9/9

Saç Boya Malzemeleri

Boya Bakım Ürünleri
    Diğer
Cinsiyet
MARKALAR
    Diğer
(2)
Trina
104.90 TL
(1)
Trina


27.90 TL
Seçenek seçiniz
Tarko
Profesyonel boya karışım seti ile boya uygulamasını pratik ve hızlıca tamamlamanızı sağlar. İnce ve uzun kıl...
24.90 TL
(1)
Nascita

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

20.90 TL
Nascita
20.90 TL
Trina
95.90 TL
Wella


49.90 TL
(1)
Trina
Ürün Özelliği Profesyonel boya fırçası, sık kıl yapısı...
24.90 TL
Tarko


9.90 TL
(1)
Fulin
Fulin Boya Naylonu 30 Adet
22.50 TL
Antaç


129.90 TL
Davines

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

29.90 TL
Nascita

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

17.90 TL
(1)
Trina

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

26.90 TL
Tarko

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

9.90 TL
Seven Pigments

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

22.90 TL
Keune
Her türlü saç boyalarının hazırlanmasında kullanılabilmektedir. Temas ettiği saç boya maddesini bozmaz....
19.90 TL
Antaç

15cm genişliğinde 250g ağırlığında alüminyum folyo.

309.90 TL
Trina

Saç boya fırçası

23.50 TL
Wella


29.90 TL
Tarko
Ürün Özelliği Profesyonel boya fırçası, düz kıl yapısı ile...
6.90 TL
Trina

Saç boyama işlemlerini etkili ve pratik hale getiren fırça

26.50 TL
Trina

Saç boyalarınızı rahat bir şekilde karıştırmak için kullanılan kap

19.90 TL
Folly


164.90 TL
Antaç


49.90 TL
Fulin
Boya naylonu.
39.90 TL
Esterella

Boyama işlemleri için 6'lı boya ekipmanı

12.90 TL
Trina


38.90 TL
Antaç

15cm genişliğinde 150g ağırlığında alüminyum folyo.

43.90 TL

Saç Boya Malzemeleri Fiyatı

Saç Boyama Aksesuarları

Saç boyamak ya da saçta değişiklik yapmak her kadının zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir değişikliktir. Çoğu zaman sadece kişinin yenilik arzusuyla ilgili olabilir. Bunun dışında kişinin daha önceden boyanmış saçı varsa dipten yeni saç çıkması durumunda saçın yeniden boyanması ihtiyacı ortaya çıkar. Bu tür durumlar devamlılık gerektiren süreçler olduğu için sürekli kuaföre gitmek kişiye zaman ve maddi yük getirebilmektedir.

Saç Boyama Seti Fiyatları

Bu amaçla birçok farklı malzeme kullanılmaktadır, böylece yukarıda bahsedilen saç boyama işlemi ve buna benzer birçok saç bakımı evde kuaförde olduğu kadar kolaylıkla uygulanabilmektedir. Saç boyama seti en çok kullanılanlardan biridir ve bu malzemelerin başında gelmektedir. Bu sette saç boyama kabı, fırça ve eldiven gibi bir kişinin boyama sırasında ihtiyaç duyabileceği birçok farklı araç bulunmaktadır. Bu sayede kişi tüm bu ürünlere tek bir pakette sahip olabilir. Saç boyama fırçası, boyayı saça eşit olarak dağıtmak için önemli bir araçtır.

Kuaförlerin Kullandığı Saç Boyama Malzemeleri

Kuaförlerin de boyama yaparken kullandığı bu alet evde boyama yaparken de rahatlıkla kullanılabilir. Daha profesyonel bir sonuç için saç boyama başlığı kullanmak da mümkündür. Bu başlıklar sadece boyama için değil, aynı zamanda vurgulama ve ışıltı gibi belirli saç tellerini işlerken de kullanılır. Saçın tamamen mi yoksa bir kısmının mı boyanacağına bağlı olarak saç boyama şapkalarında farklı modeller bulunmaktadır. Kişi saç boyama uygulaması için uygun olan başlığı seçebilir. Bu sayede kuaförde yapılan işlemler evde de profesyonelce yapılabilir. Kişilerin evde kuaförlerde kullanılan malzemeleri bu kategori altında temin etmesi mümkündür.

Saç Boyamayı Kolaylaştıran Kuaför Ürünleri

Saç boyama, kadınların değişiklik yapmak istediklerinde uyguladıkları ilk değişikliklerden biri olarak sıklıkla uygulanmaktadır. Geçici veya kalıcı boyalar ile kişi saç rengini kolaylıkla değiştirebilir. Bunu kuaförde veya evde gerekli araçları sağlayarak yapmak mümkündür. Bu anlamda kullanılabilecek bazı saç boyama araçları şu şekilde sıralanabilir. Saç boyama kalemi ve saç boyama tarağı bu malzemeler arasındadır. Saç boyama iki şekilde yapılabilir. Kalıcı ve geçici boyaların kullanımı olarak iki ayrım vardır. Bu ayrımda kullanılacak saç boyama malzemeleri de çeşitlilik göstermektedir. Geçici bir saç boyası isteniyorsa saç boyası kalemleri gibi malzemeler kullanılabilir. Ayrıca kalıcı boya yapmak için daha fazla alete ihtiyaç vardır. Saç boyama malzemeleri arasında böyle bir ayrım yapmak kişinin aradığı ürüne daha kolay ulaşmasına yardımcı olur.

Saç Boyama Aparatları

Saç boyama aparatları bu boyama seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Bir kişinin resim yaparken ihtiyaç duyacağı tek şey sadece resim yapmak için kullanılan araçlar değildir. Kişi oksidan içeren kutu şeklinde bir boya aldıysa sadece bu boya setini alması yeterli olacaktır. Boya oksidanı ayrı alıyorsa oksidanların hacimlerine de dikkat etmelidir. Yeterince aydınlatma sağlamak veya gereğinden fazla açıp saçı yıpratmamak için oksidanın hacmi en önemli unsurlardan biridir. Her boya seçeneği için farklı oranlar mevcuttur. Bu kategori altında farklı oranlarda oksidan seçeneklerine ulaşmak mümkündür.

Evde Kuaförde Saç Boyamak Gibi Sonuç Nasıl Alınır?

Saç boyama aparatları ile evde saç boyamak tıpkı kuaförde boyanmış gibi sonuç almak çok kolaydır. Kullanılacak malzemeler doğru seçilip doğru uygulandıktan sonra boyama ve diğer saç işlemleri sorunsuz bir şekilde kolaylıkla yapılabilmektedir. Saç boyama kabı ve benzeri saç boyama aksesuarlarına bu kategori altından ulaşılabileceği gibi, bu kategoride topuz bantları veya alüminyum, perma tıbbı gibi farklı araçlara da ulaşabilirsiniz. Bu sayede sadece boyama işlemi değil, kuaförde yapılabilecek perma veya fosforlu kalem gibi işlemler de evde kolaylıkla yapılabilmektedir. Perma ve vurgulama gibi işlemlere başlamadan önce alınan ürünlerin oranlarına, açılma derecesine ve son olarak saçta ne kadar süre kalması gerektiğine dikkat etmek gerekir. Kişi saçın yıpranma derecesini en iyi bileceği için işlemler sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Ayrıca saç boyama kağıdı gibi malzemeler de kullanılabilir. Alüminyum olarak da adlandırılabilecek bu kağıtlar sayesinde boyama öncesi saça bir ağartma işlemi uygulanacaksa bu işlem çok daha hızlı ve tehlikesiz bir şekilde yapılmasına yardımcı olur.

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Boya Bakım Ürünleri
Cinsiyet
MARKALAR