Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(3)

Lancaster Sun Beauty Tan Deepener Tinted Jelly 200ml

0

4.6

(11)

Bioderma Photoderm Aquafluide Spf 50+ Güneş Kremi 40 ml

0

5.0

(1)

Solante Gold Spf50+ Cream 150ml

0

3.7

(3)

Vichy Capital Soleil Anti Dark Spot Spf 50+ Leke Karşıtı Renkli Güneş Kremi 50 ml

0

5.0

(9)

Bioderma Photoderm SPOT Spf50+ Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem 150ml

0

5.0

(1)

Avene EAU Thermale Solaire Anti-Age SPF 50+ Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu 50 ml

0

5.0

(2)

Vichy Capital Soleil Velvety Cream Spf 50+ Pürüzsüzleştirici Güneş Kremi 50 ml

0

5.0

(1)

Bioderma Photoderm Aquafluide Spf 50+ Light Renkli Güneş Kremi 40ml

Güneş Kremi ve Bronzlaştırıcı Ürünler

Dermokozmetik Güneş Kremi Ürünleri

Güneş ışınları vücudumuzun D vitamini ihtiyacını karşılasa da bu ışınlara uzun süre maruz kalmak cildi yıpratır ve zarar verir. Güneşten yayılan zararlı UV ışınları özellikle yaz aylarında daha fazla hissedildiği için dermokozmetik güneş koruyucu kremler ile önlem almak gerekir. Bu koruyucular yazın ve mümkünse hassas ciltler için kışın da kullanılmalıdır. Böylece güneş kaynaklı erken yaşlanma, ciltte lekelenme, çillenme ve kırışıklıkların önüne geçilebilir. Cilt yapınızı belirledikten sonra Avene, Bioderma, Vichy, Ducray, La Roche Posay, Solante, Lancaster ve daha pek çok marka seçenekleri sunan Saçhane adresinde bebeklere ve çocuklara özel geliştirilmiş dermokozmetik güneş kremlerini bulabilirsiniz. Sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için yüksek koruma faktörlü bronzlaşma yağı ve sprey seçeneklerimizi de inceleyebilirsiniz.

Mustela Lait Solare Güneş Kremi SPF50+ 100ml + Vücut Losyonu 50ml dermokozmetik güneş kremi ve vücut losyonu olan bu ürün setini inceleyebilirsiniz.

Güneş Kremi Faydaları

Hayat kaynağımız güneştir sözü ilkokuldan beri kulağımızdadır. Gerçekten de dünya gezegeninin sakinleri olarak, ısımızı ve ışığımızı yıldızımız Güneş'ten alıyoruz. Ama büyüklerin dediği gibi, her şeyin fazlası zarardır. Eğer güneşten gelen ışığın altında çok uzun süre kalırsak, bu sefer yaşam kaynağımız ultraviyole ışınları (UV) olarak bilinen zararlı etkileri cildimizde göstermeye başlar.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide Spf 50+ Güneş Kremi 40ml ürününü inceleyebilirsiniz.

Bu nedenle cilt hastalıkları uzmanlarının özellikle yaz mevsiminin gelip deniz mevsiminin açıldığı öğle saatlerinde “güneş ışınları dik olduğunda dışarı çıkmayın” uyarısında bulunmasının nedeni budur. Güneşe çıkarken cildi korumak her zaman en iyi çözümdür. Cilt bakımında yer alan dermokozmetik güneş koruyucu ürünler de cildinize uygun değer ve kalitede olmalıdır.

Dermokozmetik Güneş Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bu soruya cevaben birçok insanın aklına ilk olarak dermokozmetik güneş kremleri gelir. Plaj çantalarının içinde mutlaka yer alması gereken güneş kremleri de koruyucu etkenlerin sayısıyla yaz sohbetlerinde ve alışverişlerde sıkça konuşuluyor. Kaliteli bir güneş kreminin güneş ışınlarını geri püskürterek cildi güneş altında koruduğu, sadece konuşulmakla kalmayıp bugün kesinlikle doğrulanmış bir gerçektir.

Özellikle ciltleri daha hassas olan çocukların yaz aylarında güneş kremi koruması altında dışarı çıkarılmaları gerekir. Farklı markaların dermokozmetik güneş koruyucu ürünleri, gerçek koruma sağlayan ve cilt sağlığı için gerekli bileşenler olan dermatolog imzalı kaliteli ürünlerdir. Güneş bakım ürünleri arasında nemlendirici, güneş sonrası kremler ve cildin güneşlendikten sonra kaybettiğini geri kazandıran yağlar ve sağlıklı bir güneşlenmeyi sağlayan bronzlaştırıcılar için kullanılan dermokozmetik güneş losyonları bulunmaktadır. Bahsettiğimiz tüm bu ürün çeşitleri farklı dermokozmetik markaları ile her yaştan insanın ihtiyacını karşılamaktadır.

Güneşten koruyucu ürünler krem, sprey, toz ve nemlendirici formlarda kişinin ihtiyacına göre tercih edebileceği çeşitlilikte sunulmaktadır. Dermokozmetik Ürünler arasında test edilmiş olup her cilt tipine uygun ve etkilidir. Bu konuda kullanılabilecek diğer seçenekler ise koruyucu ürünlerdir.

Güneş Kremi Önerileri

Güneşe çıkarken güneş kremi sürüleceği söyleniyor ancak bu ürünlerin seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları belirtmek gerekiyor. Her cilt yapısı biyolojik olarak farklıdır. Genellikle kuru, yağlı ve karma ciltler olarak üç grupta toplanır. Farklı markaların güneş cilt bakım ürünlerini alırken bu ayrımı unutmayın ama cilt tipinize uygun ürünü seçerek istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Güneş kremleri, güneş yağları ve seçimi cilt tipine göre doğal olarak yapılacaktır. Örneğin cilde yağ veren sebum enzimi bol olan yağlı cilt tipleri, doğal olarak yağlı kremlere ihtiyaç duymazlar. Bu üçlü ayrılmada sivilce oluşumu, kırışıklık, lekelenme ve gevşeme gibi sorunlar da görülebilir. Sahip olduğunuz şikâyete göre bir ürün seçmek her zaman mantıklıdır.

Hem genel cilt bakımında hem de güneşten koruyucu ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaların başında en çok satanlar ya da arkadaşlardan duyulan cilt bakım ürünlerini kullanmak yerine cilt tipinize uygun doğru ürünü seçmek gelir. Dehidrasyon, sıkılık kaybı, kızarıklık, koyu halkalar diğer yaygın cilt şikayetleridir.

Her cilt tipine uygun güneş bakım ürünleri mevcuttur. Cilt bakım ürünü seçerken de istenilen etkiye göre seçim yapabilirsiniz. Yaşlanma geciktirici, kapatıcı, leke önleyici, sivilce önleyici, temizleyici veya nemlendirici gibi birçok ürün arasından cilt tipinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Sonuçta cilt bakımına başlamak için cilt yapısını bilmek ve ardından uygun güneş koruyucu ürünleri seçmek gerekiyor.

Temizlenmiş ve hazırlanmış cildinize uygun makyaj için her zaman dermokozmetik ürünlere güvenebilirsiniz.

Dermokozmetik Bronzlaştırıcı Ürünler

Güzellik anlayışı çağlara göre değişse de genel olarak beyaz ten övülür. Ancak geçtiğimiz yüzyılla birlikte özellikle siyah modeller moda dünyasında adından söz ettiriyor ve çikolata rengindeki tenlerinin çekici görünümü bronzlaşmayı ön plana çıkarıyor.

Artık plajlarda ve havuzlarda yatıp saatlerce güneş altında kalmak tercih edilmemektedir. Bunun yerine artık daha bilinçli güneşlenme tercih edilmekte ve bu sayede ciltte bronzlaşma sağlanmaktadır. Bilinçli güneşlenmenin yolu bronzlaştırıcı cilt ürünleri kullanmaktır. Cilt bakım ürünlerinde gruplanan bronzlaştırıcılar, tüm yaz boyunca o güzel çikolata rengi cilde sahip olmanızı sağlayabilir.

Doğal bronzlaşma sağlayan cilt ürünleri, cildinize yeni bir renk taşımanızı sağlayabilir. Tüm yaz boyunca teninizde kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Gerekli ürünü kullanarak bronzlaştırıcı kremler ten rengini kahverengileştirmenize, yüzünüzde ve vücudunuzda göz alıcı bir güzellik oluşturmanıza yardımcı olur.

Doğal bronzlaşma sağlayan kozmetik ürünler cilt tipine göre seçilir ve makyaj malzemeleri ile kullanıldığında kadınlara yepyeni bir görünüm sunar.

Dermokozmetik Bronzlaştırıcı Ürünler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Hangi Mevsimlerde Güneş Kremi Kullanılır?

Güneşten koruyucu ürünlerin sadece yaz ayları için bir dermokozmetik cilt bakım ürünü olduğu söylenemez. Hassas ciltlerin kışın dahi bu ürünü kullanabileceği dermatologlar tarafından anlatılmaktadır. Elbette bu mevsimde koruma amaçlı daha az güneş kremi kullanılıyor. Koruma kullanılırsa, kış güneşi altında yürürken bile güneşten kaynaklanan lekeler, kırışıklıklar veya çillerin önüne geçilebilir.

Güneş bakım ürünlerini sadece plajda veya havuzda değil, balkonlarda otururken, bahçelerde çalışırken veya araba kullanırken hatta seyahat ederken bile kullanmak gerekir. Güneşe çıkmadan en az 20 dakika önce güneş kremi veya losyon sürüp iki saatte bir yenilemenin çok daha iyi olduğu belirtiliyor. Bu, cildin ürünü emmesi için yeterli zaman verir.

Güneşli havalarda nemlendirici cilt bakım ürünlerinin kullanımı her mevsim yapılmalıdır çünkü insan vücudunun suya ihtiyacı olduğu gibi cildin de her mevsim nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Çantanızda tercih ettiğiniz markanın güneş koruyucu kreminin olması da güneş çıktığında cildinize iyi bakmanızı sağlayacaktır.

Yetişkinler gibi çocuklar da güneş kremleri ve güneş kremleri söz konusu olduğunda doğal olarak özel ilgiyi hak ediyor. Uzmanlar, bu ürünlerin altı aydan önce bebeklere uygulanmaması gerektiğini, doktora danışılarak kullanılması gerektiğini söylüyorlar.

Güneşten Neden Korunmalıyız?

Dermokozmetik cilt bakımında adı geçen ve sürekli yenilenen “Cildinizi güneşten koruyun” sözü sadece güzellik ya da yaşlanmayı geciktirmek için bir öneri değildir. Sorun ne yazık ki her yıl artan kanser insidansı oranları ile doğrudan ilişkilidir.

Kanser, Dünya Sağlık Örgütü tarafından bugün dünyada önde gelen ölüm nedeni olarak kabul edilmektedir. Cilt kanserlerinin en büyük nedeni, doğrudan güneş ışığına yoğun maruz kalmadır. Açık tenli, açık göz rengine sahip ve teni güneşte kolayca yanabilen kişilere özellikle dikkat edilmelidir. Çocukluk çağında güneş yanığına maruz kalmak da cilt kanserinin ana nedenlerinden biri olarak kabul edilir. Doktorlar, yazın sıcak olduğu yerlerde en az 50 faktörlü güneş kremleri ve diğer güneş kremlerinin kullanılmasını önermektedir. Sadece güzellik ve bronzlaşma amacıyla değil, sağlık için de cilt tipinize uygun ve güneşe karşı yoğun koruma sağlayan cilt bakım ürünlerini kullanmak doğru bir seçim olacaktır.

Seçtiğiniz markaların güneş koruma ürünlerini kullanarak cildinizi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz. Anti alerjik ve farklı cilt sorunlarına uygun ürünler ile aşırı hassas ciltlerin bile güneşe karşı daha dayanıklı olması mümkündür.

Güneş Kremi Çeşitleri En Uygun Fiyatla Saçhane Adresinde

Yazın gelmiş olduğu zamanlarda güneşin zarar verici ışınları ve soldurucu etkileri daha çok ortaya çıkar. Bu olumsuz etkilerden saçları ve cildi korumak gerekir. Bunun için özel markalardan seçtiğimiz ürünlere ihtiyacınız olacaktır. Denize veya havuza girmeden önce saçlarınızı koruma altına alan, güneşin yakıcı etkilerinden yüksek derecede koruma sağlayan ve bronzluğunuzun süresini uzatan ürünleri sizlere sunuyor.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim