9/9

Orzax

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
    Diğer
Cinsiyet
(1)
Orzax


72.90 TL
Orzax

Takviye edici gıda oral damla

73.90 TL
Orzax


87.90 TL
Orzax

Kolay kullanım sağlayan damla vitamin

57.90 TL
Orzax


118.90 TL
Orzax

D vitamini içeren takviye edici gıda

136.90 TL
Orzax

Kolay ve pratik kullanım sağlayan vitamin

40.90 TL
Orzax


66.90 TL
Orzax

B6 vitamini ve B12 vitamini içeren takviye edici gıda

242.90 TL
(1)
Orzax


54.90 TL
Orzax

Çinko içeren takviye edici gıda

44.90 TL
Orzax


121.90 TL
Orzax


69.90 TL
Orzax


39.90 TL
Orzax


55.90 TL
Orzax

Limon ve portakal meyve aroması

55.90 TL
Orzax

Gıda takviyesi oral sprey

30.90 TL
Orzax

Kaliteli ve lezzet ödüllü vitamin

40.90 TL
Orzax

Kuersetin içeren takviye edici gıda

147.90 TL
Orzax


61.90 TL
Orzax


93.90 TL
Orzax

Bitkisel içerikli gıda takviyesi

137.90 TL
Orzax

Kolay ve pratik kullanım sağlayan vitamin

44.90 TL
Orzax


148.90 TL
Orzax

Kadınların saçlarının uzamasına yardımcı takviye edici gıda

91.90 TL
Orzax

Yorgunluğun azalmasına yardımcı b12 vitamini içeren takviye edici gıda

52.90 TL
Orzax


49.90 TL
Orzax

Beta glukan, c vitamini, çinko, bakır, selenyum içeren takviye edici gıda

69.90 TL
Orzax


29.90 TL

Orzax Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri

Orzax 2004 yılından bu yana nihai tüketicilere doğal içerikli ve katkısız ürünler sunar. "Sağlığa Hediye" sloganı ile yola çıkan Orzax, özgün ve yenilikçi ürünler üreterek ürün kalitesini yükseltmeye devam eder.

Orzax Bağışıklık Sistemi Destekleyici Ürünler

Orzax İmunol Complex 30 Kapsül gibi bir çok takviye edici gıdalar içerdiği vitamin ile bağışıklık sistemine katkıda bulunur. Güçlenen bağışıklık sistemi hastalıklara karşı savunma mekanizması oluşturur.

Orzax Balık Yağı Ürünleri

Orzax balık yağları EPA ve DHA içerir. DHA insan beyni için çok önemlidir. Beyin, göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur. Bunların yanı sıra kalp ve damar hastalıklarına karşı koruma sağlar.

Orzax Besleyici Saç Ürünleri

Bitkisel ekstreler, vitaminler ve minerallerle geliştirilmiş ürünlere sahip Orzax besleyici saç ürünleri, saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan çinko ve biotin içerir. Çinko hormon dengesini koruyarak saç kayıplarını azaltır. Biotin ise saç ve cilt ve tırnaklar için çok faydalıdır. Saçın ve tırnakların sağlıklı bir şekilde uzamasına destek olur.

Orzax C Vitaminleri

Hastalıklara karşı koruma sağlayan C Vitaminler canlı bir cilt oluşumuna destek olur. Suda çözünebilen Orzax Efervit Vitamin C özellikle kış aylarında sık rastlanan soğuk algınlığı ve diğer rahatsızlıklara karşı vücudu korumaya yardımcı olur. Her gün 1 adet Orzax C Vitamini efervesan tablet kullanarak günlük C Vitamini ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Orzax Çocuk Vitaminleri

Orzax çocukların sağlığını korumak için bir çok takviye edici gıda çıkarmıştır. Ambalajlarını ise çocukların vitaminlere karşı sempati duyacak tarzda renkli ve çizgi film karakterleri ile kaplamıştır. Limon, portakal, vişne gibi farklı aromalar ile her tarzda çocuğun tüketebileceği içerikler kullanılmıştır.

Orzax D Vitaminleri

Güneş ışığı altında bolca bulunan D vitamini bir çok besinde yer alır fakat insan vücudu her zaman D vitamini tam olarak karşılayamaz. Takviye olarak kullanabileceğiniz Orzax Ocean Vitamin D3 600IU günlük D vitamini ihtiyacınızı karşılamaya destek olur. D vitamini eklem ve kemik sağlığı içinde önemli bir rol oynar. D vitamini eksikliğini Orzax ürünleri ile tamamlayabilirsiniz.

Orzax Glukozaminler Eklem Ürünleri

Ocean Glukozamin kompleks ürünleri, glukozamin sülfat ve kolajen tip II ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Özel formülünde yer alan magnezyum kas ve kemiklerin korunmasında büyük rol oynar. Eklem sağlığını aktive eden Glukozamin gıda takviyesi eklemler arasında kayganlığı sağlayarak rahat hareket etmenizi sağlar.

Orzax Kolajen Ürünleri

Son zamanlarda isminden çokça söz ettiren Kolajen, vücutta önemli rol oynayan bir protein hücresidir. Cilt haricinde eklem, kemik ve kaslarda bolca kolajen bulunur. Genç ciltlerin ışıltılı olmasının sebebi kolajendir. Kolajen desteği almanız parlak ve canlı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.

Orzax Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane'de Orzax Vitamin ve Gıda Takviyesi Ürünleri'ni inceleyebilir istediğiniz besin değerine göre aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Vitamin & Gıda Takviyesi Ürünleri
Cinsiyet