9/9

Sachajuan

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Sachajuan'ın başarı öyküsü Sacha Mitiç ve Juan Rosenlind tarafından, 1997 yılında Stockholm'de Sachajuan Salonu açılışı ile başladı. Tasarım ve moda konusunda engin tecrübeleri, İsveç ve uluslararası kuaförler tarafından kısa sürede tanındı. Sacha Mitiç'in 14 yıllık tecrübesi ve çalıştığı ünlü dergilerdeki başarısı ile Juan Rosenlind'in moda çekimlerindeki saç stilleri ile sergilediği yeteneği sonucunda Sachajuan ürünlerini ortaya çıkardı.

Uzun yıllar kazandıkları deneyimle saçlara 3 boyutlu bakım etkisi sağlayan ürünler geliştirildi. Aktif içerikler birbiriyle harmanlanarak saçta etki göstermesi sağlandı. Saçların hareketli olmasını ve öyle hissetmesini sağlayan ürünler üreterek saç sağlığını geri kazandırmayı amaçladı. Diğer saç bakım markalarından ayrılan en önemli özelliği, Ocean Silk teknolojisi kullanarak geliştirmesidir. Deniz yosunları, Kızıl Yosunlar ve Chondrus Crispus Mineralleri gibi diğer bileşenlerle harmanlayarak saçın nem dengesine, parlaklığa ve doğal güzelliğine kavuşmasına yardımcı olur. Ocean silk teknolojisi saçın dolgunluk, parlaklık hacim vb. ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanıldı. Müşterilerin ve profesyonel kişilerin talepleri göz önünde tutularak geliştirilmiş ürünler ile son tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamak daha kolay hale gelmiştir. Ürünlerimizin tamamı stokholmda, uluslar arası standartlara ve ISO kalitesine uygun olarak geliştirilmiştir.

Sachajuan der ki; "Asıl amacımız kolay anlaşılabilir ve kolay uygulanan ürünler geliştirmektir. Ambalajın ilaca benzemesi, saçta uygulanan tedavi ile bağdaşan düşüncemizi yansıtır. Kısacası hedefimiz her saç tipine uygun, kolay uygulanabilen ürünleri sunup saçlarınızı sevmenizi sağlamaktır."

Değerlendirmeler

Veri bulunamadı

Yeni mesaj