Filtreler

Filtrele

0

5.0

(1)

Wellcare

Wellcare Vitamin D3 İçeren Takviye Edici Gıda Intense 1 Damla 1000IU 12ml

Wellcare Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri

‘Sağlıkla Yaşama Sanatı’ misyonu çerçevesinde; omega -3, vitamin ve mineraller ile probiyotiklerin yanı sıra sindirim sistemini destekleyen ürünleri, bitkisel takviyeleri, sinomarin ve melatonin ürün çeşitleri ile dikkat çeken Wellcare tüketicilerine daima kaliteli, etkin ve güvenli ürünler sunmaktadır. Medikal sağlık endüstrisindeki 50 yılı aşkın birikim ve tecrübesi ile faaliyet gösteren marka, tüm hizmetlerinde sosyal ve etik sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Eğer siz de sağılığınızı önemsiyor ve bunu çeşitli takviyeler ile güçlendirmek istiyorsanız; Wellcare markasının zengin ürün çeşitlerine Sachane fırsatları ve özel kampanyaları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Wellcare D3 Vitamini İçeren Ürünler

Wellcare Vitamin D3 ürününün 400, 600, 100 IU formlarında üç ürünü dışında Vitamin D3 Intense ve Vitamin D3K2 ürünleri bulunmaktadır. Sprey Vitamin D3 oral yolla alınır ve ağız içine püskürtülerek kullanılır. D vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve normal kemiklerin korunmasına katkıda bulunur. Bu vitamin ayrıca çocuklarda normal büyüme ve kemik gelişimi için önemli ve gereklidir.

Wellcare B12 Vitamini İçeren Ürünler

Wellcare Vitamin B12 de sprey olarak ve 500 ile 1000 mcg formlarında sunulmaktadır. Bu vitamin de oral yolla alınır ve dil altına püskürtülerek kullanılır. Vitamin B12 bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunur ve hücre bölünmesinde rol oynar. Ayrıca normal kırmızı kan hücresi oluşumuna katkı sağlar. Vitamin B12 vitamini enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlamanın yanı sıra normal homosistein metabolizmasına katkıda bulunur.

D Vitamini Bağışıklık Sistemini Destekler Mi?

D vitamini, beslenmemizin temel yapı taşlarından biri olup, günlük diyetimizde en sık bulunan üyeler D2 (ergokalsiferol) ve D3 (kolekalsiferol) vitaminidir. Her iki tip de D vitamini gereksinimlerimizi karşılamamıza yardımcı olur. D vitaminin hücre zarının korunmasından hormon sentezine, kolesterol biyosentezinden kemik sağlığının desteklenmesine kadar pek çok önemli yarar sağlamaktadır. D vitamininin bağışıklık sistemi konusunda destek sağladığı yapılan araştırmalar ve uzmanlar tarafından da açıklanmaktadır.

D Vitamini Çocuklar için Büyüme ve Kemik Gelişimini Destekler mi?

D vitamini bağırsaklardan kalsiyum ve fosfor emilimini çoğaltmakla beraber, kemik gelişimi ve sertliğini sağlamakta bunlara ilaveten büyüme döneminde olan çocuklarda kemiklerin boyuna uzamasına yol yardımcı olmaktadır.

Wellcare Ürünleri Koruyucu İçerir mi?

İnsan ve toplum sağlığına her zaman büyük önem veren Wellcare ürünleri koruyucu içermez. Tüm ürünlerini GMP (İyi Üretim Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları), ISO ve HACCP sertifikalı üretim tesislerinde, en son, en modern üretim teknolojileri kullanılarak üreten Wellcare ürünleri BHA içermez.

Wellcare Ürünleri Şeker ve Tatlandırıcı İçerir mi?

Bilimselliğe verdiği değeri klinik araştırmalar ve çalışmalarla destekleyen markanın ürünleri şeker ve tatlandırıcı içermez.

Wellcare Vitaminleri Gluten İçerir mi?

Wellcare Vitaminleri BHA, renklendirici, koruyucu, şeker, tatlandırıcı ve glüten içermez.

Wellcare Vitaminleri Renklendirici İçerir mi?

Wellcare Vitamin grubundaki ürünler renklendirici içermez. Ürünlerinin rengi, bileşenlerindeki içeriklerin doğal rengidir.

Çocuklar için B12 Vitaminin Faydaları Nelerdir?

Vitamin B12 çocukların sağlıklı büyümesini ve gelişmesini destekler. Bu vitaminin çocuklar üzerindeki faydaları kısaca şöyle özetlenebilir: B12 vitamini, kırmızı kan üretimini sağlayarak kansızlığı önlemeye yardımcı olur. Merkezi sinir sistemini korurken; besinlerin vücut tarafından emilmesine yardımcı olur. Ayrıca mental sağlığa faydalı olup; hafızayı geliştirir. Bu vitamin ayrıca çocukların rahat uyumasını da destekler. Kısaca B12 vitamini, çocukların hem fiziksel hem zekâ gelişimi için son derece önemlidir denilebilir.

B12 Vitamini Bağışıklık Sistemini Nasıl Destekler?

Sağlığımız için en önemli gereksinimlerimizden olan vitamin B12, vücudumuzu dışardan gelebilecek her türlü zararlı virüs ve bakterilerden korumak sureti ile bağışıklık sistemimizi güçlendirir. Vitamin B12 ayrıca sinir sistemimizin de sağlıklı, hızlı ve düzenli çalışmasını destekler.

Wellcare Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri En Uygun Fiyat

Sağlığımızı destekleyen Wellcare Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri ulaşılabilir fiyatlarıyla da bütçelerimizi destekler. Wellcare portföyündeki zengin ürün çeşitlerine hızlı ve zahmetsiz şekilde ulaşmak ve markanın ürün kampanyalarından yararlanmak isterseniz Sachane güvencesi arkanızda… Uzmanlarının sağladığı bilgilendirmenin yanı sıra alışveriş öncesi ve sonrası güvenilir satış hizmetleri ile Sachane profesyonelliği daima yanınızda… Üstelik mağaza ve online alışveriş deneyimi artık app uygulama kolaylığı ile hayatınızda…

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

14 gün içinde iade

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30

[email protected]

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store

Tedarikçi Olun

Tedarikçi ayrıcalıklarından yararlanın

[email protected]