9/9

VeNatura

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Cilt Endişesi
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet
VeNatura

Gece ve gündüz kullanıma uygun nemlendirici bakım serumu

73.90 TL
VeNatura


145.90 TL
VeNatura


57.90 TL
VeNatura


81.90 TL
VeNatura


58.90 TL
VeNatura


159.90 TL
VeNatura


164.90 TL
VeNatura


45.90 TL
VeNatura


56.90 TL
VeNatura

B12 vitamini, ma metilkobalamin ve adenozilkobalamin içeren takviye edici gıda

47.90 TL
VeNatura


28.90 TL
VeNatura


87.90 TL
VeNatura


74.90 TL
VeNatura


126.90 TL
VeNatura


65.90 TL
VeNatura

 

60.90 TL
VeNatura


75.90 TL
VeNatura


210.90 TL
VeNatura


28.90 TL
VeNatura


33.90 TL
VeNatura


159.90 TL
VeNatura


53.90 TL
VeNatura


86.90 TL
VeNatura


271.90 TL
VeNatura


111.90 TL
VeNatura


146.90 TL
VeNatura


28.90 TL
VeNatura


140.90 TL
VeNatura


98.90 TL

VeNatura Vitamin Ürünleri

"Vefa İlaç" firması çatısı altında İstanbul’da üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren VeNatura markası, insan odaklı yaklaşımı ve önce sağlık ilkesi ile güvenilir hizmet veriyor. Doğayı ve yenilikleri keşfe devam eden marka, başta VeNatura Vitamin olmak üzere mineral, omega3, lipozomal ürün, kolajen, antioksidan gibi takviye ürünlerini yanı sıra dermokozmetik ürünler sunuyor. Eğer siz de sağlığınızı takviye etmek isterseniz, VeNatura ürünlerine, Saçhane üyelerine özel fırsatlardan yararlanarak sahip olabilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

VeNatura Bağışıklık Sistemi Destekleyici Ürünler

VeNatura yelpazesinde bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı pek çok özel ürün bulunmaktadır. Siz de antioksidan ve omega 3, vitamin, mineral ve multivitaminler ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz. Örneğin Methyl Plus Kreatin, betain, alfa gliserofosfokolin ve B vitaminleri içerisindeki folat, B6 vitamini bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. D3K2 içerisindeki D vitamini benzer biçimde bağışıklık sistemini destekler. Çinko Asetat Pastil özel içeriği ile ihtiyacınız olanı yeterli miktarlarda sizlere sunar. Çinko bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

VeNatura Balık Yağları

VeNatura markasının omega 3 yani balık yağı kategorisinde zengin yelpazede ürün sunulmaktadır. Fosfotidilserin ve Omega 3, Omega 3 1600 Balık Yağı, Omega 3 Kapsül ve Ultra Omega 3, bu grupta sunulan takviye gıdalardır.

VeNatura Fosfotidilserin ve Omega 3 Takviye Edici Gıda 30 Yumuşak Kapsül ürününü inceleyebilirsiniz.

VeNatura Besleyici Saç Vitamini Ürünleri

VeNatura Besleyici Saç Vitamini Ürünleri arasında 30 tabletlik Biotin 5000 mcg Takviye Edici Gıda ürünü yer almaktadır. Biotin; normal saçın, mukozanın ve cildin korunmasına katkıda bulunur.

VeNatura C Vitamini Ürünleri

C vitamini grubunda ise 500 ve 1000 mg’lık C Vitamini, C Vitamini Ester C ve Vitamin C Plus ürünleri sunulmaktadır.

VeNatura Çocuk Vitaminleri

VeNatura markasının çocuklara yönelik ürünleri içerisinde ise Kids Demir & Vitamin C, Kids Çinko, Kids Magnezyum, Kids B12 Sprey, Kids Vitamin C, Kids Premium Omega 3, Kids Premium Omega 3 Tutti Frutti Aromalı, Kids Vitamin D3 400 IU gibi ürünler bulunmaktadır. Kids Premium Omega 3, A vitamini içeriği ile de çocukların sağlığını desteklemektedir.

VeNatura D Vitamini Ürünleri

Bu grupta Vitamin D3 Ve Menaquinon 7 ürünü D vitamini içeriği ile dikkat çekmektedir. zeytinyağı, menaquinon 7 (vitamin K2) karışımı (zeytinyağı ve menaquinon 7), kolekalsiferol, antioksidan (tokoferolce zengin ekstrakt) içeren ürün 20 ml’lik ambalajda sunulmaktadır.

VeNatura Kolajen Ürünleri

Sağlık destekçisi kolajen grubunda ise Tip 1 Hidrolize Balık Kolajeni, Tip 1 Plus Hidrolize Kolajen, Beauty Kollajen Tip 2 Hidrolize Kolajen ve Tip 2 Enzimatik Hidrolize Kolajen ürünleri satışa sunulmaktadır. Ürünler farklı formüllerde sunulmakla beraber örneğin Tip 1 Plus Hidrolize Kolajen, kahve ekstresi, l-askorbik asit, hyaluronik asit; beauty kollajen ise doğası değiştirilmiş kollajen tip 1 balık kollajeni, l askorbik asit, havuç ekstresi, hyaluronik asit, çinko sülfat monohidrat, aroma verici (çilek aroması), bakır sülfat pentahidrat, stevya, d-biotin, sodyum selenit içerir.

VeNatura Vitamin C + Hyaluronic Acid Cilt Bakım Serumu 30ml ürününü inceleyebilirsiniz.

VeNatura Multivitamin Ürünleri

VeNatura VM+DHA Multivitaminler ve Multimineraller, 30’lu kapsül ambalajda sunulmaktadır. 1 kapsül içeriğinde; alg yağı, DHA, vitamin C, vitamin B3 (niasin), vitamin E çinko, vitamin B5 (pantotenik asit), bakır, manganez, vitamin B12 (kobalamin), vitamin B6 (piridoksin), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (tiamin), folik asit, molibden, iyot, selenyum, biotin, vitamin K, vitamin D ve demir bulunmaktadır.

VeNatura Takviye Edici Gıda Ürünleri En Uygun Fiyat

VeNatura geniş ürün seçenekleri arasında her ihtiyaca yönelik takviye Krom, koenzim q10 ve alfa lipoik asit, astaksantin ve l-arjinin gibi takviyeler ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır. Siz de kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını, beslenmesini desteklemek için cazip fiyatlı ürünlere en hızlı ve kolay yoldan ulaşmak için Saçhane fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet