9/9
Saçın kalbi olarak nitelendirdiğimiz korteks tabakasında %85 oranında Keratin proteini, %12 oranında su ve %3 yağ bulunur. Keratinler güçlü bağlarla birbirine tutunarak saçın iç tabakası olan korteksin içine yerleşir. Boya ve açıcı servisleri keratinleri bir arada tutan güçlü bağların kırılmasına sebep olur ve renklendirme ve açıcı servislerine sık maruz kalan saçlarda saçın doğal keratin seviyesi azalır.
AÇICI VE/VEYA BOYA İŞLEMİ GÖRMÜŞ YIPRANMIŞ
VE HASSAS SAÇLAR İÇİN ONARICI SERİ
%40
indirim
125.00 TL
74.90 TL
Kazancınız: 50.10 TL
+
KERATINDOSE ŞAMPUAN
Boya, açıcı gibi işlemler sonrası hasar görmüş, cansız ve donuk görünümlü saçların bütünlüğünü korurken nazikçe temizler. Sonuç : Esnekliğini geri kazanan parlak ve sağlıklı görünen saçlar!
NE ZAMAN KULLANMALISINIZ?
Günlük kullanıma uygundur Islak saça uygulayın masaj yaparak köpürtün Sülfat içermeyen şampuanlar daha nazik ve yumuşaktır, bu sayede kirleri ve fazla yağları temizlerken saç rengini akıtmadan veya saçlarınızı kurutmadan temizleyebilirler. En iyi sonucu alabilmek için Keratindose Bakım Kremi ve Pro-Keratin Durulanmayan Sprey ile birlikte kullanın.
%37
indirim
111.50 TL
69.90 TL
Kazancınız: 41.60 TL
+
KERATINDOSE BAKIM KREMİ
Çok işlem görmüş saçları nemlendirir ve pürüzsüzleştirir saçı besler ve ipeksi, kolay kontrol edilebilir saçlar için hasarı onarır ve önler.
NE ZAMAN KULLANMALISINIZ?
Günlük şampuandan sonra saçta 1-3 dakika bekletin ve durulayın Saçı daha kolay taranması yardımcı olması ve kolay başa çıkılabilen saçlar için Keratindose Pro-Keratin renewal sprey ile birlikte kullanın
%36
indirim
125.00 TL
79.90 TL
Kazancınız: 45.10 TL
+
KERATINDOSE DURULANMAYAN BAKIM SÜTÜ
İşlem görmüş saçların İpek özleri ve Pro-Keratin ile yenilenmesine yardımcı olur. Sprey başlığı ile tüm saça kolayca uygulanabilir.
NE ZAMAN KULLANMALISINIZ?
Günlük Bakım kremini uyguladıktan sonra nemli saçınıza eşit şekilde sıkın Kullanımı: saça direkt olarak uygulayın, tarayın ve her zamanki gibi şekil verin. Kuru saçta kullanım için istenilen miktarda ürünü avucunuza yayıp saçlarınıza eşit bir miktarda uygulayın. En iyi sonucu alabilmek için Keratindose Şampuan ve Bakım Kremi ile birlikte kullanın