9/9

Pegasus

Kategoriler
Saç Bakım Ürünleri
Cinsiyet
Pegasus Kuaför Tarağı 211
%14
indirim
Pegasus

211 tarak

50.00 TL 42.90 TL

1961 yılında kurulan Presto Industries, birinci sınıf saç bakım ürünlerinde öncüdür. Yıllar boyunca, ürün portföyünü tarak ve fırçalardan, erkek, kadın ve çocuk için kişisel bakım aksesuarlarına dönüştürmüştür. Ürettiğimiz her ürün, kuaför ve güzellik ihtiyaçlarına cevap verirken gerçek bakım ve hijyen sunar. Sürekli yenilikçi, güçlü bir inançla hareket eden şirket, kişisel ve profesyonel ürün serilerini teknoloji ve trendlerdeki en yüksek uluslararası standartlarla genişletmeye devam ediyor. Bugün, "Presto" adı en kaliteli ve stil anlamına gelir.

PEGASUS taraklarını % 100 sert kauçuk + FLEXINITE teknolojisi ile üretmektedir. Bu akıllı teknoloji artık Pegasus'un stil taraklarında kullanılarak daha gelişmiş taraklar sunar.

Gelecek burada. Ve şekillendirici aletlerin en mütevazisi olan tarakta devrim yaptığımızdan kesinlikle emin olun. FLEXINITE'ın nasıl çalıştığını anlamak için önce saç stilistlerinin nasıl çalıştığını anlamaya ihtiyacımız var. Kimyasal tedaviler ve şekillendirme aletleri (fön, maşa, düzleştirci vb..) ısı ile istenen şekil vermek ve stiller yaratmak için saçtaki korteks bağları koparır. Bu işlem sırasında, saç telleri en hassas durumda ve hasara karşı duyarlıdır. Saç normal plastik veya karbon taraktan oluşan sert bir dişten geçtiğinde, saç telini kırar veya saç telini kırabilir. Bu hasara ek olarak, normal (Karbon) diş tarağı dikişsizdir, yani çıkıntı yapan dikişlerin pahalı saç bakımlarının koruyucu tabakasını kazıdığı anlamına gelir.

Değişen sıcaklığa duyarlı FLEXINITE, Akıllı Tarak Teknolojisini sunmaktan gurur duyuyoruz. Flexinite dişler dikişsizdir, bu da çıkıntı yapan dikişlere neden olan hiçbir hasar olmadığı anlamına gelir. Daha da şaşırtıcı olan şey, FLEXINITE'ın saçlara uyum sağlaması, ısı ve kimyasallarla işlendiğinde esnek hareket etmeleridir. Böylece saç minimum saç hasar ile sorunsuzca kayar. Flexinite ile tarak soğuduktan sonra, FLEXINITE orijinal şeklini yeniden kazanır. Bu, FLEXINITE'ı şekillendirme, kesim, pahalı saç bakımlarının yararlarını korumaya yardımcı olması için veya sadece ıslak veya kuru saçları taramak için dünyadaki en iyi teknolojilerden birini size sunar. FLEXINITE hafif, yıkanabilir, inanılmaz derecede güçlü ve renklidir. PRESTO INDUSTRIES tarafından yapılan Ar-Ge çalışmalarından sonra, saç araçlarında FLEXINITE teknolojisi, tüketicilere, profesyonellere ve saç ürünlerine korkusuzca müdahale etmesine izin verecektir.

Cinsiyet