9/9

Super Skinny Pürüzsüzleştirici Seri

Super Skinny Pürüzsüzleştirici Seri

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Super Skinny Serisi ile Pürüzsüz Saçlar

Paul Mitchell Super Skinny Serisi kalın telli, asi ve elektriklenen saçları kontrol altına almak için tasarlanmıştır. Saçları sakinleştirip yatıştırırken saçlara ipeksi pürüzsüzlük ve yumuşaklık kazandırır.

Smooth serisi, saçları pürüzsüzleştirirken saça göz alıcı bir parlaklık kazandırmayı hedefler. Sağlıkla ışıldayan, bakımlı ve pürüzsüz saçlar için Paul Mitchell'ın profesyonel bakım ürünleri Saçhane'de!

Paul Mitchell Super Skinny Şampuan ve Saç Kremi

Serinin ilk ürünü Paul Mitchell Super Skinny Pürüzsüzleştirici Şampuan; elektriklenen, kabarık, asi ve aklın telli saçlar için tasarlanmıştır. Günlük kullanıma uygun olan elektriklenme önleyici şampuan, paraben ve glüten içermez. İçeriğinde bulunan Super Skinny Kompleks sayesinde saçı yumuşatır ve saçın kurutma süresini kısaltır. Şampuan sonrasında günlük saç bakımının devamı olarak kullanılan Paul Mitchell Super Skinny Pürüzsüzleştirici Saç Kremi, şampuanın faydalarını güçlendirirken saçın kolay taranmasına da destek olur.

Super Skinny Şekillendirici Çeşitleri

Smooth serisinin yıldızı olan Paul Mitchell Super Skinny Pürüzsüzleştirici Serum, Paul Mitchell'ın tüm dünyada en çok satılan ürünlerinden biri olma özelliğine sahiptir. Kusursuz fönler için tercih edilen serum, saçın kurutma ve şekillendirme süresini kısaltır. Anti-humadity özelliği ile havadaki nemin saç şeklini bozmasına izin vermez. Uçuşan ve elektriklenen saçlara son verir. Pürüzsüz, düz ve parlak sonuçların yanında sürekli dokunmak isteyeceğiniz yumuşaklıkta saçlar oluşturur.

Saça parlak bir son dokunuşta bulunmak isteyenlerin mutlak tercihi olan Paul Mitchell Gloss Drops Parlaklık Serumu, kuru saça uygulandığında saça olağanüstü parlaklık kazandırır. Mat saçlar için ideal olan parlaklık veren serum, saçın sağlıkla ışıldamasını sağlar. Aynı zamanda diğer bakım ürünleri ve şekillendiricilerle karıştırılarak kullanılabilir.

Özellikle kıvırcık ve dalgalı saçları düzleştirmeden önce kullanılması tavsiye edilen Paul Mitchell Super Skinny Relaxing Pürüzsüzleştirici Balm, saçın daha kısa sürede şekillendirilmesine olanak tanır. Saçın kurutma ve şekillendirme süresini kısaltan yapısı, saçınızı daha kısa sürede şekillendirmenizi sağlar. Fön öncesinde kullanılmak için ideal olan formülü, saça hareket özgürlüğü ve parlaklık kazandırır.