Fırsat ürünü

Nashi Color 3D Reflex Technology Oksidan 6% 20 Vol. 1000ml


N3DO-20
%24
indirim
42.00 TL
31.90 TL
En iyi fiyat garantili ürün!
+
Favori listesine ekle

Oksidan Seçimi


Oksidan, boyanın aktive olmasını sağlayan kremsi sıvıdır. Saç boyamanın en önemli unsurlarından biri de doğru oksidanı seçmektir. Yapacağınız işleme uygun olmayan oksidan seçimi, istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple oksidan seçiminizi boya seçiminiz kadar dikkatli ve özenli yapmalısınız. Seçtiğiniz boyayla aynı marka oksidan kullanmaya özen gösterin. Aşağıdaki tablodan uygulayacağınız işleme uygun olan oksidanı kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • 20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama , 1-2 ton açma işlemi ve saçı aynı tona boyamak ve Cover 5 erkek saç boyası ile birlikte kullanmak için,
  • 30 Vol Oksidan: Saçı 2-3 tona kadar açmak için,
  • 40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton açmak ve röfle ile balyaj uygulamaları için tercih edilmelidir.
Miktar(gr/ml):
1000
Markalarımız:
Landoll
Ürün Kategorisi:
  • Oksidanlar

Saç-Boya

Marka Grubu (Boya):
  • Nashi Color 3D
Volume:
  • 20

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü Yaz
Sitemizde satışa sunulan ürünler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır ve ürün içerikleri yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Ürünleri, mutlaka ambalaj üzerindeki uyarılar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız. Uygulama hatasından kaynaklanan problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Soru ve Cevaplar

Soru cevap icon
0
0

Soru : Merhaba ben Keune Tinta 6.4 boya kullanıyorum. Daha önce Aynı markanın %6 20 volumluk oksidanını kullanıyordum ancak bitince aynı marka oksidanı temin edemediğim için aynı volumde başka bir marka oksidan aldım ama bu oksidanın saçımı yıprattığını düşünüyorum(Matrix %6 20 volum) belkide kullandığım boya markasıyla uyumlu değil. Lütfen bana oksidan önerisinde bulunabilirmisiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

vildan A. 27/12/2017
Cevap: Değerli Üyemiz,Boyaları, aynı marka oksidan ile kullanmanız tavsiye edilmektedir. Keune Tinta oksidanlar için linki inceleyebilirsiniz. https://sachane.com/oksidanlar/?features_hash
Sachane.com . 02/01/2018
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 0 Hayır
Cevapla
Soru cevap icon
0
0

Soru : merhabalar, 2sorum var: - 7 numara için Nashi Color 3D Reflex Technology Oksidan 6% 20 Vol. 1000ml bu oksidanı kullanıcam doğru mudur? ve bu 1000ml ne kadarını kullanmam gerekecek? nasıl ayarlayabilirim?

burcu A. 20/10/2016
Cevap: Burcu Hanım Merhaba,Oksidanınızı saçınızın mevcut rengine ve seçtiğiniz renk tonuna göre seçmeniz gerekmektedir. 7 numara bir boya için 20 volum veya 30 volum oksidan kullanılabilir. 20 volum oksidanın beyaz kapama gücü daha yüksek olup daha koyu sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. 30 volum oksidan ise daha açık sonuçlar için tercih edilebilir. Boyanın açıklama kısmında; kullandığınız boyanın 1,5 katı kadar oksidan kullanmanız gerektiği belirtilmiştir. Daha detaylı açıklama için bora açıklamalarını incelemenizi rica ederiz.
Sachane.com . 20/10/2016
Cevap size yardımcı oldu mu? 0 Evet | 1 Hayır
Cevapla