9/9

Oksidan

Boya Bakım Ürünleri
Oksidan Volumü (1)
    Diğer
Cinsiyet
MARKALAR
    Diğer
(9)
Loreal Professionnel Teknik

Saç boyası ile birlikte kullanılan kremsi sıvı

134.90 TL
(1)
Loreal Professionnel Teknik
Oksidan Seçimi Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli...
105.90 TL
(4)
Schwarzkopf

İgora Oksidan Krem %6 20 Vol. 1000ml

94.90 TL
(3)
Davines

%6 oksidan krem

119.90 TL
(1)
Wella
Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru...
99.90 TL
Artego

Artego saç boyası ile uyumludur

84.90 TL
(2)
Schwarzkopf


134.50 TL
Davines

Boyanın aktive olmasını sağlar

119.90 TL
Schwarzkopf

Saç boyanma işlemini aktive eden sıvı

19.90 TL
KYANA
89.90 TL
Davines

Davines Mask Saç Boyaları ile kullanılmak üzere tasarlanan oksidan

29.90 TL
Loreal Professionnel Teknik


134.90 TL
Roon


74.90 TL
Loreal Professionnel Teknik

Saç boyanma işlemini aktive eden sıvı

28.90 TL
Wella

 Wella Koleston Perfect saç boyalarıyla uyumlu oksidan

24.90 TL
Wella
Wella Blondor Freelights açıcı ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Açıcı üzerinde belirtilen uygulama...
109.90 TL
Hush
Hush Krem Oksidan 6% 20 Vol. 1000 ml Saçhane üyelerine özel kampanyalar ile en uygun fiyata sahip olabilirsiniz....
129.90 TL
Borthe


11.90 TL
Loreal Professionnel Teknik

20 Volume %6

105.90 TL
Roon


129.90 TL
Roon


9.90 TL
Seven Pigments


89.90 TL
Color Naturel


13.90 TL
Roon


45.90 TL
Diğer Markalar

20 Volum %6 Oksidan

124.90 TL
Color Naturel


37.90 TL
Seven Pigments

22.90 TL
Icalypso


39.50 TL
Color Naturel


49.90 TL

Oksidan Ne İşe Yarar?

İnsanların dış görünüşü için oldukça etkili olan saç rengi, çeşitli uygulamalarla kolaylıkla değiştirilebilir. Koyu renkten açık renge geçerken kullanılan malzemenin kalitesi ve cinsi saçın sağlığı için son derece önemlidir. Hem rutin boyama işlemlerinde hem de daha açık tonlara geçişte en çok kullanılan malzemeler arasında oksidan çeşitlerinin işlevi büyüktür. Boyanın hazırlanması sırasında gerekli kıvamı elde etmesine yardımcı olan bu kozmetikler, rengin parlaklığını veya koyuluğunu ayarlamada etkilidir. Uygulanan boyanın kalıcı olmasını sağlayan ve farklı tonlarda açılmasına yardımcı olan oksitleyici su, değişen sayılarda üretilmektedir. Her boyanın kendi renk ayarı, suyu veya kremi vardır. Bu kozmetikler sadece boyama işlemi sırasında değil aynı zamanda saç vurgulama, balyaj, gölge gibi uygulamalarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Oksitleyici krem kullanılmadan boyama yapmak uygulamayı kalıcı olmaktan çıkarsa da istenilen rengi elde etmek kolay değildir. Igora Oksidan Krem ürünlerimiz ile profesyonel saç boyama işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilrsiniz.

Oksidan Krem İle Saç Açma

Kullanımı son derece kolay olan bu kozmetikler genellikle kullanıma hazır boyalar olarak satışa sunulsa da bazen ek tedarik ihtiyacı da olabiliyor. Çiftler halinde satılan fazladan bir kutu saç boyası almak boya miktarını artırır ve rengin daha iyi sabitlenmesine yardımcı olur. Bakım sürecinden doğru sonuçların alınabilmesi için bu ürünlerin hem doğru miktarda hem de gerekli miktarda kullanılması gerekmektedir. Wella markasının oksidanları için Wella Oksidanlar kategorisini inceleyebilrsiniz.

Oksidan Losyon Nasıl Kullanılır?

Oksitleyici seçerken boya kovası üzerinde önerilen ürünleri satın almak önemlidir. Bu kozmetik ürünler genellikle kuaförler tarafından kullanılır ve toplu olarak tedarik edilir. Ev kullanımı için daha küçük tüplerde satılırlar. Çoğunlukla boya kutularında bulunurlar. Bazı boyalar tek tüp olarak tedarik edildiğinde, kutu üzerinde belirtilen değerdeki ürünleri satın almak gerekir. Kötü seçimler daha koyu saç rengine veya boya kalıcılığının kaybolmasına neden olabilir. Yerli ve yabancı birçok markanın ürettiği oksitleyiciler oldukça zengin seçeneklerle kullanıcıya sunulmaktadır. Boya miktarını artıran ve daha kullanışlı hale gelmesine yardımcı olan bu ürünlerin nasıl kullanılacağı da bir bakım meselesidir. Sarı saçlar için özel Schwarzkopf BlondMe serisini inceleyebilirsiniz.

Oksidan En Uygun Fiyatlarla Evinizde

Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Boya karışımlarını hazırlamanın en önemli kısmı, uygun oksidanı seçip uygun miktarı belirleyebilmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmanız garantili ve net sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Amonyaksız oksidan seçeneği ile Loreal Inoa serisini inceleyebilirsiniz.

Boya Bakım Ürünleri
Oksidan Volumü (1)
Cinsiyet
MARKALAR