9/9
Mustela Anne ve Bebek Cilt Bakım Ürünleri
Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Vücut Bakım Ürün Özelliği
Cilt Tipi
Kullanım Bölgesi
Anne & Bebek Ürünleri
    Diğer
Koruma Faktörü
Cinsiyet
Ücretsiz Kargo
Mustela


454.90 TL
(3)
Ücretsiz Kargo
Mustela
Bebek ve çocukların saçlarını nazikçe temizler. Saçların yumuşacık olmasını sağlarken kolay taranmasına da...
44.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Hindistancevizi özü içeren yumuşak formülasyonu sayesinde bebeğinizin saçlarını ve saç derisini yumuşak bir biçimde...
99.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Pişik oluşumunu önler, cildi rahatlatır ve güçlendirmeye yardımcı 

39.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Bebek ve çocuklarda saç, cilt ve vücut temizliğini nazikçe gerçekleştirir. Yüksek toleranslıdır, suyun kurutucu...
59.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Stelatopia Çok Kuru Cilt İçin Emolyent Balsam 200ml...
149.90 TL
(1)
Ücretsiz Kargo
Mustela

​Çatlak görünümü nemlendirici ve koruyucu bakım kremi​

259.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela


174.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela 2 in 1 Shampoo 2'si 1 arada Saç ve Vücut Şampuanı 200ml...
59.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Cold Krem İçeren Besleyici Koruyucu Temizleme Jeli 300ml...
134.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela


109.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Ürün Özelliği Yararları...
134.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Hassas bebek ciltleri için yatıştırıcı, göz yakmayan şampuan

119.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Dermo Soothing Wipes Islak Temizleme Mendili 70'li Paket...
54.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Bebek ve çocuklara özel onarıcı krem

99.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela


89.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Soothing Moisturizing Cream Çok Hassa Ciltler İçin Yüz Kremi 40ml...
79.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Ürün Özelliği Bebeğin bez bölgesi dahil tüm cildinin...
54.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Mustela Soothing Cleansing Water Çok Hassas Ciltler Durulanmayan Temizleme Sıvısı 300ml...
134.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Rahatlatıcı vücut losyonu

134.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela
Bebeklerin tahriş olmuş bölgeleri ve bez bölgeleri için temizleme jelidir. Cildi dengelerken günlük temizliği...
132.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Çok kuru ciltler için krem şampuan

79.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Organik sertifikalı göğüs ucu bakım kremi

99.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Kuru ve nemsiz ciltlere özel sabun

64.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Çocuklara ve bebeklere özel yüksek güneş koruma losyonu

194.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Organik sertifikalı göğüs ucu bakım kremi

59.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Yeni doğanlar dahil çok kuru ciltler için temizleme yağı

154.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Anne adayları ve yeni anneler için damlalıklı lokal uygulanan çatlak serumu

174.90 TL
Ücretsiz Kargo
Mustela

Güneşe karşı tam koruma sağlayan güneş koruyucu ve nemlendirici krem

144.90 TL

Mustela

60 yılı aşkın bebek cildi uzmanlığıyla, Mustela sürekli yeni araştırmalar yürüterek bebek cildinin ihtiyaçlarını ve özelliklerini daha iyi anlamaya çalışıyor. Bu eşsiz uzmanlık sayesinde, güncel önemli buluşları da dikkate alarak, Mustela tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.

GÜVENLİK GARANTİSİ

Bebeğinizden daha değerli bir şey yoktur, Mustela'nın ilk taahhütü güvenliktir. Tüm Mustela ürünleri sağlık profesyonelleri ile birlikte geliştirilir. Hipoalerjenik, yüksek toleranslı bu ürünler paraben, phenoxyethanol, phthalate ve alkol içermez. Piyasa sunulmadan önce her zaman ve mutlaka yüksek kontrollü güvenlik testlerinden geçirilirler.

DERMATOLOJİK ARAŞTIRMANIN ZİRVESİNDE KANITLANMIŞ ETKİ

Expanscience laboratuvarları, dermatoloji uzmanlığının bir meyvesi olan Mustela ürünlerinin etkisini kanıtlamak için, tüm ürünler dermatolojik ve pediatrik gözlem altında klinik araştırmalar veya testlerden geçirilerek değerlendirilir.

DOĞALLIK UZMANLIĞI

Bitkisel dünya hassas ciltler için sonsuz kaynaklar içerir. Mustela, tüm ürünlerinde önceliği doğal veya doğal kökenli içeriklere verir: Bugün, tüm Mustela Bebe günlük bakım ürünleri ortalama %92 doğal kökenli içeriğe sahiptir. Etkinlik ve güvenlik açısından Mustela beklentileri doğal maddelerle karşılayamadığında özel üretim proseslerinden geçmiş sentetik maddeler de kullanılır.

EŞSİZ KULLANIM KEYFİ

Yüksek duyusallık sunan Mustela Bébé ürünleri, konforlu ve eşsiz kullanım keyfi sayesinde anne ve bebek arasındaki paylaşım anını muhteşem kılar. Benzersiz kokuları her uygulamayı rahatlık ve duyuları canlandırmaya dönüştürür.

DUYARLI MARKA

Bebekleri korumak, yaşam çevrelerini de korumaktır. Ürünlerinin her aşamasında Mustela çevre üzerinde etkiyi azaltmak için tüm çabaları gösterir. Örneğin, tüm Mustela ürün şişeleri geri dönüşümlüdür, kullanılan karton sürdürülebilir gelişime uygun ormanlardan tedarik edilir, Mustela Bebe banyo ürünleri biyoçözünürdür.

YENİ VE GELECEK EBEVEYNLERE GERÇEK DESTEK

Mustela taahhütleri ürünleriyle sınırlı değildir: Sağlık profesyonelleri ile geliştirilen bir çok öneri ile marka, her zaman yeni ve gelecek ebeveynleri anne baba olma keşfinde destekler. Her gün, Mustela tüm genç ebeveynlere bebeklerini korumak ve gelişimlerinde uygun şekilde destek olabilmeleri için yardım eder.

Mustela Anne ve Bebekler için Cilt Bakım Ürünleri

Fransız markası Mustela, tüm aile için doğal kökenli temizlik ve cilt bakım ürünleri sunmaktadır. Sahip olduğu uzmanlıkla bebeklerinin cilt bakımı için çözümler geliştiren marka, B Corp sertifikası ile hizmet vermektedir. Eğer siz de bebeğiniz için endişeleniyorsanız; bebek vücut nemlendirici, bebek yağı, çatlak bakım kremi, bebek temizleme mendili, onarıcı bakım kremi, göğüs ucu kremi, bebek güneş kremi, vücut temizleme yağı ve bebek pişik kremi gibi Mustela Anne ve Bebek Cilt Bakım ürünlerine çok özel Saçhane avantajları ile ulaşabilirsiniz.

Mustela Ürünleri Organik ve Doğal mı?

Bebek cildi konusundaki eşsiz bilgisini, bitkisel kökenli aktif maddeler kullanarak destekleyen dermokozmetik markası Mustela, doğal içerikli ürünler geliştirmekle beraber, ürün formülasyonlarında organik temel aktif bileşenleri tercih etmektedir.

Mustela Bebek Şampuanı ne işe yarar?

Yenidoğan yoğun bakım ünitesinden çıkmış bebekler dahil, tüm yeni doğan, bebek ve çocukların kullanımı için uygun olan bebek şampuanı, bebeklerin ve çocukların saçını nazikçe temizleyip, saçların yumuşacık olmasına ve kolayca taranmasına da yardımcı olur.

Mustela Konak Şampuan Nedir?

Konak şampuan, salisilik asidin keratin düzenleyici özelliği sayesinde saç derisinde konak oluşumuna sebep olan faktörleri ortadan kaldırır ve mantar oluşum riskini minimize eder. Hindistancevizi özü içeren yenidoğan bebek şampuanı, yumuşak formülasyonu sayesinde bebeğinizin saçlarını ve saç derisini yumuşak biçimde temizler.

Mustela Ürünleri Ekolojik midir?

Daima bitki dünyasından en iyi malzemeleri, tercihen organik olanları seçerken, ürünlerin güvenliğini de sıkı bir formülasyon sözleşmesi ile sağlayan ekolojik Mustela, çevreye saygı duyan belirli teknolojileri kullanmaktadır. Marka, 2018 yılından itibaren Fransa'daki üretim tesisi için yenilenebilir enerji kaynaklarından %100 yeşil elektrik temin etmektedir.

Mustela Ürünlerinde Kullanılan Avokado Perseose Nedir?

İsrafa karşı mücadele eden marka, ürünleri için kozmetik aktif bileşenler oluşturmak amacıyla tüketilmeyecek olan avokadoları işlemektedir. Çekirdek dahil tüm avokado, ürünlerin içerisinde yağ ve toz olarak bulunan Avokado Perseose®️ içeriğine dönüştürülmektedir. Bu süreçte; Avokado bütün olarak yıkanır, dilimlenir ve kurumaya bırakılır. Presleme işleminden sonra avokadolar seçilir. Daha sonra seçici öz elde edilir filtrelenir. Daha sonra sıvı avokado şekeri elde edilir. Saflaştırma işleminden sonra toz formatında Avokado Perseose®️ elde edilir.

Biyomimetik Aktif Bileşen Nedir?

Yapısal olarak doğayı taklit etme kapasitesine sahip aktif bileşenler biyomimetik olarak ifade edilebilir. Bu tür bileşenler cilt zayıfladığında, işlevlerini destekleyip, cildin kesintisiz şekilde olgunlaşıp gelişmesini sağlar. Avokado Perseose®️ aktif bileşeni, biyomimetik bir aktif bileşen olup, doğada meyvelerin büyüyüp olgunlaşmasına yardımcı olan bu bileşen, cilt üzerinde benzer etkiye sahiptir.

Mustela Ürünlerinde Kullanılan Bileşenler Nelerdir?

Yıldız bileşenler olarak sayılan; avokado, ayçiçeği, balmumu ve şizandra gibi içerikler, çocukların güçlü ve sağlıklı bir cilde sahip olmasını destekleyecek en etkili doğal içerikleri oluşturmaktadır.

Mustela Ürünleri Hipoalerjenik midir?

Alerjik reaksiyon risklerini minimuma indirecek şekilde geliştirilen ürünlere hipoalerjenik denir. Bu ürünler bilinen herhangi bir alerjen veya tahriş edici madde içermez. Mustela ürünleri de hipoalerjik yapıdadır.

Mustela Ürünleri Vegan mıdır?

70 yıllık dermatolojik uzmanlıkla en hassas cilt türlerinin bakımı konusunda bebeklerin ve anne adaylarının cildi ve aynı zamanda gezegenimiz için yalnızca en iyisini seçmeyi amaçlayan Mustela, vegan formüller sunmaktadır.

Mustela Ürünlerinde Alkol Kullanılıyor mu?

Mustela, cildi koruyan hidrolipidik tabakaya zarar verdiği ve cilt kuruluğuna neden olabileceği için ürünlerinde de tercihen alkol ya da etanol de kullanmamaktadır. Bu maddeler bazı kozmetik ürünlerinde kullanılsa da bebek ve hamilelerin hassas cildi için uygun değildir.

Mustela Ürünleri Neden Parfüm İçerir?

Parfümler, ürünlerin güzel kokmasına hizmet eder. Mustela, cilt bakım rutinini zenginleştirmek için duyuları harekete geçiren, memnuniyet sağlayan ürünler sunmak amacıyla güvenlikten ödün vermeden, hoş kokular ve ürün parfüm türleri geliştirmeye özen göstermektedir.

Mustela Ürünleri Alüminyum İçerir mi?

Mustela ürünleri, alüminyum tuzları içermez. Yalnızca güneş koruma ürünleri, formüllerin etkinliği için gerekli olan, çok düşük miktarlarda alüminyum içerir.

Mustela Ürünlerinde Paraben ve Silikon İçerir mi?

Mustela ürünlerinde siklopentasiloksan yani silikon ve paraben bulunmamaktadır.

Mustela Ürünleri En Uygun Fiyat

Saçhane üyelerine özel indirim fırsatları ile en uygun fiyatlardan yararlanma fırsatlarını kaçırmamak için Mustela markasında bulunan bebek parfümü, dermokozmetik, göğüs ucu kremi, güneş kremi, ıslak mendil, nemlendirici krem, nemlendirici losyon, masaj yağı, pişik kremi, bebek sabunu, bebek şampuanı, bebek vücut temizleyici, bebek yağı vb. ürünlerine bakmayı unutmayın.

Kategoriler
Kişisel Bakım Ürünleri
Anne & Bebek Ürünleri
Cinsiyet