9/9

Yeauty

Kişisel Bakım Ürünleri
Cilt Endişesi
Kullanım Bölgesi
Cinsiyet
Yeauty

Koyu halka karşıtı göz maskesi

49.00 TL
Yeauty

Göz çevresinin ışıltılı ve canlı görünmesine yardımcı ped göz maskesi

49.00 TL
Yeauty

Göz çevresinde oluşan ince çizgileri azaltmaya yardımcı ped göz maskesi

49.00 TL
Yeauty

Kuru dudakları canlandırmaya yardımcı maske

49.00 TL
Yeauty

Dudakları nemlendirmeye yardımcı maske

49.00 TL
Yeauty

Göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerine karşı göz maskesi

49.00 TL
Yeauty

Göz çevresindeki yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı göz maskesi

49.00 TL
Yeauty

Göz çevresini nemlendirmeye yardımcı ped maske

49.00 TL
Yeauty

Dudağı nemlendirmeye yardımcı maske

49.00 TL

Yeauty Yüz Maskesi Ürünleri

Renkli ve çeşitli ürünleri ile Alman cilt bakım markası Yeauty yüz maskesi ürünleri ile ışıl ışıl güzel bir cilt için size eşsiz anılar sunmayı hedefler. Yeauty göz çevresi ve yüz bölgesini hedef alarak yaşlanmanın belirtilerine karşı savaşmak için Yeauty Sihirli Yapraklar Yaşlanma Karşıtı Göz Maskesi, kurumuş ve neme ihtiyacı olan ciltler için Yeauty Luxurious Nemlendirici Dudak Maskesi Pembe renk ile bir çok cilt sorununa karşı çözümler sunar.

Yeauty Nemlendirici Dudak Maskesi Nasıl Kullanılır?

Yeauty Dudak Maskesini poşetinden dikkatlice çıkarın ve yıkanmış ve kurulanmış dudak bölgenize yerleştirin. Yaklaşık 15 dakika bekletin. Eğer dudaklarınız normalden daha kuru ise cilt üzerinde yaklaşık 5 dakika daha uzun süre uygulayın. Tavsiye edilen uygulama suresinden sonra dudak maskenizi çıkartın. Kullanım sonrası yıkamaya gerek yoktur.

Yeauty Yaşlanma Karşıtı Göz Ped Maskesi Ne İşe Yarar?

Yaşlanmanın göz çevresinde oluşturduğu belirtiler ile savaşan Yeauty Yaşlanma Karşıtı Ped Göz Maskesi, bu belirtileri en aza indirmeyi hedefler. Özel formülü cilde parlak, ışıltılı ve temiz bir görünüm sağlar.

Eye Pad Mask Nedir?

Göz Ped Maskesi göz çevresinde nemsizlik, yaşlanma karşıtı gibi sorunları çözüm bulmak için tasarlanmıştır. Kırışıklık karşıtı maske ise göz çevresinde ki ince çizgi ve kırışıklıkları azaltmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Göz çevresi maskesi ne işe yarar?

Göz çevresi maskesi, nemsizlik ve yaşlanmanın cilde verdiği zararları kapatmaya yardımcı olur. Yeauty Beauty Boost Koyu Halkalar için Ped Göz Maskesi göz çevresindeki koyu renk halkaları, ton dengesizliklerini gidermeye yardımcıdır.

Lips Mask ne işe yarar?

Lips mask, kuru dudakları nemlendirmeye, canlı ve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı dudak maskesidir. Hidrojel dokusu ile dudakların daha ışıltılı bir görünüme kavuşmasına destek olur.

Yeauty Dudak Maskesi En Uygun Fiyat

Yeauty Luxurious Nemlendirici Dudak Maskesi Rose avantajlı ve uygun fiyatlar ile Saçhane'nin online ve offline mağazasında bulabilirsiniz. Dilerseniz Canlı Destek hattından ürünler ile merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yeauty Göz Ped Maskesi En Uygun Fiyat

Yeauty Göz Ped Maskesi En Uygun Fiyat ile sahip olmak artık çok kolay. Saçhane mağazasında avantajlı fiyatlardan yararlanmak için fırsatları kaçırmayın!

Cilt Endişesi
Kullanım Bölgesi
Cinsiyet