9/9

Schwarzkopf Saç Açıcılar

Cinsiyet
(21)
Schwarzkopf
Ürün Özelliği Özel transparan formülü, açma işlemini görerek takip...
279.50 TL
(3)
Schwarzkopf

Schwarzkopf İgora Açıcı 450gr Mavi

179.50 TL
(6)
Schwarzkopf


115.50 TL
Seçenek seçiniz
(2)
Schwarzkopf

Schwarzkopf İgora Açıcı 450gr

179.50 TL
Schwarzkopf


115.50 TL
Seçenek seçiniz
Schwarzkopf


122.50 TL
Seçenek seçiniz
Schwarzkopf


279.50 TL
(1)
Schwarzkopf

Blondme Açıcı ve 30 Volum Oksidan Seti


385.50 TL
Schwarzkopf

Blondme Açıcı ve 20 Volum Oksidan Seti

385.50 TL
Schwarzkopf

Blondme Açıcı ve 40 Volum Oksidan Seti

385.50 TL

Schwarzkopf Saç Açıcı Çeşitleri

Schwarzkopf Saç Açıcı ürünlerini kullanırken dikkatli olunmalıdır. Özellikle toz karışımların miktarının uygun şekilde ayarlanması son derece önemlidir. Saçta gereğinden fazla kalan Oryal, saça ciddi şekilde zarar verebilir. Çok ince ve yıpranmış saçlar için oryal yerine farklı renk açıcı ürünler kullanmak avantajlıdır. Hangi saç açıcı markasını kullanırsanız kullanın, ürünün çıplak teninize temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Saç açıcı ürünleri göze temas ettirmeden özenle kullanabilirsiniz. Schwarzkopf Saç Açıcı çeşitleri olarak BlondMe Saç Açıcılar ve Igora Saç Açıcılar kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Schwarzkopf Saç Açıcı Kullanımı

Saçın rengini bozmadan açmada doğru ürün seçimi büyük önem taşır. Çeşitli formlarda satışa sunulan saç açıcı ürünlerinden saç tipinize ve ihtiyacınıza en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Oryal kullanırken saçların çok temiz olmaması daha faydalı sonuçlar elde etmenizi sağlar. İdeali 2 veya 3 gün önce yıkanmış saça aydınlatıcı oryal uygulamaktır. Oryal gibi kimyasal ağartıcıları kullanmadan önce saç ve saç derisini korumak için çeşitli yağlar kullanabilirsiniz. Bu işlemi uygulamadan 2-3 gün öncesinde badem yağı işe saçlarınıza bir bakım yapmanız sizin yararınıza olur. Bakım yağları sayesinde saçınızın zarar görmesini önemli ölçüde önleyebilirsiniz. Saç üzerindeki etkileri göz önüne alındığında, çok sık saç açıcı ürünleri kullanmamaya özen gösterin.

Not: Saç açma işlemi profesyonel bir uygulama olduğu için sadece uzman kişilerce uygulanması tavsiye edilir.

Schwarzkopf Saç Açıcı Fiyatları

En uygun fiyatlar ile Schwarzkopf Saç Açıcı ürünlerine Saçhane farkıyla ulaşabilirsiniz. Saç açıcı ürünler kullanırken dikkatli olmak gerekir. Özellikle toz karışımların miktarının uygun şekilde ayarlanması son derece önemlidir. Saçta gereğinden fazla kalan Oryal, saça ciddi şekilde zarar verebilir. Çok ince ve yıpranmış saçlar için oryal yerine farklı renk açıcı ürünler kullanmak avantajlıdır. Hangi saç açıcı ürünlerini kullanırsanız kullanın, ürünün çıplak teninize temas etmemesine dikkat etmelisiniz. Saç açıcı ürünler ile göze dokunmadan dikkatli kullanabilirsiniz. Oryal kimyasal bir saç açıcıdır. Keratini parçalayan ve saçtaki pigmentlere bağlı bir kimyasaldır.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Cinsiyet