9/9

Alfaparf Keratin Therapy Düzleştirme ve Pürüzsüzlük

Cinsiyet
(18)
Alfaparf

Saçlarda uzun süre kalıcı düzlük etkisi

999.90 TL
(4)
Alfaparf


237.90 TL
(3)
Alfaparf


1,999.90 TL
(3)
Alfaparf


259.90 TL
(6)
Alfaparf


344.90 TL
Alfaparf


320.90 TL
Alfaparf


229.90 TL
Alfaparf


474.90 TL
Alfaparf


359.90 TL
Alfaparf

Dolaşık saç açıcı krem

239.90 TL
Avantajlı Setler
Alfaparf


425.90 TL

Alfaparf Keratin Therapy Düzleştirme ve Pürüzsüzlük Ürünleri

1980 yılında kurulan Alfaparf Milano, dünyanın dört bir yanındaki kuaför salonları ve nihai kullanıcılar için kaliteli, etkili ve kullanımı kolay ürünleri sunmaktadır. İtalya'nın lider kozmetik markası Alfaparf, profesyonel ürünleri ile saç sektörüne yön vermeye devam etmektedir. Eğer sizin için de bakım önemli ise keratin bakım seti, keratin bakım yağı ve keratin bakımı öncesi şampuan gibi Alfaparf ürünleri için Saçhane müşterilerine özel çok cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Saçhane avantajları sayesinde siz de Alfaparf Keratin Therapy Düzleştirme ve Pürüzsüzlük ürünlerine hemen ulaşabilirsiniz.

Alfaparf Keratin Therapy Sülfatsız Şampuan Nasıl Kullanılır?

Alfaparf Lisse Sülfatsız Keratin Bakım Şampuanı, günlük kullanım için uygundur. 250 ml’lik sülfatsız şampuan, nemli saça masaj yapılarak uygulanır. Daha sonra keratin şampuanı, iyice durulanır ve gerekirse işlem tekrarlanır. Alfaparf Lisse Keratin Saç Kremi ile günlük bakımına devam edilir.

Alfaparf Keratin Therapy Losyonu Nedir?

500 ml’lik şık ambalajında sunulan keratin losyonu, Alfaparf Lisse No:2, güçlü bileşenleri sayesinde saçı etkin bir şekilde düzleştirir ve uzun süren etki sağlar. Tüm saç tipleri için uygun olan ürün, yoğun keratin özü sayesinde 2-3 ay boyunca saçın pürüzsüz ve düz olmasını sağlar. Ayrıca saçı yatıştırarak kontrol edilebilirliğini arttırır. Saça zarar vermeyen bu özel losyon, uygulama esnasında rahatsız edici koku yaymaz ve gözleri yakmaz. Tek uygulamada etkili olan ürün için uygulama tekrarı gerekmez.

Alfaparf Keratin Therapy Saç Dolgu Spreyi Ne İşe Yarar?

Alfaparf Lisse Keratin Refill Keratin Dolgu Spreyi, yıpranmış, hasarlı ve kuru saçlarda oluşan boşluklara dolgu görevi görmekle birlikte, saçın yitirdiği keratin miktarını karşılar. Tüm saç tiplerinde günlük kullanıma uygun olan ürün sayesinde kolay taranan, yumuşak ve pürüzsüz saçlara kavuşmak mümkün olur. Sprey, keratin bakımı sonrasında uygulamayı destekleyerek, bakım ömrünü uzatır.

Alfaparf Keratin Therapy Saç Bakım Maskesi Nasıl Kullanılır?

500 ml’lik ambalajda sunulan Alfaparf Lisse No:4 Keratin Bakım Maskesi, keratin bakımı sırasında ve sonrasında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Haftada en fazla 2 defa kullanılması önerilen ürün, Alfaparf Lisse Keratin Bakım Şampuanı sonrasında kullanılır. Saç boyu ve uçlarına uygulanan maske, etki etmesi için 5 dk. bekletilir ve sonra bol su ile durulanır.

Alfaparf Keratin maskesi saç diplerine sürülür mü?

Yüksek orandaki keratin içeriği ve babassu yağı ile saçın düz ve pürüzsüz olmasını sağlayan Keratin Bakım Maskesi, saç diplerine uygulanmaz. Saç boyu ve uçlarına uygulanan ürün, keratin uygulamasının etkisini arttırarak daha uzun süre kullanılmasına yardımcı olur.

Alfaparf Keratin Bakım Kremi Ne İşe Yarar?

Alfaparf Lisse Keratin Bakım Kremi, keratin bakımını desteklemek için sunulmuştur. Keratin terapisinin ömrünü ve etkinliğini arttıran bakım kremi, saçın uzun süre düz ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Özel bakım ajanları sayesinde, saçı ağırlaştırmayan ürün, Hint yağının besleyici etkisiyle saçın zarar görmesini engeller ve saçı derinlemesine besler. Bu sayede yumuşak, parlak ve kolay çözülen saçlara kavuşulur.

Cinsiyet