Filtreler

Filtrele

0

5.0

(21)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme Premium Lift 9 Tona Kadar Pudra Açıcı 450 g

0

3.7

(7)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme T Serisi Tonlayıcı

0

5.0

(3)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme Premium Care Developer %9 30 Vol Oksidan

0

5.0

(2)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme Premium Care Developer %6 20 Vol Oksidan

0

5.0

(1)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme ​Oksidan %2 7 Vol

0

5.0

(9)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme 30 Vol Oksidan 1000ml + Premium Lift 9 Ton Pudra Açıcı 450g

0

5.0

(1)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme 40 Vol Oksidan 1000ml + Premium Lift 9 Ton Pudra Açıcı 450g

0

5.0

(1)

Schwarzkopf

Schwarzkopf Blondme 20 Vol Oksidan 1000ml + Premium Lift 9 Ton Pudra Açıcı 450g

Schwarzkopf BlondMe Saç Bakım Ürünleri

BlondeMe

Geliştirilmiş Bağ Sistemiyle güçlendirilen BlondMe, tamamen sarışınlara özel renk ve bakım markasıdır. Sarışınlar gerçek sarışın parlaklığı ve benzersiz sonuçlar bekler. Schwarzkopf BlondMe, sarı tonların kendilerini daha iyi ifade etmeleri için özel olarak geliştirilmiştir.

BlondeMe Açıcı

Sarı saç en nazik saç yapısına sahiptir. Geliştirilmiş Bağ Sistemiyle güçlendirilen BlondMe Açıcı eşsiz formülü sayesinde saç seviyesini 7 tona kadar açmaktadır. BlondMe Açıcı en zorlu durumlarda bile üstün sarı saç kalitesi sunar. Kolay kullanıma sahip BlondMe Açıcı her saç tipine uyarlanabilen göz alıcı saç renklerini elde etmenizi sağlar. Renk açma ve ton açma sırasında saç kırılmalarını en aza indiren BlondMe Saç Açıcı üstün sarı sonuçlarını muhafaza eder.

BlondMe Bağ Teknolojisi

Yeni Bağ Güçlendirme Teknolojisi, sarışınlık uygulamalarında saç tellerinin içindeki zarar gören bağları kökten uca korumak için geliştirildi. Uygulama ile işlem gören sarı saçların dayanıklılığı azalır ve saç kırılmaları oluşur. Schwarzkopf Blondme Bağ Teknolojisi sayesinde, bağların büyük çoğunluğu işlem süresince korunur ve saç gücünü korumaya devam eder. Üstün performanslı BlondMe Bağ Teknolojisi ton açma ve beyaz kapama formülleri ile bütünleşmiştir.

Daha Fazla Göster

Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.

Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerin üretildiği ülkelerdeki farklı yasalar gereği ürünlerin orijinal isimleri ülkemizdeki kozmetik tanımını aşar şekilde olabilir. Bu tip ürün isimlerinin Türkçe’ye çevrilmesi durumunda kozmetik tanımını aşan ifadeler ortaya çıkabilir. Bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

Profesyonel Saç ve Kişisel Bakım Ürünleri Sachane Adresinde

Sachane sitesinde ihtiyaç duyduğunuz bütün profesyonel saç bakım ürünleri, şekillendiriciler, boya bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri, profesyonel ekipmanlar, dermokozmetik ürünleri, anne & bebek ürünleri, erkek bakım ürünleri, besin & destek ürünlerinin yanı sıra, piyasanın en uygun fiyatlarının bulunduğu Fırsatlar ve diğer tüm kampanyalar sizlerin hizmetine sunulmuştur. Sachane'de ürünlerin içerikleri ve ayrıntıları uzmanlarımız tarafından titizlikle hazırlanmakta olduğundan, uygulama ve ürünün amacı, kullanım şekli gibi içerikleri başka yerde aramazsınız. Ürün seçiminde tereddüt yaşayan müşterilerimiz sorularını 0850 307 70 70 numaralı telefondan müşteri temsilcilerimize danışabilir, ürün detay sayfalarında yer alan "Soru sorun" özelliği sayesinde ürün hakkında aklınıza takılanları uzmanlarımıza yöneltebilirsiniz.

Hangi markaları bulabilirim?

Ödeme seçenekleri neler?

Kapıda ödeme bedeli ne kadar?

Orijinal ürün garantisi

Mesaj ve Sorularınız

0850 307 70 70

Çağrı merkezi çalışma saatlerimiz

Hafta içi 10:00-16:30bilgi@sachane.com.tr

Bizi Takip Edin

Mobil Uygulamalar

Google Play StoreApp Store