9/9

Super Strong Yapılandırıcı Seri

Cinsiyet
%26
indirim
Paul Mitchell

Yıpranmış saçlara özel güçlendirici şampuan

137.00 TL 101.90 TL
STOKTA YOK

Super Strong Serisi ile Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Bakım

Yıpranmış Saçlar için tasarlanan Super Strong Serisi, saçları içten dışa onarır ve yeniden yapılandırır. Yeniden yapılandırılan saçlar ekstra güç kazanır ve yıpranmalara karşı dirençli hale gelir. Paul Mitchell'a özel Super Strong Kompleks ile geliştirilen formülleri ile tüm yıpranma seviyeleri için etkili onarım sağlar.

Yıpranmış saçlarda oluşan mat ve bakımsız görünümü gidererek saçları canlandırır. Parlak, hareketli ve sağlıklı saçlar için çalışan seri, saçı içten dışa sarar. Saç onarıcı içeriklerin dengeli karışımı ile saçı ağırlaştırmaz. Günlük bakım ve onarım için ideal ürünler içerir.

Serideki ürünlerin tümü paraben içermez. Tüm Paul Mitchell ürünlerinde olduğu gibi Super Strong Serisi de hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Paul Mitchell Super Strong Saç Onarıcı Ürünler

Yıpranmış saçlar için ihtiyaç duyulan temel bakım ürünleri ile hazırlanan seride onarıcı şampuan, onarıcı saç kremi ve durulanmayan saç bakım spreyi bulunmaktadır. Üç ürünün günlük kombinasyonu ile yıpranmış saçların etkili bir şekilde onarılması hedeflenmiştir.

Paul Mitchell Super Strong Yıpranmış Saçlar için Güçlendirici Şampuan, yıpranmış saçlar için özel olarak hazırlanan içeriği ile saçı temizlerken saçın onarılmasına da destek olur. Formülünde bulunan renk koruyucu özler sayesinde boya sonrasında yıpranan saçlar için de kullanımı uygundur. Vegan olan onarıcı şampuan, paraben içermez.

Paul Mitchell Super Strong Yıpranmış Saçlar için Güçlendirici Saç Kremi, saçı onarıp güçlendirmek için saça içten dışa etki eder. Derinlemesine onarım, güç ve bakım etkisi için şampuanla birlikte günlük olarak kullanılması tavsiye edilir. Güneş ışınlarının saçı yıprantmasına mani olmak için UV koruması içeren onarıcı saç kremi, yaz aylarında kullanılmak için de idealdir.

Paul Mitchell Super Strong Yıpranmış Saçlar için Güçlendirici Bakım Spreyi ile günün her anında saçınızı onarıp güçlendirebilir ve nemlenmesini sağlayabilirsiniz. Düzenli kullanımda %60 a kadar saça ekstra güç kazandıran durulanmayan bakım spreyi, saçtaki kırık uç görünümü de düzenler. Kırıklar sebebiyle bakımsız görünen saçları yatıştırır ve saçın aranıp şekillendirilmesini kolaylaştırır.

Cinsiyet