Fırsat ürünü

Wella Welloxon Perfect %6 20 Volum Oksidan 1000ml


WXVO-20
%51
indirim
51.00 TL
24.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,
  • 40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Wella
Ürün Kategorisi:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Wella Innosense
  • Wella Kolleston Perfect
Volume:
  • 20

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : merhabalar.şöyle bir sorunum var. wella markasının Türkiye de satışı olmayan,\"wella color charm T10 toner \" isimi ürünü getirttim.Fakat ürünün oksidanı \"wella color charm devoloper\" getirtemedim gönderim aksiliklerinden dolayı.Benim sorum bu oksidan wella charm toner serisinde kullanılmaya uygun olur mu? bilgilendirme konusunda yardımcı olabilirmisiniz?

FUNDA K. 02/10/2017
Cevap: Funda Hanım Merhaba,Wella Color Charm Serisi sitemizde bulunmadığından welloxon oksidan ile uygun olup olmadığı hakkında yorum yapmamız mümkün değildir. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Sachane.com . 02/10/2017
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
1
0

Soru : Şişe açıldıktan sonra ne kadar süre içinde tüketilmeli ve dip boya için ne kadar kullanmam gerekiyor?

elif p. 09/12/2016
Cevap: Elif Hanım Merhaba,Oksidan kullanımında dikkat edilmesi gereken en önemli faktör, hava ile temasını olabildiğince kısa tutmanızdır. Ürün kapağı açıldıktan sonra kullanım süresi 12 ay olarak belirtilmektedir. Kullanım süresi ürünün markasına, içeriğine ve hava ile temasına göre değişebilmektedir. Dip boyama işleminde ise kullanacağınız boya miktarı ile aynı oranda oksidan kullanmanız gerekmektedir.
Sachane.com . 10/12/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla