilde, sabah ve akşam olmak üzere günlük olarak uygulanır. Serumun hafif ve hızlı emilen formülü, cildinizde hemen etki gösterir ve makyaj altında mükemmel bir baz oluşturur.

Lierac Magnificence Serum Rouge, cildinizi yeniden canlandırmak, gençlik dolu bir ışıltı elde etmek ve kusursuz bir cilt görün

Lierac Rosilogie

Lierac Rosilogie: Hassas Ciltler İçin Kızarıklık Karşıtı Bakım

Lierac Rosilogie, hassas ciltlerde görülen kızarıklık sorununa yönelik özel olarak formüle edilmiş etkili bir cilt bakım serisidir. Hassas ciltlerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen bu ürünler, cildinizi yatıştırır, kızarıklığı azaltır ve cilt bariyerini güçlendirir.

Lierac Rosilogie serisinin öne çıkan özellikleri:

Kızarıklığı Azaltma: Rosilogie serisi, ciltteki kızarıklığı hedef alan aktif bileşenler içerir. Kızarıklığın görünümünü azaltmaya yardımcı olur ve cildin daha sakin bir görünüm kazanmasına destek olur.

Yatıştırıcı ve Rahatlatıcı Etki: Hassas ciltlerde sıklıkla görülen cilt tahrişini yatıştırır ve rahatlatır. İçeriğindeki özel bileşenler, cildi sakinleştirir ve hassasiyeti azaltır. Böylece, cilt daha rahat ve konforlu hisseder.

Cilt Bariyerini Güçlendirme: Rosilogie ürünleri, cilt bariyerini güçlendirir ve korur. Cildin doğal savunma mekanizmasını destekler ve dış etkenlerin cilde zarar vermesini önler. Böylece, cilt dış faktörlere karşı daha dirençli hale gelir.

Hipoalerjenik ve Parfüm İçermez: Lierac Rosilogie ürünleri, hassas ciltler için özenle formüle edilmiştir. Hipoalerjenik bir yapıya sahiptir ve parfüm içermez. Cildi tahriş etmeden kullanılabilir.

Lierac Rosilogie serisi, dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Ürünlerin etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Günlük olarak kullanıldığında, cildi kızarıklık karşıtı olarak hedef alır ve daha sakin, daha rahat bir cilt görünümü sağlar.

Lierac Rosilogie, hassas ciltlerdeki kızarıklık sorununa yönelik özel bir cilt bakım serisidir. Hassas ciltlerin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen bu ürünler, cildinizi yatıştırır, kızarıklığı azaltır ve cilt bariyerini güçlendirir.

Lierac Fırsat Ürünleri En Uygun Fiyatla Saçhane Adresinde!

Fransız devinin imzasını taşıyan en seçkin ürünler arasında birbirinden çarpıcı göz kremleri ve serumlar dikkat çekiyor. Göz çevresine uygulanan Lierac göz kremi seçenekleri, bu bölgede farklı nedenlerle oluşan torbalanma, çınlama, çöküntü, morluk, kırışıklık ve kaz ayağı gibi sorunları hızla ortadan kaldırır.

Göz çevreniz için etkili bir bakım işlemi gerçekleştiren Lierac premium göz kremi çeşitleri, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmada da büyük başarı göstermektedir. Lierac cilt bakımı göz serumu seçenekleri ise düzenli olarak uygulandığında göz çevresindeki cilt dokusunu etkili bir şekilde yeniler. Lierac kullanıcıları tarafından büyük beğeni toplayan ürünler, çarpıcı ve genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Kaliteli Lierac kampanyalı ürünler artık Saçhane adresinde sizleri bekliyor.

Başarılı markanın en seçkin ürünlerini satın almak ve kusursuz bir cilt bakımına sahip olmak istiyorsanız Saçhane’nin sunduğu Lierac Türkiye ürünlerine göz atabilirsiniz. En cazip Lierac fiyat seçenekleri sayesinde maksimum kaliteye kolayca ulaşabilir ve daha iddialı Lierac indirim fırsatları ile avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Lierac yorumları arasında öne çıkan en kaliteli ürünleri Saçhane kalitesi ile sipariş verebilir, Saçhane özel avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkânı sayesinde tüm işlemlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilir, hızlı teslimat imkanı ile siparişlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun ürünü sepetinize ekleyin, Saçhane’nin eşsiz fırsatlarını kaçırmayın!

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim