9/9
Saç Bakımı
Saç Bakım Ürünleri
    Diğer
Saç İhtiyacı
    Diğer
Saç Tipi
    Diğer
Cinsiyet
MARKALAR
    Diğer
(19)
Ücretsiz Kargo
Davines

Kırılgan saçlar için besleyici şampuan

175.00 TL
Osis Mess Up Mat Gum Şekillendirici | Mat Saçlara Özel
%48
indirim
(6)
Schwarzkopf

Mat ve dağınık saç stilleri için şekillendirici

135.00 TL 69.90 TL
(15)
Ücretsiz Kargo
Davines


175.00 TL
Osis Flexwax Ultra Güçlü Doku ve Ayırma Kontrollü Krem Wax
%47
indirim
(2)
Schwarzkopf

Sürekli olarak yeniden şekillendirilebilen yaratıcı görünümler için ultra güçlü wax

150.00 TL 79.90 TL
(15)
Ücretsiz Kargo
Milk Shake

Tüm saç tipleri için durulanmayan bakım ve koruyucu kremsi bir köpük

121.50 TL
(17)
Ücretsiz Kargo
Davines

Davines Curl Building Bukle Yapılandırıcı Serum 250ml

149.00 TL
(14)
Ücretsiz Kargo
Davines

Nemlendirici ve onarıcı etkili saç maskesi

250.00 TL
Milk Shake Conditioning Whipped Cream Saç Köpüğü 100 ml
%16
indirim
(13)
Ücretsiz Kargo
Milk Shake

Tüm saç tipleri için durulanmayan bakım ve koruyucu kremsi bir köpük

107.00 TL 89.90 TL
Matrix Total Results So Silver Gri ve Beyaz Saçlar Bakım Şampuanı
%32
indirim
(10)
Matrix

Gri, platin ve beyaz saçlarınızda istenmeyen dore sıcaklığı temizleyen ve donuk, sarı tonları ortadan kaldıran profesyonel nötralizasyon şampuan

95.00 TL 64.90 TL
Wella Sp Men Maxximum Dökülme Önleyici Tonik 100 ml
%41
indirim
(3)
Wella


392.00 TL 229.90 TL
(12)
Ücretsiz Kargo
Davines


250.00 TL
Loreal Serioxyl Denser Hair Saç Serumu 90 ml
%44
indirim
(14)
Loreal Professionnel
Seyrelme sorunu yaşayan saçlarda yoğunlaştırıcı etki sağlar
360.00 TL 199.90 TL
Tangle Teezer The Ultimate Finisher Siyah Saç Fırçası
%6
indirim
(14)
ÜCRETSİZ KARGO
Tangle Teezer

Saçı yeniden tanımlamak için son dokunuş sunan saç fırçası

169.50 TL 159.50 TL
Silhouette Süper Tutucu Sprey | Fırsatı Kaçırma!
%38
indirim
(8)
Schwarzkopf


112.00 TL 69.90 TL
Dax SuperGro Saç Güçlendirici Bakım Yağı 198 g
%53
indirim
(6)
Dax

 Yavaş uzayan saçlara özel güçlendirici bakım yağı

169.00 TL 79.90 TL
(15)
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines Nourishing Yıpranmış Kuru Saçlar İçin Sülfatsız Şampuan 1000ml...
479.00 TL
(4)
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Bakım İksiri 135ml...
310.00 TL
Osis Mighty Matte Güçlü Tutucu Mat Wax | Kampanyalı!
%43
indirim
(1)
Schwarzkopf
Osis Mighty Matte Güçlü Tutucu Mat Wax 85ml...
150.00 TL 84.90 TL
Kerastase Cure Densifique Homme Yoğunlaştırıcı Bakım Kürü
%15
indirim
Kerastase

Yoğunluğunu kaybetmiş saçlara sahip erkekler için bir saç derisi bakımı

1,300.00 TL 1,099.90 TL
Kerastase Resistance Serum Therapiste Saç Serumu
%28
indirim
(8)
Kerastase

Çok yıpranmış, aşırı işlem görmüş saçlar için pürüzsüzleştirici serum

430.00 TL 309.90 TL
Alfaparf Lisse Keratin Bakımı Seti
%24
indirim
(18)
Alfaparf


790.00 TL 599.90 TL
Wella Sp Luxeoil Argan Yağı 100 ml'de
%46
indirim
(13)
Wella


276.00 TL 149.90 TL
Tigi Catwalk Curls Rock Curl Amplifier
%43
indirim
(6)
Tigi

Dalgalı ve kıvırcık saçlar için bukle kuvvetlendirici krem

324.90 TL 184.90 TL
Osis Dust It Matlaştırıcı Pudra | Güçlü ve Mat Görünüm!
%45
indirim
(3)
Schwarzkopf
Osis Dust It Matlaştırıcı Pudra 10 ml...
190.00 TL 104.90 TL
Tangle Teezer The Ultimate Finisher Pembe Saç Fırçası
%6
indirim
(23)
Ücretsiz Kargo
Tangle Teezer

Saçı yeniden tanımlamak için son dokunuş sunan saç fırçası

169.50 TL 159.50 TL
Matrix Total Results Color Obsessed Renk Koruyucu Bakım Kremi
%73
indirim
(8)
Matrix


110.00 TL 29.90 TL
(5)
Ücretsiz Kargo
Davines
Davines OI/OIL Tüm Saç Tipleri için Sülfatsız Bakım Şampuanı 280ml Yararları...
175.00 TL
Tangle Teezer Wet Detangler Büyük Saç Fırçası
%6
indirim
(17)
ÜCRETSİZ KARGO
Tangle Teezer

Kalın ve kıvırcık dahil her tür ıslak saçta zahmetsizce acısız bir deneyim sağlayan saç fırçası

159.50 TL 149.50 TL
Ducray Anaphase+ Shampoo Saç Dökülmelerine Karşı Bakım Şampuanı 400 ml
%20
indirim
(7)
Ducray
Saç dökülmesine karşı bakım ürünlerinin tamamlayıcısıdır. İçeriğindeki vitamin kompleksi, saç derisinin ve...
165.00 TL 131.90 TL

SAÇ BAKIMI

Saç bakımı, en değerli aksesuarlarımızdan biri olan saçlarımızı korumak, ona ihtiyacı olanı vermek, beslemek ve canlı tutmak demektir. İyi görünmenin temelinde de bakımlı saçlara sahip olmak yatar. Bilmem biliyor musunuz ama saçlarınız o kadar hassastır ki, yanlış bakım ürünleri nedeniyle küsebilir, uzamayı reddedebilir, cansızlaşır, mat bir görünüme sahip olur. Evet şaka değil. Gerçekten saçlarınızı iyi tanımazsanız, ihtiyaçlarını iyice bilip yeterince karşılamazsanız, problemi size anlatmaya çalıştığında ona doğru bir karşılık vermezseniz, bilinçsizce işlem uygularsanız, yıpranmaktan kendini alamayan, hırpani saçlar elde etmiş olursunuz. Bunu da isteyeceğinizi hiç ama hiç düşünmüyoruz. Dolayısıyla yapılabilecek en iyi ve en önemli şey, saçlarınızı, cilt tipinizi iyi bilmek ve onlara uygun işlemler yapmak olacaktır. Saç bakımı denildiğinde aklınıza hemen kuaföre gitmek ve saçlarınıza bir sürü işlem uygulatmak gelmesin. Saç bakımı nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Saç bakımı, doğru şampuan seçimi ile başlar, saç kremi, saç maskesi, saç bakım yağları ve saç serumu takip eder. Bakımlı saçlara sahip olmak bununla da bitmez, saç şekillendiriciler, dökülme önleyici şampuanlar ve bond yoğun bakım ürünleri gibi saçlarımızın daha sağlıklı olmasına yardımcı olacak saç bakımı ürünlerini de kullanarak desteklemeliyiz. Kısacası saçlarımızın bakımı için, bu saç bakımı ürünlerini doğru seçmek, doğru zamanda doğru ihtiyaca yönelik olarak kullanmak demektir. Daha iyi bakım için saçlarımızdaki probleme uygun saç bakımı ürünleri tercih etmeliyiz.

Sağlıklı Saçlara Sahip Olmak için Yapılması Gerekenler

Saç tipinize ve cilt tipinize uygun, doğru şampuan ve saç kremi seçmeniz gerekir. Dönemsel, mevsimsel ya da bilinçsiz saç bakım ürünleri kullanımı sonucunda saçınızda, kimi zaman değişimler olabilir. Yaşadığınız bu problem örneğin kepek ile ilgili ise, kullandığınız markayı değiştirmeden, aynı markanın kepek önleyici ürünlerini kullanmanız, saçınızın dönemsel ihtiyacını karşılayacaktır. Aynı şekilde o markanın kuru saçlar için ürettiği kremi de kullanmanız iyi bir fikir olacaktır. Böyle bir durumda önemli olan kullandığınız ana markaya bağlı kalmanızdır. Çünkü markaların şampuan içerikleri temelde aynıdır. Siz farklı içerikli bir ürün kullanmaya niyetlendiğinizde saçlarınızın bu duruma tepki vermesi çok muhtemel olacaktır. Eğer yağlı bir kafa deriniz varsa sert kimyasallar içeren ağır şampuanlar satın almayın. Saç derisini kuruturlar ve sebum üretimini arttırırlar. Besleyici ve nemlendirici şampuanlar saçtaki boyayı daha hızlı akıtır. Eğer boyalı saçınız varsa, boyalı saçlar için uygun olan şampuanları, kremleri ve geri kalan saç bakım ürünlerini kullanın. Yanlış saç bakım ürünü saçımızı daha fazla yıpratacak, daha fazla bakıma ihtiyaç duymasına hatta kesilmesine neden olacaktır. Doğru saç bakımı ürünleri ile bakım yapmak saçlarınıza güç kazandıracaktır.

Saçlar da beslenmeye ve neme ihtiyaç duyar. Bu sebep ile saçlarınızı doğal içerikli maskeler ya da kürlerle beslemeniz gerekir. İçeriğinde, saçlarınız için sağlıklı olacak, doğal bileşenlerin bulunduğu kürlerden yararlanabilirsiniz. Böylece saçlarınıza işlem uygulamadan önce ya da sonra da saçlarınızı yıpratıcı işlemlerden koruyabilirsiniz. Sağlıklı saçlar, bakımına, korunmasına özen gösterilmiş saçlardır. Aksi takdirde sağlığını yitirmiş saçlar kalır elinizde. Çeşitli yağları, şampuanınıza eklemek de saçlarınız için oldukça yararlı bir bakım şeklidir. Bir yemek kaşığı bakım yağını, bütün bir şampuan şişesine karıştırabilir, şampuanınızı bu şekilde kullanabilirsiniz. Argan yağı saçlarınız için oldukça idealdir. Duştan çıktıktan sonra nemli saçlarınıza ya da saçlarınız kuruduktan sonra da uygulayabilirsiniz. Bunun yanında, saçlarınıza keratin ve düzleştirici bakım desteği sağlayacak setleri kullanmanız da yine canlı ve parlak saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Yağlar ile saç maskelerini birbirine karıştırmamakta fayda var. Bu işlemler sonucunda saçlarımızın nasıl düzelme gösterdiğini görmek işten bile olmayacaktır. Profesyonel kişilerin saç bakımı ile ilgili önerdiği tüm saç bakım ürünlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Çok fazla işleme maruz kalmış saçlar, nemini ve canlılığını yitirecek, sertleşip kolayca kopma eğilimi gösterecektir. Bu sebeple saçlarınıza çok fazla ısı ya da ağır kimyasal içerikli şekillendiriciler uygulamaktan kaçının. Yoksa saçlarımızın geri dönülmez şekilde yıpranmasına neden olabiliriz. İçerisinde süt, zeytinyağı, bal gibi doğal içerikler olan saç şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin. Diplere uygulayacağınız şampuan, yağ gibi ürünleri, saç derinize masaj yaparak kullanmanız da faydalı olacaktır. Eğer saçlarınızın uzama problemi varsa, bu işlemleri yapmayı bırakın ve saçlarınızın ne kadar hızlı uzadığını gözlerinizle görün. Hızlı uzamanın yanı sıra, geri kazanacakları canlılığa da inanamayacaksınız. Saçlarınızın dönemsel olarak yaşadığı sıkıntıyı anlayabilmek ve çözebilmek için, saçlarınızı iyi tanımalı ve onların tepkilerini takip etmelisiniz. Unutmayın ki saçlarınız, cildinizden beslenmektedir. Bu sebeple cildinizin ihtiyaçlarının değiştiği her dönemde, saçlarınızın ihtiyaçları da ona endeksli olarak değişim gösterecektir. Yapacağınız uygulamalardan önce, saçınızın ve cildinizin bir bütünün parçaları olduğunu ve eşit derecede özene ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken bir takım etkenler var, satın almayı düşündüğünüz saç bakım ürünü kaliteli olmak zorunda, aksi takdirde saçlarınız için iyilik değil kötülük yapmış olursunuz. İyi sonuçlar kaçınılmaz olsun istiyorsanız dünyaca ünlü markaların en kaliteli saç bakımı ürünleri bu kategoride sizi bekliyor.

Saç Bakım Yağları

Saç bakımı yağları ile saçlarınızı güçlendirebilir ve eski sağlığını kazanmasını sağlayabilirsiniz. Saç bakımı yağları da kendi arasında çeşit çeşit ayrılır ve her yağın kendine has bir özelliği olur. Saç yağları arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç bakım yağları kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Maskesi

Maskelerin temel amacı kuru ve yıpranmış saçları derinlemesine nemlendirmek ve parlaklık kazandırmak, kırılan saçları onarmak ve saç kırılmalarını önlemektir. Düzenli olarak yapacağınız maske ile saçlarınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç maskesi arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç maskesi kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Kremi

Saç kremi, saçların kolay şekil almasını ve kolay taranmasını sağlar. Saç tellerini güçlendirir ve ıslak saçlara sürüldüğünde kayganlık oluşturur. Kuru saça uygulandığında saç kremi sayesinde özellikle duştan sonra saçları kolayca tarama imkanı sağlar. Saç kremi arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç kremi kategorimizde bulabilirsiniz.

Şampuan

Şampuan saça sürüldüğünde su ile köpürür ve saçı temizler. Kepek sorunu olan saçlar için tercih edilen arındırıcı şampuanlar saç derisini tedavi ettiği gibi, normal yıkanmış saçların temizliği de saç derisinin temizlenmesi ile sağlanır. Şampuan arıyorsanız en kaliteli ürünleri şampuan kategorimizde bulabilirsiniz.

Saç Serumu

Saç serumu, saçınızın olduğundan çok daha hacimli ve parlak görünmesine yardımcı olan silikon bazlı bir üründür. Saç serumu, saçınız için gerekli olan nemi saçınıza vermede en büyük yardımcılardan biridir. Saça istenilen nemi vererek saç köklerinizi besleyen, böylece saçı birçok yönden iyileştiren bir üründür. Hem saç köklerini hem de vücut bölgesini onararak taze bir görünüm kazandırılmasını sağlar. Saç serumu arıyorsanız en kaliteli ürünleri saç serumu kategorimizde bulabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Cinsiyet
MARKALAR