9/9

PHYTO

Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
    Diğer
Saç Tipi
    Diğer
Şekillendirici Ürünler
Şekillendirici Özelliği
Tutuş Gücü
Boya Bakım Ürünleri
Boya Özelliği
Boya Kalıcılığı
Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet
(5)
Phyto

Bitkisel içerikli saç boyası

179.90 TL
Seçenek seçiniz
(1)
Phyto

Saç ve tırnakları güçlendiren gıda takviyesi

449.90 TL
Phyto

Dökülme önleyici etkili bakım serumu

469.00 TL
Phyto


454.90 TL
Phyto

Dökülen saçlar için güçlendirici saç serumu

899.90 TL
Phyto

Kadın tipi dönemsel saç dökülmesinde etkili bakım şampuanı

164.90 TL
(1)
Phyto

Tüm saç tiplerine uygun güçlendirici şampuan

194.90 TL
Phyto

İncelmiş ve cansız saçlar için yaşlanma karşıtı sıvı maske

369.90 TL
Phyto

Tekrarlayan ve yoğun kepek problemi için çözüm sunar

189.90 TL
Phyto

Saç dökülmesine karşı etkili şampuan

189.90 TL
Phyto

İncelmiş, cansız saçlara için yoğunlaştırıcı bakım

268.90 TL
Phyto

Saçlarınıza canlı bir görünüm kazandıran losyon

369.90 TL
Phyto

Çok kuru saçlar için temizleyici bakım kremi

101.90 TL
Phyto

Kuru saçlar besler ve nemlendirir

105.90 TL
Phyto

Boyalı ve işlem görmüş saçlar için güzellik konsantresi.

259.90 TL
Phyto

İnce telli saçlara özel hacim kazandırıcı şampuan

121.90 TL
Phyto

Yıpranmış ve zayıf, cansız saçlara özel şampuan

121.90 TL
Phyto

Saçta biriken kirleri arındırarak saç derisi ve saça detox yapar

121.90 TL
Phyto

Kuru saçlara özel yoğun nemlendirici etkili şampuan

121.90 TL
Phyto

Isıya karşı koruyucu sprey

249.90 TL
Phyto

Tüm saç tipleri için canlandırıcı şampuan

164.90 TL
Phyto

Saç derisindeki yağlanmayı ve kepeği kontrol altına alır

189.90 TL
Phyto

Kuru saçlara özel yoğun nemlendirici etkili maske

259.90 TL
Phyto

Yağlı saçlara özel düzenleyici şampuan

131.90 TL
Phyto

Hassas ve yıpranmış saç derisini korumaya ve nemlendirmeye yardımcı olur

131.90 TL
Phyto

Yıpranmış ve zayıf saçlar için saç onarım desteği sağlayan maske

293.90 TL
Phyto

Renk canlandırıcı bakım şampuanı

113.90 TL
Phyto

Cansız ve matlaşmış saçlar maske

259.90 TL
Phyto

Saç dökülmesi problemi olan saçlar için geliştirilmiş bakım serumu

439.90 TL


Phyto Bitkisel Saç Bakımı

1950'li yıllarda saça olan tutkusu ile kendi kuaförünü açan Patric Ales ile birlikte Phyto'nun hikayesi başladı. Kuaförlerin saç için kullandığı ürünlerin ellerine zarar verdiğini gözlemleyen Ales, bu ürünlerin saç için ne kadar güvenilir olduğunu sorgulamaya başladı. Patric Ales, bitki alanındaki uzmanlığını ve saça olan tutkusunu birleştirerek saç bakım ürünleri tasarlamaya başladı. Müşterilerinin en çok kuru saç problemi yaşadığını gözlemlemesiyle 60'lı yıllarda PHYTO 7'yi geliştirdi. Markanın ilk ürünü olan Phyto 7 aradan geçen 60 yılı aşkın süredir hala markanın en sevilen ürünlerinden biridir. Phyto 7'nin devamı olarak tasarlanan Jojoba serisinde bulunan Phyto Phytojoba Kuru Saçlar için Yoğun Nemlendirici Maske, kuru saçlar için kusursuz nem desteğinde bulunur. Saçı besler ve bitkilerden aldığı güçle saça derinlemesine nem verir.

Bitkisel içeriklerle geliştirilen Phyto markası, tüm ürünlerini doğaya saygı ilkesi çerçevesinde üretir. Hiçbir hayvana ve hayvanların yaşam alanınazarar vermeden hayvan dostu yaklaşım ile üretilen ürünler, ekolojik sürece de zarar vermez. Doğaya, bitkiye ve hayvana olan saygısı Marka'nın ürünlerine de yansımıştır. Aynı saygı ile saça ve saç bakımına yaklaşan marka, en etkili sonuçlar için kaliteli içerik ve üretim koşulunun muhafaza edilmesi gerektiğini savunur.

Phyto; 50'li yıllardan, Patric Ales'ten gelen saç tutkusu ve deneyimi ile saçı çok iyi tanır. Marka'nın son derece etkili ürünler tasarlamasının sebebi de tam olarak bu! Tüm saç tiplerini ve saç sorunlarını tek tek ele alan marka, her sorun için etkili çözüm üreten ürünler tasarlar. Zararlı kimyasal içeriklerden uzaklaşarak bitkilerin gücü ve bilimin ışığı ile geliştirilen ürünler, her dönem saç bakımına özen gösteren kadın ve erkeklerin ilk tercihi olmuştur.

Phyto Ürünleri

En çok karşılaşılan saç sorunlarından biri olan saç yıpranması ve saç kuruluğu için keratin destekli ürünleri ile Phytokeratin serisi göze çarpar. Saça keratin desteğinde bulunan ürünler hem onarım hem de saç nemlendirme için idealdir. Phytokeratin Extreme ile onarım ve bakım gücünü üst seviyeye çıkaran ürünler tasarlamıştır. Aşırı yıpranmış, işlem görmüş ve çok kuru saçlar için ideal olan serinin en sevilen ürünlerinden biri olan Phyto Phytokeratine Extreme Olağanüstü Bakım ve Onarım Şampuanı keratinli şampuan mucizesinin sonuna kadar hakkını veriyor!

Kadın ve erkek herkesin hayatının bir döneminde saç dökülmesi problemi yaşamaktadır. Phyto markası, saç dökülmesinin sadece "saç" ile alakalı olmadığını oldukça iyi bilir. Bu sebeple saç dökülmesini önlemek amacıyla bakım ürünlerinin yanı sıra Phyto Dua Phytophanere Saç ve Tırnaklar için Takviye Edici Gıda'yı da tasarlamıştır. İlk kez bir saç bakım markasının tasarladığı gıda takviyeleri, saç dökülmesi döneminde kullanılan saç bakım ürünlerinin etkisini maksimum seviyeye çıkarır. Saça içten ve dıştan destek olan bakım ürünleri ve vitaminler ile saç dökülmesi sorunu için çok yönlü çözümler sunar.

Phyto Saç Boyası

Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası, saç boyarken ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir arada sunan özel bir settir. Set içerisinde Phyto doğal saç boyası, Phyto oksidan, Phyto boya sonrası saç bakım maskesi ve bir çift eldiven bulunmaktadır. Hazırlanması ve uygulaması oldukça pratik olan Phyto Saç Boyası amonyak, PPD ve rezorsinol içermeyen formüle sahiptir. Bitkisel pigmentlerin renklendirici özelliği kullanılarak geliştirilen Phytocolor, uzun süren ışıltılı ve doğal saç rengini elde etmenize yardımcı olur. İlk uygulaman itibaren etkili bir şekilde beyaz kapatıcı güce sahip olan bitkisel saç boyası, uzun süreli ve kalıcı renklendirme sağlar. Alerji riskini en aza indirmek için dermatologlar ile birlikte geliştirilmiştir. Phyto Phytocolor Bitkisel Saç Boyası, amonyaksız saç boyası ve doğal saç boyası arayışınıza tam olarak karşılık verir.

Sağlıklı saç dersi ve bakımlı saçlar için bitkilerden gelen Phyto gücünü Saçhane'de keşfedin!

Değerlendirmeler

Değerlendirme yapmak ister misin?

Yeni mesaj
Saç Bakım Ürünleri
Saç İhtiyacı
Saç Tipi
Şekillendirici Ürünler
Şekillendirici Özelliği
Boya Bakım Ürünleri
Boya Kalıcılığı
Cinsiyet