9/9

Manta

Manta

Bu kategoride henüz bir ürün bulunmuyor

Manta Saç Fırçası

25 yılı aşkın süredir kuaför olan Manta'nın kurucusu Tim Binnington bu fırçayı, eşinin hayatını tehdit eden bir hastalık sebebiyle saçını kaybetmesinden sonra tasarlamıştır. Günlük saç fırçalarının ne kadar sert olduğunu ve saça verdiği zararı gören Tim Binnington, saçınızda parmaklarınızı gezdirecek kadar nazik, esnek ve estetik Manta saç fırçasını saçlarını sağlıklı tutmak isteyen herkes için bir hediye olarak tasarlar. Manta, hastalıklar nedeniyle kendi saçlarını kaybetmiş çocuklara ve gençlere ücretsiz olarak gerçek saç perukları sağlayan bir yardım kuruluşu olan The Little Princess Trust'ı destekler.

Manta Saç Fırçası Çeşitleri

Manta Esnek Saç Fırçası, patentli Flexguard teknolojisi ile dolaşıkları nazikçe açarak saçınızı kolay taramanızı sağlar. Dolaşık Açıcı Saç Fırçası Manta kırılmayı en aza indirmek için her bir kılda tam 360 derece hareket sağlar. Manta saç açma tarağı, Manta aynalı saç fırçası ve diğer Manta tarak modelleri herkesin kullanabilmesi için tüm saç tiplerine uygun olarak üretilmiştir.

Manta Aynalı Saç Fırçası

Manta Aynalı Esnek Saç Fırçası modelleri ile nerede olursanız olun fırça üzerinde bulunan ayna ile saçınızı kontrol etmenize imkan sağlar. Dışarıda bile kullanabileceğiniz Manta aynalı saç fırçası estetik görünüm sunar. İster kıvırcık saç tarağı ister düz saç tarağı isterseniz de fön tarağı olarak kullanabilirsiniz.

Geniş kullanım alanı ile Manta aynalı tarak ve Manta dolaşık açıcı esnek tarak çantanızın ve güzellik masanızın en iyi arkadaşı olacak! Manta tarak çeşitleri ile tanışmak için Saçhane'yi ziyaret edebilir, orijinal ürün garantisi ile alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.