9/9

Vaseline

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Anne & Bebek Ürünleri
Cinsiyet
Vaseline

Vaseline onarıcı gücünü cildinizde hissedin

44.90 TL
Vaseline

E vitamini içeren özel formülasyona sahip jel vazelin

20.90 TL
Vaseline

Nemi cildin üst, orta ve alt katmanlarına hızlı emen krem

25.90 TL
Vaseline

E vitamini içeren özel formülasyona sahip jel vazelin

20.90 TL
Vaseline

Vaseline onarıcı gücünü cildinizde hissedin

19.90 TL
Vaseline

Bebeğinizin hassas cildi için koruyucu ve nemlendirici jel

15.90 TL
Vaseline

Kuru ciltleri nemlendirmeye yardımcı jel

14.90 TL
Vaseline

Vaseline nemlendirici gücünü cildinizde hissedin

18.90 TL
Vaseline

Kuru cildi nemlendirmek ve yaşlanmaya karşı korumak için günlük E vitamini içeren vazelin

31.90 TL
Vaseline

Bebeğinizin hassas cildi için koruyucu ve nemlendirici jel

37.90 TL
Vaseline

Tüm cilt tiplerine uygun rool-on

19.90 TL
STOKTA YOK

Vaseline Cilt Bakımı

Vaseline®, gerçekten sağlıklı görünen bir cilde giden yolun derinlemesine nemlendirme ile başladığına inanır. Cilt sorunlarını maskeleyerek veya hızlı çözümlerle düzeltmek mümkün değildir.1870 yılında Robert Chesebrough tarafından kurulan Vaseline® 140 yılı aşkın süredir kuru ciltlerin güvenli bir şekilde onarılmasına yardımcı olmaktadır. Sizi yüzyılı aşkın süredir kuru ciltleri onarmaya devam ettiğimiz tarihimize doğru bir yolculuğa davet ediyoruz.

Vaseline Nemlendirici ve Onarıcı Cilt Bakım Ürünleri

Dünya çapında 149.000 çalışanı, 190'dan fazla ülkede 400'ün üzerinde markası olan Hollanda-İngiliz menşeli global bir şirket olan Unilever çatısı altında faaliyet gösteren Vaseline markası, ana ürünü Vaseline Jel'i her ürünün temel maddesi haline getirmeyi amaçlıyor. Eğer siz de zengin ürün yelpazesine sahip Vaseline ürünlerine hızlı ve kolayca erişmek istiyorsanız, Saçhane güvencesi ile sunulan alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Vaseline Faydaları Nelerdir ve Vaseline Krem Ne İşe Yarar?

Kuru ve çatlamış ciltlerdeki deri hücreleri arasında bariyer oluşturarak, nemi hapseden Vaseline bu sayede cildin kendi kendini onarmasına yardımcı olur. Kuru ve çatlamış olan ciltleri koruyup, ince çizgilerin görünümü azaltmaya destek olan Vaseline, hem cildi hem de dudakları kurumaya ve çatlamaya karşı koruma amaçlı kullanılabilir.

Vaseline Kullanımı

140 yıldır cilt konusunda uzman olan Vaseline markası üç kat saflaştırılmış Vaseline orijinal cilt bakım ürünleri ile temel olarak hassas ciltleri korur, bebeklerin cildini rahatlatır ve cilt kuruluğunu hafifletir. Günlük sık kullanımlar için Vaseline 400 ml veya Vaseline Original 100 ml ürün seçenekleri tercih edilebilir.

Kuru Ciltler için Nemlendirici Ürünler

Kuru bir cilde sahipseniz cildi nemlendirme özelliği yüksek krem, losyon ve jel gibi ürünleri kullanabilirsiniz. El, yüz ve vücut nemlendirmesi dışında özel bölgeler için de yine nem koruma özelliği yüksek ürünler tercih edilebilir. Bu ürünler, dudaklar için lipstick, balm; koltuk altı terleme karşıtı roll-on gibi farklı ürünler olabilir. Eğer siz de “Çok Kuru Cilt Bakımı için Neler Yapılır?” sorusunun cevabını arıyorsanız güçlü nemlendirme özelliği ile patentli marka Vaseline’in başta nemlendirici krem olmak üzere geniş yelpazedeki ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Vaseline Nemlendirici Jel

Orijinal mucizevi jel olarak bilinen Vaseline original yani Vaseline Nemlendirici Jel, 3 hafta boyunca cildi derinlemesine nemlendirerek, kuru cildi onarmaya yardımcı olur. Cilt tarafından hızla emilen Vaseline Krem, nemi cildin üst, orta ve alt katmanlarına yayar.

Bu etkili ürün nemi hapsederek cildi korur ve onarılmasına yardımcı olur.

Vaseline Nemlendirici Jel Ürünleri

Vaseline ana markası altında sunulan Vaseline Nemlendirici Jel, lokomotif ürün olarak satışa sunulmuştur. Vaseline Jel Krem ana ürün dışında; nemlendirici bebek kremi, nemlendirici jel Vaseline Baby, cocoa butter nemlendirici jel, Vaseline Blueseal, Vaseline Aloe Vera ve Vaseline Double Invisible Roll-On ürünleri de sunulmaktadır.

Vaseline Nerelere Sürülür?

Özel formülü ile nemlendirme özelliği güçlü Vaseline ürünleri, günlük cilt bakım ihtiyacı olan her alanda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir. Ürün seçenekleri oldukça geniş olan marka portföyünden ihtiyaca göre ürünler seçiler özellikle el, ayak, genel vücut ve yüz için kullanılabilir. Ürün gamı içerisinde hassas bebek cildi gözetilerek üretilen alternatifler de mevcuttur.

Vaseline Nemlendirici Kremler En Uygun Fiyat

Tüketicilerin yıllardır büyük beğeni ile satın aldığı Vaseline ürünleri piyasadaki birçok dermo-kozmetik ürüne göre kalite bakımından üstün olup, fiyat açısından da oldukça avantajlıdır. Eğer siz de kendiniz ve sevdikleriniz için hem yüksek performanslı hem de ekonomik seçenekler arıyorsanız; ihtiyacınız olan ürünlere, çok cazip Saçhane kampanyaları ile ulaşabilirsiniz.

Kişisel Bakım Ürünleri
Cilt Tipi
Anne & Bebek Ürünleri
Cinsiyet