9/9
Kategoriler
MARKALAR
%48
indirim
Redken


155.00 TL 79.90 TL
STOKTA YOK

REDKEN

1960 yılında Amerika'da kurulan marka kısa sürede tüm dünyadaki saç tasarımcıların bir numaralı tercihi oldu. Geniş ürün çeşitliliği ile tüm saç problemleri için çözümler bulabileceğiniz Redken, tüm saç tipleri düşünülerek geliştirilmiş özel ürünler içerir. Erkekler için tasarlanan özel seri ile erkek bakımında yeni bir sayfa açan marka, şekillendirici ürünleri ile de yeni saç tasarımları için ilham kaynağı oluyor. 

Şampuan, saç kremi, saç maskesi ve özel bakımların yanında argan yağı, serum ve spreylerle zenginleştirilen serileri kusursuz saçlar oluşturmak için tasarlanmış. Yıpranmış saçlar, kuru saçlar, kepek, saç dökülmesi, elektriklenme.. Redken ile tüm saç problemlerinizi çözebilir ve hayal ettiğiniz saçlara kavuşabilirsiniz. Saçın en büyük problemlerinden biri olan kuruluğu All Soft Serisi ile giderebilirsiniz. Yaz aylarında saç rengini ve sağlığını korumak içinse Color Extend Sun Serisini kullanmanmanızı tavsiye ederiz. Hemen hemen herkesin belirli dönemlerde yaşadığı yıpranma problemini de Redken Extreme Serisi ile kısa sürede çözebilirsiniz.

Hem içerikleri ile hem de tasarımlarıyla dikkat çeken Redken ürünleri Türkiye'de ilk defa Sachane.com'da. Redken'i seçin, saç bakımınızı profesyonel ürünlerle tamamlayın!

Değerlendirmeler

Yeni mesaj