9/9

Pharmaline

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünlerim
Cildime Ne Gerek?
Cilt Tipim
Cinsiyet
MARKALAR
BEPHA-15 %19
indirim
Pharmaline

Aşırı kuru ciltler için duş jeli

42.90 TL 34.90 TL
STOKTA YOK

HARMALINE katma değerli ve yenilikçi ürünler bulmak ve Türkiye pazarına sunmak amacıyla 2009 yılında kuruldu. 2010 yılı içerisinde başlattığı ruhsat çalışmalarından ilk ikisi sağlık bakanlığından ara ürün statüsüyle tamamlandı. 2011 yılı içerisinde pazara sunulan Migren ve şiddetli baş ağrılarına karşı GELSTAT ve eklem ağrılarına karşı OSTEOFLEX ürün grubu ile doktor, eczacı ve hastaların ilgisini çekti ve eczane raflarında yerini aldı. Hammadde ve dozaj olarak güvenilir ve bitkisel özlü olması dolayısıyla yan etkileri bulunmayan bu ürünlere eczacı ve kullanıcıların yoğun ilgisi sürmektedir. 2012 yılında sağlık bakanlığının almış olduğu kararlar doğrultusunda ara ürün ruhsatları iptal edildi ve yerine reçetesiz ilaç ruhsatı alınması zorunlu kılındı. Bu karar piyasada güvenilirliği ciddi bir şekilde zarar gören OTC(besin takviyesi) ürünlerine yeni bir statü kazandırmak ve kontrol mekanizmasını güçlendirmek bakımından tayin edici bir rol oynadı. Sağlık bakanlığının gösterdiği bu yönde öncü grubun içerisinde yer alan firmamız üzerine düşen sorumluluk bilinci ile çalışmaktadır. İkinci ana çalışma alanımız olan diyabet pazarına yönelik, 2010 yılında DIAFINE markalı kalem iğne ucunu getirerek giriş yaptı. 2012 yılında ise İngiltere'den GLUCOTABS isimli glikoz tablet ile ürün gamını genişletti. Özellikle hipoglisemi yaşayan diyabet hastalarının kullandığı ve onlar için hayati öneme sahip glikoz tablet ihtiyacı karşılandı. Diyabet Vakfının desteğini alan bu ürün ile diyabet pazarında önemli bir boşluk doldurulmuş oldu.

PHARMALINE adına en önemli gelişme 2012 yılında, Amerika'dan FDA onaylı ve farklı kanser türlerine karşı hassasiyeti yüksek bir in-vitro kan testi olan ONKO-SURE DR-70 tümör belirtecinin Türkiye tek yetkili temsilcisi olarak onkoloji alanına girişi oldu. Kanserin tüm evrelerinde takip amaçlı olarak kullanılan bu diagnostik kitin Türkiye tanıtım çalışmaları başlatıldı. Türkiye'nin en yetkin hastaneleri ve doktorları ile başlatılan klinik çalışmalar devam ediyor. Sonuçlanan ilk iki çalışma Ulusal Gastroenteroloji kongresinde sunuldu.

PHARMALINE medikal ürünler konusundaki bilgi ve tecrübesini yansıtan projeler ile pazarda özel bir yere sahip olmak amacıyla çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda, PHARMALINE DAYANG firmasının Türkiye tek yetkili satıcısı oldu ve EASYGO markası ile akülü tekerlekli sandalyesini piyasaya sundu.

PHARMALINE, bizzat kendisinin piyasaya sunduğu ürünlerin yanı sıra ruhsatlandırma konusundaki geniş bilgi ve tecrübesi ile tanınmış firmalara danışmanlık vermektedir.

PHARMALINE, istek üzerine bazı ürünleri piyasaya arz edilebilir halde projelendirerek anahtar teslim yöntemi ile ilgi duyan firmalara devir etmektedir.

Amacımız, gelecek yıllar içerisinde yüksek kaliteli medikal cihazlar ile birlikte bitkisel besin takviyeleri ve ruhsat gerektiren reçetesiz ilaçları Türkiye pazarına kazandırmaktır.

 
 

Değerlendirmeler

Yeni mesaj
Cildime Ne Gerek?
Cinsiyet