-

Bio Oil

Bio Oil ile yara izlerine son

Yara, çatlak izleri ve cilt tonu düzensizliğini iyileştirmek için özel olarak geliştirilen Bio-Oil, dengeli ve pürüzsüz bir cilt oluşturur. Özel olarak geliştirilen Purcellin Oil, içeriğindeki bitki özlerinin ve vitaminlerin faydalarının cilt tarafından kolayca emilmesini sağlar. Böylece ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Mevcut yaralarda veya kapanmış, iyileşmiş yaralarda da oldukça etkilidir. Düzenli kullanımda yara izlerinin görünümünü hafiflettiği klinik testlerle onaylanmıştır. Kuru bir cildiniz bulunuyor ise nemlendirici özelliği ile de cildin nem dengesini sağlayan mükemmel bakım yağı benzerlerine göre daha gelişmiş ve geniş etkiye sahiptir. Özellikle hamilelik döneminde meydana gelen karın bölgesindeki, kalça ve göğüslerdeki çatlaklara karşı iyileştirici bir performansı vardır.

Cildinize özenle bakım yapan Bio-Oil'in üretiminde doğaya saygı ilkesi benimsenmiştir. Ambalaj atıkları geri dönüşüme uygunken üretim aşamasında hiçbir zararlı emisyon, tehlikeli atık veya atık su ortaya çıkmaz. Ayrıca Bio-Oil'in gelişim ve test sürecinde hiçbir hayvan kobay olarak kullanılmamıştır.

135 cilt bakım ödülü ile 11 ülkede en çok satan yara ve çatlak izi ürünü, 5 ülkede ise en çok satan cilt bakım ürünü olan Bio-Oil Sachane.com'da.

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

EDİTÖRUN SEÇTİKLERİ

Yorum ve Değerlendirmeler

İlk yorum yapan sen ol?

Yeni mesaj