9/9

Tea Tree

Tea Tree

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Tea Tree ile Çay Ağacı Yağından gelen Güzellik ile Tanışın

Tea Tree Serisi; çay ağacı yağının sakinleştirici, yatıştırıcı ve iyileştirici etkilerinden ilham alınarak tasarlanmıştır. Farklı saç tipleri ve saç sorunları için çözüm önerileri sunan 5 serinin tümünde çay ağacı yağının saç derisi ve saçı iyileştirip yatıştıran özleri kullanılmıştır.

Saçtaki güzelliğin saç derisinden başladığını çok iyi bilen Paul Mitchell uzmanları, saç derisini sağlıklı ve dengeli tutmak üzere çalışmalar yapmıştır. Yapılan çalışmalar sonunda hazırlanan özel içerikleri ile Tea Tree'ni 5 farklı serisi tasarlanmıştır.

Tee Tree Special Serisi

Tea Tree'nin ilk serisi olan Special; çay ağacı yağı, lavanta, nane ve esansiyel yağların dengeli karışımıyla hazırlanmış formüllere sahiptir. Canlandırıcı ve yenileyici etkileri ile öne çıkan Special Serisi, özel içerikleri sayesinde saç derisini harekete geçirir. Saç derisinde oluşturduğu "karıncalanma" hissi, kan dolaşımını hızlandırarak saçların daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Canlanmış, tazelenmiş ve ferah bir his verir.

Paul Mitchell Tee Tree serileri içinde tüm dünyada en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Tee Tree Special Canlandırıcı Şampuan, tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. Renk koruyucu yapısı sayesinde boyalı saçlar için de kullanılabilir. Parabensiz şampuan, vegandır ve tüm Paul mitchell ürünlerinde olduğu gibi hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Tee Tree Special Serisinde şampuan, saç kremi ve saç maskesinin yanında hafif dokulara sahip saçı ağırlaştırmadan şekillendiren ve aynı zamanda bakımını yapan şekillendiriciler de yer almaktadır.

Tee Tree Lavender Mint Serisi

Lavender Mint Serisi; kalın telli, kabarık, asi, kuru ve kıvırcık saçlar için idealdir. Saçları yatıştırmak, disipline etmek, nemlendirmek ve elektriklenmesini önlemek üzere tasarlanmıştır. Formülünde bulunan nemlendirici ajanlar, saça ihtiyaç duyduğu nem takviyesinde bulunur. Kabaran ve elektriklenen saçlar için anti-frizz etki sağlayarak saçların elektriklenmesine mani olur. Daha bakımlı görünen, karışıp dolaşmayan ve kolay kontrol edilebilen saçlar oluşturur. Bukle belirginleştirici etkisi ile bukleleri canlandırarak belirgin hale getirir. Paul Mitchell Tee Tree Lavender Mint Serisi, özel formülünde bulunan lavanta, nane ve çay ağacı yağının sakinleştirici ve yatıştırıcı özelliği, aromaterapik etki sağlar. Saç derisinden başlayarak tüm saçları ve sizi yatıştırarak dinlendir.

Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint Nemlendirici Şampuan, saç kremi, nemlendirici saç maskesi ve durulanmayan saç kremi ile kuru, asi, kalın telli, kabaran, kuru ve kıvırcık saçlar için günlük temel bakımı gerçekleştirir. Seride bulunan bukle belirginleştirici şekillendirici çeşitleri ise kıvırcık saç ve dalgalı saçlar için sağlıklı şekillendirici alternatifi sunuyor.

Paul Mitchell Tea Tree Lavender Mint Gece Bakım Serumu ise cilt bakım ürünlerinden ilham alan yapısı ile gece boyunca saça bakım yapıyor. Tüm gece saçta kalan saç serumu, saçı nemlendirerek besler. Kurumaya karşı dirençli saçlar oluşturur. Durulanmayan yapısı sayesinde kullanımı son derece pratiktir.

Tee Tree Lemon Sage Serisi

Paul Mitchell Tee Tree Lemon Sage Serisi; ince telli, hacimsiz, cansız ve çabuk sönen saçlar için tasarlanmıştır. Lemon Sage Serisi, içeriğinde bulunan çay ağacı yağı, nane, limon ve adaçayı ile saçları canlandırıp uyandırmayı ve saça enerji vermeyi hedefler. İnce telli saçları nazikçe saran yapıları ile saçlarda uzun süreli hacim etkisi sağlar.

Paul Mitchell Tea Tree Lemon Sage Thickening Dolgunlaştırıcı Şampuan ince telli, seyrek, incelmş ve dolgunluğunu kaybetmiş tüm saç tipleri için kullanıma uygundur. Saça anında enerji vererek saçı canlandırır. Hacimli ve dolgun saçlar için destekleyici bakım sunar. Dolgunlaştırıcı saç kremi ise saçlara hacim vererek günlük bakımını tamamlar. Saçın kolay taranılır olmasına yardımcı olur. Saçlarda gün boyu süren kalıcı hacim etkisi için ise saç köklerini uyarmak gerekir. Saça kökten hacim veren Paul Mitchell Tea Tree Lemon Sage Thickening Hacim Spreyi, ince telli saçlara doku katarak hacimli ve dolgun görünümü destekler.

Tee Tree Scalp Care Serisi

Paul Mitchell Tee Tree Scalp Care Serisi, incelmiş ve seyrelmiş saçları yeniden canlandırmak, güçlendirmek ve yenilemek üzere tasarlanmıştır. Saç tellerini daha dolgun görünüm için destekleyen Scalp Care Serisi, saçlara ekstra güç ve canlılık kazandırır. Yeniden güçlenen saçlar, yıpratıcı ve inceltici faktörlere karşı daha dayanıklı hale gelir. Dolgunlaştırıcı şampuan, dolgunlaştırıcı saç kremi ve dolgunlaştırıcı tonik bir arada kullanıldığında %85'e kadar daha dolgun ve güçlü saçlar oluşturur.