9/9

Roon

Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Boya Bakım Ürünleri
Oksidan Volumü
Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Cinsiyet
Roon


89.90 TL
Roon


74.90 TL
Roon

Saçlara ipeksi parlaklık veren fön suyu

89.90 TL
Roon
Ağda cihazı temizlemek için solüsyon.
125.90 TL
Roon


47.90 TL
(1)
Roon

Sarı ve gri saçlarda oluşan istenmeyen yansımaları nötralize eder

70.90 TL
Roon
45.90 TL
Roon

Besleyici tuzsuz şampuan

173.90 TL
Roon


129.90 TL
Roon


9.90 TL
Roon


45.90 TL
Roon


74.90 TL
Roon


45.90 TL
Roon

Profesyonel ve bireysel kullanım için uygun oje çıkarıcı

99.90 TL
Roon


9.90 TL
Roon


45.90 TL
Roon

Tüm saç tipleri için günlük bakım

136.90 TL
Roon

Saçları nemlendirmek için geliştirilmiş fön suyu

89.90 TL
Roon


45.90 TL
Roon


129.90 TL
Roon


9.90 TL
Roon


74.90 TL
Roon


74.90 TL
Roon

Ojeyi kuruturken aynı zamanda tırnak etine bakım yapar.

141.90 TL
Roon

Oje çıkarmaya yardımcı aseton

359.90 TL
Roon


129.90 TL
Roon

Cildi yumuşatıp nemlendiren bakım

29.90 TL
Roon

Tüm saç tipleri için günlük bakım kremi

146.90 TL
Roon

Hızlı oje kurutucu

94.90 TL

Roon Mavi Oksidan ve Saç Bakım Ürünleri

1974 yılında Loren Kozmetik olarak kurulan marka, faaliyetlerine ilk olarak ponza taşı imalatı ile başlamış; 90’lı yıllara gelindiğinde portföyüne renkli kozmetik, jöle, peroksit tablet ve oksidan açıcı gibi ürünler ekleyerek, Yeşilgün Kozmetik olarak yoluna devam etmiştir. Roon Kozmetik günümüzde; Roon, Roon Form, Roon Sima, Vodvil, Ezgi, Bankız, Shu gibi markaları ve Roon Mavi Oksidan gibi lokomotif ürünlerinin yanı sıra şampuan ve saç kremi gibi ürünler ile kozmetik pazarında yer edinmiştir. Gerek kuaför salonunuz gerekse kişisel ihtiyaçlarınız için saç bakım ürünü almak isterseniz; bu güvenilir yerel marka için Saçhane fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Roon Saç Kremleri

Özellikle profesyonel kullanımda kuaförler tarafından tercih edilen Roon markalı saç renklendirici grubu içerisinde sunulan Roon Form Oksidan Krem ve Blue Oxidant Cream, saç boyama işlemelerinde saç rengini açmak için geliştirilmiştir. Blue Oxidant Cream, normal oksidanlara göre saçı daha fazla açar. Bu özel saç kremi, saç derisine zarar vermez. Saçı açma gücü doğrultusunda 10 vol. oksidan, 20 vol. oksidan, 30 vol. oksidan, 40 vol. oksidan gibi çeşitleri olan ürün, saçı korur ve istenmeyen yansımaları yok eder. Markanın renk açıcılar dışında günlük kullanım için Roon Form İstanbul Frizz Ease Saç Kremi de bulunmaktadır.

Roon Saç Şekillendiriciler

Roon markasının saç şekillendiriciler grubunda ise Vodvil Cosmetic Hair Wax, Vodvil Cosmetic Clay Wax, Vodvil Cosmetic Hard Wax, Shu Wax Soft , Shu Wax Clay ve Shu Wax Hard ürünleri satışa sunulmaktadır. Ayrıca Roon Form 2 Fazlı Keratin Bakım Spreyi ile Roon Form Argan Yağlı Çift Fazlı Roon Form Parlaklık Veren Çift Fazlı Fön Suyu da fön spreyi olarak şekillendirme sağlamaktadır.

Roon Şampuanlar

Saç bakım ürünleri konusunda uzman olan Roon markasının Şampuan grubunda pek çok çeşit sunulmaktadır. Roon Silver Şampuan özellikle kişisel kullanımda tercih edilirken; 5 L’lik Roon Sima Tuzsuz Şampuan, Roon Form Şampuan, Ezgi Şampuan, 30 L’lik Roon Form Şampuan ve Ezgi Şampuan ürünleri profesyonel kullanım için uygundur.

Roon Tırnak Bakım Ürünleri

Kişisel bakım için tepeden tırnağa hizmet sunmayı amaçlayan marka, tırnak ve el bakımı için 1 ve 5 L’lik Roon Form Aseton Roon Form Aseton ile 25 ml’lik likit ve gazlı Roon Form Oje Kurutucu Sprey ayrıca Roon Form Vazelin ile Roon Manikür & Pedikür Solisyonu ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.

Mavi Oksidan Nasıl Kullanılır?

Oksidanlar 10’luk, 20’lik, 30’luk, 40’lık ve 60’lık gibi farklı volume değerlerinde satılır. Bu rakam arttıkça oksidanın saç rengini açma süresi kısalır. Evde kullanım için 40’lık oksidan alınabilir. Mavi oksidan kullanacak olanlar saçlarına direkt uygulamak yerine boyayla karıştırmalıdır. Sadece oksidan kullanılacak ise öncelikle işlem kirli saça uygulanmalı ve eldiven giyilmelidir. Saçlar tutamlara ayrılarak ve diplerden başlanarak işlem yapılmalı, uyguma bitiminde hafif bir masaj ile ürün saça tamamen yedirilmelidir. En fazla yarım saatlik bekletme sonrası saçlar yıkanmalıdır.

Roon Mavi Oksidan En Uygun Fiyat

Roon markasının zengin ürün seçenekleri arasında her ihtiyaca yönelik kozmetik ürünü oldukça ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır. Siz de kendiniz veya kuaför salonunuz için cazip fiyatlı ürünlere en hızlı şekilde ulaşmak için Saçhane avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Boya Bakım Ürünleri
Oksidan Volumü
Kişisel Bakım Ürünleri
Cinsiyet