Sachane
bannerfavicon

Uygulamayı

İndirin

KATEGORİLER

Filtreler

Filtrele

0

5.0

(10)

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 100 g

0

5.0

(2)

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 30g

0

5.0

(1)

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 50g

0

5.0

(2)

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem 20 g
Bepanthol Anti-Scar Jel 20 g

0

5.0

(3)

Bepanthol Cilt Bakım Kremi 30 g

0

5.0

(1)

Bepanthol Dudak Bakım Kremi 7.5 ml

0

5.0

(1)

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 30 g

0

5.0

(4)

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50g

0

5.0

(1)

Bepanthol SensiDaily Vücut Kremi 400 ml

0

5.0

(2)

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem 50 g

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri ve Fiyatı

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri

75 yıldan uzun süredir cilt bakımı alanında uzman olan Bayer firmasının çatısı altında faaliyet gösteren Bepanthol® güvenilir bir markadır. Köklü geçmişi olan Bepanthol® uzun yıllardır Bayer uzmanlığı ile geliştirdiği ürünlerini, dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerine sunmaktadır. Marka tüm ürünlerinde kullandığı Provitamin B5 olarak bilinen dekspantenolün nemlendirici gücünden yararlanarak, ürün yelpazesini dünden bugüne geliştirmiştir. Bepanthol® yıllar içinde cilt bakımı alanındaki uzmanlığını farklı cilt bakımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik inovatif çözümler ile güçlendirmiştir. Eğer siz de cilt bakımınız için bu deneyimli bir markanın gücünden yararlanmak isterseniz; Bepanthol® ürünlerine, cazip Sachane avantajları ile hızlı, güvenli ve kolay şekilde erişebilirsiniz.

Kuru Ciltler için ProVitamin B5 Ne İşe Yarar?

Gün içerisinde cildimiz birçok etken ile karşı karşıya kalır ve bu faktörlerden etkilenir. Rüzgâr, sıcak-soğuk hava, klima, stres, menopoz, yaşlanma, alkol ve sigara kullanımı, beslenme şekli… gibi iklim şartlarına bağlı olarak, cildimiz nem ve esnekliğini kaybederek kuruyabilir. Kuru, çatlamış ve pürüzlü cilt için yapılması gereken cilde ihtiyacı olan nemi geri kazandırmaktır. Bunun için cilt ProVitamin B5 gibi nemlendirme özelliği yüksek dermokozmetik cilt bakım kremi, losyon ve krem gibi ürünler kullanılmalıdır. Bepanthol® Onarıcı Bakım Merhemi ürünü ihtiyaç duyulan rahatlamayı sağlayacaktır. Ürün bileşeni içindeki aktif bileşen provitamin B5, cildin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak, nemi hapseder ve daha fazla kurumayı engeller.

Sonbaharda Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Yaz mevsimini geride bırakıp, serinleşen sonbahar günlerine geçildiğinde değişen hava sıcaklığı ve rüzgâr gibi faktörler nedeniyle kuruyup-çatlayan ve pürüzlü bir doku oluşturan cildimize daha özenli davranmak gerekir. Bunun için dış etkenlere daha çok maruz kalan eller, yüz ve özellikle dudaklar için ihtiyaca uygun ürünler rutin olarak kullanılmalıdır. El, yüz ve dudaklar için provitamin B5 ile güçlendirilmiş krem ve losyon gibi ürünler tercih edilebilir. Çatlayan dudaklar için dudak bakım kremi kurtarıcı görev üstlenir.

Yaz Ayları için Cilt Bakım Önerileri

Yaz ayları özellikle tatil dönemleri geldiğinde herkes tarafından sevilir. Ancak bu keyifli dönemde güneş ve denizin etkisi ile cildimiz savunmasız kalabilir. Cilt için güneşin D vitamini etkisinden faydalandığımız gibi zararlı olan UV ışınlarından korunmak için güneşin dik açı ile geldiği saatlerde açık alanlarda çok fazla kalınmamalı, cilt güneş koruyucu krem, yağ ve losyon gibi ürünler ile korunmalıdır. Cilt ve yüz için ayrı ürünleri kullanmak gereklidir. Örneğin günlük korunma için siz de Bepanthol® SPF 25 Besleyici Yüz Bakım Kremi ürününü deneyebilirsiniz.

Cildiniz için Günlük Dermokozmetik Bakım Ürünleri

Cildin bakımı özen gerektiren bir süreç olup, bu bakım rutin olarak sürdürülmedir. Dolayısı ile cildin nem ihtiyacını karşılamak için günlük dermokozmetik bakım ürünleri itina ile kullanılmalıdır. Bepanthol® Ailesi ürün grubu içerisinden Derma Cilt Bakım Kremi, Derma Onarıcı Bakım Merhemi Dudak Bakım Kremi, Lipstick Güneş Koruyucu Dudak Bakım Kremi gibi ürünler tercih edilebilir. Ayrıca ihtiyaçlara göre arındırıcı ve canlandırıcı yüz temizleme jeli gibi ürünler de kullanılabilir.

Bebeğiniz için Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

En değerli varlığınız olan bebeğinizin cilt sağlığı için pişik önleyici merhem kullanmayı asla ihmal etmeyin. Bepanthol® markasının bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirdiği bebek pişik kremi her alt bezi değişiminde güvenle kullanabilirsiniz.

Çok Kuru ya da Atopik Ciltler için Bakım Ürünleri

Bazı ciltler genetik olarak ya da doğuştan çok kuru veya hassas olabilir. Bazen de doğum sonrası karşılaşılan problemler nedeni ile geçici veya kronik şekilde cilt problemleri gözlenebilir. İşte bu atopiye yatkın ve çok kuru cilde sahip kişiler için Bepanthol® ürün grubunda dermokozmetik nitelikte ürünler bulunmaktadır. Örneğin Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem bu amaçla üretilmiştir. Cildin nemlendirmesini desteklemek için de nemlendirici günlük vücut losyonu gibi ürünler, günlük olarak kullanılmalıdır.

Göz Bakım Ürünleri

Vücudumuzun en hassas bölgesi olan yüzümüz ve göz bölgemizde yorgunluk, stres ve zamanın etkisi ile en fazla yıpranmalar göz çevresinde yaşanır. Cilt yapısı olarak da son derece narin olan göz çevresi için kadın-erkek fark etmeksizin bakım ürünleri düzenli şekilde kullanılmalı özellikle nemlendirici gece bakım kremi ile günlük göz çevresi bakım kremleri ihmal edilmemelidir.

Yara İzleri Bakım Ürünleri

Bepanthol® Ailesi cildi koruma konusunda uzmanlaşmış bir marka olduğundan cildiniz bir sorunla karşılaştığında da onun deneyiminden faydalanabilirsiniz. Eğer cildinizde bir kesi ya da yara oluşmuş ise Bepanjel® Yara İyileştirici Jel’in gücünden mutlak faydalanmalısınız. Bu özel ürün; kesikler, sıyrıklar, çizikler, yanıklar ve güneş yanıklarında; serinletici etkisiyle ağrıyı hızlıca yatıştırır, koruyucu bir bariyer oluşturarak enfeksiyonların önlemesine yardımcı olur, iyileşmeyi hızlandırır ve hidrojel teknolojisi ile yaranın nem düzeyini dengeler.

Bepanthol Cilt Bakım Ürünleri En Uygun Fiyat

Cilt dostu Bepanthol®, avantajlı fiyatlarıyla da yanınızda… Fiyat-performans dengesi açısından da ulaşılabilir olan marka, her biri son derece güvenilir ürünlerini uygun rekabetçi koşullarda piyasaya sunmaktadır. Cildinize iyi bakmayı amaçlayan bu dünya çapında güçlü markanın ürünlerine Sachane mağazası ve web sitesinin yanı sıra mobil app uygulaması üzerinden ulaşabilir ve cazip kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

tedarik@sachane.com

Anasayfa

Kategoriler

Favoriler

Hesabım

Sepetim