9/9

Saç Maskesi

Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı (1)
    Diğer
Saç Tipi
    Diğer
Cinsiyet
MARKALAR
    Diğer
(15)
Davines

Nemlendirici ve onarıcı etkili saç maskesi

427.00 TL
(5)
Kerastase
Çok yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçlar için yoğun saç bakım maskesi
539.00 TL
(9)
Davines


390.00 TL
(6)
Artego

Saçın onarılmasına ve pürüzsüzlük kazanmasına yardımcı olur

179.90 TL
(3)
Kerastase
Zayıf ve yıpranmış saçlar için güçlendirici saç maskesi
479.00 TL
(5)
Artego

Saçın onarılmasına ve pürüzsüzlük kazanmasına yardımcı maske


364.90 TL
Schwarzkopf

Kimyasal ve mekanik işlemler sonucu yıpranmış ve kırılgınlaşmış saçlar için bakım maskesi.

153.90 TL
Schwarzkopf

Kimyasal ve mekanik işlemler sonucu yıpranmış ve kırılgınlaşmış kalın telli/normal ve gür saçlar saçlar için bakım maskesi.

285.90 TL
(1)
Insight
Ürün Özelliği Vitaminler ve yağlar bakımından zengin...
239.50 TL
(2)
Kerastase
Kırılmaya meyilli yıpranmış saçlar için derinlemesine nem sağlayan yapılandırıcı saç maskesi
539.00 TL
(1)
Schwarzkopf

Kimyasal ve mekanik işlemler sonucu yıpranmış ve kırılgınlaşmış kalın telli/normal ve gür saçlar saçlar için bakım maskesi.

134.90 TL

Yıpranmış kırılan saçlara özel güçlendirici etkili saç kremi

109.90 TL
Davines

Yıpranmış saçların yapısını aktif olarak yeniden inşa etmeye çalışan profesyonel konsantre bakım

1,966.00 TL
Milk Shake

Milk Shake Active Milk Mask Aktif Süt Maskesi 500ml

419.90 TL
Sebastian
189.90 TL
(2)
Wella
Ürün Özelliği Boyalı ve yıpranmış saçlar için özel olarak...
129.90 TL
Milk Shake

Milk Shake Natural Yogurt Mask Natural Yoğurt Tozu Maskesi 500ml

419.90 TL
Muddy

Yıpranmış saçlar için keratin katkılı onarım maskesi

199.00 TL
Selective


74.90 TL
Wella
229.90 TL
(1)
Milk Shake

Milk Shake Active Yogurt Mask Aktif Yoğurt Maskesi 500ml

419.90 TL
Milk Shake
Milk Shake Natural Milk Mask Natural Süt Tozu Maskesi 12x15g...
459.90 TL
(1)
Insight
Ürün Özelliği Betakaroten içeriği ile saçlarınızın dış...
149.50 TL
Wella

Saç Maskesi, yıpranmış ve hasarlı saçlar için önerilir.

109.90 TL
Wella

Ağırlıksız formülü ile optimum nemlendirme sağlayarak saçı parlak ve ipeksi pürüzsüzlükte olmasına yardımcı maske

139.90 TL
(2)
Davines

Yıpranmış saçlar için bakım maskesi.

161.00 TL
(1)

Saçı, içten dışa yoğun bir şekilde güçlendirmeye ve onarmaya yardımcı maske

659.00 TL
Insight
Ürün Özelliği Betakaroten içeriği ile saçlarınızın dış...
239.50 TL
(1)
Borthe

Borthe saç maskesi.

49.90 TL

Saç maskesi, saçı derinlemesine nemlendirmek ve parlaklık kazandırırken kırıkların oluşumunu azaltmak, saça canlılık kazandırmak, saçı dış etkenlerden korumak ya da tarama kolaylığı sağlamak gibi farklı amaçlar için kullanılır. Saçlarımızın en büyük ve en temel ihtiyaçlarından bir tanesi nemdir. Yeterli nemi alamayan saçlar, canlılığını, parlaklığını ve yumuşaklığını yitirir. Çok kolay kırılır ve yeterli besini alamaz. Bu tip sorunların önüne geçebilmek için saç maskesi kullanmak çok önemlidir. Profesyonel saç maskesi kullanımı, saç bakımının eksiksiz olarak tamamlanabilmesi için çok önemli ve atlanmaması gereken bir adımdır. Saç maskesi kullanılmayan saç bakımı, eksik bir saç bakımı olacaktır. Saç tipiniz ne olursa olsun, saçınızın ihtiyacı olan yoğunlukta bakım yapan ürünleri bu kategori altında bulabilirsiniz. Elde etmek istediğiniz etkiye göre seçeceğiniz saç maskesi ile saçınızın rutin bakımını yapabilir ve hayal ettiğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. Saç maskesi ürünleri, özellikle uzun saçlı kadınların tercih ettiği kurtarıcılardandır. Doğru maske için, saçlarınızı iyi tanımanız, onun ihtiyaçlarını bilmeniz gerekir. Bu kategori altında pek çok saç maskesi markaları, tüm saç tiplerine uygun olarak bulunmaktadır.

Saç Maskesi Önerileri

Saçlarınızı iyi tanımanız demek, saçlarınızın ihtiyacını iyi anlayabilmeniz demektir. Saçınızı iyi tanır ve ihtiyacını doğru bilirseniz, saçınıza uygulayacağınız ürün de doğru olur. Aksi takdirde saçınızda yeni problemler yaratılmasına neden olabilirsiniz. Piyasadaki en iyi, en pahalı saç maskesini dahi satın alsanız, eğer saçınızın ihtiyacını karşılamıyorsa hiçbir etki göremeyebilirsiniz.

Peki hangi saç tipleri, hangi maskeleri kullanmalıdır? Saçınız için uygun olan maskeyi satın almak için ne yapmalısınız? Saç maskesi önerileri arıyorsanız, okumaya devam ederek hangi saç tipine hangi tür maskenin uygulanması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Saç Maskesi Fiyatları

Bu kategori altında her türlü saç tipi için özel olarak üretilmiş saç bakım maskeleri, saç maskesi fiyatları yer almaktadır. Maske satın almak için saç tipinize uygun ürünü burada bulabilirsiniz.

Yağlı Saçlar İçin Maske

Örneğin yağlı saçlara sahipseniz, saçlarınızın yalnızca uç kısımlarının yumuşamasını sağlamanız yeterli olacaktır. Saç maskesi seçiminizi ise kil içeren, saçlarınızı ağırlaştırmayan bir maskeden yana kullanmanızda fayda olacaktır. Peki kil maskesi ne işe yarar, nasıl kullanılır? Saç diplerine uygulanan bu maske, yağlı saç derisini ter, yağ ve her türlü kirden arındırır. Yağlı saçlar için maske, banyodan önce uygulanmalı, ardından şampuan ile saçlar kilden arındırılmalıdır.

Yıpranmış Saçlar İçin Maske

Saçlarınız kuru ve yıpranmış ise, saç kreminizin yanında mutlaka yıpranmış saçlar için maske uygulamanız önerilir. Besleyici yağlar içeren maskeler, örneğin argan yağlı, Hindistan cevizi yağlı maskeler, saçlarınızı kökten uca nemlendirmenize ve onarmanıza yardımcı olacaktır. Kuruluk probleminizi de bu sayede aşmanızı destekleyecektir. Kuru saçlara sahip olan kişilerin hassas saç derileri olabilir, bu nedenle maske seçimi yaparken aşındırmayan, yıpratmayan, saçlarınızı nazikçe yumuşatan maskeler tercih etmenizde fayda olacaktır.

Boyalı Saçlar İçin Maske

Boyalı saçlarınız varsa tercih etmeniz gereken saç maskesi, güneşin zararlı etkilerine yani UV ışınlarına karşı saçlarınızı korumalı, saç renginizi saçınıza hapsetmenize destek olmalıdır. Boyalı saçlar, işlem görmüş olduğu için ekstra bir bakıma ve korumaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle boyalı saçlarınızı yeni yıpranmalardan, saç renginizi ise solmaktan kurtarmak ve saç renginizi daha uzun süre kullanabilmek için boyalı saçlarınıza özel saç üretilen boyalı saçlar için maske tercih etmelisiniz.

Kabaran ve Asi Saçlar İçin Maske

Asi, kabaran, elektriklenen saçlarınız varsa, bu kategori altından asi saçlara özel saç bakım maskelerine ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı (1)
Saç Tipi
Cinsiyet
MARKALAR