9/9

YENİ SAÇ YOĞUNLAŞTIRICI & DOLGUNLAŞTIRICI SERİ

SAÇA HACİM VEREN & DOLGUNLAŞTIRAN ŞEKİLLENDİRİCİ RENKLİ SPREY
+ SAÇIN SEYREK BÖLGELERİNE HACİM VERİR
+ SAÇI ANINDA YOĞUNLAŞTIRIR
+ SAÇTAKİ İSTENMEYEN BEYAZLARI KAPAR
SERIOXYL YOĞUNLAŞTIRICI SERUM
Yoğun ve dolgun görünümlü, canlı saçlar için Serioxyl uzmanlığına güvenebilirsin.
Dünyada ve Türkiye'de 1 numaralı saç probleminin saç kaybı olduğunu biliyor muydun? Türkiye'de kadınların %64'ü, erkeklerin ise %70'i saç seyrelmesinden şikayetçi. Her kadın saçlarının hayat dolu ve güzel görünmesini ister. Ancak saç yoğunluğunuzun azalması, saç tellerinin incelmeye başlaması, saçın kırılganlaşması ve hacminden yoksun kalması gibi sorunlar saçlarımızı kaybetmemize neden olabiliyor… Bu belirtilere karşı L'Oréal Professionnel, saç kaybı riskini azaltmak ve saçı güçlendirmek için patentli molekülleriyle etkili bir çözüm sunuyor. 10 yıllık bir araştırmanın sonunda, saç köklerini uyandırıp, saç büyümesini sağlamaya yardımcı olan Serioxyl gelişti. 3 aylık kullanımında sonucunda saçlar daha yoğun bir görünüm kazanarak, daha sağlıklı şekilde uzamaya başlıyor
Denser Hair Yoğunlaştırıcı Serum
Serioxyl Denser Hair'in bileşiminde bulunan Stemoxydine %5 dökülen ve uyku evresine geçen saç köklerini uyarır, uyku evresini kısaltarak yeni saç oluşumunu aktive eder. Antioksidan özelliğiyle bilinen Neohesperidin ise baş derisini korumaya yardımcı olur. Seyrelme karşıtı serum Denser Hair, kuru baş derisine uygulanarak üç ay içinde saç yoğunluğunu arttırmaya yardımcı olur. Bu iki bileşen sayesinde saçlar daha sağlıklı uzar.
Serioxyl serisini nasıl kullanmalı?
Serioxyl Günlük Rutin Bakımı serisini her banyoda arındırıcı şampuanıyla saçlarını yıkayıp saçlarının daha yoğun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olabilirsin.
Serioxyl Serum'u nasıl kullanmalı?
Yıkanmış, havlu ile nemi alınmış saçlara, saç boy ve uçlarına eşit yayılım sağlamak için masaj yaparak uygulayabilirsin. Özellikle serumu yatmadan önce uygularsan, serumun gece boyunca saçlarına etki etmesini sağlayabilirsin.
SERIOXYL RENKLİ SAÇ SPREYİ
Mevsim geçişlerinde saçlarında seni en çok yoran şeylerden birinin saç dökülmesi ve saçlarının eski yoğunluğunu kaybetmesi olduğunu biliyoruz. L’Oréal Professionnel’in saç dökülme önleyici ve saç yoğunlaştırıcı serisi Serioxly ailesinin yepyeni renkli saç spreyleri ile tanışıp daha dolgun saçlara sahip olurken istenmeyen beyazları kapamaya ne dersin? Ekstra hacimli ve daha yoğun görünen saçlar hepimizin hayali ancak özellikle mevsim geçişlerinde saç sağlığımız bozulduğu için saçlarımızda yoğun bir şekilde dökülme olabiliyor. Bünyemiz değişen mevsime ayak uydurmaya çalışırken bir de saç dökülmesi bizler için zorlu ve yıpratıcı olabiliyor... Peki saçlarını daha havalı ve yoğun göstermek için yalnızca 1 dakikaya ihtiyacın var desek? Evet tam 1 dakika! 1 dakikada hayal ettiğin dolgun havalı saçlara ulaşman mümkün. :) Serioxyl Renkli Saç Spreyleri ile saçındaki beyazları kapatırken havalı saçlara kavuşmak için ihtiyacın olan süre tam olarak 1 dakika. 1 dakikada saçlarında sanki daha yeni dip boyası yaptırmış gibi bir efekt oluştururken yoğunlaştırıcı etkisiyle de daha hacimli saçlara kavuşmanı sağlıyor. Oldukça doğal sonuçlar sunan Serioxyl Saç Spreyi uygulandıktan sonra tek bir şampuanlama ile saçtan kolayca çıkar.
Serioxyl Renkli Saç Spreyleri Nasıl Uygulanıyor?

İlk adım: Serioxyl Renkli Saç Spreyini iyice çalkaladıktan sonra işlemi uygulayacağın bölgeyi belirle.

İkinci adım: Uygulayacağın bölgeyi belirledikten sonra ürünü 15 cm uzaklıktan saçına püskürt. 1,2 ya da 3 püskürtme ile beyaz saç diplerini kapatırken bir yandan da hayalini kurduğun dolgun, havalı saçlara kavuşabilir; sonrasında da saçlarını dilediğin gibi şekillendirebilirsin!

İşte Serioxyl Renkli Saç Spreyi'ni uygulamak bu kadar kolay!

Özellikle mevsim geçişlerinde saç seyrelmesinden şikayet ediyorsan hem beyaz kapama, hem de saç yoğunlaştırma etkili bu ürün vazgeçilmezin olacak, bizden söylemesi !